Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3491 30 maja 2011, 15:30

gosias Fajna mama
Ja też nie mogłam się dostac na stronę :( ale dobrze że już działa :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3492 30 maja 2011, 15:37

Konto usunięte

agf napisał(a)

A u mnie stronka przez dłuższy czas nie działała i jakoś tak mi czegoś brakowało ;) Ja cały dzień w fotelu przesiedziałam, ale koło 17 jadę na jakies zakupki, więc się rozerwę :0

mi tez nie działała przez jakąś godzinkę stronka :| ja juz gotuje obiad, ubrałam sukienkę bo po 16 jedziemy po zakupy :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3493 30 maja 2011, 16:06

Anka.M Zadomowiona
Hej dziewczyny :) Jestem po kolejnych zajeciach na szkole rodzenia i padam na twarz znow po tych cwiczeniach :) Zazdrosze Wam ze macie tyle czasu zeby siedziec przy kompach i klikac :/ Ja to cale dnie jestem na nogach i tylko siadam zeby poczytac co tam u Was. Teraz czekam do czwartku na usg 4d, ciekawe czy da rade zrobic lekarz, bo juz jestem w 29 tyg a to podobno za pozno. Lece z synkiem dalej na swieze powietrze :) Pozdrawaim

Zgłoś nadużycie #3494 30 maja 2011, 16:20

gosias Fajna mama
U mnie tak gorąco, że nawet Huberta nie puszczam na dwór, bylismy rano na spacerze a teraz dopiero po 18 wyjdziemy, w domu za to mam chłodno i przyjemnie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3495 30 maja 2011, 16:36

agf Supermama

Anka.M napisał(a)

Hej dziewczyny :) Jestem po kolejnych zajeciach na szkole rodzenia i padam na twarz znow po tych cwiczeniach :) Zazdrosze Wam ze macie tyle czasu zeby siedziec przy kompach i klikac :/ Ja to cale dnie jestem na nogach i tylko siadam zeby poczytac co tam u Was. Teraz czekam do czwartku na usg 4d, ciekawe czy da rade zrobic lekarz, bo juz jestem w 29 tyg a to podobno za pozno. Lece z synkiem dalej na swieze powietrze :) Pozdrawaim

Mi powiedzieli, ze 3D/4D można robić w 25-30 tc, więc jeszcze się łapiesz :)

Zgłoś nadużycie #3496 30 maja 2011, 16:38

paprotka25 Supermama
Gosiu, świetnie że po wizycie jest wszystko w porządku, u mojego dra zawsze są kolejki tylko że tak szybko nie idzie bo jak jestem np 10 i wyjde na godzine to i tak jeszcze ponad godz czekam jak wróce, niektóre kobietki siedzą w gabinecie po 10 min a inne po ponad pół godziny, a u mnie licząc wszystkie w ciąży więc zawsze dłużej schodzi. Teraz w czwartek mam wizyte, ale wybiore się pewnie dopiero po 19 żeby tak długo nie czekać...

Zgłoś nadużycie #3497 30 maja 2011, 16:40

paprotka25 Supermama
a tak wogóle to wyciągnęlam mężusia na spacerek, kupiliśmy chlebuś i truskaweczki, połowe zjedliśmy na ławce w parku :) na szczęście znaleźliśmy lokalizacje w cieniu to aż miło było posiedzieć :)  

Zgłoś nadużycie #3498 30 maja 2011, 16:51

agf Supermama
Ja główkę umyłam, zaraz koszulkę na ramiączka wciągnę i pojedziemy na zakupki - jakiś markeci,moze jakiś ciuszek dla małego się zahaczy, jeszcze parę rzeczy do kupienia jest. Lubię zakupy :)

Zgłoś nadużycie #3499 30 maja 2011, 17:08

paprotka25 Supermama
ja też lubię zakupy tylko szkoda że trzeba za nie płacić :) narazie czekam na wypłate i do tego czasu nic nie kupie Młodemu

Zgłoś nadużycie #3500 30 maja 2011, 17:24

Black_rose Supermama
jak tu dziś gadatliwie :D gratuluję dziewczyny przeprowadzek, remontu, dopływu gotówki, dobrych wiadomości z wizyty Helenki itd. :D  
U mnie też ukrop i powiem Wam, że męczy mnie to :( jakaś zdechła jestem. Pół nocy nie spałam, bo co chwilę biegałam do toalety (efekt arbuza), dostałam wpis kolejny do indeksu, byłam u mamy w szpitalu, zrobiłam obiad na sprinta i od dobrych 2h czytam 1 stronę notatek! 
Do tego stopnia jestem rozkojarzona, że kupiłam w piekarni chleb, zapłaciłam i poszłam sobie do domu bez niego! Dopiero mąż po pracy go odebrał ;) ... i że ja mam niby jutro egzamin pisać? oj chyba posiedzę do późnej nocy nad notatkami... strach się bać... 
Na 18 do szkoły rodzenia (tak mi to pasi dziś, że niech to...) 
Sasasassa -> kupiłam małej w Pepco 2 czapusie po 2,99 i bodziaka za 4,99 :D śliiiiiczniusie :D

