Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3311 27 maja 2011, 12:43

agf Supermama

zmijka napisał(a)

hehe ja póki nie mogę się zgramolić z łożka, bo jest bardzo niskie i ciężko mi wstać, no i zapominam, że zawsze najpierw na boczek i dopiero sie podnosimy... :)

A właśnie, ja też zauważyłam, ze lepiej już się nie podnosić tak jakby na wprost, ssiłą pleców i brzucha, bo zawsze mnie wtedy coś w brzuchu zaciagnie czy zakłuje :(

Zgłoś nadużycie #3312 27 maja 2011, 12:46

zmijka Fajna mama

agf napisał(a)

A właśnie, ja też zauważyłam, ze lepiej już się nie podnosić tak jakby na wprost, ssiłą pleców i brzucha, bo zawsze mnie wtedy coś w brzuchu zaciagnie czy zakłuje :(

dokladnie... :) albo co gorsza skurcz! :)
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #3313 27 maja 2011, 13:04

wenus1988 Gotowa na wszystko
Ja jak sie podnosze na wprost to robi mi sie ufoludczy stożek :) :) .... także boczkiem, boczkiem drogie panie mamy :)

Zgłoś nadużycie #3314 27 maja 2011, 15:17

schmetterling Supermama
szczerze mówiąc to coś tu cicho ,konkurs się skończył i zainteresowanie widzę coraz mniejsze :|

Zgłoś nadużycie #3315 27 maja 2011, 15:28

agf Supermama
No właśnie jakoś pusto jest w ostatnich dniach :( mało paprotki, romki, gosi, a z Margolcią to co się dzieje?

Zgłoś nadużycie #3316 27 maja 2011, 15:50

gosias Fajna mama
Jak mnie nie ma jak jestem :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3317 27 maja 2011, 15:50

Konto usunięte
dziewczynki jestem jestem :) byłam dziś na tej krzywej cukrowej myślałam że będzie gorzej :D glukoza całkiem całkiem w smaku jednak najgorszy był zapach plastikowego kubka z którego piłam ohyda :| aż mnie podbiło z tego smrodu :| cytryna nie była potrzebna ;) byłam dziś na zakupach w sumie nic takiego nie kupiłam a wydałam 280 zł!! szok :|   ale co najważniejsze kupiłam specjalne albumy dla moich Kropelek są takie same tylko kolory okładek się różnią (niebieska i różowa ) i wiecie co ??   już dziś będę je wypełniać bo tam w tym albumie jest takie coś np "jak zareagowała mama na moją wieść" , "jak zareagował tata ", kiedy pierwsze usg było" itp. coś wspaniałego :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3318 27 maja 2011, 15:56

gosias Fajna mama
A ja to mam jeszcze taki albumik do wypełniania od komunii, wpisuje się tam wszystkie kościelne sakramenty i wkońcu dzieci, można wklejac zdjęcia...a mój synek też dostał jak się urodził od swojej cioci taki album z Puchatkiem, ale jest tylko do 1 roku życia, świetne są takie rzeczy, takie na wieki :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3319 27 maja 2011, 16:02

agf Supermama
No Gosias -jesteś jesteś :)
Margolcia - nie znikacj na tak długo bez zapowiedzi bo już się zaczęłam zastanawiać czy nie rodzisz ;)

Zgłoś nadużycie #3320 27 maja 2011, 16:04

agf Supermama
Ja zamierzam się wybrać na obgladnięcie  takich albumów do empiku :)   Musze zerknąc co tam w środku mają. A ten twój margolcia to do jakiego wieku jest? Bo ponoś są też takie do 5 lat, a nie tylko do roku, ale nie wiem który lepszy

Zgłoś nadużycie #3321 27 maja 2011, 16:12

gosias Fajna mama
Fajniej jak są na dłuższy czas...jesli same kupujecie to myślę, że lepiej zainwestowac w jak najdłuższy. Nasz po roku się skończył i w sumie nie było miejsca na rozstanie ze smoczkiem i pieluchą, pierwsze zdania, jakieś śmieszne teksty malucha, pierwsze podróże pociągiem...ja gdzieś tam wcisnęłam notatkę o tym co się działo po 1 roku, ale dosłownie wcisnęłam, na zdjęcia juz miejsca nie ma...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3322 27 maja 2011, 16:33

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
mi ma tata kupic album dla dziecka :) tata czesto robi zakupy w Biedronce to i oglada co jest dla dzieci :D ja dzisiaj bylam u lekarza na 14-sta, mowilam o tym szczypaniu, mowil ze lepiej w ciazy za czesto nie brac antybiotykow czy tabletek, dal mi tabletki na 28dni na szczypanie (cos na alergie).W ogole jak zwykle jak mam isc do lekarza to mi wszystko mija :P A i lekarz mowil, ze nieraz w ciazy proteiny w moczu sa, bo i jest podwyzszona temperatura, i jak jest jakis bol.We wotrek mialam troche protein w moczu, a dzisiaj juz mcoz w normie.Ja zaraz bede robila placuszki z jablkami, pierwszy raz w zyciu no i mam zachcianke :) kurde, czesto jak troszeczke pochodze to mnie rwie do dolu, tak mnie ciagnie, nieraz kluje w kroczu, mam wrazenie jakby dzidzius juz co najmniej 5kg wazyl :P ide robic placki :) pozdro 600 :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3323 27 maja 2011, 16:38

