Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3411 28 maja 2011, 21:37

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

jak tu aktywnie :) my dziś z mężem spędzamy cały dzień leniąc się w domciu i ciesząc sobą :)

fajne są takie dni :) korzystajcie póki możecie bo jak młoda się urodzi to już nie będziecie mieć tyle czasu dla siebie , więc traz nacieszcie się soba :)

Zgłoś nadużycie #3412 28 maja 2011, 21:39

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Jedziemy obejrzeć, ale już tak na serio, wypytać, popróbować, podnieść i zdecydować. Jak będzie decyzja to będziemy patrzeć w necie. Wózek rodzice kupują, ale i tak lepiej żeby było taniej, więc będziemy szukać okazji :)

pewnie, zawsze trzeba szukać żeby kupić jak najtaniej bo po co kupić w pierwszym lepszym sklepie i przepłacić, fajnie macie że rodzice sprezentują wnusiowi fure :)

Zgłoś nadużycie #3413 28 maja 2011, 21:40

gosias Fajna mama
a ja to własnie jak jestesmy z chłopakami na spacerze to od razu sobie myślę, ze juz niedługo będziemy we czwórkę spacerowac :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3414 28 maja 2011, 21:42

paprotka25 Supermama
ja już nie mogę się doczekać tych wspólnych spacerów, hihi śmialiśmy się z Jarkiem że będziemy się bić kto ma pchać wózek :)

Zgłoś nadużycie #3415 28 maja 2011, 21:44

zmijka Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

ja już nie mogę się doczekać tych wspólnych spacerów, hihi śmialiśmy się z Jarkiem że będziemy się bić kto ma pchać wózek :)

ciekawe czy o przewijanie tez się tak bic będziecie... ;) ;) ;)
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #3416 28 maja 2011, 21:45

paprotka25 Supermama
no w tym przypadku chyba aż tak nie będzie :)

Zgłoś nadużycie #3417 28 maja 2011, 22:49

agf Supermama
hihi, dobre, dobre ;)

Zgłoś nadużycie #3418 29 maja 2011, 7:57

Black_rose Supermama
hihi :D przewijanie chętnie odstąpię mężowi ;) nocne wstawanie na karmienie też można by było mu sprezentować ;)
widzę, że wszystkie mamusie jeszcze śpią przy niedzieli :D mąż polazł do pracy na 6 i jakoś spać mi się już nie chciało... muszę przelecieć półki ze szmatką i troszkę ogarnąć, bo kumpela ma wpaść. Za kilka dni leci do Stanów - ah...czy my kiedykolwiek jeszcze będziemy mogły tak beztroskow wsiąść do samolotu i olać wszystko na dwa miesiące? Chyba na emeryturze dopiero :D ...trochę żal tej wolności...
Upiekłam ciacho :D -biszkopcik z truskawkami i galaretką. Pierwszy raz w życiu chyba ;) także modlę się żeby mi wyszedł... idę się do niego dorwać-toż to spróbować trzeba ;)

Zgłoś nadużycie #3419 29 maja 2011, 8:31

agf Supermama
Black_rose, daj kawałek :) powiem ci czy dobre :) Ja dziś też wcześnie, mąż śpi sobie, a ja jakoś tak ... do kompa ;)

Zgłoś nadużycie #3420 29 maja 2011, 8:56

Black_rose Supermama
hehe proszę -----> < ciasteczko >
dobre wyszło :D będę chodzić dumna jak paw przez cały dzień :D

Zgłoś nadużycie #3421 29 maja 2011, 8:59

schmetterling Supermama
ja tez juz na chodzie ;) mój chłopak w pracy do dwunastej,to oczywiście komputer poszedł w ruch.Później do mamy na obiad.Wogóle pół nocy nie spałam,sąsiedzi z góry wrócili z Niemiec i jak to zwykle u nich bywa -imprezka.Boże co tam się działo ,myślałam że sufit nam na głowę spadnie.Muzyka na full.Miałam tam iść aletak sobie myślę że i tak za dwa tyg już nas tu nie będzie więc nie będe się denerwować.
Piękny dzień dzisiaj u mnie :D Popołudniu bierzemy się za kąpanie psiaka,to dopiero będzie masakra :D

