Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3271 26 maja 2011, 11:14

gosias Fajna mama
Aniu czekałam na wieści od Ciebie :) Super, że wszystko ok., nieźle Ci malutka podrosła :) Gratuluję pomyślnych wyników.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3272 26 maja 2011, 11:24

schmetterling Supermama
dziękuję dziewczyny :D

a tak wogóle to musze się wyżalić ;) 10 maja wylicytowałam na allegro sweterek za 9zł,z wysyłką 14 mnie wyszło.Dla siebie taki cieniutki akurat na wiosnę.Odrazu zrobiłam przelew,dzisiaj już 26 maja a ja nadal swetra nie mam,pisałam do tej dziewczyny 3 razy i nic nie odpisała ,a widziałam że logowała się na alegro czyli na pocztę tez chyba musiała wchodzić?Ostatni meil jaki napisałam to było że żądam wyjaśnienia albo zwrotu pieniążków ,inaczej zgłoszę sprawę do odpowiednich organów,coś takiego.Myślałam że się wystraszy i odpisze cokolwiek a tu nic.Wie,nie majątek ale kurcze na to też trzebabyło zapracować to dlaczego miałabym komuś prezentowac gotówkę ?? Co mam teraz zrobić? nie byłam jeszcze w takiej sytuacji...hmmm :|

Zgłoś nadużycie #3273 26 maja 2011, 11:33

Konto usunięte
kurcze ja też miałam podobną sytuację moja wpłata za sukienkę szła aż miesiąc do tej co kupiłam kieckę też się denerwowałam ale doszło i wysłała mi tą sukienkę a Ty może zadzwoń do niej masz nr tel do niej ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3274 26 maja 2011, 11:41

schmetterling Supermama
dzwoniłam ale nie odbiera ,niemożliwe żeby kasa szła tak długo tym bardziej że robiłam przelew z tego samego banku co ona ma konto,to max na drugi dzień musiała mieć.Zresztą gdyby kasy nie otrzymała to by napewno się upomniała a tu nic.Rozpoczęłam spór na allegro i tam wszystko opisałam,zobaczymy ,ale napewno jej nie popuszczę :|

Zgłoś nadużycie #3275 26 maja 2011, 11:45

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

dzwoniłam ale nie odbiera ,niemożliwe żeby kasa szła tak długo tym bardziej że robiłam przelew z tego samego banku co ona ma konto,to max na drugi dzień musiała mieć.Zresztą gdyby kasy nie otrzymała to by napewno się upomniała a tu nic.Rozpoczęłam spór na allegro i tam wszystko opisałam,zobaczymy ,ale napewno jej nie popuszczę :|

nie daj się :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3276 26 maja 2011, 11:59

agf Supermama
Nie miałam takiej sytuacji, raczej w drugą stronę mi się zdarzało, ze ktoś coś kupował i np. miesiąc nie było kontaktu. No, ale ja nie traciłam jakby czystej gotówki. Męcz telefonami i mailami, innej rady chyba nie ma, najwyżej allegro może wysłać jej ostrzeżenie i zawiesić konto, ale dla ciebie to i tak nie będzie znaczyło zwrotu kasy.

Zgłoś nadużycie #3277 26 maja 2011, 12:30

schmetterling Supermama
wiem,ale może się wystraszy chociaż i sama odda kasę..... ale jakby chociaz napisała cokolwiek że nie wysłała bo coś tam jej wypadło ,poinformowała to nie było by problemu.Ale tak się nie odzywać ??

Zgłoś nadużycie #3278 26 maja 2011, 12:44

agf Supermama
Różne rzeczy się zdarzają, ja staram sie raczej nie skreślać kogoś z góry, ale naprawdę niektórzy maja dziwne pomysły... Tutaj chociażcoś zarobiła, a ja miałam sytuację, ze ktoś ode mnie kupił książkę za raptem 12 zł. i nie było wplaty tydzień, dwa, trzy... Ja pisałam maile, w końcu zadzwoniłam. A tam facet wkurzony, że już nie pierwszy raz tak ma, że on to zglosi na policję, bo ktoś podał jego numer i miał już takie telefony. I ja nie rozumiem po co ktoś tak robi? Przecież nic na tym nie zyskuje... ??

Zgłoś nadużycie #3279 26 maja 2011, 12:45

Black_rose Supermama
Aniu są ludzie i parapety... niestety. Gratuluję świetnych wyników i pokaźnego babasa :D ! Oby tak dalej!
A wiecie, że ja nawet nie pomyślałam, że mamy dzisiaj święto :D ? Moja mama ma dziś urodziny i jakoś tak nie wpadłam, że dziś też Dzień Matki ;) ...  hehe jakoś tak śmiesznie :D mamy jesteśmy już :D ...
hihi zaczynamy 33tc :) a mała dalej balety odstawia ;)

Zgłoś nadużycie #3280 26 maja 2011, 12:52

olka8922 Gotowa na wszystko
Aniu ciesze sie ze wszystko dobrze z mala i ze widzialas pipeczke :D
Gosias fajnie masz ze juz masz synka :) chociaz Cie wycaluje dzisiaj, my jeszcze sobie z 2lata poczekamy :)
ja wstalam po 10-tej, zjadlam sniadanie, jeszcze lezac na lozku maluszek mnie zaczepial, upominal sie o sniadanie :) napisalam mamie ladne zyczenia, wyslalam smsa, dzisiaj sie chyba polacze z nia na skypie :) a poza tym po staremu.Caly czas nas sprawdzaja, mam nadzieje ze jak najszybciej sie przeprowadzimy :) ) jutro ide na 14 do lekarza z tym szczypaniem.
Wszystkim Mamusiom tym przyszlym i obecnym skladam najszczersze zyczenia, oby spelnily sie Nasze marzenia :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3281 26 maja 2011, 13:54

