Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3371 28 maja 2011, 13:32

konwalia Fajna mama

schmetterling napisał(a)

wiecie co ? ta ciąża ma też swoje uroki :) no bo miałam odkurzać i jeszcze później zawieźć babcie na ploty do koleżanki do miasta ,no to zadzwoniłam do chlopaka że nie dam rady bo tak źle się czuje i on poodkurza ;) a babcia stwierdziła że mam odpoczywać a ona autobusem podjedzie.Wiem chamskie to troche bo tak naprawdę czuje się super tylko leń mnie dopadł :D

Hehe, ale kiedy korzystac, jak nie teraz? :) Nie miej żadnych wyrzutów i korzystaj póki możesz. :) A ja dopiero jem śniadanko... :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3372 28 maja 2011, 13:38

zmijka Fajna mama

schmetterling napisał(a)

wiecie co ? ta ciąża ma też swoje uroki :) no bo miałam odkurzać i jeszcze później zawieźć babcie na ploty do koleżanki do miasta ,no to zadzwoniłam do chlopaka że nie dam rady bo tak źle się czuje i on poodkurza ;) a babcia stwierdziła że mam odpoczywać a ona autobusem podjedzie.Wiem chamskie to troche bo tak naprawdę czuje się super tylko leń mnie dopadł :D

no co Ty... :D nie ma co się dręczyć, należy nam się, bo potem, to nie będzie  litosci... Trza korzystać, bo za kilka tygodni to jak w kieracie ;)
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #3373 28 maja 2011, 13:47

schmetterling Supermama

zmijka napisał(a)

no co Ty... :D nie ma co się dręczyć, należy nam się, bo potem, to nie będzie  litosci... Trza korzystać, bo za kilka tygodni to jak w kieracie ;)

haha :D  niech wiedzą że jestem w ciązy ,a nie się nauczyli że ja wiecznie zdrowa i gotowa na wszystko :D

Zgłoś nadużycie #3374 28 maja 2011, 13:50

konwalia Fajna mama
A do mnie dzwoniła mama i oznajmiła, że odkupiła dla nas łóżeczko. :) Kochana! :) Są już dwa, więc wystarczy, bo większej ilości dzieci się nie spodziewam. :)

Zgłoś nadużycie #3375 28 maja 2011, 13:52

schmetterling Supermama

konwalia napisał(a)

A do mnie dzwoniła mama i oznajmiła, że odkupiła dla nas łóżeczko. :) Kochana! :) Są już dwa, więc wystarczy, bo większej ilości dzieci się nie spodziewam. :)

heh :) a tu niespodzianka i piąteczka wyskoczy :D

Zgłoś nadużycie #3376 28 maja 2011, 13:57

paprotka25 Supermama

zmijka napisał(a)

hehhe mój też na zakupach :D , w ogóle to niezły z niego pan domu, że tak powiem: sprząta, kupuje, przynosi mi coś ciągle, jak mam dzień "skurczowy". Dobry z niego chłopina - powinnam iść na kolanach do Częstochowy jak to juz kilka razy uslyszłam :)

hehe to jak już dotrzesz na tych kolanach to zapraszam na herbatke :)

Zgłoś nadużycie #3377 28 maja 2011, 13:58

konwalia Fajna mama

schmetterling napisał(a)

heh :) a tu niespodzianka i piąteczka wyskoczy :D

Aniu, wypluj to, odpukaj w niemalowane i co tam jeszcze się robi. :D Dwójeczka za jednym zamachem, to i tak niezła niespodzianka. :)

Zgłoś nadużycie #3378 28 maja 2011, 14:00

paprotka25 Supermama
skorzystałam z chwili bez deszczu i poszłam na polowanie po truskawy, oczywiście odeszłąm kawałek od domu i zaczeło padać ale co tam wziełam parasolke :) kupiłam truskawy po 7zł :) wstawiałam przed chwilą zupe, a teraz siedze jem truskaweczki i pije herbatke :) musze się wziac za male sprzątanko, bo mały syfik mi się wkradł do mieszkanka... a mężuś do 19 na zajęciach wiec powolutku zanim wróci postaram się ogranąć :)

Zgłoś nadużycie #3379 28 maja 2011, 14:00

gosias Fajna mama
My dzisiaj aktywnie od rana, bylismy na festynie z okazji Dnia Dziecka, chcielismy żeby mały toche pobawił sie na takich wielkich  dmuchanych zabawkach(zjeżdżalnie, coś tam do skakania) ale się mocno zawiedliśmy!Nie dośc że nie chcieli nam dac jakiegos tam identyfikatora(dzięki temu mały by dostał paczke z Biedronki) to na tych zabawkach same ok.13-15latki- i to ma byc dzień dziecka i w dodatku organizatorem tego m.in.jest Caritas!! koszmar! hamstwo straszne!koniec końców wrócilismy na nasz plac zabaw i  Hubert się wybawił lepiej niz tam!a na pocieszenie tatuś kupił mu balonik ze Spongebobem :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3380 28 maja 2011, 14:08

paprotka25 Supermama
no nie jak tak można zorganizować fastyn żeby dziecko nie mogło się spokojnie pobawić tylko wyrośnięte nastolatki się wpychają... straszne... no ale najważniejsze że Hubercik pobawił się chociaż na placu zabaw :)

