Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3811 3 czerwca 2011, 20:30

konwalia Fajna mama
Black rose też już jestem po dwóch lodach i batonie. :) Dzień piękny i w końcu mogłam się trochę wystawic na słoneczko-od razu lepiej. :) Aniu, nie pal, Wiktoria na tym nie skorzysta, a i Tobie to nie poprawi nastroju. Powoli do przodu i jakoś to wszystko ogarniecie. Jutro kolejna partia ciuszków zawita pod nasz dach-chyba jednak faktycznie po remoncie będziemy musieli dokupic szfę, bo nie pomieścimy się. :) Gdzieś ją trzeba będzie upchnąc w mieszkaniu. Ruch niemiłosierny na tym forum przez ten konkurs.Nie czytam wszystkiego, bo nie sposób wtedy nic innego zrobic,ale staram się byc na bierząco. :) Ahhh i moje maluszki zrobiły nam prezent na Dzień Dziecka i w końcu dały o sobie znac. :) Na razie ruszają się delikatnie i raczej wieczorami, ale cudowne to jest. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3812 3 czerwca 2011, 20:46

Konto usunięte
a ja mam drugi dzień odwyku od słodyczy :P  
Ania Ty się nie stresuj, wszystko będzie dobrze.
też przez te konkursy ciężko mi ogarnąc wszystko... tym bardziej że wieczorem dopiero włażę zwykle, a tu szał postów :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3813 3 czerwca 2011, 20:52

agf Supermama
I już po wziycie znajomych :) Nie byli długo bo szli do kina, ale na niedzielę się umówiliśmy - pojedziemy na działkę do nich i w końcu zjem grilla!!!! :) I ma być piękna pogoda więc będę na kocyku się lenić cały dzień :)

Zgłoś nadużycie #3814 3 czerwca 2011, 21:05

konwalia Fajna mama
My jutro popołudniu planujemy wybrac się na rower wodny. :) Kocham lato. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3815 3 czerwca 2011, 21:17

Black_rose Supermama
ja jutro planuję hm... nic :D na weekend planów brak. D. idzie jutro do pracy na rano, także może zabiorę się za wielkie pranie ciuszków małej :D ! Ah... to będzie cała "ceremonia" ->myślałby kto, że pranie może człowieka ucieszyć ;)

Zgłoś nadużycie #3816 3 czerwca 2011, 21:18

gosias Fajna mama
A my jutro z Hubertem jedziemy na wieś do mojej kuzynki, kótra ma 2 małych dzieci, dzieciaki się pobawią... Ale to w południe a wcześniej...mam nadzieję, że się załapiemy...mój mąż po 9 latach chce ściąc włosy!!!normalnie nie uwierzę, jak nie zobaczę! a ma takie prawie do pasa!!matko co to będzie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3817 3 czerwca 2011, 21:19

gosias Fajna mama

Black_rose napisał(a)

ja jutro planuję hm... nic :D na weekend planów brak. D. idzie jutro do pracy na rano, także może zabiorę się za wielkie pranie ciuszków małej :D ! Ah... to będzie cała "ceremonia" ->myślałby kto, że pranie może człowieka ucieszyć ;)

Kasiu tylko nie przesadź z wysiłkiem...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3818 3 czerwca 2011, 21:22

Black_rose Supermama

gosias napisał(a)

Kasiu tylko nie przesadź z wysiłkiem...

nie, nie :) tylko popiorę sobie, bo pewnie ze 2-3 automaty pójdą... a poprasuję może w poniedziałek/niedzielę - zależy jak tam czas będzie i chęci ;)

Zgłoś nadużycie #3819 3 czerwca 2011, 21:27

agf Supermama
Kasia - zazdroszczę tego pranie :) Matko, nigdy nie [rzypuszczałam, ze z moich ust padną kiedyś takie słowa :O
Gosia - miłej wyprawy i odpoczynku :)

Zgłoś nadużycie #3820 3 czerwca 2011, 21:27

gosias Fajna mama
chwała temu co pralki automatyczne wynalazł :) a prasowac to można nawet na siedząco, ja często tak robiłam jak byłam w pierwszej ciąży i w czasie połogu....Ja jeszcze zaczekam trochę, wezmę się za pranie i prasowanie jakoś na początku lipca.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3821 3 czerwca 2011, 21:52

paprotka25 Supermama
Gosiu, to Ty lepiej bądz przy tym obcinaniu bo możesz własnego męża później nie poznać :) kurcze że mu się chciało zapuszczać tyle czasu... a co się stało że posatanowił je ściąć?

