Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3451 29 maja 2011, 21:17

marta1231 Świeżo upieczona
Przepraszam ze w sumie nie na temat, ale jest to dla mnie bardzo wazne
sądze że Panie tu zebrane mogły by mi pomóc i byłabym bardzo wdzięczna.
Od kilku dni miewam nudności, odrzuca mnie od papierosów ale nie
całkowicie oraz temperatura mojego ciała jest podwyzszona. Dzisiaj boli
mnie brzuch zauwazyłam ze zrobil sie strasznie miękki (podbrzusze) oraz
towarzyszy temu pulsujący ból w okolicy pępka . Czy powinnam zrobic test
ciążowy ../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_question.gif ?
Dziękuje za wszelką pomoc

Zgłoś nadużycie #3452 29 maja 2011, 21:19

olka8922 Gotowa na wszystko
magdab wspolczuje znajomym :( straszna tragedia... :/ ale ja osobiscie wolalabym, zebys takich rzeczy na forum nie pisala.Pozniej za bede miala schizy i sama bede o tym przypadku myslala.Raz obejrzalam w Dzien Dobry Tvn historie kobiety ktorej zaczal sie porod, a pielegniarka ja odeslala do innego szpitala i dziecko sie zaplatalo wokol pepowiny i zmarlo, pozniej to mi spokoju nie dawalo, takze to jest takie forum ze lepiej takich tematow nie poruszac, tym bardziej ze wszystkie jestesmy w ciazy.Dziekuje za uwage ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3453 29 maja 2011, 21:25

magdab Gotowa na wszystko

olka8922 napisał(a)

magdab wspolczuje znajomym :( straszna tragedia... :/ ale ja osobiscie wolalabym, zebys takich rzeczy na forum nie pisala.Pozniej za bede miala schizy i sama bede o tym przypadku myslala.Raz obejrzalam w Dzien Dobry Tvn historie kobiety ktorej zaczal sie porod, a pielegniarka ja odeslala do innego szpitala i dziecko sie zaplatalo wokol pepowiny i zmarlo, pozniej to mi spokoju nie dawalo, takze to jest takie forum ze lepiej takich tematow nie poruszac, tym bardziej ze wszystkie jestesmy w ciazy.Dziekuje za uwage ;)

Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam i postu już nie widać
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #3454 29 maja 2011, 21:45

gosias Fajna mama

marta1231 napisał(a)

Przepraszam ze w sumie nie na temat, ale jest to dla mnie bardzo wazne
sądze że Panie tu zebrane mogły by mi pomóc i byłabym bardzo wdzięczna.
Od kilku dni miewam nudności, odrzuca mnie od papierosów ale nie
całkowicie oraz temperatura mojego ciała jest podwyzszona. Dzisiaj boli
mnie brzuch zauwazyłam ze zrobil sie strasznie miękki (podbrzusze) oraz
towarzyszy temu pulsujący ból w okolicy pępka . Czy powinnam zrobic test
ciążowy ../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_question.gif ?
Dziękuje za wszelką pomoc

Myślę, że nie zaszkodzi zrobic test :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3455 29 maja 2011, 22:02

agf Supermama
Ja z innej beczki, ale tak mi się źle zrobiło... Właśnie się dowiedzialam, że zginął mój kolega z klasy w liceum. Mąz też go znał, bo dla odmiany chodzili razem do podstawówki. Kurcze, tak mi jest nieswojo strasznie, bo nasuwa się niestety straszna refleksja. Matko, taki młody chłopak... W każdej chwili każdemu z nas coś może się przydarzyć i jest to przerażające...

