Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3511 30 maja 2011, 20:44

muzzza Fajna mama
Dziewczyny, szok przeżyłam. siedziałam ponad 2 tyg. na wsi- zero neta, telewizji i tylko małe lusterko :) krótko mówiąc, zapomniałam prawie że jestem w ciąży ;) wróciłam do krakowa dzisiaj i perwsze co to zobaczyłam to siebie w witrynie , OOOO MAAATKOOOO !!!!!  MONSTER!!!!!

Zgłoś nadużycie #3512 30 maja 2011, 21:00

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

jak tu dziś gadatliwie :D gratuluję dziewczyny przeprowadzek, remontu, dopływu gotówki, dobrych wiadomości z wizyty Helenki itd. :D  
U mnie też ukrop i powiem Wam, że męczy mnie to :( jakaś zdechła jestem. Pół nocy nie spałam, bo co chwilę biegałam do toalety (efekt arbuza), dostałam wpis kolejny do indeksu, byłam u mamy w szpitalu, zrobiłam obiad na sprinta i od dobrych 2h czytam 1 stronę notatek! 
Do tego stopnia jestem rozkojarzona, że kupiłam w piekarni chleb, zapłaciłam i poszłam sobie do domu bez niego! Dopiero mąż po pracy go odebrał ;) ... i że ja mam niby jutro egzamin pisać? oj chyba posiedzę do późnej nocy nad notatkami... strach się bać... 
Na 18 do szkoły rodzenia (tak mi to pasi dziś, że niech to...) 
Sasasassa -> kupiłam małej w Pepco 2 czapusie po 2,99 i bodziaka za 4,99 :D śliiiiiczniusie :D

Ty w nocy to nie siedź nad notatkami tylko sie wyśpij, a egzamin i tak pójdzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #3513 30 maja 2011, 21:02

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

ja już wróciłam :) na zakupach w sklepie mięsnym rozmawiałam ze sprzedawczynią typu kiedy poród jak się czuję i o karmieniu dzieci ,i oprócz mnie w sklepie był jakiś facet ok 28 lat i taki  tekst rzucił : "z takich dużych piersi nie tylko dwójkę Pani wykarmi ale cały oddział" !! a ja do niego " nie rozmawiam z Tobą więc milcz a poza tym nie masz gdzie te gały wlepiać" i poszedł sobie a sprzedawczyni spłoszyłam klienta :| a teraz właśnie jem kolacje :D

hahaha :D no to pojechałaś mu, rany! :)

Zgłoś nadużycie #3514 30 maja 2011, 21:04

agf Supermama

muzzza napisał(a)

Dziewczyny, szok przeżyłam. siedziałam ponad 2 tyg. na wsi- zero neta, telewizji i tylko małe lusterko :) krótko mówiąc, zapomniałam prawie że jestem w ciąży ;) wróciłam do krakowa dzisiaj i perwsze co to zobaczyłam to siebie w witrynie , OOOO MAAATKOOOO !!!!!  MONSTER!!!!!

No to sobie wyobrażam! Ja codziennie sie dziwię jak stoję przed lustrem i jestem w szoku !

Zgłoś nadużycie #3515 30 maja 2011, 21:17

gosias Fajna mama
Ja mam już taki balon przed sobą...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3516 30 maja 2011, 21:18

gosias Fajna mama

Margolcia napisał(a)

ja piszę z Romką na gg prenatalne wyszły dobre :)

A to ty takie kontakty masz :) to dobrze, że wyszły dobrze :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3517 30 maja 2011, 21:39

konwalia Fajna mama
Ale jestem wypompowana dziś. Poszliśmy z Przemkiem koło 14 na spacer i tak długo chciałam dreptac, że obeszliśmy dookoła jezioro i jeszcze kawałek dalej zaszliśmy. Łącznie jakieś 10 km zrobiliśmy i wróciliśmy prawie po 4h. :) A nad wodą jak przyjemnie było, ah! :) Pies prawie nieżywy po tym spacerze. :D Ja też już oczy ledwo mam otwarte. Słowem - piękny dzień. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3518 30 maja 2011, 21:42

konwalia Fajna mama
Jak cichutko tutaj...

