Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3211 25 maja 2011, 11:27

Konto usunięte
Dziewczyny Wy kupowałyście tą glukozę bo mi gin powiedział że mi dadzą za free :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3212 25 maja 2011, 11:29

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny Wy kupowałyście tą glukozę bo mi gin powiedział że mi dadzą za free :)

ja musiałam kupić (niecałe 4zł ) i do tego musiałam sobie sama rozrobić w domu a dopiero w przychodni piłam

Zgłoś nadużycie #3213 25 maja 2011, 11:29

Romka Fajna mama
A z tym różnie -moja córka musiała kupić, a ja dostałam ;) Najgorzej było czekać te 2 godz;/na szczęście zabrałam jakieś czytadło ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3214 25 maja 2011, 11:30

Konto usunięte

Romka napisał(a)

A z tym różnie -moja córka musiała kupić, a ja dostałam ;) Najgorzej było czekać te 2 godz;/na szczęście zabrałam jakieś czytadło ;)

a mi gin powiedział że godzinę będę czekać :)

Zgłoś nadużycie #3215 25 maja 2011, 11:34

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ja też godzinkę czekałam :) zrobiła mi na czczo ,wychlałam glukoze,poczekałam godzinke i zrobiła drugi raz :) ja gazety nie brałam ,nie było po co,u mnie w przychodni tyle ciekawostek można się dowiedzieć że aż żal by mi było tego nie posłuchać :)
A jaka afera była jak przepuściłąm dziewczynę z malutką córeczką haha :D lubię takie akcje :D

Zgłoś nadużycie #3216 25 maja 2011, 11:39

wenus1988 Gotowa na wszystko
Ja kupiłam w aptece, pzyrządzili w laboratorium, a czekałam godzinke....

Zgłoś nadużycie #3217 25 maja 2011, 11:40

Romka Fajna mama

Margolcia napisał(a)

to znaczy,że dostaniesz 50g glukozy, a ja miałam od razy 75g i dlatego 2 godz.Może dlatego ,że moja córka też miała cukrzyce w ciąży
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3218 25 maja 2011, 11:49

Konto usunięte
już się umówiłam :) na 3 czerwca na 16:00 :D i wiecie co ?? ten gon też przyjmuje na fundusz :) nic nie będę płacić za wizyty :D

Zgłoś nadużycie #3219 25 maja 2011, 11:55

agf Supermama
Ja glukozę dostalam, krew pobrali po 2 godz. Były dziewczyny co 2 razy mialy pobieraną - po godzinie i znów po godzinie. nie wiem na czym różnica polega?

Zgłoś nadużycie #3220 25 maja 2011, 12:46

schmetterling Supermama
Chce mi się śmiać bo mój pies myje się tak jak koty się myją :) pierwszego miałam kota a później psa przytargałam malutkiego i chyba kot go nauczył że ma się myć :) jak to śmiesznie wygląda ,leżą obok siebie i się szorują :D

ja już zmykam ,zjem obiadek i trzeba do lekarza się szykować ,na 14:45 mam wizytę ,mam nadzieję że wszystko wporządku będzie ,MIŁEGO DZIONKA :D

Zgłoś nadużycie #3221 25 maja 2011, 12:52

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Chce mi się śmiać bo mój pies myje się tak jak koty się myją :) pierwszego miałam kota a później psa przytargałam malutkiego i chyba kot go nauczył że ma się myć :) jak to śmiesznie wygląda ,leżą obok siebie i się szorują :D

ja już zmykam ,zjem obiadek i trzeba do lekarza się szykować ,na 14:45 mam wizytę ,mam nadzieję że wszystko wporządku będzie ,MIŁEGO DZIONKA :D

trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #3222 25 maja 2011, 13:02

olka8922 Gotowa na wszystko
Oj dziewczyny chyba mocno kciuki trzymalyscie :D wstalam rano, pojechalam do agencji apropo domu i baba powiedziala ze tamta parka co ogladala wczoraj po nas i byla pierwsza w razie wynajmu to dzisiaj do tej pory sie nie zglosila,nie zadzwonila a ze ja przyszlam z samego rana z kasa, dokumentami i wypelniona aplikacja to wygralismy, bo bylismy pierwsi :D powiedzialam babie ze moj chlopak wczoraj byl tak podjarany ta chalupa ze powiedzial ze jak nie wyjdzie to sie poplacze :P baba sie smiala i powiedziala ze juz nie ma powodow do placzu, bo my ta chate przejelismy ;) jutro maja oddac klucze do mieszkania Ci co tam jeszcze mieszkaja, bo sie wyprowadzaja, baba nas posprawdza czy nie jestesmy zadluzeni w zadnym banku i w ogole i ma zadzwonic kiedy dostaniemy klucze :) ale sie cieeesze :D :)
W ogole wczoraj bylismy w szpitalu na pogotowiu bo moj chlopak mial robiona tomografie komputerowa.Siedzialam z nim chyba z 4godziny w poczekalni :/ niedosc ze caly czas lazilam siku to mialam coraz bardziej mokre wkladki.W koncu tyle ich wymienilam ze juz nie mialam i majtki mi sie zaczely robic mokre.Korzystajac z okazji ze jestesmy w szpitalu poszlam do recepcji i powiedzialam ze jestem w 30tygodniu ciazy i ze mam duuzo wydzieliny, i tak naprawde nie wiem czy to zwykla wydzielina czy nie daj Boze wody plodowe.Czekalam chyba z godzine na lekarza, wzial mocz do badania, okazalo sie ze znowu jest troche protein, zamiast mi zrobic usg (dopochwowe albo zwykle) to stwierdzil ze pogotowie jest w naglych przypadkach, i ze jak mi sie cos dzieje to mam isc do poloznej albo swojego lekarza :/ wyslal mocz do dalszego badania i powiedzial ze jak bedzie cos zle to do mnie zadzwonia.Kur** nie wiem jak mozna az tak olewac ciezarne w tej Anglii... caly czas mnie szczypie, piecze, pali a zaden lekarz nie zajrzy do srodka, tylko daja co popadnie, bez zadnego wgladu... umowilam sie do swojego lekarza na piatek, chyba bede musiala tam zrobic jakas rozrobe zeby cokolwiek sie ruszyli i zaczeli dzialac...
Romka oby wyniki byly dobre i oby hemoglobina wzrosla :)
agf dobrze ze to tylko sen ;) mi tez sie nieraz takie pierdoly snia, ze Olaboga :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3223 25 maja 2011, 13:02

Konto usunięte
dzień dobry :D
Olka mam nadzieje że z nowym lokum wkońcu wypali :D to jakoś tak najważniejsze... mieć dobre miejsce na gniazdko :D
ja dzisiaj sobie do mamuni przyjechałam, bierzemy moją siostrzenicę i zaraz na spacer :)  
jutro mamy święto swoje :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3224 25 maja 2011, 13:03

schmetterling ja tez trzymam kciuki za wizyte u gina, chociaz pewnie bedzie wszystko wporzadku ;)

Zgłoś nadużycie #3225 25 maja 2011, 13:04

Aga.W napisał(a)

dzień dobry :D
Olka mam nadzieje że z nowym lokum wkońcu wypali :D to jakoś tak najważniejsze... mieć dobre miejsce na gniazdko :D
ja dzisiaj sobie do mamuni przyjechałam, bierzemy moją siostrzenicę i zaraz na spacer :)  
jutro mamy święto swoje :D

a no mamy, mamy :)

Zgłoś nadużycie #3226 25 maja 2011, 13:14

Konto usunięte
no to super, bardzo się cieszę :D  
i nie będzie 5 litrów wody w pochłaniaczu wilgoci!!
fajnie, wkońcu spokojni możecie być... dobrze że się układa :D
ahhh Ty to się masz z tymi lekarzami... okropnie tam jest :/ 
ale napewno wszystko jest ok :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3227 25 maja 2011, 13:16

agf Supermama
Olka- no i w końcu sięudało,teraz to już tylko oblać nowe lokum musicie ;)
A co do badań tych twoich to tak sobie myślę,że może czasem jest lepsze ich podejście niż nasze? Oni to jakoś tak te ciąże na luzie traktują, a u nas to czasem można się stresu najeść, bo straszą... Tylko, ze my nie Angielki i inne podjeście mamy ;)