Kasiu ,nie szlej za bardzo z tym praniem, wiem że to pralka będzie prac, ale trzeba przygotować ,porozwieszać, a Ty miałaś się oszczędzać...
Kupiłam dwa pudełka litrowe lodów :) bezpieczniej się czujje jak mam mały zapas w zamrażalniku, zresztą ja zawsze byłam lodożercą :)
Mój męż to normalnie pizzowy potworek, wiecie co wymyślił - żebym upiekła pizze, to nic że przedwczoraj piekłam ale tak mu posmakowała że teraz co drugi dzień chciałby jeść, a niech mu idzie na zdrówko... dużo roboty przy niej nie ma a taki jest zadowolony i ze smakiem wcina że nie mam sumienia mu nie upiec :)

Zgłoś nadużycie #3822 3 czerwca 2011, 21:55

gosias Fajna mama
w sumie to z tym obcinaniem to tak spontanicznie, powiedziałam mu że będzie mógł trochę na piankę je stawiac (w tv leciała piosnkna Feel i Kupicha miał tam fajna fryzurę :) ), mój mąż teraz strasznie chce się odmładzac :) zobaczymy, oby nie stchórzył do jutra :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3823 3 czerwca 2011, 21:57

gosias Fajna mama
A jeszcze jedno Beatko lody wyszły świetne :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3824 3 czerwca 2011, 22:06

paprotka25 Supermama
to super, a mogłabym Cię poprosić o dokładniejszy przepis ile czego i ile mniej więcej z tego wyjdzie ?
trzymam kciuki żeby mężuś się jednak nie wycofał :)

Zgłoś nadużycie #3825 3 czerwca 2011, 22:24

muzzza Fajna mama
taka mi myśl przyszła do głowy, zupełnie nie na temat, że chciałabym żeby mój Mąż był ze mną przy porodzie w tej fazie ze skurczami itd. ale apogeum już bez niego, nie chcę żeby widział za dużo... w każdym razie chodzi mi o to czy to już jako poród rodzinny jest traktowane? czy kazda kobieta może mieć faceta przy sobie, bo jej skurcze trwają np. 8 godzin ? no wiecie, czy na porodówce bez deklaracji o rodzinnym może być ktoś ze mną w tej pierwszej fazie ?

Zgłoś nadużycie #3826 3 czerwca 2011, 22:27

paprotka25 Supermama
to zależy od szpitala, słyszałam że w niektorych mąz może być cały czas, w innych w pierwszej fazie jest się samej i dopiero jak zabiorą już na porodówkę to wtedy mąż wchodzi, chociaż jak dla mnie to bez sensu.. wolałabym mieć go przy sobie cały czas

Zgłoś nadużycie #3827 3 czerwca 2011, 22:28

agf Supermama

gosias napisał(a)

w sumie to z tym obcinaniem to tak spontanicznie, powiedziałam mu że będzie mógł trochę na piankę je stawiac (w tv leciała piosnkna Feel i Kupicha miał tam fajna fryzurę :) ), mój mąż teraz strasznie chce się odmładzac :) zobaczymy, oby nie stchórzył do jutra :)

A Ty chcesz żeby obciął? Kurcze z takich długich to rzeczywiście będzie duża zmiana!

Zgłoś nadużycie #3828 4 czerwca 2011, 7:58

gosias Fajna mama

agf napisał(a)

A Ty chcesz żeby obciął? Kurcze z takich długich to rzeczywiście będzie duża zmiana!

Tak, od jakis 5 lat namawiam go żeby obciał, ma bardzo gęste włosy i w lecie to pewnie się męczy, ale on nie bo syn miał zobaczyc jak tata ma długie włosy, ale chyba już dojrzał do tej decyzji, bo w sumie Hubert jest już na tyle świadomy i wie, że tata ma długie; ciekawe jak mały zareaguje na tatę w krótkich :) Pamietam jak moja siostra z bardzo długich obcięła na bardzo krótkie i mój 5 letnie wtedy siostrzen iec strasznie płakał! No cóż, póki co mąż mówi,że jeszcze bije się z myślami...dam znac wieczorem :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3829 4 czerwca 2011, 8:01

gosias Fajna mama

muzzza napisał(a)

taka mi myśl przyszła do głowy, zupełnie nie na temat, że chciałabym żeby mój Mąż był ze mną przy porodzie w tej fazie ze skurczami itd. ale apogeum już bez niego, nie chcę żeby widział za dużo... w każdym razie chodzi mi o to czy to już jako poród rodzinny jest traktowane? czy kazda kobieta może mieć faceta przy sobie, bo jej skurcze trwają np. 8 godzin ? no wiecie, czy na porodówce bez deklaracji o rodzinnym może być ktoś ze mną w tej pierwszej fazie ?

Wiesz muzza przecież twój mąż nie musi zaglądac TAM jak juz dziecko wychodzi, może byc ciągle przy tobie/twojej głwoie, za tobą i nie będzie za dużo widział :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3830 4 czerwca 2011, 8:20

Black_rose Supermama
Dzień dobry ranne sobotnie ptaszki :) !
Hehe mam nadzieję, że mąż się Gosiu nie wykręci i jednak pooglądacie go w krótkich... ale to będzie zmiana ;)
Sasasas znowu byłam po świeżutkie bułki i wsunęłam już jedną na śniadanko... teraz kawusia, bo małża już do roboty wyprawiłam i biorę się za wyrzucanie wszystkiego dla małej z szafek i segregowanie :D !!!