Zgłoś nadużycie #3456 29 maja 2011, 23:13

olka8922 Gotowa na wszystko

magdab napisał(a)

Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam i postu już nie widać

Nie nie urazilas, ale moim zdaniem lepiej takich rzeczy nie pisac (kieruje sie do wszystkich dziewczyn, tak na przyszlosc) bo ja np. raz poronilam i wiesz jak to jest, lepiej trzymac sie z daleka od takich historii ;) dzieki za usuniecie wiadomosci :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3457 30 maja 2011, 6:38

gosias Fajna mama
Ja nie wiem o co chodzi, nie zdążyłam przeczytac tego postu, może i dobrze...agf przykro mi z powodu kolegi, niestety nie znamy czasu i miejsca...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3458 30 maja 2011, 9:16

Konto usunięte
Dzień dobry mamusie :) ja wstałam gdzieś z pół godzinki temu ,zrobiłam sobie kawę , ogarnęłam kuchnię i zaraz będę myć głowę . Pogoda u mnie jest fenomenalna :) i...... DZIEWCZYNY ZACZYNAMY REMONT!!!!!!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3459 30 maja 2011, 9:32

gosias Fajna mama
U mnie też pogoda piękna,zapowiada się upalnie, co mnie aż tak nie cieszy; nie zazdroszczę remontu, ale z drugiej strony efekt końcowy zawsze cieszy :) my mieliśmy dokładnie rok temu w moju remont i teraz mam spokój.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3460 30 maja 2011, 9:38

agf Supermama
U mnie tez cieplutko, ale nie wychodze nigdzie, bo po południu mamy jechać z mężem kupić płytę na drzwi, wiec wolę teraz posiedzieći poleniuchować. Wczoraj trochę pochodziłam po sklepach i ból sie zwiekszył, więc dawkuję sobie :/
Margolcia - potraktuj remont jak super przygodę :)

Zgłoś nadużycie #3461 30 maja 2011, 10:03

Konto usunięte
dziewczyny ja jestem szczęśliwa że ten remont w końcu się zaczął :D jutro kupujemy jakieś tam rurki i części do centralnego :D jestem taka happy :D

Zgłoś nadużycie #3462 30 maja 2011, 10:22

schmetterling Supermama
witam dziewczynki ,dopiero wstałam ;)
o co chodziło z tym postem co magdab napisała? Bo nie widziałam.Agf współczuję z tym znajomym,taka prawda nigdy nie wiesz co może się za chwilę wydarzyć....Super Małgosia że remont się zaczyna,ale trochę współczuję :D u mnie wczoraj oficjalne zakończenie remontu ,od dzis pakowanie a w sobote przeprowadzka :( :( :(
wczoraj miałam szczęśliwy dzień :D
moja mama załatwiła od kogoś 4 kartony i dwa wory ciuszków dla dzidziusia,ubranka,czapeczki,śliniaki,skarpeteczki,kurteczki,no wszystko,wszystko.Do tego 4 komplety pościeli,śpiworki,rożek,fotelik do samochodu,laktator :D ale jestem zadowolona!!! Tyle zakupów odejdzie!!
A kolejna dobra wiadomość to moja babcia powiedziała że da nam 1000zł na wózek w lipcu,nigdy nawet nikomu nie wspominałam o takich wydatkach itp a ona tak o wypaliła,byłam w szoku ;)

Zgłoś nadużycie #3463 30 maja 2011, 10:38

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

witam dziewczynki ,dopiero wstałam ;)
o co chodziło z tym postem co magdab napisała? Bo nie widziałam.Agf współczuję z tym znajomym,taka prawda nigdy nie wiesz co może się za chwilę wydarzyć....Super Małgosia że remont się zaczyna,ale trochę współczuję :D u mnie wczoraj oficjalne zakończenie remontu ,od dzis pakowanie a w sobote przeprowadzka :( :( :(
wczoraj miałam szczęśliwy dzień :D
moja mama załatwiła od kogoś 4 kartony i dwa wory ciuszków dla dzidziusia,ubranka,czapeczki,śliniaki,skarpeteczki,kurteczki,no wszystko,wszystko.Do tego 4 komplety pościeli,śpiworki,rożek,fotelik do samochodu,laktator :D ale jestem zadowolona!!! Tyle zakupów odejdzie!!
A kolejna dobra wiadomość to moja babcia powiedziała że da nam 1000zł na wózek w lipcu,nigdy nawet nikomu nie wspominałam o takich wydatkach itp a ona tak o wypaliła,byłam w szoku ;)

super!! jej to takie odciążenie jest jak się dostanie tyle rzeczy dla maluszka :) my też dostaliśmy od babci męża 4 tyś na te centralne ;)

