Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3711 2 czerwca 2011, 13:58

gosias Fajna mama
a ja już po obiadku, zrobiłam zupę klopsową :) tak mi się chciało klopsa!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3712 2 czerwca 2011, 14:03

Donia1982 Gotowa na wszystko
choć mi sie to bardzo racdko zdarza,  ostatnio się rozbeczałam z takiego głupiego powodu że w ogóle nie będe pisac z jakiego :)
hormony i hustawka nastrojów. minie :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #3713 2 czerwca 2011, 14:06

gosias Fajna mama
ja to teraz zrobiłam się taka płaczliwa ale we wzruszenia...na filmach...jak słyszę o jakiejś tragedii która stała sie dziecku...łzy mam od razu w oczach...jak rodzi się komus dzidzia...w pierwszej ciazy tez tak miałam...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3714 2 czerwca 2011, 14:07

paprotka25 Supermama
kobietki każda ma czasami gorszy dzień, ja też jakiś czas temu poprostu bez powodu się rozryczałam, tak jakoś...
Romka nie wmawiaj sobie głupot, bo się wkręcasz, a wszystko co w tej chwili o sobie pomyślałaś jest nieprawdą, jesteś cudowną kobietą, wspaniałą, mądrą i doświadczoną matką ... płacz tyle ile potrzebujesz, to zawsze przynosi ulge ale pamiętaj że nie masz sobie nic do zarzucenia :)
Aniu, tak to już jest że czasami musimy coś zmienić w naszym życiu, wiadomo przykro się robi jak wiesz że to ostatnie chwile w mieszkanku do którego się przyzwyczaiłaś, ale minie jakiś czas i polubisz nowe :)

Zgłoś nadużycie #3715 2 czerwca 2011, 14:10

paprotka25 Supermama
a tak wogóle to ugotowałam zupe szczawiową,czekam teraz na mężusia, zaraz powinien wrócić, a popołudniu ide do lekarza...
wogóle przeraża mnie ilość postów na forum... odejde na chwile od komputera i już się nazbierało, szkoda że ten konkurs będzie trwać przez cały miesiąc...bardzo długo... i pewnie przez cały czas będzie takie szaleństwo... kiedy my to wszystko przeczytamy...

Zgłoś nadużycie #3716 2 czerwca 2011, 14:14

gosias Fajna mama
dokładnie, a juz przez ten tydzień od zakończenie tego poprzedniego była tak fajnie, mozna była spokojnie przeczytac, odpowiedziec, a teraz człowiek musiałby cały dzień siedziec...mnie zresztą nie wszystkie wątki interesują więc będę odpowiadac na wybrane, jak dotąd...Oczywiście do tego wątku nie mogę nie zajrzec :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3717 2 czerwca 2011, 14:16

paprotka25 Supermama
no raczej! Gosiu, ten wątek nie istniałby bez Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #3718 2 czerwca 2011, 14:48

Konto usunięte
ja po zakupach :D kupiłam ceratkę, prześcieradełko jedno... pościel do łóżeczka - kupiła moja mamunia :D poduchę tą dużą długą do spania w ciąży i karmienia później :D marzyłam o niej tyle czasu...i jest mooooojaaaaa :D
o jeszcze łańcuszek (w sumie tasiemkę) do smoczka i wkładki laktacyjne :)  
na dziś wystarczy :D ahh uwielbiam te zakupy no :D  
czy rozumiecie że kupiłyśmy pościel na którą są 3 lata gwarancji? i normalnie jest z kartą gwarancyjną? :) nieźle co...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3719 2 czerwca 2011, 14:49

schmetterling Supermama
nieźle to musiała kosztować,skoro ma kartę gwarancyjną :D

Zgłoś nadużycie #3720 2 czerwca 2011, 14:57

paprotka25 Supermama
nie spotkałam się jeszcze z gwarancją na pościel, ale ta Twoja widocznie jest z tych porządniejszych które mają :) fajnie że zakupy się udały :) a jak mogę podpytać, ile zapłaciłas za tą poduchę do spania i karmienia? podobno lepiej się śpi z poduszką między nogami, a ja nie mam w domu takiej którą mogłabym wsadzić, napisz czy się sprawdza ok?

Zgłoś nadużycie #3721 2 czerwca 2011, 15:01

Konto usunięte
hehe przecena o 100 zł była to wzięłam :P nie najtańsza, ale to prezent więc co będę marudzić... moja mama jest uzależniona od wnuków :) najchętniej to sama by wszystko kupiła, aż głupio czasem :) ale to dobre serce, czekała na wnuki czekała to teraz jedno za drugim :D
kołdra, podusia, poszewki, ochraniacz na szczebelki 189zł.