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Jestem, wróciłam od gin i na szczęście mnie uspokoił. Wybadał palcami dokładnie
to miejsce, bo mi nawet cieżko było opisać, żeby dobrze mnie zrozumiał, ale jak nacisnął to bolało więc to
na pewno to. Stwierdził, ze to nie jest sprawa żandna ginekologiczna i nie ma
sensu ani brac tej luteiny (to hormon np. na skrajcjającą się szyjkę macicy) ani iść do szpitala. Oczywiście jest to spodowane
ciążą, ale to jakaś kewstia ruchowa - staw biodrowy czy coś - tam są kości i wiązadła i
ścięgna - po prostu przez jakiś ucisk kręgosłupa,albo zmianę wagi i całąresztę
tak boli. Musze się przyzwyczaić, ale nie martwić, bo to nie spojenie łonowe i
nic z ciążą - szyjka macicy długa i wszystko jest ok. Ufffff :)
A wyników cukru nie ma dalej. Może im system padł?

najważniejsze że już wiesz co się dzieje i jesteś spokojniejsza :) no niestety będziesz musiała to przecierpieć ale staraj się nie przemęczać to może ból nie będzie taki dokuczliwy .

Zgłoś nadużycie #3282 26 maja 2011, 14:02

paprotka25 Supermama
wszystkim mamusiom z okazji Naszego święta życzę samych uśmiechów, radości i wszystkiego co najlepsze :)

Zgłoś nadużycie #3283 26 maja 2011, 14:08

paprotka25 Supermama
Mój synuś z okazji dnia mamy przytulił się do brzuszka  :)

Aniu cieszę się że córcia rośnie i że masz takie rewelacyjne wyniki.
Kurcze jak przeczytałam o tej kobiecie w poczekalnie to myślałam że spadne z kanapy :)
Co do allegro, ja też bym nie odpuściła, jeżeli masz jej nr to może spróbuj zadzwonić jeszcze z innego telefonu bo może Twój numer już zna i dlatego nie odbiera.
Ja miałam kiedyś przypadek że zamówiłam od gościa nasiona i po dwóch tyg nie było przesyłki tylko że napisałam do niego i szybko odpisał że napewno wysyłał ale widocznie poczta zapodziała gdzieś list, bardzo przepraszał i wysłał jeszcze raz jeszcze z gratisem, więc u mnie to się dobrze skończyło :)

Zgłoś nadużycie #3284 26 maja 2011, 19:40

Romka Fajna mama
Wszystkiego dobrego wszystkim mamusiom ;)
Niedawno zięciunio podrzucił mi koszyk truskawek, lody i dwie duże cole zero ;) Fajnie -lepsze, niż kwiaty ;) :)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3285 26 maja 2011, 20:38

paprotka25 Supermama
Romeczko widze że zięć rozpieszcza :) fajnie :)

Ja wybrałam się wreszcie na spacerek, łaziłam godzinke i od razu lepiej się czuje :) a teraz wcianam bułeczkę z pasztecikiem i pomidorkiem :)

Zgłoś nadużycie #3286 26 maja 2011, 21:23

agf Supermama
Dziś tu jakoś spokojniej, mniej stałych bywalczyń... czyżby wszyscy u mam?

Zgłoś nadużycie #3287 26 maja 2011, 21:40

konwalia Fajna mama
Ja również wszystkim obecnym, oczekującym i przyszłym mamusiom życzę wszystkiego najlepszego. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #3288 26 maja 2011, 23:08

agf Supermama
Kurcze piję te buraki, jem tą natkę, orzechy, czerwone mięso a wyniki morfo poprawiły mi się minimalnie :( Krwinki czerwone dalej poniżej normy 3,44 (wzrosły od ostatanich badań o całe 0,01 ... ), ale chociaż hemoglobina i hematokryt ciut się podniosły, ale na tyle , że mają dokładnie wartość dolnej granicy. .. Opis lekarza "wyniki morfo bez istotnych odchyleń", wiec pewnie nie mam się co zamartwiać, tylko wkurzam się, że moje starania tak mało dają! grrrr!

Zgłoś nadużycie #3289 27 maja 2011, 8:48

Donia1982 Gotowa na wszystko
agf- zależy jak na to spojrzeć :) ja to widze tak: twoje poświęcenie jedzenia buraków sie opłaciło: wyniki nie tylko nie sa gorsze ale nawet lepsze :)
głowa do góry! witaminy i składniki mineralne maja to do siebie że trzeba je długo brac by zaczęły działać .
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #3290 27 maja 2011, 8:53

Black_rose Supermama
Wyniki krwi to chyba generalnie długo się poprawiają (akurat mam mamę w szpitalu na oddziale hematologi to się dokształcam i widzę jak jej wyniki z dnia na dzień się kształtują). Także agf spokojnie :) grunt, że dbasz o Was.
A tak ogólnie to dzień dobry dziewczynki :) !
Śniadanie wszamane, pogoda piękna, a ja zaraz zabieram się za gołąbki... też mi się zachciało babrania z obiadem :P no nic ;) może szybko pójdzie.