Zgłoś nadużycie #3519 30 maja 2011, 21:52

agf Supermama
Jejku,jeszcze niedawno ja też tak mogłam chodzić, a teraz już noga mi nie daje :(

Zgłoś nadużycie #3520 30 maja 2011, 21:55

konwalia Fajna mama
Ja mam w planach :) chodzic jak najdłużej. Właśnie obejrzałam pogodę i jutro też będzie taki upał.Namęczę się na pewno, bo mam parę spraw do załatwienia.

Zgłoś nadużycie #3521 30 maja 2011, 21:59

Romka Fajna mama
jestem :) dwa dni miałam wnusia...normalnie Sajgon, hehe.Budzenie w nocy, noszenie, bo wyrzynają mu sie ząbki(znalazłam dziś górną jedyneczkę),karmieni itd.A w zeszłym tygodniu miałam załamkę - najpierw bolał mnie tyłek,a potem noga tak,że nie mogłam chodzić.W piątek u ginekologa nie mogłam zejść z fotela! Taki ból,że się poryczałam.I niestety okazało się,że to macica uciska kręgosłup i dlatego;(Jedyne wyjście leżenie na lewym boku, masaże i ciepłe okłady.I oszczędzanie!
Prenatalne ok, Grześ ma prawie kilogram :)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3522 30 maja 2011, 22:47

olka8922 Gotowa na wszystko
Gosias dobrze ze Helenka zdrowa i slyszalas bicie serduszka :) pewnie fajnie sie sluchalo, ja to bym mogla to codziennie sluchac ;)
Romka ciesze sie ze badania wyszly dobrze i Grzes nabiera na wadze ;)
Kasia ja ostatnio tez nie moglam w nocy spac, chyba z pol nocy sie krecilam :/ czytalam ze po 30-stym tygodniu rozciaga sie miednica i od paru dni boli mnie lewy poldupek i ogolnie jak za dlugo spie na lewej stronie to mnie bok boli :/
Konwalia to sie dzisiaj nachodzilas. Ja bym pewnie nie dala rady tyle godzin maszerowac... Czekam az sie przeprowadzimy i bede siedziala calymi dniami na ogrodzie :) dzisiaj u nas akurat bylo nieciekawie, bo padal deszcz.
Mysle, ze w tym tygodniu zadzwonia apropo domu ktory mamy wynajmowac.Mieli nas sprawdzac, juz facet ktory nam wynajmuje teraz mieszkanie wystawil nam referencja takze mamy cicha nadzieje, ze moze jutro zadzwonia ;) dobrze by bylo, bo chcemy sie przeprowadzic jak najszybciej i ma nam pomagac w przeprowadzce mojej siostry chlopak, bo ma taaki duzy samochod do przeprowadzek, zaoferowal nam pomoc w razie co w nastepny weekend, tyle ze moja siostra ma termin porodu na 6 czerwca takze mam nadzieje ze porod jej sie opozni albo chociaz da rade przeczekac do weeekendu :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3523 30 maja 2011, 22:47

olka8922 Gotowa na wszystko
ja mam w srode na 12-sta polozna i na 10 ... dentyste :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3524 30 maja 2011, 23:03

agf Supermama

Romka napisał(a)

jestem :) dwa dni miałam wnusia...normalnie Sajgon, hehe.Budzenie w nocy, noszenie, bo wyrzynają mu sie ząbki(znalazłam dziś górną jedyneczkę),karmieni itd.A w zeszłym tygodniu miałam załamkę - najpierw bolał mnie tyłek,a potem noga tak,że nie mogłam chodzić.W piątek u ginekologa nie mogłam zejść z fotela! Taki ból,że się poryczałam.I niestety okazało się,że to macica uciska kręgosłup i dlatego;(Jedyne wyjście leżenie na lewym boku, masaże i ciepłe okłady.I oszczędzanie!
Prenatalne ok, Grześ ma prawie kilogram :)

To mogłaś już sobie przypominać jak to będzie z takim maluchem :) A co do bólu to może to taki jak u mnie - taki w pachwinie? Mi już lepiej, ale nie mogłam unieść nogi lekko żeby skarpetkę założyć, a wchodzenie na fotel to była masakra :( A nie drętwieje ci noga? Bo jednak cierpnie cały czas jak powyżej pół godziny jestem na nogach :( Mi pomaga leżenie na lewym boku z dużą poduszką miedzy nogami (udami).

