Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3191 24 maja 2011, 22:00

Romka Fajna mama

olka8922 napisał(a)

a my dzisiaj bylismy ogladac nowy dom :) jest przesliczny! tyle ze po nas miala ogladac jeszcze jedna para ten dom bo oni byli pierwsi.Kurde, mam nadzieje ze zrezygnuja i nie wezma, bo nam sie tak spodobalo ze masakra.Chyba sie rozplaczemy razem jak przepadnie nam ta chata :( jutro wstane rano i zaniose jak tylko otworza do agencji papiery i dokumenty potrzebne do wynajmu no i dowiem sie czy bedzie dom dla nas czy tamci juz sobie zaklepali.Ale tej babie co nas oprowadzala powiedzielismy od razu ze jestesmy jak najbardziej chetni na to mieszkanko.Jejku, zeby sie udalo...

Trzymam kciuki,żeby Wam się udało ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3192 24 maja 2011, 22:02

Romka Fajna mama
Agf - nie martw się ,bo to nie pomoże.Na pewno wszystko będzie dobrze, tylko odpoczywaj i mysl pozytywnie ;)

Zgłoś nadużycie #3193 25 maja 2011, 8:43

schmetterling Supermama
DZIEŃ DOBRY :D
widzę że ja dziś pierwsza :) śpiochy ;)
Dzisiaj wizyta i jakaś taka zestresowana siedze ,chyba przez to że ta depilacja mi nie wychodzi tak jak bym chciała i się wstydzę :| co kilka dni się depiluję żeby "nie zaroznąć" a i tak coraz gorzej ,matkoooo :|
Dziewczyny ja to wogóle mam wrażenie że w tej ciązy te wszystkie włoski szybciej odrastają ,wszędzie. :|

Zgłoś nadużycie #3194 25 maja 2011, 9:10

Romka Fajna mama

schmetterling napisał(a)

DZIEŃ DOBRY :D
widzę że ja dziś pierwsza :) śpiochy ;)
Dzisiaj wizyta i jakaś taka zestresowana siedze ,chyba przez to że ta depilacja mi nie wychodzi tak jak bym chciała i się wstydzę :| co kilka dni się depiluję żeby "nie zaroznąć" a i tak coraz gorzej ,matkoooo :|
Dziewczyny ja to wogóle mam wrażenie że w tej ciązy te wszystkie włoski szybciej odrastają ,wszędzie. :|

Masz rację! I jak zauważyłam,że "zarastam" bardziej;/

Zgłoś nadużycie #3195 25 maja 2011, 9:59

schmetterling Supermama

Romka napisał(a)

Masz rację! I jak zauważyłam,że "zarastam" bardziej;/

jeszcze trochę a jak YETI będziemy :D

Zgłoś nadużycie #3196 25 maja 2011, 10:18

agf Supermama
Ech, ja też poddenerwowana, po 16.00 wychodzę znów do gin :( Nie wyspałam się, głowa mnie boli, śniło mi się, ze siedzę na fotelu gin i robią mi jakieś zastrzyki i inne zzabiegi, normalnie koszmar jakiś...

Zgłoś nadużycie #3197 25 maja 2011, 10:59

Konto usunięte
Cześć dziewczyny :) ja już jestem po wizycie :D wszystko jest super :) słyszałam serduszka moich Kropelek i porządne kopy w tą słuchawkę co się słucha :D chyba nie chcieli być podsłuchiwani :D dostałam (w końcu) na tą krzywą cukrową -sama zapytałam kiedy będę ją robić :| i na mocz i na krew i jeszcze na takie coś (nie wiem co to ) LSIL , HPV, CIN1 .
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3198 25 maja 2011, 11:00

schmetterling Supermama
to super że wszystko ok :)
a te trzy ostatnie coś to nie wiem co to,ja nie miałam tego

Zgłoś nadużycie #3199 25 maja 2011, 11:11

Konto usunięte
zaraz też będę dzwoniła do lekarza ginekologa z Białegostoku i będę się umawiać do niego na wizytę prywatnie ,żeby mieć na miejscu (w Białymstoku-tam rodzę)swojego lekarza żeby nie było potem problemów z przyjęciem mnie na oddział i żeby on wiedział jak przebiega u mnie ciąża ,także będę chodzić teraz do dwóch ginekologów prywatnie i państwowo .

