Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3331 27 maja 2011, 18:54

Konto usunięte

agf napisał(a)

To poodpoczywaj teraz kilka dni, nie chodź za dużo. Serio, z dobrego serca ci radzę, bo mi te bóle sie zaczęły właśnie jak kilka dni intensywnie po sklepach pochodziłam.

kurcze ale jaki to intensywny ból jejku :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3332 27 maja 2011, 19:02

wampirella Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny, nie było mnie jakiś czas.. żyje jeszcze :D i nie urodziłam zostało mi jeszcze 17 dni!!!!!!!! Wow ale jestem podniecona :) tak bardzo już chcę mieć moją kruszkę. Pozatym jej tatuś już jest obok nas więc będzie dużo radości. NIe będzie przy porodzie (praca i każda inna wymówka hehe :) ) Ale cieszę się, że chce mieć kontakt z córką i że mimo żę nie dane jest nam być razem, mój skarb będzie miał tatusia, który chociaż daleko od nas ale będzie ją kochał :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3333 27 maja 2011, 19:19

Black_rose Supermama
rety! 17 dni! to pewnie już cała jak na szpilkach chodzisz :) ! ale to leci... podziwiam Twoje podejście... sama z dzieckiem... nie boisz się jak to będzie? ja tu marudzę, że mąż niby jest, ale pewnie go i tak nie będzie - bo ktoś zarabiać musi... i właśnie mam panikę jak ja sobie sama dam radę.

Zgłoś nadużycie #3334 27 maja 2011, 19:22

wampirella Zaprawiona w bojach
Dobrze jest, chyba jestem z natury optymistką i jak na razie popłaca :) , nie ma się co bać, co ma być to będzie. Dwa tygodnie temu moja koleżanka rodziła, powiedziała że owszem bolało ale bez przesady, można znieść i bólu w zasadzie już nie pamięta :) Teraz z synem jest już w domu, a ja sobie czekam i czekam :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #3335 27 maja 2011, 19:28

Black_rose Supermama
jak zaczynam panikować, to sobie mówię "jak ona da radę, to ja też" :D i od razu jakoś tak raźniej, że ktoś gdzieś tam też będzie miał podobne zmartwienia :)

Zgłoś nadużycie #3336 27 maja 2011, 19:35

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

kurcze ale jaki to intensywny ból jejku :|

No intensywny jak diabli! ja po 3 dniach zakupów nie mogłam na tej jednej nodze stanąć,a do teraz jeszcze boli jak lekko nogę podnosze żeby choćby skarpetkę założyć. Dlatego nie przeciąż tego jak ja.

Zgłoś nadużycie #3337 27 maja 2011, 19:36

agf Supermama

wampirella napisał(a)

Cześć dziewczyny, nie było mnie jakiś czas.. żyje jeszcze :D i nie urodziłam zostało mi jeszcze 17 dni!!!!!!!! Wow ale jestem podniecona :) tak bardzo już chcę mieć moją kruszkę. Pozatym jej tatuś już jest obok nas więc będzie dużo radości. NIe będzie przy porodzie (praca i każda inna wymówka hehe :) ) Ale cieszę się, że chce mieć kontakt z córką i że mimo żę nie dane jest nam być razem, mój skarb będzie miał tatusia, który chociaż daleko od nas ale będzie ją kochał :)

Wampirella normalnie podziwiam twój spokój i opanowanie! 17 dni przed to ja będe z nerwów już pewnie co chwila do kibla latać ;)

Zgłoś nadużycie #3338 27 maja 2011, 19:48

paprotka25 Supermama
u mnie zostało 95 dni, ale podjżewam że im bliżej tym będzie gorzej bo będę siedzieć i sie zastanawiac w którym momencie się zacznie, czy dam rade, i wogóle jak to będzie, trzeba sę będzie uzbroić w cierpliwośc i jakoś przetrwać twe ostatnie dni, bo takie czekanie jest najgorsze...

