Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #311 24 marca 2011, 15:30

gosias Fajna mama

Black_rose napisał(a)

gosias - oj postraszyłaś :( ja jutro mam to badanie na krzywą cukrową. Ale to na długo do szpitala czy tylko żeby jakoś ten poziom wyrównali? Nie bardzo wiem jak to wygląda. 3maj się dzielnie! Wszystko się ułoży!
margolcia - jaaaaki :D ?? ? Podaj linka jak co

W poprzedniej ciąży trwało to dwa dni, oby teraz też tylko tyle. Moja gin mówiła,że o podejrzeniu cukrzycy mówi się, gdy krzywa wychodzi powyżej 140. Powodzenia. Daj znac, jak wyszła tobie.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #312 24 marca 2011, 15:42

paprotka25 Supermama
Gosiu mam nadzieje że wszystko będzie ok i nie będziesz musiała dłużej zostawać w szpitalu, trzymaj się i daj znać jak wrócisz czy już wszystko w porządku

Zgłoś nadużycie #313 24 marca 2011, 15:56

gosias Fajna mama
Dzięki dziewczyny, poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia, bo we wtorek jadę jeszcze na usg połówkowe; ciągle coś, jak nie urok to...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #314 24 marca 2011, 16:40

kania72 Świeżo upieczona
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Ja mam termin na 4 sierpnia. Mam nadzieję, że na najbliższym USG (w sobotę 26.03) będzie już wiadomo kto mieszka w moim brzuszku :) To Nasza pierwsza ciąża.

Zgłoś nadużycie #315 24 marca 2011, 17:32

gosias Fajna mama
Witaj, ja też mam na 4 sierpnia :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #316 24 marca 2011, 18:40

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

gosias - oj postraszyłaś :( ja jutro mam to badanie na krzywą cukrową. Ale to na długo do szpitala czy tylko żeby jakoś ten poziom wyrównali? Nie bardzo wiem jak to wygląda. 3maj się dzielnie! Wszystko się ułoży!
margolcia - jaaaaki :D ?? ? Podaj linka jak co

ale ja kupiłam bliźniaczy wózek :D a Tobie chyba taki nie potrzebny :) tak w ogóle dziewczyny któraś z Was będzie miała bliźnieta czy tylko ja mam takie "szczęście" ;p
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #317 24 marca 2011, 19:44

Konto usunięte
póki co wygląda na to że mamy jedną 'podwójnie błogosławioną' :D heh też bym wózek już chciała ale jeszcze sie wstrzymam, nie ma co bo gdzie ja to będę narazie trzymać :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #318 24 marca 2011, 19:52

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

ale ja kupiłam bliźniaczy wózek :D a Tobie chyba taki nie potrzebny :) tak w ogóle dziewczyny któraś z Was będzie miała bliźnieta czy tylko ja mam takie "szczęście" ;p

O przepraszam ;) umnęło mi, że masz dwa skarby :) . Rany, te wózki są wielkie - dziś widziałam tatusia z bliźniaczym wózkiem. Będziesz miała co pchać

Zgłoś nadużycie #319 24 marca 2011, 23:10

olka8922 Gotowa na wszystko
heja mamuski ;)
ja tez jeszcze nie kupuje wozka, narzeczonego rodzice maja zasponsorowac :) a co do blizniakow, to fajnie byc w takiej ciazy, niedosc ze maluch ma juz towarzystwo w brzuszku to po narodzinach nieraz wyreczy mamusie w bawieniu sie bo przeciez moze to zrobic z bratem/siostra :) ja osobiscie chcialabym miec bliznieta :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #320 25 marca 2011, 9:10

wenus1988 Gotowa na wszystko
Też bym chciała bliźniaki.... raz a dobrze.. hehehe
Nie no ale tak na poważnie to chyba raczej wiekszy problem.. chyba.. tak mi sie wydaje... ehhh wszystko podwójne, wydatki, opieka ... nie wiem czy dałabym radę :) :)

Zgłoś nadużycie #321 25 marca 2011, 9:13

jm2891 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 29 sierpnia. Na przedostatnim Usg (jeszcze tym dopochwowym ) lekarz stwierdził, że bedzieli mieli synka. No i tak przez cały miesiąc mówiliśmy do niego Kajtuś. Jakie było nasze zaskoczenie gdy na wczorajszym Usg ( już tym normalnym ) okazało się , że czegoś u tego naszego Kajtusia brakuje i będzie małą Karinką (chyba?). A mówią , że cudów nie ma :) Podrawiam was dziewczynki

Zgłoś nadużycie #322 25 marca 2011, 9:20

Konto usunięte
Ja jak juz wcześniej pisałam byłam przygotowana w myślach że będę mieć bliźnięta(od prababci są bliźniaczka rodzi bliźniaczki :) ), ale jak juz to się potwierdziło w praktyce to i tak byłam w szoku. Wydatek jest naprawdę duży i zawsze się zastanawiam czy jedno dziecko ma to co drugie. Szczerze to chyba zacznę juz kupować pampersy :) to później tak nie odczuje tego wydatku :)

Zgłoś nadużycie #323 25 marca 2011, 9:23

No chyba lepiej pomału zaczynać :-) Ja sie zastanawiam czy mi wystarczy pieniążków na jedno dziecko... a o dwóch to chyba nie byłoby mowy.... :-)

