Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #3111 23 maja 2011, 13:54

Black_rose Supermama
no szkoda... czasu, kasy, straconych możliwości na spędzenie miło ostatniego wyjazdu bez malucha... nastawiłam się na fajną zabawę, a tu klops. Cieszę się, że mam już ten wyjazd za sobą. Ale grunt, że u was słonecznie, grillowo i sympatycznie było :) aż miło się czytało posty.
agf jak dziś samopoczucie? Niepokojące te Twoje bóle. To musi być strasznie męczące... odpoczywaj tam ile możesz. Mam nadzieję, że lekarz coś Ci powie sensownego na to.

Zgłoś nadużycie #3112 23 maja 2011, 13:58

Black_rose Supermama
Olu mam nadzieję, że szybko mu przejdzie :(

Zgłoś nadużycie #3113 23 maja 2011, 14:00

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

A ja wczoraj mialam taki dzien, ze masakra... po 17-stej wrocilismy ze spacerku i mojego chlopaka coraz mocniej zaczelo kluc cos w prawym boku... Pojechalismy do szpitala, wzieli mu mocz do badania.MIal w moczu proteiny i krew.Pozniej pobrali krew.Na wyniki trzeba bylo czekac 1,5godziny.Jejku jak on sie meczyl z tym bolem, az mi sie lza krecila w oku jak na niego patrzylam.Niedosc ze w poczekalni takie niewygodne krzesla, to jeszcze tyle czekac.Czlowiek sie tu zwija z bolu,jeczy a oni nic nie robia.Chociaz by dali sie polozyc a nie siedziec i czekac.W koncu zjawil sie lekarz.Dostal czopek i zastrzyk przeciwbolowy.Pozniej jeszcze poszedl siku i mial drobinke krwi w moczu.Okazalo sie ze to kamienie.Jutro na 9rano jedziemy do szpitala na usg, o 10:30 bedzie mial jeszcze jedno jako raport.Pojechalismy po 17-stej a wrocilismy do domu o 22:30.Wojtek poszedl rano do pracy a ja siedze sama w domu.Jakbym mogla to bym z checia za niego poszla do tej pracy...

Oooj, niefajnie, niefajnie.  Ale nie martw się, jakby miał kamyczki w nerkach to zawsze można je spróbować lekami rozbić.

Zgłoś nadużycie #3114 23 maja 2011, 14:01

schmetterling Supermama
kurcze Ola ,jak nie urok to sraczka .... :|
mam nadzieję że przejdzie szybciutko

Zgłoś nadużycie #3115 23 maja 2011, 14:03

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

kurcze Ola ,jak nie urok to sraczka .... :|
mam nadzieję że przejdzie szybciutko

pozdro 600 :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #3116 23 maja 2011, 14:03

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

agf jak dziś samopoczucie? Niepokojące te Twoje bóle. To musi być strasznie męczące... odpoczywaj tam ile możesz. Mam nadzieję, że lekarz coś Ci powie sensownego na to.

Boli mnie cholerna kość łonowa. Ale mam wrażenie, że może ciut mniej. Tylko co będzie jak zacznę chodzić? I to drętwienie nogi wkurzające! Ale cały czas mam nadzieję na dzisiejszą diagnozę, że wszytsko ok i że przejdzie :)

Zgłoś nadużycie #3117 23 maja 2011, 14:08

gosias Fajna mama
Jestem juz po wizycie u gin, pierwszy raz mi sie zdarzyło,że wogóle nie czekałam, akurat nikogo nie było; wszystko jest ok.,wyniki krwi w normi, tylko z moczem znów jakieś dziwne rzeczy, musze powtórzyc badanie to chyba komus w laboratoruim cyferki się pomyliły i jakieś kosmiczne liczby leukocytów mi wpisali; trochę mnie przestraszyłaś ola z tym Twoim facetem, ja mam niby piasek w nerkach ale z tego mogą zrobic się kamienie, ale odpukac na razie nic mnie nie boli! A serducho małej biło tak głośno,że chyba pół przychodni słyszało :) Ach jak to dobrze czuc się dobrze :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3118 23 maja 2011, 14:10

