Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3471 30 maja 2011, 11:12

agf Supermama
O przeprowadzkach się nie wypowiem, bo tylko raz sie z domu rodziców wyprowadziłam. Ale myślę, że takie przeprowadzki to byłby dla mnei koszmar, bo ja strasznie przywiżauję sie do miejsc i rzeczy i jakoś tak smutno by mi było...

Zgłoś nadużycie #3472 30 maja 2011, 11:15

Konto usunięte
Aniu trzymam kciuki byś pomieszkała w nowym mieszkaniu pare ładnych lat :) te 4 tys od babci to kropla w morzu tego co jest nam potrzebne ale zawsze to coś :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3473 30 maja 2011, 11:15

paprotka25 Supermama
ja się przeprowadzałam 4 razy, masakra jakaś... ile nam przez to rzeczy poginęło... do tej pory czasami nie mogę skojarzyć co się z nimi mogło stać...

Zgłoś nadużycie #3474 30 maja 2011, 11:17

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ja się przeprowadzałam 4 razy, masakra jakaś... ile nam przez to rzeczy poginęło... do tej pory czasami nie mogę skojarzyć co się z nimi mogło stać...

ja przeprowadzałam się od mamy na stancję potem z tej stancji na drugą stancję potem na trzecią aż w końcu mam już własny kont co prawda do spółki z mężem ;) haha :D

Zgłoś nadużycie #3475 30 maja 2011, 11:17

schmetterling Supermama
jacoś wiem na ten temat,bo to już któraś z kolei przeprowadzka będzie.Mi też właśnie smutno trochę ,bo dużo czasu minęłą zanim zaczęłam się tu czuć jak w domu ,a teraz znowu to samo.No i mieszkanie maleńkie,a  w tym mam taką przestrzeń,no ale tam opłaty o 700zł mniejsze będą także trzeba się jakoś przemęczyć ,bo w sumie ładować gościowi w kieszeń tyle kasy za wynajem to już kredyt za swoje bysmy mogli spłacać :|
Muszę iść zaraz te ciuszki posegregować,zobaczyć co tam dokładnie jest,no i trochę popakuję już jakieś szklanki,kubeczki ,talerze ,nie wiem jak się do tego zabrać i od czego zacząć :|

Zgłoś nadużycie #3476 30 maja 2011, 11:23

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

jacoś wiem na ten temat,bo to już któraś z kolei przeprowadzka będzie.Mi też właśnie smutno trochę ,bo dużo czasu minęłą zanim zaczęłam się tu czuć jak w domu ,a teraz znowu to samo.No i mieszkanie maleńkie,a  w tym mam taką przestrzeń,no ale tam opłaty o 700zł mniejsze będą także trzeba się jakoś przemęczyć ,bo w sumie ładować gościowi w kieszeń tyle kasy za wynajem to już kredyt za swoje bysmy mogli spłacać :|
Muszę iść zaraz te ciuszki posegregować,zobaczyć co tam dokładnie jest,no i trochę popakuję już jakieś szklanki,kubeczki ,talerze ,nie wiem jak się do tego zabrać i od czego zacząć :|

zacznij od ubrań-popakuj je w worki już mniej miejsca Ci zostanie a potem szkło w kartony tylko owiń je w gazetę czy coś tam żeby się nie potłukły :)

Zgłoś nadużycie #3477 30 maja 2011, 11:25

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

zacznij od ubrań-popakuj je w worki już mniej miejsca Ci zostanie a potem szkło w kartony tylko owiń je w gazetę czy coś tam żeby się nie potłukły :)

własnie tak chciałam zrobić ,ale worków nie mam :D zaczn od tej drugiej strony czyli od szkieł itp ;) ale dziękuję za podpowiedź :) tylko dupy coś ruszyć nie mogę :D

Zgłoś nadużycie #3478 30 maja 2011, 11:27

paprotka25 Supermama
my część ciuchów przewoziliśmy w torbach podróżnych :) a szkło rzeczywiście najlepiej w gazet pozawijać bo szkoda żeby coś się potukło...

Zgłoś nadużycie #3479 30 maja 2011, 11:27

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

własnie tak chciałam zrobić ,ale worków nie mam :D zaczn od tej drugiej strony czyli od szkieł itp ;) ale dziękuję za podpowiedź :) tylko dupy coś ruszyć nie mogę :D

nie ma za co :) mnie też czeka pakowanie takich drobiazgów z sieni do worków ale ich też nie mam :) po pracy męża jadę kupić te worki i się popakuje :)

Zgłoś nadużycie #3480 30 maja 2011, 11:28

paprotka25 Supermama
a nie macie poprostu worków na śmieci?