Zgłoś nadużycie #324 25 marca 2011, 9:28

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

No chyba lepiej pomału zaczynać :-) Ja sie zastanawiam czy mi wystarczy pieniążków na jedno dziecko... a o dwóch to chyba nie byłoby mowy.... :-)

tez sie o to boje bo u mnie tylko mąż pracuje ale bardzo dużo dostałam od swojej siostry bliźniaczki :) (ona ma synka i córeczkę -nie bliźniaki :D ) gdyby nie ona to nie wiem skąd bym wzięła tyle pieniędzy na to wszystko :)

Zgłoś nadużycie #325 25 marca 2011, 9:37

Ja też liczę na pomoc rodziny :) w tamtym roku bardzo duzo dzieciaczków mi sie urodziło w rodzinie i juz zapowiadaja że mam przyjechac po ciuszki itp... :-) Po za tym mam jeszcze 2 siostry rodzone, które też maja dzieci i juz oferuja mi rzeczy typu fotelik samochodowy, bratowa dała mi już dużo ciuchów ale dla mnie, ciążowych, biustonoszy do karmienia, wkładki laktacyjne, laktator itp.. Jedynie pewnie co bede musiała kupic to takie rzeczy niewielokrotnego uzytku, smoczki butelki, przybory higieniczne :-) Ciuszki pewnie mam z głowy :) mam nadzieje :) :)

Zgłoś nadużycie #326 25 marca 2011, 9:47

Konto usunięte
Ja tez ciuszki mam raczej juz z głowy bo dostane jeszcze od szwagierki ubranek. Właśnie takie rzeczy które tylko jedno dziecko musi używać też pewnie sama kupię choć moja siostra powiedziała ze to ona kupi (smoczki butelki itp)kosmetyki tez juz mam z głowy bo ciocia mi kupiła(oczywiście póżniej bedę musiała dokupić bo to nie na wieczność) ale zawsze to juz mogę za te pieniądze kupić pampersy :D Ubrania ciążowe też mi kupiły tylko spodnie ciążowe muszę sama kupić :) Dobrze mieć kogoś kto pomoże nie wiem co bym zrobiła gdybym była sama (a nie ktore matki tak mają i taka jest rzeczywistość ).

Zgłoś nadużycie #327 25 marca 2011, 10:08

Baska199 Świeżo upieczona
hej dziewczyny, ja juz powoli zbieram ciuszki, wózek tez juz licytuje na allegro (myslicie, ze to dobrze? nie za wczesnie?). Fajnie, ze ma kto  Wam pomóc w rodzinie, dostajecie ciuszki itp... Ja niestety powiem wam szczerze, ze wiecej pomocy mam od kolezanek i znajomych niz od wlasnej rodziny. Moja tesciowa nawet słowem sie nie odezwie czy cos wam moze kupic? Radzimy sobie sami narazie..

Zgłoś nadużycie #328 25 marca 2011, 10:24

Konto usunięte

Baska199 napisał(a)

hej dziewczyny, ja juz powoli zbieram ciuszki, wózek tez juz licytuje na allegro (myslicie, ze to dobrze? nie za wczesnie?). Fajnie, ze ma kto  Wam pomóc w rodzinie, dostajecie ciuszki itp... Ja niestety powiem wam szczerze, ze wiecej pomocy mam od kolezanek i znajomych niz od wlasnej rodziny. Moja tesciowa nawet słowem sie nie odezwie czy cos wam moze kupic? Radzimy sobie sami narazie..

Basiu ważne że znajdzie się chociaż jedna osoba która ci pomoże :) a co do wózka to myśle ze nie jest to za wczesnie(w ktorym tyg jestes?) ja jestem w 17 tyg i już mam wózek od wczoraj :D i dziś kupiłam łóżeczko bo jedno juz mam :)

Zgłoś nadużycie #329 25 marca 2011, 10:43

kania72 Świeżo upieczona

gosias napisał(a)

Witaj, ja też mam na 4 sierpnia :)

A znasz już może płeć swojego dziecka? :)

Co do kupowania ciuszków i wyprawki dla dzidziusia to ja narazie nic nie mam. Chociaż chodze po sklepach i oglądam. Chętnie bym już coś nabyła ale mąż i rodzina nalegają bym jeszcze z zakupami poczekała. Narazie chętnych do sponsorowania mamy w roli naszych  rodziców więc myślę że troche wydatków nam odejdzie :)

Zgłoś nadużycie #330 25 marca 2011, 11:16

Black_rose Supermama
Ja co prawda "lipcówka jestem" ;) ale też już kompletuję wyprawkę, bo jak zobaczyłam ceny w sklepach to lekka panika mnie ogarnęła :P ... Ciuszki (te blisko ciałka jak body) kupiłam nowe - ale tylko kilka sztuk, bo zawsze można dokupić jakby za mało było, a całą masę (wręcz do roku) jako jedną paczkę od jakiejś mamy na allegro (razem ze śpiworkiem do łóżeczka, szlafroczkiem z papciami, kombinezonem na zimę itd.) Polecam takie załatwienie sprawy, jak chcecie niedrogo, a nie macie od kogo dostać. 
Wózek kupię dopiero w połowie czerwca tak jak łóżeczko (nie mam gdzie trzymać narazie zbytnio), ale upatruję model już teraz, żeby potem nawet jak nie będzie mi się chciało tylko męża wysłać do sklepu/kupić przez neta.
Powiedzcie dziewczyny jakąwanienkę kupujecie? Taką klasyczną mniejszą czy jakieś cuda ze stojakami i siedziskami ?