paprotka25 Supermama
przykro mi Kasiu że wyjazd nie był udany, w końcu jak już gdzieś jechać to chociaż ruszyć tyłek i coś pozwiedzać... My tak wczoraj się zastanawialiśmy czy w lipcu gdzieś na weekend nie skoczymy, mają nam wpaść dodatkowe pieniążki podobno pod koniec czerwca albo na początku lipca więc na weekend byśmy chcieli gdzieś jechać i właśnie chciałabym w góry :) w zeszłym roku byliśmy w karpaczu, wyłaziliśmy się po górach jak dziki i to wybieraliśmy sobie najbardziej ekstremalne trasy :) teraz bym już tak nie poszalała bo bym płuca wypluła ale po jakichś pagórkach, dolinkach chętnie bym pociątała :) może właśnie do Zakopanego... zobaczymy, może wyciągniemy siostre i jej narzeczonego i w 4 pojedziemy, mam nadzieję że pomysł wypali bo strasznie bym chciała się wyrwać chociaż na weekend :)

Zgłoś nadużycie #3119 23 maja 2011, 14:10

gosias Fajna mama

agf napisał(a)

Boli mnie cholerna kość łonowa. Ale mam wrażenie, że może ciut mniej. Tylko co będzie jak zacznę chodzić? I to drętwienie nogi wkurzające! Ale cały czas mam nadzieję na dzisiejszą diagnozę, że wszytsko ok i że przejdzie :)

Szczęśliwy kto nie ma żadnych dolegliwości! Będzie dobrze :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3120 23 maja 2011, 14:12

schmetterling Supermama
widzisz gosia,super że wszystko dobrze :) to mała silna dziewucha ,serce jak dzwon :D Mnie też co chwile coś boli ,ale nie narzekam ,jeszcze 3 miesiące ......

Zgłoś nadużycie #3121 23 maja 2011, 14:12

paprotka25 Supermama
Gosiu, cieszę się że wszystko w porządku :) mój dr powiedział że na każdej wizycie będzie coraz głośniej słychać serducho, jaki to fantastyczny dźwięk :) nawet mi powiedział że jak coś to nagramy na telefon i będę mogła sobie słuchać w kółko :)

Zgłoś nadużycie #3122 23 maja 2011, 14:15

paprotka25 Supermama

olka8922 napisał(a)

A ja wczoraj mialam taki dzien, ze masakra... po 17-stej wrocilismy ze spacerku i mojego chlopaka coraz mocniej zaczelo kluc cos w prawym boku... Pojechalismy do szpitala, wzieli mu mocz do badania.MIal w moczu proteiny i krew.Pozniej pobrali krew.Na wyniki trzeba bylo czekac 1,5godziny.Jejku jak on sie meczyl z tym bolem, az mi sie lza krecila w oku jak na niego patrzylam.Niedosc ze w poczekalni takie niewygodne krzesla, to jeszcze tyle czekac.Czlowiek sie tu zwija z bolu,jeczy a oni nic nie robia.Chociaz by dali sie polozyc a nie siedziec i czekac.W koncu zjawil sie lekarz.Dostal czopek i zastrzyk przeciwbolowy.Pozniej jeszcze poszedl siku i mial drobinke krwi w moczu.Okazalo sie ze to kamienie.Jutro na 9rano jedziemy do szpitala na usg, o 10:30 bedzie mial jeszcze jedno jako raport.Pojechalismy po 17-stej a wrocilismy do domu o 22:30.Wojtek poszedl rano do pracy a ja siedze sama w domu.Jakbym mogla to bym z checia za niego poszla do tej pracy...

o matko, no to widzę że mieliście cięzkie popołudnie i wieczór, oby Twój chłopak lepiej się poczuł, znajomy miał kamienie i sam je musiał "urodzic" podobno straszny ból, więc życzę żeby Twój przez to nie musiał przechodzić

Zgłoś nadużycie #3123 23 maja 2011, 14:15

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

Szczęśliwy kto nie ma żadnych dolegliwości! Będzie dobrze :)

w tej chwili to chyba każdej z nas już coś dolega...

