Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3531 31 maja 2011, 9:55

agf Supermama
Ania - u mnie na osiedlach są takie kremowe pojemniki PCK chyba - właśnie na ciuchy i buty. Ja jak czasem coś wyrzucamto tam własnie, bo do kosza mi szkoda, ja w ogóle chomik jestem, ale jak trzeba to chociaż pocieszam się,że będą miały drugie życie ;)
A, że spać nie możesz to się nie dziwię, ja zawsze jak jestem czymś zdenerwowana albo podekscytowana to też mam problem.
Ja za to myślałam, że wcześnie wstanę, na 7.45 ustawiłam budzik i co? Budzę się , patrzę 9.20 ... Nie wiem, nie dzwonił chyba, ale dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #3532 31 maja 2011, 9:59

Romka Fajna mama
nie wiem dlaczego nie moge nic wpisac na te strone!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3533 31 maja 2011, 10:02

Romka Fajna mama
poprzednie zdanie weszlo, dluga wiadomość nie -pokazuje mi,ze mam poprawić błędy!

Zgłoś nadużycie #3534 31 maja 2011, 10:02

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Ania - u mnie na osiedlach są takie kremowe pojemniki PCK chyba - właśnie na ciuchy i buty. Ja jak czasem coś wyrzucamto tam własnie, bo do kosza mi szkoda, ja w ogóle chomik jestem, ale jak trzeba to chociaż pocieszam się,że będą miały drugie życie ;)
A, że spać nie możesz to się nie dziwię, ja zawsze jak jestem czymś zdenerwowana albo podekscytowana to też mam problem.
Ja za to myślałam, że wcześnie wstanę, na 7.45 ustawiłam budzik i co? Budzę się , patrzę 9.20 ... Nie wiem, nie dzwonił chyba, ale dlaczego ??

te pojemniki niby z PCK to tylko pic na wode, to są pojemniki należące do lumpeksów które wykupują od pck ich logo zeby zachęcać do wrzucania rzeczy niby na szczytny cel ,a tak naprawde te ubrania są sprzedawane..... czytałam kiedyś o tym w jakiejś gazecie i widziałam reportaż...

Zgłoś nadużycie #3535 31 maja 2011, 10:02

Romka Fajna mama
wstalam dzis dopiero kolo 9! fajnie przespac noc ;)

Zgłoś nadużycie #3536 31 maja 2011, 10:07

Romka Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

te pojemniki niby z PCK to tylko pic na wode, to są pojemniki należące do lumpeksów które wykupują od pck ich logo zeby zachęcać do wrzucania rzeczy niby na szczytny cel ,a tak naprawde te ubrania są sprzedawane..... czytałam kiedyś o tym w jakiejś gazecie i widziałam reportaż...

Ja tez słyszałam,ze ze sprzedaży rzeczy z tych pojemników pieniądze idą na cele statutowe PCK! Wkurza mnie to.Pamiętam jak mama umarła i chcieliśmy tam wrzucić różne rzeczy -podeszła jakaś babka i zapytała, czy nie możemy dać jej.Wyglądała schludnie, ale ubogo i sie zgodziliśmy.A potem się cieszyliśmy,że jej sie przydały, a nie że komus nabijamy kasę.Nie lubię takich przewałek!

Zgłoś nadużycie #3537 31 maja 2011, 10:08

Romka Fajna mama
forum się przegrzewa ;)

Zgłoś nadużycie #3538 31 maja 2011, 10:30

Konto usunięte
dzień dobry :)
u mnie zaczął się 30tydzień. zostało tylko 10... uhh gorąco mi się aż robi :D
swoją drogą u mnie i wczoraj i dziś tak gorąco że nie wiadomo gdzie się schować. a ja coraz gorzej znoszę ciepełko :/ a tak się cieszyłam z leżaczkowania :) teraz mam leżaczkowanie w cieniu tylko... opalenizno - żegnaj :D do przyszłego roku hehe
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3539 31 maja 2011, 10:35

agf Supermama
Kurcze, nie wiedziałam o tych pojemnikach, ze tak się robi. Ale cóż - to i tak lepiej żeby lumpeksy odkupiły te ciuchy niż jakbym miała je do śmieci wyrzucić.
MI też jakoś wolno forum działa :(

Zgłoś nadużycie #3540 31 maja 2011, 11:02

wenus1988 Gotowa na wszystko

Romka napisał(a)

Ja tez słyszałam,ze ze sprzedaży rzeczy z tych pojemników pieniądze idą na cele statutowe PCK! Wkurza mnie to.Pamiętam jak mama umarła i chcieliśmy tam wrzucić różne rzeczy -podeszła jakaś babka i zapytała, czy nie możemy dać jej.Wyglądała schludnie, ale ubogo i sie zgodziliśmy.A potem się cieszyliśmy,że jej sie przydały, a nie że komus nabijamy kasę.Nie lubię takich przewałek!

