Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3651 1 czerwca 2011, 21:56

olka8922 Gotowa na wszystko
pojde w piatek, sprobuje pogadac z lekarzem na powaznie, przeciez to jest jakas paranoja.A jak nie da rady to bede musiala chyba z rodzicami pogadac, zeby mi sprobowali cos zalatwic. No fajnie ze juz w weekend bedziemy spali w nowym mieszkanku :) ogladam You Can Dance :) dzisiaj kupilam torbe dla dziecka do spania na ebayu nowke :) pozdro 600 ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3652 1 czerwca 2011, 21:58

olka8922 Gotowa na wszystko

paprotka25 napisał(a)

Kasiu, żałuje że nie widziałam jak Twój mężuś składał to łóżeczko, to musiał być niezapomniany widok, i od razu poprawia humor :) poszliśmy na spacer, co prawda krótki bo się zachmurzyło, ale zawsze coś, w drodze powrotnej mężusiowi zachciało się pizzy i weszliśmy po składniki do sklepu, znowu piekłam pizze :) ja zjadłam dwa małe kawałeczki a Jarek reszte :) mój pizzowy potworek :) zaraz chyba idę spać bo po dzisiejszej prawie nie przespanej nocy już powoli padam... więc życze Wam słodkich snów :)

dziekujemy i rowniez slodkich snow ;) ja tez pewnie dzisiaj szybko odpadne, bo w nocy nie moglam spac a musialam wstac o 8rano :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3653 1 czerwca 2011, 22:06

konwalia Fajna mama
Olka, spróbuj porozmawiac z rodzicami, może faktycznie dadzą radę coś załatwic albo nawet jakiś lek bez recepty kupic i Ci wysłac, bo to jest jakaś paranoja! A Ty, Kasiu naprawdę się oszczędzaj. Dobrze, że to nic poważnego, ale odpoczynek nie zaszkodzi. Duża już ta Twoja królewna. :) Gosias, dobrze, że cukry w normie, a tak się martwiłaś, że pewnie będzie potrzebna większa dawka. Myślec pozytywnie dziewuchy! :) Dzieci to czują. :) Aniu, my też mamy kawalarkę, ale pokój modyfikujemy na dwa pokoje, bo jest bardzo duży. A taki parawanik, to myślę bardzo dobry pomysł i właśnie też dużo wprowadza do wystroju. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3654 1 czerwca 2011, 22:37

konwalia Fajna mama
Ooo, a ja własnie się dowiedziałam, że mój Przemek prawdopodobnie będzie jechał w sobotę do pracy nad morze! Może uda mi się wcisnąc, to powyleguje się i nawdycham jodu w mojej ukochanej Jastrzębiej Górze. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3655 1 czerwca 2011, 23:00

agf Supermama
To i ja dobranoc powiem, bo wczesniutko wstałam, dzień był pełen atrakcji - i na dworzu byłam i na urodzinach, i objedzona jestem :) Pa! Niech wam dzidzie dadza pospać :) Do jutra!

Zgłoś nadużycie #3656 1 czerwca 2011, 23:21

alorka11 Świeżo upieczona
dobranoc dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #3657 2 czerwca 2011, 6:39

gosias Fajna mama
Dzisiaj też jestem pierwsza ?? :) No cóż, mój synek obudził się z płaczem o 4:20, coś mu się przyśniło, a jak on płakał to to Helenka tak zaczęła szalec, chyba poprzecznie jest ułożona, bo mi po bokach dawała, nie mogłam już zasnąc, może z pół godziny spałam bo o 6 Hubert "juz się wyspałem" :) oj te dzieciaki! u mnie na dworze chyba chłodniej się zrobiło po tym wczorajszym oberwaniu chmury, taki zdrowy chłodek...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3658 2 czerwca 2011, 8:22

agf Supermama
Cześć :) Mnie dziś od rana obudził deszcz :( mam nadzieję, że się rozpogodzi i będzie słońce jak wczoraj, bo chętnie poszłabym znów na ławeczkę ;)

Zgłoś nadużycie #3659 2 czerwca 2011, 9:00

Romka Fajna mama

alorka11 napisał(a)

witam
moglabym z Wami pisac....bo napisalam nowe forum ale jak narazie nie ma zadnych postow...
przyjmiecie mnie?

