Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3691 2 czerwca 2011, 12:06

wampirella Zaprawiona w bojach
Dobra ciotki od dwóch godzin siedze przed kompem, idę się ubrać i dymam po arbuza i do kolezanki na kawe :) , u mnie 30 stopni ciepła i słonce, naszczescie duchoty nie ma :) . Ale mam parcie na arbuza, aa i nic dzisiaj nie gotuje zupa chinska hihi tania i niezdrowa, ale ja uwielbiam takie jedzenie :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3692 2 czerwca 2011, 12:10

olka8922 Gotowa na wszystko
Widze, ze ja to z Was wszystkich najdluzej spie ;)
Ania tez Ci sie tak nie chcialo pakowac?:/ ja wczoraj troche popakowalam a dzisiaj tak sie zbieram, ze co chwile probuje sobie znalezc inne zajecie, tylko nie pakowanie :( wiem, ze trzeba to zrobic, ale tak mi sie nie chce ze masakra... Tym bardziej ze chlopak w pracy, ja nie pracuje, ja popakuje, on bedzie nosil :P
Gosias ja tez Ci zycze zebys urodzila w weekend, zeby jakos tak sie zlozylo :)
Ja jutro ide do lekarza, o 11 idziemy odebrac klucze do nowego mieszkania i podpisac umowe.Kurde tez bym sobie z checia gdzies pojechala nad morze, ale moj chlopak do konca roku ma chyba z 5dni urlopu... Ze mna czesto trzeba bylo jechac a tu na pogotowie, a tu na ktg a szpital mamy w innym miescie takze musial sie zwalniac z pracy.Z porodem tez pewnie bedzie jeszcze pare falszywych alarmow takze musi trzymac te pare dni :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3693 2 czerwca 2011, 12:13

alorka11 Świeżo upieczona
witajcie ;)
jak sie dzis miewacie ??

...................................................................
Czekamy na SKARBA-tp.23.01.2011

Zgłoś nadużycie #3694 2 czerwca 2011, 12:19

schmetterling Supermama
ola chcieć to mi się chciało bo i tak się nudzę ,bardziej moja psychika nie chciała tego pakowania .... juz teraz to mam prawie wszystko spakowane,część rzeczy już na nowym mieszkaniu siedzi ,wczoraj zawieźliśmy.Wogóle kiepski dzień mam dzisiaj,ostatni raz włączyłam pralkę na tym mieszkaniu :( wszystkie meble takie puste,zwierzaki jakieś osowiałe chodzą ,nie ma już firanek,karniszy :( :( :(

Zgłoś nadużycie #3695 2 czerwca 2011, 12:25

olka8922 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

ola chcieć to mi się chciało bo i tak się nudzę ,bardziej moja psychika nie chciała tego pakowania .... juz teraz to mam prawie wszystko spakowane,część rzeczy już na nowym mieszkaniu siedzi ,wczoraj zawieźliśmy.Wogóle kiepski dzień mam dzisiaj,ostatni raz włączyłam pralkę na tym mieszkaniu :( wszystkie meble takie puste,zwierzaki jakieś osowiałe chodzą ,nie ma już firanek,karniszy :( :( :(

Mi sie nie chce, bo troche tego jest... nie wiadomo za co sie zabrac... ja musze dzisiaj duzo rzeczy spakowac,bo jutro moj chlopak ma wolne i chce przewozic kartony na nowe mieszkanie.My zamowilismy nowa pralke bo ta nie byla nasza,wynajmowalismy prywatnie i to byla wlasciciela.Lodowka juz przyszla,pralka ma przyjsc w przeciagu tygodnia.I najlepsze jest to ze internet bede miala na nowym mieszkaniu zalozony juz w przyszly piatek,takze tydzien bez forum wytrzymam :) my tez bedziemy ostatni raz dzisiaj prali i zawiezie sie na nowe mieszkanie pranie,bo tam jest chociaz ogrodek to na ogrodku sie wywiesi.u nas tez juz sie powoli robi pusto, ale ja sie ciesze, chce uciec jak najszybciej od tej wilgoci... :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3696 2 czerwca 2011, 12:32

