Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3911 6 czerwca 2011, 9:55

wenus1988 Gotowa na wszystko

agf napisał(a)

Wenus - ale ty alergię masz?

Nie mam chyba alergii przynajmniej nigdy nie mialam ale tez sie zastanawialam ze ten katar to jakis alergiczny czy co... nie wiem... ehhh

Zgłoś nadużycie #3912 6 czerwca 2011, 10:15

Romka Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Ja przebudziłam sie tez jakos 5:30 ale jedynie z powodu upału... juz nie moglam spac bo mi bylo niewygodnie, za goraco i wogole glodna juz sie robilam. Pozniej polozylam sie jeszcze na drzemki i sie budzilam co jakis czas i tak do 9 :-) Ide w srode do lekarza tez po zwolnienie i musze sie zapytac czy moge jakies krople do nosa brac na katar bo nie mam czym oddychac w nocy! I to juz tak od zimy chyba mam, ciagle chodze z husteczkami i nie  dam rady nawet oprużnić nosa :( :( a w nocy sie dusze szczegolnie teraz jak tak goraco :( :(

niestety w ciąży normalnych kropli nie wolno, ja dostałam od alergologa budesonid (to , co dostają alergicy)-są obrzydliwe -biała zawiesina, ale bardzo skuteczne ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3913 6 czerwca 2011, 10:16

Romka Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Ja przebudziłam sie tez jakos 5:30 ale jedynie z powodu upału... juz nie moglam spac bo mi bylo niewygodnie, za goraco i wogole glodna juz sie robilam. Pozniej polozylam sie jeszcze na drzemki i sie budzilam co jakis czas i tak do 9 :-) Ide w srode do lekarza tez po zwolnienie i musze sie zapytac czy moge jakies krople do nosa brac na katar bo nie mam czym oddychac w nocy! I to juz tak od zimy chyba mam, ciagle chodze z husteczkami i nie  dam rady nawet oprużnić nosa :( :( a w nocy sie dusze szczegolnie teraz jak tak goraco :( :(

zalecają tez płukanie nosa, ale nigdy tego nie robiłam i nie bardzo wiem, jak to się robi ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3914 6 czerwca 2011, 10:47

gosias Fajna mama
Ja jestem alergikiem ale katar nocny dokucza mi w sezonie jesienno- zimowym, teraz mam spokój; ja mam leki wziewne w razie ataku kaszlu czy kataru, ale to na receptę;
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3915 6 czerwca 2011, 10:49

gosias Fajna mama
Rety, synek zasnął, o tej porze ?? a mielismy iśc na soacer, bo u nas robia chodnik w małej poprzecznej uliczce i jest potworny hałas, a on zasnął :) no nic, mam chwilę dla siebie...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3916 6 czerwca 2011, 11:01

schmetterling Supermama
witam dziewczyny :)
Ledwo trzy dni mnie nie było ,a Wy już tyle stron zapisałyście ;)
Byłam cierpliwa i wszystko przeczytałam także wiem co tam u Was,widzę że Margolcia dalej się nie odzywa ,mam nadzieję że to nic poważnego.
Ja też chyba będe coraz rzadziej pisać bo na tym mieszkaniu internet mi strasznie zamula ,zasięgu nie ma czycoś :|
Wogóle zadupie tutaj ,ptaki od rana ćwierkają jak porąbane,zwierzaki moje chodzą osowiałe,ja nie lepiej.cężko jest się przyzwyczaić

Zgłoś nadużycie #3917 6 czerwca 2011, 11:10

gosias Fajna mama
Dobrze że już jesteś Aniu, a Margolcia rzeczywiście nadal się nie odzywa ??
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3918 6 czerwca 2011, 11:15

schmetterling Supermama
no własnie nie widziałam żeby cos pisała na forum,a na gg jest cały czas niedostępna ,hmmm nie wiem,może rzeczywiście ma zamieszanie z tym remontem.Nie wiem.

Zgłoś nadużycie #3919 6 czerwca 2011, 11:17

paprotka25 Supermama
cześć Kobietki :) ja pospałam do 9, z tym że w nocy wstawiałam chyba z 5 razy na siku, zgroza... i za każdym razem jak się znowu kładłam to nie mogłam się ułożyć...
U mnie upał, nigdzie się dzisiaj nie ruszam z domu, poza wyjściem na balkon żeby rozwiesić pranie, właśnie się pierze. Zresztą mąż idzie na 14 do pracy to po południu sama nie ide na spacer, nawet mi się nie chce...
Aniu, dobrze że się odezwałaś bo już się martwiłam czy wszystko ok, pierwsze dni na nowym miejscu są cieżkie, wszystko jest inaczej, trzeba się przyzwyczaić, ale dacie rade :)  
A Margolcia to już dobre kilka dni nas nie odwiedzała...