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ja zamierzam się wybrać na obgladnięcie  takich albumów do empiku :)   Musze zerknąc co tam w środku mają. A ten twój margolcia to do jakiego wieku jest? Bo ponoś są też takie do 5 lat, a nie tylko do roku, ale nie wiem który lepszy

dziś miałam tą krzywą cukrową to o 15:00 byłam dopiero w domu :) moje albumy są do 1 roku ale tak 5 kartek z tyłu są na większy wiek bo jest takie coś np moja ulubiona :gra, piosenka,wierszyk,zdjęcie , ksiązka,zabawka

Zgłoś nadużycie #3324 27 maja 2011, 16:39

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Fajniej jak są na dłuższy czas...jesli same kupujecie to myślę, że lepiej zainwestowac w jak najdłuższy. Nasz po roku się skończył i w sumie nie było miejsca na rozstanie ze smoczkiem i pieluchą, pierwsze zdania, jakieś śmieszne teksty malucha, pierwsze podróże pociągiem...ja gdzieś tam wcisnęłam notatkę o tym co się działo po 1 roku, ale dosłownie wcisnęłam, na zdjęcia juz miejsca nie ma...

a u mnie właśnie jest to co piszesz jest też 3 kartki na wklejenie zdjęć z wakacji świąt ipt

Zgłoś nadużycie #3325 27 maja 2011, 16:41

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Witam! :)
mi ma tata kupic album dla dziecka :) tata czesto robi zakupy w Biedronce to i oglada co jest dla dzieci :D ja dzisiaj bylam u lekarza na 14-sta, mowilam o tym szczypaniu, mowil ze lepiej w ciazy za czesto nie brac antybiotykow czy tabletek, dal mi tabletki na 28dni na szczypanie (cos na alergie).W ogole jak zwykle jak mam isc do lekarza to mi wszystko mija :P A i lekarz mowil, ze nieraz w ciazy proteiny w moczu sa, bo i jest podwyzszona temperatura, i jak jest jakis bol.We wotrek mialam troche protein w moczu, a dzisiaj juz mcoz w normie.Ja zaraz bede robila placuszki z jablkami, pierwszy raz w zyciu no i mam zachcianke :) kurde, czesto jak troszeczke pochodze to mnie rwie do dolu, tak mnie ciagnie, nieraz kluje w kroczu, mam wrazenie jakby dzidzius juz co najmniej 5kg wazyl :P ide robic placki :) pozdro 600 :)

ja dzisiaj tak się nachodziłam że bolą mnie pachwiny i kość łonowa :| i czuję jakby dzieci właśnie były tak bardzo nisko :|

Zgłoś nadużycie #3326 27 maja 2011, 17:39

Konto usunięte
hej :D
Margolcia ja już mam albumik takowy :D ale jeszcze nie wzięłam się za wypełnianie :)  
ja dzisiaj cały dzień spędziłam obserwując postępujące powstawanie funtamentów :P i sama nie wiem gdzie mi ten tydzień zleciał :/
heh i dobrze, do  porodu szybciej zleci, bo powiem Wam szczerze że ostatnio już paskudnie się czuje. i jakoś słabo, i brzuch z każdej strony ciągnie... i krew z nosa mi leciała z 4 razy:/ jakoś tak gorzej... 
kurcze u mnie to albo gorąco, albo duszno i wieczorem paskudnie. a na dzisiaj wielkie wichuuury zapowiadali. ciekawe co z tego wyjdzie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3327 27 maja 2011, 17:52

Black_rose Supermama
ja kupiłam taki albumik do 1 roku chyba już w 7tc :P i jest od samego początku-reakcja mamy/taty itd. pierwsze fotki z USG, ale jeszcze nie wypełniłam nic :D nie wiem na co czekam :P
ah... jak ja bym chciała żeby mi się już domek budował :) zazdroszczę :) !

Zgłoś nadużycie #3328 27 maja 2011, 17:54

Konto usunięte
heh :D ile to czasu się człowiek naczekał i wkońcu jaka radość :P
ja wiem na co czekam - ciągle idę po cieńkopis do papierniczego :P żeby ładnie wyglądało :P heh a że mam sklerozę - trochę to potrwa :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3329 27 maja 2011, 18:19

paprotka25 Supermama
witajcie kobietki :) dzisiaj mężuś ma wolne więc postanowiłam się nim trochę nacieszyć więc wcześniej nie zaglądałam :) u mnie dziś ponuro :( musiałam nawet wziąć apap bo strasznie bolała mnie głowa, dodatkowo miałam porządne rewolucje jelitowe i ponad godzine spędziłąm na kibelku :( ale pewnie jestem dobre kilo lżejsza :) mam dzisiaj dzień lenia ale to może przez to fatalne ciśnienie na dworze.
Cieszę się że macie dobre wyniki badań :)

Zgłoś nadużycie #3330 27 maja 2011, 18:40

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

ja dzisiaj tak się nachodziłam że bolą mnie pachwiny i kość łonowa :| i czuję jakby dzieci właśnie były tak bardzo nisko :|

To poodpoczywaj teraz kilka dni, nie chodź za dużo. Serio, z dobrego serca ci radzę, bo mi te bóle sie zaczęły właśnie jak kilka dni intensywnie po sklepach pochodziłam.