schmetterling Supermama
no tobie to się nie dziwie że się cieszysz,też bym się cieszyła na Twoim miejscu ,może te infekcje które masz są jakoś związane z tym grzybem w mieszkaniu ?? Ja ogólnie nie lubię takich zyciowych zmian,a teraz to już jak dla mnie za dużo na jeden raz,przeprowadzka na nowe obce miejsce,za chwilę dziecko.My tu mamy wszystko swoje,oprócz kibla ,umywalki i kranów ;) no i drzwi :) . Ja nie miałam jakiegos systemu pakowania,pakowałam co mi pod ręce podeszło ,ciuchy ,pościele itp do worów ,szkła,gary,talerze ,jakies ramki ,ozdóbki,papiery ,dokumenty do kartonów.Przy okazji wywaliłam co niepotrzebne  

Zgłoś nadużycie #3697 2 czerwca 2011, 12:45

wenus1988 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

no tobie to się nie dziwie że się cieszysz,też bym się cieszyła na Twoim miejscu ,może te infekcje które masz są jakoś związane z tym grzybem w mieszkaniu ?? Ja ogólnie nie lubię takich zyciowych zmian,a teraz to już jak dla mnie za dużo na jeden raz,przeprowadzka na nowe obce miejsce,za chwilę dziecko.My tu mamy wszystko swoje,oprócz kibla ,umywalki i kranów ;) no i drzwi :) . Ja nie miałam jakiegos systemu pakowania,pakowałam co mi pod ręce podeszło ,ciuchy ,pościele itp do worów ,szkła,gary,talerze ,jakies ramki ,ozdóbki,papiery ,dokumenty do kartonów.Przy okazji wywaliłam co niepotrzebne  

Ja jak kupywaliśmy nowe meble do pokoju miałam problem z zapakowanie wszytskich pierdół by pozniej rozpakowac na nowe meble a co mówić jakbym miała sie gdzies przeprowadzac... Mój mąż jest bardzo sentymentalny i nie pozwalał mi wyrzucic zadnej karteczki... hehe no masakra kazda karteczka musi być bo to chyba na pamiatke czy cos... nie wiem... Kiedys jak jakies w chipsach były to nawet ma. Ja mówie po co ci te smiecie i juz wyzucam do smieci to wielka awantura ze to ma zostac... no szok... a mnustwo wywalilam pierdół i drugie tyle jeszcze zostalo... ehhhh
Olka mi sie wydaje ze wlasnie ten grzyb w domu sprzyja temu grzybkowi co jest w Tobie... moze to tak dziwnie brzmi ale mysle ze ma to duzy wplyw. Dobrze ze sie z tamtad wyprowadzasz. ja tez kiedys mialam problemy z infekcjami i do dzis wiem ze, kapiele w jeziorach latem nie sa dla mnie przeznaczone bo na prawde to wraca.... i w lato trzeba nosic przewiewne rzeczy, spudnice, broń Boże spodnie obcisłe... TAM ma być luz, przewiew i ogólnie dostep powietrza swiezego :-)

Zgłoś nadużycie #3698 2 czerwca 2011, 12:49

schmetterling Supermama
ja mam tyle dobrze że jak pakowałam to chłopak mój w pracy był i nie widział co wywalam,a też lubi gromadzić takie pierdoły jak Twój wenus ;) wogóle śmietnika mi zabrakło,musiałam czatować na śmieciarę aż mi opróżni kontener żebym mogła dalej ładowac do niego,a obok nie mogłam postawić bo by chamy nie zabrali,musi być w środku i koniec

Zgłoś nadużycie #3699 2 czerwca 2011, 13:11

agf Supermama
jejku, takie przełomy w tych waszych życiach ostatnimi dniami, ze aż czasem zazdroszczę. Ale z drugiej strony, tak jak Ania napisałaś, smutno tez jest. W końcu jakie mieszkanie jest takie jest, ale zawsze jak się tam mieszkało to są wspomnienia... Ale w nowym mieszkaniu wspomniń będzie jeszcze więcej! :)