Zgłoś nadużycie #3381 28 maja 2011, 14:13

Konto usunięte
a ja byłam tak zmęczona że nawet nie wiem kiedy zasnęłam i pospałam sobie tak do 13:30 potem wstałam dałam obiad mężowi a teraz sama wchłonęłam loda rożka :) a zaraz jadę do babci męża  zawieść jej ciasto :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3382 28 maja 2011, 14:16

paprotka25 Supermama
dobrze że się przespałaś :) upiekłaś ciacho? jakie :)

Zgłoś nadużycie #3383 28 maja 2011, 14:16

gosias Fajna mama
dokładnie, ostatnio wiele niedobrego czytałam o caritasie i wogóle człowiekowi aż się nie chce z tym całym kościołem, najlepsze, że mój kuzyn jest księdzem i dyrektorem naszego Caritasu!!!szkoda słów!!!a jesli chcecie poczytac coś o tej instytucji to wpiszcie sobie w google czarny biznesman,(to akurat nie o moim kuzynie, ale tego kolesia też znam) po prostu szok!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3384 28 maja 2011, 14:26

konwalia Fajna mama

gosias napisał(a)

dokładnie, ostatnio wiele niedobrego czytałam o caritasie i wogóle człowiekowi aż się nie chce z tym całym kościołem, najlepsze, że mój kuzyn jest księdzem i dyrektorem naszego Caritasu!!!szkoda słów!!!a jesli chcecie poczytac coś o tej instytucji to wpiszcie sobie w google czarny biznesman,(to akurat nie o moim kuzynie, ale tego kolesia też znam) po prostu szok!

Gosias, ranyyy, właśnie przeczytałam! Jak się patrzy ks. z powołania!

Zgłoś nadużycie #3385 28 maja 2011, 14:30

wampirella Zaprawiona w bojach

olka8922 napisał(a)

Wampirella dobrze, ze jestes optymistka, bo niepotrzebnym stresem jeszcze bys sobie pogorszyla sprawe :) mojej siostrze zostalo 10dni do porodu, ma termin na 6czerwca i jak sie z nia spotykam i rozmawiam to jakos nie zauwazylam zeby zbytnio panikowala ;)
Mi zostalo jeszcze 66dni :)
Margolcia widze, ze chyba wiecej lazilas, ze az tak Cie boli :/ mnie bolalo jakis czas jak wrocilam do domu i ogolnie jak chodzilam.Ale masakra,malutko pochodzilam a juz bol,ciagniecie do dolu,musialam pare razy stanac i odpoczac, jak stara babcia... :|
Ja bym chciala juz sierpien, pewnie bedzie panika przed sierpniem, ale juz chcialabym byc po :) no i zeby tesciowa do mnie nie przyleciala za szybko, bo tego nie zniese... Moja mama nie da rady  przyleciec i chlopaka mama juz sie wczoraj pytala czy moja mama na pewno nie przyleci.Mowilam, ze raczej nie, ale chyba bd musiala gadac ze my sobie poradzimy, damy rade itp. zeby sie zjarzyla ze nie chce jej od razu po porodzie.Przeciez ona mnie calkowocie wykonczy psychicznie... Co jak mam robic, co jest zle, a co dobre, a co jak itp. Ostatnio sie pytala ile przytylam, mowilam ze 12kg to juz ze za duzo, ze to nie dobre dla dziecka itp. Gadanie starej baby :P na drugi raz jak zapyta to jej powiem ze nie wiem, ze juz dawno sie nie wazylam i bedzie spokoj.

Ja mam 25kg na plusie, i co z tego (mam tendencje do tycia i już) nie zamierzam się przejmować. Dziecko nie jest duże ma zaledwie 2700g. Cóż co ma być to będzie, myśleć będę po porodzie, założę temat "odchudzanie po ciąży" taki kącik wsparcia. Sierpniowym mamusią będzie trochę ciężej bo zrobi się chłodno a zimą ciężko jest zgubić kilogramy.
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3386 28 maja 2011, 14:33

schmetterling Supermama

wampirella napisał(a)

Ja mam 25kg na plusie, i co z tego (mam tendencje do tycia i już) nie zamierzam się przejmować. Dziecko nie jest duże ma zaledwie 2700g. Cóż co ma być to będzie, myśleć będę po porodzie, założę temat "odchudzanie po ciąży" taki kącik wsparcia. Sierpniowym mamusią będzie trochę ciężej bo zrobi się chłodno a zimą ciężko jest zgubić kilogramy.

hehe przyłączę się z miłą chęcią do tego temaciku :D EEE TAM,ja właśnie zimą kiedyś duuużo schudłam żeby latem jakoś wyglądać,taką motywację miałam ;)

Zgłoś nadużycie #3387 28 maja 2011, 14:37

konwalia Fajna mama

wampirella napisał(a)

Wampirellko, gratulacje zdrowego i optymistycznego podejścia! :) Nie dajmy się zwariowac! :)

Zgłoś nadużycie #3388 28 maja 2011, 14:44

paprotka25 Supermama
zimom zawsze można skoczyć na siłownie :)

Zgłoś nadużycie #3389 28 maja 2011, 14:45

konwalia Fajna mama
Kurczę, zobaczcie to dziewczynki http://dziecko.onet.pl/63797,0,10,dziecieca_apokalipsa,artykul.html

Zgłoś nadużycie #3390 28 maja 2011, 14:50

schmetterling Supermama
[QUOTE=konwalia;19141]Kurczę, zobaczcie to dziewczynki http://dziecko.onet.pl/63797,0,10,dziecieca_apokalipsa,artykul.html[/QUOTE]
o matko.............