Zgłoś nadużycie #3200 25 maja 2011, 11:13

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

zaraz też będę dzwoniła do lekarza ginekologa z Białegostoku i będę się umawiać do niego na wizytę prywatnie ,żeby mieć na miejscu (w Białymstoku-tam rodzę)swojego lekarza żeby nie było potem problemów z przyjęciem mnie na oddział i żeby on wiedział jak przebiega u mnie ciąża ,także będę chodzić teraz do dwóch ginekologów prywatnie i państwowo .

jak byś im tam zaczęła rodzić to by Cię nie pogonili przecież ;)

Zgłoś nadużycie #3201 25 maja 2011, 11:15

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

jak byś im tam zaczęła rodzić to by Cię nie pogonili przecież ;)

tak tak ja wiem Aniu ale w moim przypadku to ja jakieś 5 tyg przed porodem będę już miała wyznaczoną datę na cesarkę , chodzi o to że nie będę czekała na żadne skurcze tylko położą mnie i ciach ciach cesareczka :D

Zgłoś nadużycie #3202 25 maja 2011, 11:16

Romka Fajna mama
ja zaraz idę odebrać wyniki hemoglobiny i żelaza w surowicy, a w piątek do ginekologa.Margolcia -mam nadzieję,że cukrzyca Ci nie grozi,pamiętaj o cytrynie ;)

Zgłoś nadużycie #3203 25 maja 2011, 11:19

schmetterling Supermama

Romka napisał(a)

ja zaraz idę odebrać wyniki hemoglobiny i żelaza w surowicy, a w piątek do ginekologa.Margolcia -mam nadzieję,że cukrzyca Ci nie grozi,pamiętaj o cytrynie ;)

Eeeee tam ja nie brałam cytryny i przeżyłam ,nic mi nie było. Zresztą ja tam nie należę do tych delikatnych :D

Zgłoś nadużycie #3204 25 maja 2011, 11:22

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

No właśnie ja też tak do dwóch chodzę. I wczoraj jak siedziałam te 2 godziny po glukozie rozmawiałam z dwoma dziewczynami i one też tam chodzą, bo mają za darmo badania, bo firma płaci, jak mi, a prywatnie chodzą też do lekarzy ze szpitali. Więc to standardowa praktyka.

Zgłoś nadużycie #3205 25 maja 2011, 11:22

Romka Fajna mama

schmetterling napisał(a)

Eeeee tam ja nie brałam cytryny i przeżyłam ,nic mi nie było. Zresztą ja tam nie należę do tych delikatnych :D

zazdroszczę! Ja nawet z cytryną miałam odruchy wymiotne;/

Zgłoś nadużycie #3206 25 maja 2011, 11:22

Konto usunięte

Romka napisał(a)

dobrze Romka będę pamiętać :D

Zgłoś nadużycie #3207 25 maja 2011, 11:23

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

Ja też bez cytryny - słodki kubeczek na raz i juz :)

Zgłoś nadużycie #3208 25 maja 2011, 11:24

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Ja też bez cytryny - słodki kubeczek na raz i juz :)

no dokładnie :) jak komuś bardzo słodkiego się chce to taka glukoza to nawet dobre wyjście ;)

Zgłoś nadużycie #3209 25 maja 2011, 11:24

Konto usunięte

Romka napisał(a)

zazdroszczę! Ja nawet z cytryną miałam odruchy wymiotne;/

zobaczymy jak u mnie będzie :D jak dzisiaj weszłam do sklepu to tak jak śmierdziało karkówką pieczoną że aż mnie podbijało myślałam że zwymiotuje na co mój mąż "mmmm jak smacznie pachnie" :P

Zgłoś nadużycie #3210 25 maja 2011, 11:26

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

zobaczymy jak u mnie będzie :D jak dzisiaj weszłam do sklepu to tak jak śmierdziało karkówką pieczoną że aż mnie podbijało myślałam że zwymiotuje na co mój mąż "mmmm jak smacznie pachnie" :P

haha :D ja jak weszłąm w markecie na stoisko z serami to mało mi brakowało :p