Zgłoś nadużycie #3422 29 maja 2011, 9:00

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

hehe proszę -----> < ciasteczko >
dobre wyszło :D będę chodzić dumna jak paw przez cały dzień :D

ja też chcę!!! :D

Zgłoś nadużycie #3423 29 maja 2011, 9:21

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

ja tez juz na chodzie ;) mój chłopak w pracy do dwunastej,to oczywiście komputer poszedł w ruch.Później do mamy na obiad.Wogóle pół nocy nie spałam,sąsiedzi z góry wrócili z Niemiec i jak to zwykle u nich bywa -imprezka.Boże co tam się działo ,myślałam że sufit nam na głowę spadnie.Muzyka na full.Miałam tam iść aletak sobie myślę że i tak za dwa tyg już nas tu nie będzie więc nie będe się denerwować.
Piękny dzień dzisiaj u mnie :D Popołudniu bierzemy się za kąpanie psiaka,to dopiero będzie masakra :D

Mnie też czeka niedługo masakra, ale z kotem. Takie jej się trochę kołtuny po bokach porobiły, ze masakra. Futrzak nienawidzi czesania, więc niestety raz na jakiś czas musimy jej je powycinać.  Ale to  nie lada przedsięwzięcie - dlugi rękaw trzeba założyć - mąż trzyma żeby się nie wyrywała, a ja tnę... Ale musimy się już za nią wziąc teraz powoli, powycinać, bo potem to nie będzie pewnie sił ani czasu żeby się z nią tak użerać. Przynajmniej na poczatku.

Zgłoś nadużycie #3424 29 maja 2011, 9:27

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Mnie też czeka niedługo masakra, ale z kotem. Takie jej się trochę kołtuny po bokach porobiły, ze masakra. Futrzak nienawidzi czesania, więc niestety raz na jakiś czas musimy jej je powycinać.  Ale to  nie lada przedsięwzięcie - dlugi rękaw trzeba założyć - mąż trzyma żeby się nie wyrywała, a ja tnę... Ale musimy się już za nią wziąc teraz powoli, powycinać, bo potem to nie będzie pewnie sił ani czasu żeby się z nią tak użerać. Przynajmniej na poczatku.

o to współczuję ,będzie walka pewnie :) dobrze że mamy owczarka krótkowłosego to nie mamy tego problemu z sierścią i z czesaniem.A pazury kotu obcinacie sami czy do weterynarza chodzicie z nim?

Zgłoś nadużycie #3425 29 maja 2011, 9:40

agf Supermama
Pazurki sami, ale to szybko idzie, ale też w dwójkę musimy być przy tym ;)

Zgłoś nadużycie #3426 29 maja 2011, 10:03

schmetterling Supermama
to fajnie,ja z tym moim dzikiem muszę do weta chodzić ,nawet we dwójkę nie dajemy rdy go utrzymać :| a teraz już tak sobie zapuścił że strach go dotknąc wogóle

Zgłoś nadużycie #3427 29 maja 2011, 10:20

Black_rose Supermama
ja tam się najbardziej cieszę, że futrzak rodziców się lenić przestał... bo pomimo, że mieszka gdzie indziej to u mnie włosów było pewno wszędzie :/... 
hehe widzę, że robię smaka tym ciasteczkiem :) no... do kawusi to tak fajnie z rana coś wsunąć :)

Zgłoś nadużycie #3428 29 maja 2011, 10:53

agf Supermama
Ja ciasta nie miałam co prawda (Black_rose - coś w cyberprzestrzeni wsunęło mi ciacho od ciebie ! grrrr) ale za to zjdałam 3 pajdy chałki z masłem :)

Zgłoś nadużycie #3429 29 maja 2011, 11:31

konwalia Fajna mama
Ja też mam ciacho. :) Wczoraj upiekłam. :) I zjadłam już z 5 kawałków. :P
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3430 29 maja 2011, 11:33

paprotka25 Supermama
hej kobietki :) pospałam do 10, w nocy wstawałam 3 razy na siku... teraz mężuś pojechał na zajęcia a ja zaraz biore się za podszykowanie obiadku, pokroje mięsko na kotlety, utłukę, przyprawie a później tylko się usmaży :) po 19 jedziemy do szwagierki na kawke. Muszę się wreszcie zabrać za te poprawki w pracy bo w srode jade do promotorki i znowu zostawie wszystko na wtorek wieczór...
Oh Kasieńka zrobiaś mi smaka na ciacho :) a dawałaś jakiś kremik albo bitą śmietane czy tylko truskawy i galaretka ? kurcze biszkopcik robi się szybciutko, to jak będę mieć truskawy to też zrobię :) bo zostało mi kilka sztuk od wczoraj ale po śniadanku znikną :)