Zgłoś nadużycie #3920 6 czerwca 2011, 11:47

schmetterling Supermama
Nie ma wyjścia ,trzeba przywyknąć ;)
Tez nie mogłam spać ,wczoraj całą noc nie spałam a dziś pobudka o 3:50 i juz nie zasnęłam,chłopak wyszedł do pracy to juz oczy mi się zamykały ale nie mogłam usnąc ,tu normalnie wszystko słychac jak ktoś łazi po korytarzu ,jak drzwi zamyka ,matko.Tak sobie wkręciłam te odgłosy,że już nie mogłam zasnąc tylko nasłuchiwałam i czekałam na kolejne odgłosy... :|
Teraz idę spakowac paczki bo sprzedałam dwie bluzeczki i musze wysłać ,na coś ta przeprowadzka się przydała bo nie musze kpert kupowac tylko popakuje w papiery i pozaklejam taśmą ,chociaż tyle :)

Zgłoś nadużycie #3921 6 czerwca 2011, 13:36

paprotka25 Supermama
fajnie, biznes rozkręcasz :) chociaż pare groszy Ci wpadnie :)

Zgłoś nadużycie #3922 6 czerwca 2011, 13:43

zmijka Fajna mama
a ja sie nie wyspalam kompletnie, bo mnie te skurcze budziły diabelskie, trochę poszarżowałam w weekend i tak się skończyło rumakowanie :)
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #3923 6 czerwca 2011, 13:44

schmetterling Supermama
no zawsze coś ;) niedługo uruchamiam sprzedaż na szeroką skalę ;) tylko się z tą przeprowadzką uporam .Wyciągne ciuchy których nie noszę ,aparat i do roboty :D

Zgłoś nadużycie #3924 6 czerwca 2011, 13:47

zmijka Fajna mama

schmetterling napisał(a)

no zawsze coś ;) niedługo uruchamiam sprzedaż na szeroką skalę ;) tylko się z tą przeprowadzką uporam .Wyciągne ciuchy których nie noszę ,aparat i do roboty :D

nonono bizneswoman :D :D :D super!!! ja tez myślę nad własnym biznesem , bo jakos nie widze siebie jak wracam do mojej starej roboty i zapier... pociagiem z Łodzi do Wawy codziennie o 5,30...
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #3925 6 czerwca 2011, 13:50

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

hehe to podasz nam linki do swoich aukcji, może coś kupimy :)

Zgłoś nadużycie #3926 6 czerwca 2011, 13:52

schmetterling Supermama
taki duży biznes to,to nie jest ale zawsze coś do wypłaty więcej będzie.Zawsze sprzedawałam ciuchy czy buty których nie noszę i zbierałam te pieniązki przez miesiąc lub dwa,zalezało ile tego mi się sprzedać udało.Później kupowałam dla nas nowe ciuchy albo kupowaliśmy coś do domu poprostu.A ubrań nigdy za wiele ,zawsze się coś znajdzie do opchnięcia ,przynajkniej u mnie :D

Zgłoś nadużycie #3927 6 czerwca 2011, 14:10

wampirella Zaprawiona w bojach
Cześć ciotki :D jeszcze mnie nie odłączyli :)
Byłam dzisiaj u gina, badania ok, wszystko w normie, powiedzial ze już się nie powinniśmy zobaczyć :) (w przyszłym tygodniu powinnam urodzić), jeżeli mała się spieszyć nie będzie to mam 17 przyjść po skierowanie na szpital. Generalnie pozytywnie, nachodziłam się dzisiaj jak szalona ufff, nogi mi do d.. wchodzą. Teraz mykam coś zjeść bo jeszcze nic w ustach nie mialam od rana. POzdrowionka
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3928 6 czerwca 2011, 14:16

schmetterling Supermama
witaj :D
Tobie to dobrze ,ja nie opłacę rachunku w terminie to na 2 gi dzień mi połączenie z netem blokują chamy :D :D
to czekanie to chyba najgorsze nie? Bo teraz właściwie w każdej chwili może mała zacząc się pchac na ten nasz "wspaniały" świat  :D

Zgłoś nadużycie #3929 6 czerwca 2011, 14:20

paprotka25 Supermama
Wampirello, super że wszystko w porządku :) i że masz jeszcze neta :) teraz zostało Ci jedynie cierpliwie czekać na córcie :) chociaż to czekanie jest najgorsze

Zgłoś nadużycie #3930 6 czerwca 2011, 14:22

paprotka25 Supermama
Aniu, czy Ty nie masz czasami nr tel do Margolci? tak mi się coś kojarzy że chyba pisała Ci smsa jak poznała płeć maluchów? czy coś mi się pokręciło... jeżeli masz to może napisz do niej czy wszystko ok, bo zaczynam się martwić czy u niej wszystko w porządku, nadal się nie odzywa...