Zgłoś nadużycie #3501 30 maja 2011, 18:11

schmetterling Supermama
mi też coś stronka nie działała :|
ja dopiero się obrobiłam z tym pakowaniem,a jeszcze tyleeee zostało ,szok :|
ale spakowałam już wszystkie gary itp ,zostawiłam minimalnie żeby do soboty jakoś przetrwać i jest z tego plusik pewien :) nie będę musiała robić obiadów bo nie mam w czym ;) też bym z chcęcią się wybrała na jakieś zakupki ale wypłąty jeszcze nie było więc czekamyyy,dla małej już mam tyle ciuchów że tylko kupię jakiś jeden nowy komplecik.Za to sobie muszę coś kupić,bo juz brzuchol mi sie w bluzki nie mieści :| Gosia super że na wizycie wszystko dobrze :D a Tobie Kasia współczuję z tym egzaminem..... :|

Zgłoś nadużycie #3502 30 maja 2011, 18:29

schmetterling Supermama
a tak wogóle to co z Paulą się dzieje ?? Nic się nie odzywa.Paula odezwij się !!!!

Zgłoś nadużycie #3503 30 maja 2011, 18:52

Konto usunięte
ja już wróciłam :) na zakupach w sklepie mięsnym rozmawiałam ze sprzedawczynią typu kiedy poród jak się czuję i o karmieniu dzieci ,i oprócz mnie w sklepie był jakiś facet ok 28 lat i taki  tekst rzucił : "z takich dużych piersi nie tylko dwójkę Pani wykarmi ale cały oddział" !! a ja do niego " nie rozmawiam z Tobą więc milcz a poza tym nie masz gdzie te gały wlepiać" i poszedł sobie a sprzedawczyni spłoszyłam klienta :| a teraz właśnie jem kolacje :D

Zgłoś nadużycie #3504 30 maja 2011, 18:57

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ja już wróciłam :) na zakupach w sklepie mięsnym rozmawiałam ze sprzedawczynią typu kiedy poród jak się czuję i o karmieniu dzieci ,i oprócz mnie w sklepie był jakiś facet ok 28 lat i taki  tekst rzucił : "z takich dużych piersi nie tylko dwójkę Pani wykarmi ale cały oddział" !! a ja do niego " nie rozmawiam z Tobą więc milcz a poza tym nie masz gdzie te gały wlepiać" i poszedł sobie a sprzedawczyni spłoszyłam klienta :| a teraz właśnie jem kolacje :D

haha :D co za cham !!! dobrze mu powiedziałaś ;)

Zgłoś nadużycie #3505 30 maja 2011, 19:02

Konto usunięte
kupiłam sobie pół kilo truskawek (8zł/kg) i za nim dojechaliśmy do domu już nie było śladu po nich :)

Zgłoś nadużycie #3506 30 maja 2011, 19:04

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

kupiłam sobie pół kilo truskawek (8zł/kg) i za nim dojechaliśmy do domu już nie było śladu po nich :)

:) a czyste chociaż były ?? ;)
jak byłam mała żarłam truskawki prosto z krzaka takie oblepione ziemią ,a później w kibel co pięć minut.Od tego czasu myję wszystkie owoce i warzywka :D

Zgłoś nadużycie #3507 30 maja 2011, 19:06

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

:) a czyste chociaż były ?? ;)
jak byłam mała żarłam truskawki prosto z krzaka takie oblepione ziemią ,a później w kibel co pięć minut.Od tego czasu myję wszystkie owoce i warzywka :D

czyste :D

Zgłoś nadużycie #3508 30 maja 2011, 19:10

Konto usunięte
idę na podwórko bo mój mąż szaleje na ścigaczu :|

Zgłoś nadużycie #3509 30 maja 2011, 20:18

gosias Fajna mama
Romka też się nie odzywa, w piatek miała miec prenatalne...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3510 30 maja 2011, 20:32

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Romka też się nie odzywa, w piatek miała miec prenatalne...

ja piszę z Romką na gg prenatalne wyszły dobre :)