Zgłoś nadużycie #3525 31 maja 2011, 7:00

Konto usunięte
Dzień dobry ja dziś jestem rannym ptaszkiem :) obudziłam się dziś o 1:15 tak baaaaardzo chciało mi się siusiu :| wczoraj do 22:00 był u nas fachowiec i liczył co trzeba kupić do tego centralnego i do łazienki :) mój mąż mówi do mnie wczoraj jak leżeliśmy już w łóżku :"widziałem ten błysk w twoich oczach jak Mietek(fachowiec) liczył co nam trzeba" a ja :" bo jestem szczęśliwa że się już ruszyło a nie tylko puste słowa ciągle słyszałam" :D a dziś tak wcześnie wstałam ,razem z mężem o 6:00 bo dzieci zaczęły mnie kopać :) to mężuś zrobił mi kawkę a ja zrobiłam mu kanapki do pracy :D także od samego rana mam wyśmienity humor :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3526 31 maja 2011, 7:06

gosias Fajna mama
Ja też już od godziny nie śpię :) ale jeszcze poleżę mam nadzieję z godzinkę :) tylko muszę zając czymś Hubcia :) U mnie już 20 stopni!na dworze!Miłego...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3527 31 maja 2011, 8:01

schmetterling Supermama
myślałam że dziś pierwsza będe ,a tu proszę :D
ja już od 5:15 na nogach,jakoś tak spać nie mogę,ciągle myślę o tej przeprowadzce,pakowaniu ...ehhh
Margolcia,dobrze masz z tym mężem,ja mojemu kanapki do pracy zrobiłam ale kawe też sobie sama musiałam zrobić ;) ale jeszcze to sobie odbije ;) Konwalia 4 godzinny spacer ?? Matko ja bym padła chyba ,podziwiam naprawdę :) mi sprawia trudność 5minut drogi do sklepu i zpowrotem :|
Gosia poczytaj małemu bajkę ,może zaśnie ;)

Zgłoś nadużycie #3528 31 maja 2011, 8:35

gosias Fajna mama
Mały dał mi jeszcze trochę pokimac, zabawił się sam, dobre dziecko :) Aniu wcale ci się nie dziwię, że spac nie możesz, też bym pewnie ciągle o przeprowadzce myslała, byle do soboty :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3529 31 maja 2011, 9:15

schmetterling Supermama
o to grzeczny chłopak jak sam się zabawił :)
zaraz się biorę za porządki z ciuchami,te co nie nosze chcę spakować do worów i wrzucić do kontenera tylko kurcze u mnie ten kontener stoi pod monopolowym i widziałam jak menele wyciągają te ciuchy i sobie na nich siedzą później.A nie wiem ,jest jeszcze jakieś miejsce gdzie można zanieśc takie ubrania?

Zgłoś nadużycie #3530 31 maja 2011, 9:47

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstałam, obudziłam się o 7:45 i postanowiłam już nie dociągać :) zawsze wiecej dnia będzie :) jem śniadanko i pije herbatke :) wogóle to mam jakiś problem żeby wejść na forum, cały czas się wiesza :( u mnie gorąco, ale z tego co widziałam jutro ma padać, oczywiście złośliwie jak ja będę musiała jechać na uczelnie.... no cóż... dzisiaj obiadu nie gotuje, tylko obiore ziemniaczki bo w niedziele nasmażyłam kotletów i mam jeszcze na dzisiaj :) i biore się dalej za poprawki, kurcze najwięcej czasu z tym schodzi, poprawianie kropek, przecinków, akapitów, przypisów.... masakra, no i jeszcze musze dopracować zakończenie.

Margolcia widze że niezłego chama spotkałaś w sklepie, gdzie się bezczel gapi....
Kasiu, mam nadzieję że dasz rade z egzaminem, napewno świetnie zdasz :)
No właśnie gdzie się podziała Paula?
Aniu, nie stresuj sie tak przeprowadzką, spokojnie, bo nie może być tak że po nocach nie śpisz.... dacie rade i szybko będzie po wszystkim :)
Olka, trzymam kciuki żeby szybciutko zadzwonili w sprawie tego mieszkania :)
Gosiu, kochanego masz synka, da mamusi pospać :)
Romeczko, dobrze że do nas wróciłaś i że badania wyszły dobrze :) już sie zastanawiałam gdzie się zgubiłaś :) widze że miałaś małą powtórke z opieki nad malucham, wiem że masz już opiekę we krwi, ale ćwiczenie czyni mistrza :)
Miłego dnia kochane :)