Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3671 2 czerwca 2011, 9:49

gosias Fajna mama
Ja mam w takiej folii i nie znieszczyła mi się, został mi tylko jeden wpis na wizycie, nie wiem chyba będzie mi gin teraz jakieś karteczki doczepiac :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3672 2 czerwca 2011, 9:50

wenus1988 Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

ja też staram się mieć zawsze w torebce teraz tą kartę i wyniki badań ostatnie - na wszelki wypadek ;)

No w sumie masz blizej końca niz ja :) to dobrze lepiej mieć już przy sobie te dokumenty... zeby potem ni8e było niepotrzebnego zamieszania i tracenia czasu...;/

Zgłoś nadużycie #3673 2 czerwca 2011, 9:51

Black_rose Supermama

wampirella napisał(a)

Jak przyjadę to się jagody zaczną :) (chyba)

No... jagódki to jakoś w lipcu są. Ja mam większą traumę, bo zaprawiony grzybiarz jestem, a tu pupa :P nie pojadę na wakacje w ukochane Bory Tucholskie na grzybki we wrześniu :( bałabym się, tak z 2,5 miesięcznym maluchem :(

Zgłoś nadużycie #3674 2 czerwca 2011, 9:53

gosias Fajna mama
Słuchajcie moja ciotka w nocy urodziła(tydzień po terminie), nie znam jeszcze szczegułów, ale najlepsze jest że rano mój mąż mówi,ze śniła mu się jak skakała przez płot z takim wielkim brzuchem i zaśmiał się,że pewnie dzisiaj urodzi :) i proszę :) prorok :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3675 2 czerwca 2011, 9:54

Black_rose Supermama

gosias napisał(a)

Słuchajcie moja ciotka w nocy urodziła(tydzień po terminie), nie znam jeszcze szczegułów, ale najlepsze jest że rano mój mąż mówi,ze śniła mu się jak skakała przez płot z takim wielkim brzuchem i zaśmiał się,że pewnie dzisiaj urodzi :) i proszę :) prorok :)

hehe :D to Ty uważaj, bo jak się mu przyśnisz to wiesz... ;) odpalamy auto i rura do szpitala :D

Zgłoś nadużycie #3676 2 czerwca 2011, 10:01

wampirella Zaprawiona w bojach

Black_rose napisał(a)

No... jagódki to jakoś w lipcu są. Ja mam większą traumę, bo zaprawiony grzybiarz jestem, a tu pupa :P nie pojadę na wakacje w ukochane Bory Tucholskie na grzybki we wrześniu :( bałabym się, tak z 2,5 miesięcznym maluchem :(

To tak jak moja mama grzybiara, ja jej pewnie nie pomoge...no chyba ze w konsumpcji :D
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3677 2 czerwca 2011, 10:06

gosias Fajna mama

Black_rose napisał(a)

hehe :D to Ty uważaj, bo jak się mu przyśnisz to wiesz... ;) odpalamy auto i rura do szpitala :D

Najbardziej się boję,że poród się zacznie jakoś w ciągu dnia, jak mąż będzie w pracy albo co gorsze na wyjeździe...zawsze można jeszcze taxi albo karetkę, ale co ja zrobie z Hubertem...nie jesteśmy aż tak zżyci z sąsiadami...oby to było w weekend jak za pierwszym razem :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3678 2 czerwca 2011, 10:12

Konto usunięte
dzien dobry :D Gosias moje maleństwo dzisiaj tez poprzecznie z rana było ułożone bo na boki tez obrywałam kopniaki :D
co do karty ciąży, zawsze ją trzymałam w domu, żeby się nie zniszczyła. i raz po wizycie u lekarza zostawiłam u mamy przypadkiem. i jak na złość dwa dni później w nocy plamienie :/ od tej pory nosze zawsze przy sobie, zniszczy się - trudno, ale musi być... bo to tak jak Gosiac mówisz, różnie bywa.
mi mój Przewspaniały Mężczyzna obiecał, że jak skończą robić fundamenty to skoczymy sobie tak na jeden dzień nad morze :D (blisko mamy, godzinka z kawałkiem autem i na miejscu) do Wisełki... uwielbiam to miejsce, jak rok tem jeździliśmy to bywało tak że na plaży zostawaliśmy zupełnie sami :) nawet w lecie, w sezonie :)  
cisza, spokój, nad morze przez lasek a w mieście rybka i lodzik :D to co nad morzem obowiazkowe :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3679 2 czerwca 2011, 10:16

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

Ja to cały rok na grzyby czekam, mogłabym je zbierać codziennie, to chyba moje ulubione zajęcie... :) SERIO! Mam nadzieję, że szybko dojdę do / siebie po porodzie, bo mam plany co do września/ października. Może nie Bory, ale chociaż wyprawa całodniowa za miasto (tak około 50-60km od Łodzi sa ładne lasy). Małego z babcią, a my z mężem na grzybki. Nie dopuszczam myśli, że cośmiałoby sie nie udać. Cały rok na to czekam! :)