Zgłoś nadużycie #3228 25 maja 2011, 13:16

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Oj dziewczyny chyba mocno kciuki trzymalyscie :D wstalam rano, pojechalam do agencji apropo domu i baba powiedziala ze tamta parka co ogladala wczoraj po nas i byla pierwsza w razie wynajmu to dzisiaj do tej pory sie nie zglosila,nie zadzwonila a ze ja przyszlam z samego rana z kasa, dokumentami i wypelniona aplikacja to wygralismy, bo bylismy pierwsi :D powiedzialam babie ze moj chlopak wczoraj byl tak podjarany ta chalupa ze powiedzial ze jak nie wyjdzie to sie poplacze :P baba sie smiala i powiedziala ze juz nie ma powodow do placzu, bo my ta chate przejelismy ;) jutro maja oddac klucze do mieszkania Ci co tam jeszcze mieszkaja, bo sie wyprowadzaja, baba nas posprawdza czy nie jestesmy zadluzeni w zadnym banku i w ogole i ma zadzwonic kiedy dostaniemy klucze :) ale sie cieeesze :D :)
W ogole wczoraj bylismy w szpitalu na pogotowiu bo moj chlopak mial robiona tomografie komputerowa.Siedzialam z nim chyba z 4godziny w poczekalni :/ niedosc ze caly czas lazilam siku to mialam coraz bardziej mokre wkladki.W koncu tyle ich wymienilam ze juz nie mialam i majtki mi sie zaczely robic mokre.Korzystajac z okazji ze jestesmy w szpitalu poszlam do recepcji i powiedzialam ze jestem w 30tygodniu ciazy i ze mam duuzo wydzieliny, i tak naprawde nie wiem czy to zwykla wydzielina czy nie daj Boze wody plodowe.Czekalam chyba z godzine na lekarza, wzial mocz do badania, okazalo sie ze znowu jest troche protein, zamiast mi zrobic usg (dopochwowe albo zwykle) to stwierdzil ze pogotowie jest w naglych przypadkach, i ze jak mi sie cos dzieje to mam isc do poloznej albo swojego lekarza :/ wyslal mocz do dalszego badania i powiedzial ze jak bedzie cos zle to do mnie zadzwonia.Kur** nie wiem jak mozna az tak olewac ciezarne w tej Anglii... caly czas mnie szczypie, piecze, pali a zaden lekarz nie zajrzy do srodka, tylko daja co popadnie, bez zadnego wgladu... umowilam sie do swojego lekarza na piatek, chyba bede musiala tam zrobic jakas rozrobe zeby cokolwiek sie ruszyli i zaczeli dzialac...
Romka oby wyniki byly dobre i oby hemoglobina wzrosla :)
agf dobrze ze to tylko sen ;) mi tez sie nieraz takie pierdoly snia, ze Olaboga :P

gratuluje Olu strasznie się cieszę że się Wam udało :)

Zgłoś nadużycie #3229 25 maja 2011, 13:21

gosias Fajna mama
po godzinie jest jak sie pije 50g glukozy (po 2 godzinach jak sie pije 75g). Ja 50g musiałam sama kupic w aptece i wdomu sobie zrobic i wypic i wtedy po godzinie do przychodni(może dlatego, że przychodnię mam dwa domu dalej), a druga krzywą to robili mi w szpitalu więc nie kupowałam tyklo mi dali. Życzę pomyślengo wyniku.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3230 25 maja 2011, 13:23

olka2747 Gotowa na wszystko
Olka8922. Gratuluję, że z chatą sie udało. Bardzo sie cieszę. A apropo Twoich problemów zdrowotnych, to ja na Twoim miejscu poszłabym chociaż ten jeden raz do Polskiej przychodni, jaka jest np. w Coventry i u mnie w Wellingborough. Zapłacisz ok 60F tak jak ja, ale ja jestem spokojna, facet mi tyle rzeczy powiedział,że szok, czego Angole nigdy w życiu Ci nie powiedzą. I przynajmniej zobaczysz jeszcze swoja dzidzię przed porodem bo z NHS-u już nie będziesz miała Scanu do konca ciaży i nawet nie wiesz jak lezy dziecko. Naprawdę polecam.