Zgłoś nadużycie #3481 30 maja 2011, 11:29

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a nie macie poprostu worków na śmieci?

mamy ale one są takie cienkie a chcę kupić takie czarne grube chyba 10l mają

Zgłoś nadużycie #3482 30 maja 2011, 11:32

agf Supermama
Mi się też nic nie chce...  Siedzę na allegro i niby sprawia mi przyjemnosc kupowanie tych różnych rzeczy, ale z drugiej strony dośc juz mam porównywania cen, zliczania, obliczania, szukania najlepszej opcji. Gdyby tak nie patrzeć na ceny, iść do slepu i wszystko móc kupić...

Zgłoś nadużycie #3483 30 maja 2011, 11:43

gosias Fajna mama
Ja właśnie zaliczyłam spacer z Hubertem, ale gorączka się zrobiła!ledwo zyję, idę się zaraz umyc bo za godzinę mam wizytę u gin;
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3484 30 maja 2011, 11:46

Konto usunięte

agf napisał(a)

Mi się też nic nie chce...  Siedzę na allegro i niby sprawia mi przyjemnosc kupowanie tych różnych rzeczy, ale z drugiej strony dośc juz mam porównywania cen, zliczania, obliczania, szukania najlepszej opcji. Gdyby tak nie patrzeć na ceny, iść do slepu i wszystko móc kupić...

oooo ja też bym tak chciała :D

Zgłoś nadużycie #3485 30 maja 2011, 11:51

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Ja właśnie zaliczyłam spacer z Hubertem, ale gorączka się zrobiła!ledwo zyję, idę się zaraz umyc bo za godzinę mam wizytę u gin;

a teraz ja idę na huśtawkę złapać troszkę słońca :D to tymczasem dziewczyny  :)

Zgłoś nadużycie #3486 30 maja 2011, 12:26

agf Supermama
Ech, się porozchodziły wszystkie ;) Dobra, to ja też coś porobię. Może kwiatki podleję chociaż :)

Zgłoś nadużycie #3487 30 maja 2011, 13:02

schmetterling Supermama
ja właśnie robię sobie przerwę,matko ale się namachałam jak dzik.Gdzie ta kondycja się podziała ?? :) spakowałam już wszystkie pierdołki z jednego pokoju ramki,figurki,obrazki itp,poprzeglądałam te ciuszki,popakowałam odrazu.Szklanki,kubeczki,kieliszki itp też juz popakowane. A co do pytania Beatki,mam worki na śmieci ale takie cieńkie też własnie.

Zgłoś nadużycie #3488 30 maja 2011, 13:11

Konto usunięte
godzinka na słońcu i jestem tak opalona że ho ho :) nie dość że mam ciemną karnację to teraz wyglądam jak murzyn :) a teraz idę jeść bo aż mnie skręca z głodu :|

Zgłoś nadużycie #3489 30 maja 2011, 15:25

agf Supermama
A u mnie stronka przez dłuższy czas nie działała i jakoś tak mi czegoś brakowało ;) Ja cały dzień w fotelu przesiedziałam, ale koło 17 jadę na jakies zakupki, więc się rozerwę :0

Zgłoś nadużycie #3490 30 maja 2011, 15:30

gosias Fajna mama
A ja poszłam na umówioną wizytę niby na 12:45 i wchodzę do przychodni a tu...chyba z 15babek! najlepsze, że tylko 2 ciążanre a reszta ginekologiczne!i najlepsze, że niby 12-14przyjmuje ciężane a dopiero potem pozostałe!oj jak się wkurzyłam!bo "jak kto przyjdzie tak jest"!nic tylko zajęłam sobie kolejkę i wróciłam do domu- jak to dobrze, że mieszkam niedaleko przychodni; wróciłam tam po godzinie i prawie od razu wchodziłam :) nie ma to jak  wyczucie czasu :) i u mnie wszystko ok., serducho Helenki biło jak szalone :) teraz wizyta dopiero 20.06!(w karcie ciązy zostało mi tylko jedno miejsce na wizytę :) ) A tak poza tym to u mnie skwarrrrrr!
Hubert&Helena