Zgłoś nadużycie #3722 2 czerwca 2011, 15:03

Konto usunięte
Paprotka ta poducha 79 zł kosztowała. były za 89 też ale z lepszą 'tapicerką'. co mi średnio było potrzebne :P  
i jest właśnie dlugaśna, kwałek między nogi, trochę pod brzuch i akurat do głowy :D

Zgłoś nadużycie #3723 2 czerwca 2011, 15:05

schmetterling Supermama
grunt że zakupki się udały i babcia zadowolona :D
mi też coś koło tej ceny wyjdzie za pościel,prześcieradło,kołdrę podusię i rożek jak liczyłam to 166zł

Zgłoś nadużycie #3724 2 czerwca 2011, 15:09

Konto usunięte
ja rożki to mam już dwa :) jeden dostałam, a drugi od siostry odziedziczyłam :) ale takie śliczne są pościele że ja już nie wiedziałam na którą patrzyć... autentycznie.
Paprotka, co do wkładania zwykłej poduchy to jasiek się nadaje do 'międzynów' ale u mnie pod brzuch to absolutnie nie, jeszcze gorzej niż bez :) a ta będzie akurat :)
i grunt że póżniej się przyda i dla dziecka i do karmienia :)

Zgłoś nadużycie #3725 2 czerwca 2011, 15:23

agf Supermama
Ja mam pościel wybraną już, w komplecie też z przyborniekiem i rożkiem. Droga jest, ale, że wózek tańszy weźmiemy niż rodzice przeznaczyli na niego pieniążki, to dorzucą nam tą pościel z dodatkami :) I będziemy mieć tą jedną piękną "wyjściową", a resztę to już na zmianę zwykłe szyte samemu. AAAAAAle się cieszę :) ))

Zgłoś nadużycie #3726 2 czerwca 2011, 15:24

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

hehe przecena o 100 zł była to wzięłam :P nie najtańsza, ale to prezent więc co będę marudzić... moja mama jest uzależniona od wnuków :) najchętniej to sama by wszystko kupiła, aż głupio czasem :) ale to dobre serce, czekała na wnuki czekała to teraz jedno za drugim :D
kołdra, podusia, poszewki, ochraniacz na szczebelki 189zł.

Cieszę się,że zakupy się udały, a rozumiem cię, ze to radocha wielka! Ja z moją mamą jak gdzieś idę to zawsze ona jakiegoś ciuszka kupi, bo się oprzeć nie może i mi też aż już głupio czasem i mówię żeby nie brała ;)

Zgłoś nadużycie #3727 2 czerwca 2011, 15:36

gosias Fajna mama
ja mam i rożki i pościel po pierwszym i nic nowego nie planuję kupowac, nie sa jeszcze zniszczone więc po co...ale z drugiej strony zazdroszczę Wam, pamietam, jaka to radocha była...kosztowna niestety ale zawsze :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3728 2 czerwca 2011, 15:39

schmetterling Supermama
ja co prawda pościel dostałam ale jeden komplet chcę mieć nowy :)

Zgłoś nadużycie #3729 2 czerwca 2011, 16:00

Konto usunięte
też zapasową jedną dostałam po siostrzenicy faceta, ładna, nie zniszczona :) ale jedna wyjściowa musi być :P jeszcze później coś na zmiane się wciągnie i luzik :D póki co - wystarczy.

Zgłoś nadużycie #3730 2 czerwca 2011, 17:03

Black_rose Supermama
ah cieszą takie zakupy cieszą... :D ale powiem Wam, że cieszy mnie też, że mam je prawie za sobą ;) , bo teraz niespodziewane wydatki co chwilę wyskskują to dobrze, że są pieniążki na nie.
Romka ja ostatnio też miewam takie doły. To normalne :) trzeba się wypłakać, zjeść tonę słodyczy i potem robi się lepiej :) < przytul >
heh co prawda nie wiem o co chodzi z tym konkursem, ale ruch faktycznie wzmożony. Tylko z drugiej strony co tu robić cały boży dzień, jak mąż w robocie, a ja uziemiona w domu? ;) nic tylko z Wami plotkować :D no... obejrzałam sobie jeszcze Herkulesa (tą bajkę Disneya), bo na HBO2 leciała :D hehe... cofam się normalnie :D