Zgłoś nadużycie #3700 2 czerwca 2011, 13:18

schmetterling Supermama
no w sumie racja ,ale teraz jakoś ciężko mi na to obiektywnie spojrzeć ,widzę oczywiście same minusy tych wszystkich zmian ,chociaz wiem że jest sporo plusów ,no ale jak narazie mam klapki na oczach i mam zamiar zaprzeć się rękoma i nogami o futryny i będą mnie siłą z tąd wyciągać ;)

Zgłoś nadużycie #3701 2 czerwca 2011, 13:35

Romka Fajna mama
Dziś mi chyba hormony zwariowały, od rana ryczę;/ Powód zawsze się znajdzie -że jestem stara, gruba, niepotrzebna i w dodatku głupia, bo mam cukrzyce , a zjadłam 12 czekoladowych jajeczek;/ Zawsze zgrywam twardziela, ale ja też chciałabym,żeby ktoś mnie pocieszył, przytulił.
nic tylko walnąć sobie w łeb
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3702 2 czerwca 2011, 13:41

Donia1982 Gotowa na wszystko
Romka - nic podobnego!nie dopuszczaj takich mysli.
jestes mądra i doświadczona- nieraz korzystałam z twoich rad i przemyśleń tu na forum. dużo stracilibysmy gdybyś nie była na tym forum. a promocje w biedronce? ile osób kupiło okazyjnie super pampersy?
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #3703 2 czerwca 2011, 13:43

schmetterling Supermama
Romka a może Tobie porządnego kopa w dupę trzeba zasunąć żebyś tok myślenia zmieniła !!! ?? ? :)
oj my baby ,zawsze znajdziemy powód żeby sobie popłakać ,jak masz ochotę to rycz ile wlezie ,tylko nie wkręcaj sobie głupot bo jesteś młoda,piękna i szczupła a te jajeczka były tak smaczne że nie dało rady ich nie zjeść ,nie zadreczaj się !! :D

Zgłoś nadużycie #3704 2 czerwca 2011, 13:44

schmetterling Supermama
Aha !! Mądra też jesteś !!

Zgłoś nadużycie #3705 2 czerwca 2011, 13:45

chyba każda z nas miewa takie chwile zwatpienia w siebie :(  
ale grunt to sie im nie poddawac.

Zgłoś nadużycie #3706 2 czerwca 2011, 13:47

schmetterling napisał(a)

Aha !! Mądra też jesteś !!

:) :) :)
sobie w porę przypomniłas :)

Zgłoś nadużycie #3707 2 czerwca 2011, 13:47

muzzza Fajna mama
Ja też mam zły humor od rana :( nic mi się nie chce i wszystko w czarnych barwach widzę, ale to mnie rozśmieszyło :

Romka napisał(a)

zjadłam 12 czekoladowych jajeczek;/

:)

Zgłoś nadużycie #3708 2 czerwca 2011, 13:50

agf Supermama
Romka - płacz sobie, płacz, każdego tak chyba nachodzi, taki dół po prostu, i logiczne argumenty nic tu nie dadzą. A jutro na pewno przejdzie!

Zgłoś nadużycie #3709 2 czerwca 2011, 13:56

gosias Fajna mama

Romka napisał(a)

Dziś mi chyba hormony zwariowały, od rana ryczę;/ Powód zawsze się znajdzie -że jestem stara, gruba, niepotrzebna i w dodatku głupia, bo mam cukrzyce , a zjadłam 12 czekoladowych jajeczek;/ Zawsze zgrywam twardziela, ale ja też chciałabym,żeby ktoś mnie pocieszył, przytulił.
nic tylko walnąć sobie w łeb

No coś Ty Romka, oszalałaś! Pyszne byłe je jajeczka, co? :) Daj spokój dziewczyno, ja tez mam cukrzycę i wcale nie jestem głupia :) chyba ?? :) Wszystkie teraz jestesmy grube :) i jak niepotrzebna...oj ojoj, co ten Grzesio dzisiaj sie z Tobą ma! Proszę się wziąc w garśc!Gdybym tylko mogła, to bym Cię przytuliła...o teraz Cie tulę, czujesz ?? :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3710 2 czerwca 2011, 13:56

agf Supermama
Dobra, idę robić obiad, bo cały dzień przed kompem siedze  :P