Zgłoś nadużycie #3464 30 maja 2011, 10:42

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

super!! jej to takie odciążenie jest jak się dostanie tyle rzeczy dla maluszka :) my też dostaliśmy od babci męża 4 tyś na te centralne ;)

oo to super!!! :D
Jestem taka szczęśliwa ,bo już zaczęłam się martwić skąd tych pieniędzy nabrać na to wszystko ,ciągle jaieś wydatki inne a tu proszę ,taka niespodzianka ;)

Zgłoś nadużycie #3465 30 maja 2011, 10:44

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

oo to super!!! :D
Jestem taka szczęśliwa ,bo już zaczęłam się martwić skąd tych pieniędzy nabrać na to wszystko ,ciągle jaieś wydatki inne a tu proszę ,taka niespodzianka ;)

cieszę się razem z Tobą :)

Zgłoś nadużycie #3466 30 maja 2011, 10:58

konwalia Fajna mama
Hej dziewczynki. Widzę, że tydzień zaczął się bardzo pozytywnie. :) U mnie też prześliczna pogoda. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3467 30 maja 2011, 11:03

paprotka25 Supermama
witajcie kobietki :) u mnie słonecznie i cieplutko, właśnie wcinam śniadanko. Kurcze znowu się dobudzić nie mogłam, obudziłam się o 7 na siku, i postanowiłam jeszcze momencik doleżeć i tak spałam do 10, ohh jakie marnotrastwo dnia....
Agf współczuje z powodu znajomego :(
Margolcia strasznie się cieszę że zaczynacie remont i że wpadły wam pieniążki na centralne bo to są naprawde duże koszty... mam nadzieję że szybko się z nim uporacie :)
Aniu, fajnie że dostałaś tyle rzeczy, i jeszcze te pieniążki na wózek, ekstra :) no i gratuluje zakończenia remontu, przemęczycie się z przeprowadzką i wreszcie spokojnie będziecie mogli usiąść i odpocząć już w nowym mieszkanku :)
wreszcie muszę się dzisiaj wziąć ostro do poprawek bo środa już pojutrze i znowu będę siędzieć we wtorek do nocy.... a jeszcze mąż po pracy będzie potrzebował kompa więc nic nie zrobie a stacjonarny stoi popsuty :(

Zgłoś nadużycie #3468 30 maja 2011, 11:04

agf Supermama
Wow - schmetterling - to dopiero Mikołaj cię odwiedził :)
Ja co chwila dokupuję jakieś ciuszki, pierdoły, staram się co miesiąc coś, ale już tak mao czasu zistało, ze za bardzo nie da się rozłożyć tego :( A my jeszcze też dodatkowy wydatek - drzwi do sypialni robimy, nie kupujemy takich gotowych, bo suwane ok. 1000 pln kosztują, sami robimy, wyjdzie taniej, tyle, ze to tyle zachodu :(

Zgłoś nadużycie #3469 30 maja 2011, 11:06

konwalia Fajna mama
Ja wczoraj leniuchowałam, bo jak wrócilismy od mamy, to wpadliśmy jeszcze nad jeziorko z przyjaciółmi i tak wyszło, że jeszcze wybraliśmy się później wszyscy na grilla. :) O 21 zmywaliśmy się do domów i spotkaliśmy jeszcze znajomych. I stanęło na tym, że w domu byliśmy o północy. :) Ale dziś też mam w planach lenistwo. :D A co tam. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3470 30 maja 2011, 11:10

schmetterling Supermama
Beatka dasz radę,musisz tylko się wziąć za to konkretnie i nie wymyślac ;)
no Mikołaj był bardzo laskawy,tzn będzie ;) Moi rodzice robili takie drzwi do sypialni ,kupili gotowe też dali koło 1000zł a po roku się zaczęły chrzanić :| a co do tej mojej przeprowadzki to ,nie to że mi się nie chce pakowac itp tylko znowu nowe otoczenie ,nowi ludzie,do jednego cłowiek się nie zdążył dobrze przyzwyczaić a tu znowu zmiany