Nie wiem jak u was ale ja mam znajoma kierowniczkę w tym PCK u mnie w mieście i te ciuszki wszystkie ida na przemiał.... dosłownie miela te ciuchy i prowdopodobnie powstaja kiedys tam jakies inne nowe... :) nie wiem jak to mozliwe ale tak jest :)

Zgłoś nadużycie #3541 31 maja 2011, 11:33

gosias Fajna mama
Wiecie co u mnie czasem ludzie wystawiają przed bramę jakieś worki/relklamówki i wtedy kto chce to bierze...bo rzeczywiście z tymi pojemnikami to tez nie mam przekonania.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3542 31 maja 2011, 11:51

agf Supermama
To może to i lepszy pomysł? Sama już nie wiem ... Ale faktycznie różne rzeczy obowk śmietnika stawiałam i znikały, np. takie malutkie kaktusiki w mini doniczkach -  ja miałam już dość ich, poza tym storczyki zaczęły mi się nie mieścić na parapecie, więc wystawiłam przed śmietnik i ktoś sobie wziął :)

Zgłoś nadużycie #3543 31 maja 2011, 12:02

schmetterling Supermama
właśnie też mi się coś o uszy obiło z tymi pojemnikami pck że do lumpeksów te ciuchy idą,nie chciałabym któregoś dnia natknąc się na swoją bluzkę w którymś z lumpów za 10zł np ;)
pod śmietnik nie postawię bo to za mała wiocha wszyscy się znają i wszystko o wszystkich wiedzą ,zaczną zaraz gadać ,wiadomo jak to jest.
Chyba jednak wyjdzie na to że wrzucę do tego kontenera pck i niech się dzieje co chce,i tak nie będę tego nosić,gdyby nie ta przeprowadzka to pewnie długo by te ciuchy jeszcze mi szafe zawalały ,a tak to chociaż miejsce na coś innego będzie :D
Śmiałam się wczoraj do chłopaka,że jeszcze dzidzi nie mamy a już pełno jej gratów jest ,jak 3 osoba normalnie ;)

Zgłoś nadużycie #3544 31 maja 2011, 12:24

Black_rose Supermama
hehe przebiję Was... ja wstałam o 2:40 ;) i zakuwałam do 7:00... pewnie padnę dziś jak mucha, ale egzamin poszedł całkiem dobrze :) ->muszę go zdać jak chcę się bronić 20-tego dlatego taka determinacja ;) ... też mam w planach jeszcze dziś walczenie z poprawkami - fakt, najwięcej czasu schodzi na to :/, ale DAMY RADĘ :D ! Tak sobie myślę, że przez tą sesję to mi to strasznie zleci teraz do porodu - może i dobrze? ;)
Ukrop widzę daje się we wznaki i Wam :( ... a ciepłooooo, że ło! Też obiadu nie robię :D tzn. robię ->kupne kluski z mięsem i skwareczkami polane... taka duchota, że i tak się jeść nie chce
Aniu też muszę się chyba zaopatrzyć w jakieś ciuchy, bo z tych bluzek co mam wyrastam :/ ale chyba zostanę przy jednej bokserce i może jakąś sukienkę-bo zdechnąć można?

Zgłoś nadużycie #3545 31 maja 2011, 12:35

schmetterling Supermama
żebyś nam nie padła od tej nauki ;)
obrobiłam się juz z tymi ubraniami,matko ile tego jest,oczywiście najwięcej moich :D
w sumie wszystkich rzeczy już spakowanych:
-21 kartonów i 13 worków ,a to jeszcze nie koniec.........mam dość :|
jeszcze karnisze muszę zdjąć ale coś wyleźć nie chcą,pozatym odkryłam w jednej szafce w kuchni wilgoć,czy pleśń nie wiem co to,ale stały tam szklanki wogóle nie używane chyba nigdy ,a za tymi szklankami....matko boska ,może to dobrze że się wyprowadzamy,bo jak teraz wilgoć tak przyatakowała co to później będzie :|

Zgłoś nadużycie #3546 31 maja 2011, 12:40

Black_rose Supermama
lol :D trochę tego wyszło ;) ... my jak się wprowadzaliśmy to z jednym kartonem i dwoma torbami, ale teraz to pewnie też by się stosik pokaźny uzbierał... dobrze, że to za jakiś czas dopiero...
dostaliśmy pozwolenie na "budowę" drogi przy naszej działce, no i zgodzono się na taki podział działek jaki chcieliśmy :D ... akcja "DOM" ruszyła z miejsca ;)

Zgłoś nadużycie #3547 31 maja 2011, 12:47

schmetterling Supermama
o to świetnie :D następna "budownicza" domu się ujawniła nam ;) gratuluję :)
no jak się wprowadzaliśmy za pierwszym razem to też z jednym kartonem ,później wiadomo to się kupiło,tamto i się nazbierało.Jeszcze meble ,ale na szczęście nie mamy ich dużo bo nie lubimy mieć nagracone ;) no ale to i tak już nie moja działka ,jestem w ciąży i nie mogę dźwigać cięzarów :P

Zgłoś nadużycie #3548 31 maja 2011, 12:53

Konto usunięte
ufff wróciłam z godzinnego opalania :) jak to dobrze że opalam się od razu na brązowo :D a teraz wcinam loda żeby schłodzić trochę się od wewnątrz :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3549 31 maja 2011, 13:01

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ufff wróciłam z godzinnego opalania :) jak to dobrze że opalam się od razu na brązowo :D a teraz wcinam loda żeby schłodzić trochę się od wewnątrz :)

żyć nie umierać hehe :D

Zgłoś nadużycie #3550 31 maja 2011, 13:05

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

żyć nie umierać hehe :D

toć baa!! :) LOL hahahaha :D
Nasze Kropelki już z nami !!!