Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3891 5 czerwca 2011, 16:30

wenus1988 Gotowa na wszystko
a w dodatku te skurcze mnie lapia ciagle... ehhhhhh

Zgłoś nadużycie #3892 5 czerwca 2011, 16:59

Konto usunięte
mnie ostatnio tak łapały, magnez wcinamy :) fasola biała ma dużo :)
zjadłam puszke i mam spokój :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3893 5 czerwca 2011, 17:28

paprotka25 Supermama
a ja właśnie wróciłam z kościoła, w drodze powrotnej troszkę się zmęczyłam po jest pod górke, ale szłam powolutku więc nie było tragedii, nadal  bardzo jest gorąco, czekam na mężusia, wróci ok 19 i zjemy ziemniaczki i kurczaczka a do tego mizeria :) narazie zadowalam się ciachem :)   jakie ono dobre :)

Zgłoś nadużycie #3894 5 czerwca 2011, 19:52

a ja nie wytrzymam! Mąż napisał mi esa że przyjedzie już w tym tygodniu!!!!!!! w czwartek bedzie w polsce ale strasznie sie ciesze a miał być w nastepnym tygodniu :) :) Zawsze to tydzien wczesniej ale niespodzianka! juz dwa miesiace go nie widziałam :) :) Ciekawe co powie bo jak odjeżdżał to jeszcze brzuszka mało było widac hehehe :)

Zgłoś nadużycie #3895 5 czerwca 2011, 19:55

agf Supermama
Och, wróciłam z tej działki i padam! Po pierwsze jestem zmęczona choć nic nie robiłam ;) Po drugie boli mnie głowa i to jest najgorsze - chyba za dużo świeżego powietrza. A co do upałów to u mnie w ciąży nic się nie zmieniło  - nadal kocham taką pogodę, słońce i ciepło! Troszkę sobie zjarałam ramionka i dekolt, choć plackiem nie leżałam. Ale spoko - jutro zbędą mieć piękny złocisty brąz :)

Zgłoś nadużycie #3896 5 czerwca 2011, 19:56

agf napisał(a)

Och, wróciłam z tej działki i padam! Po pierwsze jestem zmęczona choć nic nie robiłam ;) Po drugie boli mnie głowa i to jest najgorsze - chyba za dużo świeżego powietrza. A co do upałów to u mnie w ciąży nic się nie zmieniło  - nadal kocham taką pogodę, słońce i ciepło! Troszkę sobie zjarałam ramionka i dekolt, choć plackiem nie leżałam. Ale spoko - jutro zbędą mieć piękny złocisty brąz :)

Ja jak byłam na działce u siebie wczoraj to pół działki opieliłam :) hehe i przy tym sie opaliłam :)

Zgłoś nadużycie #3897 5 czerwca 2011, 20:27

agf Supermama
A ja byłam tam gościem i tylko na kocyku leżałam, na spacerek poszłam, pozrywałam sobie kwiatki i pojadłam :)

Zgłoś nadużycie #3898 5 czerwca 2011, 20:55

gosias Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

a ja nie wytrzymam! Mąż napisał mi esa że przyjedzie już w tym tygodniu!!!!!!! w czwartek bedzie w polsce ale strasznie sie ciesze a miał być w nastepnym tygodniu :) :) Zawsze to tydzien wczesniej ale niespodzianka! juz dwa miesiace go nie widziałam :) :) Ciekawe co powie bo jak odjeżdżał to jeszcze brzuszka mało było widac hehehe :)

:) Napisz jaka była jego reakcja :) Chociaż awatar mały ale ślicznie wyglądasz, więc nie martw się, mąż będzie zachwycony :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3899 5 czerwca 2011, 20:59

gosias Fajna mama
Ja dzisiaj tylko z rana coś tam robiłam, ale po kościele to już totalne lenistwo!nawet spałam z Hubciem po południu! Wogóle to zostały mi niecałe 2 miesiące i strasznie mnie wkurzało, jak ludzie mówili oj to jeszcze...i dzisiaj spotkałam pewną znajomą i pyta na kiedy mam termin...o to już niedługo!wkońcu ktoś powiedział, że to juz niedługo!bo to już niedługo :) dostaliśmy dzisiaj fotke od ciotki, która niedawno urodziła, słodziak ten maluszek, zazdroszczę jej że jest już po...a my teraz z tymi brzucholami w te gorączki! no nic jakoś trzeba przetrwac! jakby były mrozy tez byśmy narzekały :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3900 5 czerwca 2011, 21:02

agf Supermama
W mrozy to by dopiero było marudzenia! Że kurtki, płaszcze małe, że ciężka opatulonym wejść po schodach, że nie chce się wyjść z domu, bo zimno i mróz... ;)