Napisz cos więcej o sobie ;)
.............................................................................................

http://lbdf.lilypie.com/9i2Hp2.png

http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3660 2 czerwca 2011, 9:01

Black_rose Supermama

konwalia napisał(a)

Ooo, a ja własnie się dowiedziałam, że mój Przemek prawdopodobnie będzie jechał w sobotę do pracy nad morze! Może uda mi się wcisnąc, to powyleguje się i nawdycham jodu w mojej ukochanej Jastrzębiej Górze. :)

to jak się już wciśniesz ... to spakuj mnie też do walizki :D ... ah podreptałoby się po plaży... czemu też muszę mieszkać na drugim końcu Polski :(

Zgłoś nadużycie #3661 2 czerwca 2011, 9:02

Romka Fajna mama
po tym wczorajszym deszczu w końcu lżej się oddycha ;) U mnie nadal kłopoty z chodzeniem -macica uciska kręgosłup i czasem jak idę włóczę nogę jak starowinka.Mam tylko nadzieję,że to się nie pogłębi, bo jeszcze 3 miesiące!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3662 2 czerwca 2011, 9:04

Black_rose Supermama
Hihi ranne ptaszki już plotkują :) ja wstałam o 8! Poszalałam normalnie ;) ... Poleżałam do wpółdo i zrobiłam śniadanko. Właśnie-śniadanko... a przysięgłabym, że przed chwilą jeszcze było na talerzu. Żarłok ze mnie :D Kawy mi się chce, a nie mam :( buu..

Zgłoś nadużycie #3663 2 czerwca 2011, 9:16

agf Supermama
Romka - istnieje szansa, że przestanie boleć - mi już znacznie przeszło, choć staram się oszczędzać i musze non stop sobie przypominać i się strofować, ze mam wolno chodzić :)
Black Rose - ja po kawce już,  musi być pierwsza u mnie :) Teraz idę robić śniadanko.

Zgłoś nadużycie #3664 2 czerwca 2011, 9:27

wenus1988 Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

to jak się już wciśniesz ... to spakuj mnie też do walizki :D ... ah podreptałoby się po plaży... czemu też muszę mieszkać na drugim końcu Polski :(

Ja mam nadzieje ze mi sie uda w tym roku jeszcze przed porodem "zaliczyć" morze:0 Bo w sumie mamy w planach, czekam jedynie na męża, poważne plany i pogodę letnią .. no i p. doktor sie zapytam czy mi wolno wyruszac w taka podróż dwa m-ce przed.... ??

Zgłoś nadużycie #3665 2 czerwca 2011, 9:34

Black_rose Supermama
ja to już odliczam tygodnie do porodu, także nawet nie mam co marzyć o wakacjach w tym roku :( Ale pewnie jak będziesz się dobrze czuła i z ciążą wszystko ok będzie to lekarz nie będzie bronił :)
normalnie bym polazła do sklepu po tą kawę... ale jeszcze dziś nie mogę :/... przekichane tak nie ruszać się z domu/łóżka

Zgłoś nadużycie #3666 2 czerwca 2011, 9:37

agf Supermama
Ja tam miesiąc przed się nie ruszam z domu, ale 2 miesiące przed zamierzam wyjechać. Tylko trzeba pamiętac żeby na wszelki wypadek brać już ze sobą całą książeczke ciąży.

Zgłoś nadużycie #3667 2 czerwca 2011, 9:44

gosias Fajna mama
Ja kartę ciązy i wogóle wszystkie wyniki i książeczę cukrzycowca zawsze mam przy sobie, nawet jak idę z Hubertem na spacer, nigdy nie wiadomo....
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3668 2 czerwca 2011, 9:47

wenus1988 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Ja kartę ciązy i wogóle wszystkie wyniki i książeczę cukrzycowca zawsze mam przy sobie, nawet jak idę z Hubertem na spacer, nigdy nie wiadomo....

Właśnie też słyszałam że kobieta w ciązy ma obowiązek nosić karte ciazy przy sobie.. tak mi mówiła doktor kiedyś.... ale gdybym ja nosiła wszedzie to ta ksiazeczka wygladałaby jak szmatka :) hehehe nie sposób wszedzie ja zabrać :) :) Ale na pewno jak na wyjazd gdzies dalej to biorę :) OBOWIĄZKOWO!

Zgłoś nadużycie #3669 2 czerwca 2011, 9:47

wampirella Zaprawiona w bojach

wenus1988 napisał(a)

Ja mam nadzieje ze mi sie uda w tym roku jeszcze przed porodem "zaliczyć" morze:0 Bo w sumie mamy w planach, czekam jedynie na męża, poważne plany i pogodę letnią .. no i p. doktor sie zapytam czy mi wolno wyruszac w taka podróż dwa m-ce przed.... ??

Dzień dobry dziewczyny :D . Mi niestety nie udało się wybrać nad morze w tym roku :( , mam zaledwie 120 km ale jak juz sie ciepło zrobiło to mi się brzuch jak z tąd do Krakowa zrobił i sama nie chciałam jechać a wszyscy znajomi pracują bo u nas już się kampania owocowa zaczeła (nektaryna już jest). Tak więc morze to z daleka zobaczę w Barcelonie jak pojadę z małą po paszport :( , ale ja już tam wolę zobaczyć prędzej nasze polskie lasy. Jak przyjadę to się jagody zaczną :) (chyba)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3670 2 czerwca 2011, 9:48

Black_rose Supermama
ja też staram się mieć zawsze w torebce teraz tą kartę i wyniki badań ostatnie - na wszelki wypadek ;)