Zgłoś nadużycie #3680 2 czerwca 2011, 10:19

schmetterling Supermama
DZIEŃ DOBRY :D
Olka te twoje infekcje to jakas masakra,może zrób tak jak Beatka pisała ? Wogóle zawsze jak czytam Twoje przygody z grzybami i innymi gadami to akurat coś jem ,dzisiaj aż pączka odłożyłam na talerzyk ;) :D
Ja tez już po kawce,Kasia mam adres to Ci podeślę ,tyle że w najlepszym wypadku dopiero jutro dojdzie :)
Gosiu,w takim razie gratulacje dla cioci !! :)
Ja bym sobie jeszcze pospała ale tak mi za oknami hałasują że nie da rady,wczoraj cięli drzewo i dzisiaj też tną,tylko że dzisiaj już na dwie piły te spalinówki jadą :|
jak nie mogę spać to cisza :|
agf w końcu awatara dodałaś :)

Zgłoś nadużycie #3681 2 czerwca 2011, 10:20

gosias Fajna mama
Ja grzybów zbierac to nie lubię ale jeśc owszem :) dostaliśmy od ciotki dwa słoiczki takich w occie, z jadłam od razu cały słoik a dwa dni później drugi :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3682 2 czerwca 2011, 10:22

schmetterling Supermama
Aga mnie też mała jakoś tak po bokach kopała :)
a co do karty ciąży to mam zawsze przy sobie w folii ,dobrze że jej nie spakowałam w karton jakiś.Zrobiłam tak z listą zakupów dla malucha i wczoraj musiałam przegrzebać pół kartonów,bo oczywiście ja inteligentna nie podpisałam ich :D

Zgłoś nadużycie #3683 2 czerwca 2011, 10:22

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

agf w końcu awatara dodałaś :)

Ano dodałam - rozmarzam się jak na niego patrzę i zastanawiam kiedy znów sobie tak na urlop pojadę ;)

Zgłoś nadużycie #3684 2 czerwca 2011, 10:24

paprotka25 Supermama
cześć gaduły :) ja pospałam do 8.30, do 9 poleżałam, wstałam, wykąpałam się bo wieczorem już mi się nie chciało i zrobiłam sobie "dzień Trola" ;) teraz kończe śniadanko :) u mnie powolutku przebija się słoneczko, ale jest fajnie, tak chłodno :)
Co do karty to ja jej nie noszę cały czas w torebce, co prawda nie zniszczyłaby się bo dostałam od doktorka "domek na karte" takie fajne etui więc nie ma szans żeby się uszkodziła :) ale boje się żebym gdzieś nie zgubiła, chociaż chyba lepiejby było ją zawsze ze sobą mieć tak na wszelki wypadek...
zaraz ide ogarnąć kuchnie i wstawie obiad, no i oczywiście zjem ciacha :)

Zgłoś nadużycie #3685 2 czerwca 2011, 10:24

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Ano dodałam - rozmarzam się jak na niego patrzę i zastanawiam kiedy znów sobie tak na urlop pojadę ;)

:D już niedługo

Zgłoś nadużycie #3686 2 czerwca 2011, 10:28

agf Supermama
Słuchajcie - jaka pogoda u was? U mnie cholera pada od rana! Zła jestem! Dobra, idę, pranie wywiesić, ale mi się nie chce...

Zgłoś nadużycie #3687 2 czerwca 2011, 10:38

gosias Fajna mama
A u mnie słonecznie, po wczorajszym oberwaniu chmury i burzy dzisiaj ładnie, nie za gorąco; właśnie trzeba wybrac się za zakupy...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3688 2 czerwca 2011, 10:41

schmetterling Supermama
u mnie nie pada,ale pochmurno i pewnie zaraz zacznie ,no i wieje jak cholera :|

Zgłoś nadużycie #3689 2 czerwca 2011, 10:48

schmetterling Supermama
Matko ,nie mam siły tego wszystkiego czytać :| ide na śniadanko

Zgłoś nadużycie #3690 2 czerwca 2011, 11:56

Black_rose Supermama
pogoda niestety pod przysłowiowym psem :( nie pada jeszcze, ale zachmurzone i wieje, że drzewa ma powyrywać...
wiem, że mam się nie ruszać, ale chyba sobie zrobię makaronik z sosem truskawkowym :) ... taką chętkę mam, że ło :D
Gosiu życzę żebyś w weekend rodziła :D mój małż od wczorajszej akcji komórkę przy tyłku nosi 24h/dobę i dzwoni co 1-2h kontrolę mi robić :P ciekawe za ile mu to przejdzie. Robimy zakłady? ;)
Aniu normalnie na rękach będę nosić za tą kawę :D hihihi szkoda, że nie da się do domu zamówić jak pizzy