Zgłoś nadużycie #3901 5 czerwca 2011, 21:32

paprotka25 Supermama
Wenus, super że mężuś wraca szybciej, napewno już się strasznie stęskniłaś..
Agf, fajnie że dzień był udany :)
My po 19 pojechaliśmy do mojej mamy, mężuś postanowił umyć samochód i wysprzątać w środku, ja w międzyczasie przejżałam rzeczy które jeszcze zostały u mojej mamy i znalazłam fajną bluzkę, taką rozkloszowaną, będzie jak znalazł :) i wziąłam dwie torebki, jedna w kwiatki a druga zielona akurat na lato :) a teraz pijemy kawusie i jemy ciacho :)

Zgłoś nadużycie #3902 5 czerwca 2011, 21:42

agf Supermama
Paprotka - kawusia o tej porze ?? ;)

Zgłoś nadużycie #3903 5 czerwca 2011, 21:44

paprotka25 Supermama
a co tam :)  mega słaba z podwójnym mlekiem i cukrem... taki napój kawowy raczej :)

Zgłoś nadużycie #3904 5 czerwca 2011, 21:52

wampirella Zaprawiona w bojach
No...jadłam kebab, byłam w kinie czyli zachcianki spełnione. Jutro czeka mnie wizyta u ginekologa, ciekawe co tam słychac u mojej cyganki :) . Nie będzie już usg, ale posłuchamy serduszka i pewnie macanka będzie. Nie wiem czy będę jeszcze miala neta ale, jak tylko uda mi sie połączyć to dam znać jak poszło. Dobranoc :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3905 5 czerwca 2011, 21:54

paprotka25 Supermama

wampirella napisał(a)

No...jadłam kebab, byłam w kinie czyli zachcianki spełnione. Jutro czeka mnie wizyta u ginekologa, ciekawe co tam słychac u mojej cyganki :) . Nie będzie już usg, ale posłuchamy serduszka i pewnie macanka będzie. Nie wiem czy będę jeszcze miala neta ale, jak tylko uda mi sie połączyć to dam znać jak poszło. Dobranoc :)

super że udało Ci się spełnić zachcianki, napewno u małej wszystko w porządku i już planuje sobie kiedy by tu zaskoczyć mamusie i zacząć się pchać na zewnątrz :) Spij dobrze :)

Zgłoś nadużycie #3906 6 czerwca 2011, 8:36

agf Supermama
Dzień dobry! Ja już na nogach, bo muszę się do lekarza szykować. Potem do pracy zanieść zwolnienie, może o jakąś ksiegarnię zahaczę po drodze, bo szukam tego albumu dla dziecka Anne Geddes (tego 0-5 lat)

Zgłoś nadużycie #3907 6 czerwca 2011, 9:24

magdab Gotowa na wszystko
Witam, ja już na nogach od 6.30, córka w przedszkolu, ja po śniadanku a teraz serniczek na zimno z truskawkami i kawka z mlekiem :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #3908 6 czerwca 2011, 9:40

gosias Fajna mama
Ja też od rana, Hubert obudził sie o 5:30! i koniec, mamusiu otwórz oczy, mamusiu nie śpij, jest już dzień :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3909 6 czerwca 2011, 9:52

Ja przebudziłam sie tez jakos 5:30 ale jedynie z powodu upału... juz nie moglam spac bo mi bylo niewygodnie, za goraco i wogole glodna juz sie robilam. Pozniej polozylam sie jeszcze na drzemki i sie budzilam co jakis czas i tak do 9 :-) Ide w srode do lekarza tez po zwolnienie i musze sie zapytac czy moge jakies krople do nosa brac na katar bo nie mam czym oddychac w nocy! I to juz tak od zimy chyba mam, ciagle chodze z husteczkami i nie  dam rady nawet oprużnić nosa :( :( a w nocy sie dusze szczegolnie teraz jak tak goraco :( :(

Zgłoś nadużycie #3910 6 czerwca 2011, 9:53

agf Supermama
Wenus - ale ty alergię masz?