Zgłoś nadużycie #3339 27 maja 2011, 19:49

Konto usunięte
Wampirella jesteś twardzielka :D 17 dni ... zleciii :D i będziesz miała swoje maleństwo... heh chwila minie, i wszystkie sierpniówki się posypią :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3340 27 maja 2011, 20:00

agf Supermama
Sypać się to ja już się sypię ;)

Zgłoś nadużycie #3341 27 maja 2011, 20:02

Konto usunięte
w sumie jakby na to tak popatrzeć, to ja też już kupy się nie trzymam :P

Zgłoś nadużycie #3342 27 maja 2011, 20:27

olka8922 Gotowa na wszystko
Wampirella dobrze, ze jestes optymistka, bo niepotrzebnym stresem jeszcze bys sobie pogorszyla sprawe :) mojej siostrze zostalo 10dni do porodu, ma termin na 6czerwca i jak sie z nia spotykam i rozmawiam to jakos nie zauwazylam zeby zbytnio panikowala ;)
Mi zostalo jeszcze 66dni :)
Margolcia widze, ze chyba wiecej lazilas, ze az tak Cie boli :/ mnie bolalo jakis czas jak wrocilam do domu i ogolnie jak chodzilam.Ale masakra,malutko pochodzilam a juz bol,ciagniecie do dolu,musialam pare razy stanac i odpoczac, jak stara babcia... :|
Ja bym chciala juz sierpien, pewnie bedzie panika przed sierpniem, ale juz chcialabym byc po :) no i zeby tesciowa do mnie nie przyleciala za szybko, bo tego nie zniese... Moja mama nie da rady  przyleciec i chlopaka mama juz sie wczoraj pytala czy moja mama na pewno nie przyleci.Mowilam, ze raczej nie, ale chyba bd musiala gadac ze my sobie poradzimy, damy rade itp. zeby sie zjarzyla ze nie chce jej od razu po porodzie.Przeciez ona mnie calkowocie wykonczy psychicznie... Co jak mam robic, co jest zle, a co dobre, a co jak itp. Ostatnio sie pytala ile przytylam, mowilam ze 12kg to juz ze za duzo, ze to nie dobre dla dziecka itp. Gadanie starej baby :P na drugi raz jak zapyta to jej powiem ze nie wiem, ze juz dawno sie nie wazylam i bedzie spokoj.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3343 27 maja 2011, 20:29

olka8922 Gotowa na wszystko
Mi dzisiaj wyjatkowo dokucza bol plecow i dlatego tak malo siedze na forum, bo jak siedze na krzesle to mnie jeszcze bardziej bola :(
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3344 27 maja 2011, 20:33

Konto usunięte
Olka nie przejmuj się, ja przytyłam dużo więcej i dziecko rozwija się fantastycznie :) bez najmniejszych problemów :) a jedyna szkoda to to że mi jest coraz ciężej ;) 12 kg to zupełnie normalne przytycie :P

Zgłoś nadużycie #3345 27 maja 2011, 20:49

agf Supermama
Każdy tyje inaczej i nie ma chyb areguły. No, chyba, że jakos by to było strasznie dużo, ze faktycznie utrudnialoby funkcjonowanie.

Zgłoś nadużycie #3346 27 maja 2011, 20:54

Konto usunięte
pewnie, tym bardziej że wczoraj ciotka mi powiedziała że ja to chyba nic nie przytyłam :/ heh :) także taki wieloryb ze mnie nie jest mimo tych kg :)

Zgłoś nadużycie #3347 27 maja 2011, 21:36

gosias Fajna mama
Dziewczynki oglądam masakryczny program dokumentalny, chyba nie powinnam tego oglądac, ale nie moge sie oderwac, o dziecku z dwiema głowami!!!!!!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3348 27 maja 2011, 21:51

paprotka25 Supermama
Gosiu, nie oglądaj takich rzeczy bo po nocach będzie Ci się śnić....
Olka współczuje, ja bym się chyba skłóciła z teściową jakby mi zasuneła taki tekst... co kogo obchodzi ile się przytyje, to w końcu my później będziemy więcej ważyć i nikomu nic do tego, poza tym gdyby lekarze uznali że waga jest nieprawidłowa to by to powiedzieli. Mam nadzieję że nie będziesz szybko miała wizytacji teściowej. Ja bym nie chciała żeby ktokolwiek wchrzaniał mi się w to jak opiekuje się własnym dzieckiem, a jeżeli uznam że sobie nie radze to wtedy sama poprosze o pomoc...

Zgłoś nadużycie #3349 27 maja 2011, 22:03

agf Supermama
Gosia - twoje dwóch głów nie ma, więc się nie nakręcaj, bo koszmary będziesz mieć!
Olka - tak rób żeby tobie było dobrze i nie słuchaj głupich uwag!

Zgłoś nadużycie #3350 28 maja 2011, 7:29

Konto usunięte
Dzień dobry dziewczyny :) u mnie jest obrzydliwa pogoda deszcz :( od samego rana chodzę jakaś smutna nie mam nastroju do śmiechu i wszystko mnie denerwuje :| chyba prześpię tą sobotę :(
Nasze Kropelki już z nami !!!