Zgłoś nadużycie #3124 23 maja 2011, 14:18

agf Supermama
Ja już stwierdziłam, że ten ból jakoś przeboleję, nauczę się z nim funkcjonować. Tylko żebym miała pewność, że to normalne, że wszystko jest dobrze, że to normalne objawy i nie grożą niczym złym, bo teraz to boję się ruszyć...

Zgłoś nadużycie #3125 23 maja 2011, 15:07

olka8922 Gotowa na wszystko
Paprotka wydaje mi sie, ze moj chlopak tez bedzie musial "urodzic" te kamyki.Przesada, tak sie czlowiek meczyl a tu jeszcze urodzic trzeba bedzie.A widzialam wczoraj po nim, to musi byc straszny bol.
Ja w piatek bylam u pielegniarki,mowilam ze dalej mnie pali w srodku, dala mi Canesten krem na grzybice i jeden czopek dopochwowo 500mg.Kurde kiedy ja sie w koncu wylecze z tych wszystkich grzybic/zapalen/infekcji? :( :( jak na razie sie kremuje, jak nie rpzejdzie w ciagu tyg to do lekarza.W ogole co chwile mnie szczypie a wyniki z moczu i wymaz z pochwy w normie ;|  idziemy dzisiaj ogladac mieszkanie, takze trzymajcie kciuki, zeby sie jak najszybciej wyprowadzic z tej przekletej chaty ;)
Black_Rose widze ze przeboje mialas na wyjezdzie :P a mezowi dobrze, Bozia go skarala za swoje zachowanie wobec Ciebie :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3126 23 maja 2011, 15:10

olka8922 Gotowa na wszystko
Margolcia znalazlam na google wyjasnienie :D
 pozdro 600 tzn ze kogos pozdrawiasz az 600 razy  a z tego co wiem, choc jestem plytko zagłebiony w tajnikach hip- hopu .to jest taki ziomek co to sie zwie dj 600 volt, i kiedys Tede  na jakimś teledysku rzucił hasłem pozdro 600- bo z tym dj 600 volt, akurat robił ten kawałek, i chyba tak sie przyjeło.
Takze pozdro 600, ziom :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3127 23 maja 2011, 15:15

paprotka25 Supermama

olka8922 napisał(a)

Paprotka wydaje mi sie, ze moj chlopak tez bedzie musial "urodzic" te kamyki.Przesada, tak sie czlowiek meczyl a tu jeszcze urodzic trzeba bedzie.A widzialam wczoraj po nim, to musi byc straszny bol.
Ja w piatek bylam u pielegniarki,mowilam ze dalej mnie pali w srodku, dala mi Canesten krem na grzybice i jeden czopek dopochwowo 500mg.Kurde kiedy ja sie w koncu wylecze z tych wszystkich grzybic/zapalen/infekcji? :( :( jak na razie sie kremuje, jak nie rpzejdzie w ciagu tyg to do lekarza.W ogole co chwile mnie szczypie a wyniki z moczu i wymaz z pochwy w normie ;|  idziemy dzisiaj ogladac mieszkanie, takze trzymajcie kciuki, zeby sie jak najszybciej wyprowadzic z tej przekletej chaty ;)
Black_Rose widze ze przeboje mialas na wyjezdzie :P a mezowi dobrze, Bozia go skarala za swoje zachowanie wobec Ciebie :D

wiesz co ja jakiś czas temu non stop używałam jakichś globulek bo ciągle miałam jakieś zapalenia... to mnie piekło ,to swędziało, masakra była ale chwilowo mi odpuściło :) zresztą ja mam nadżerkę więc może to też przez to miałam, nie wiem...
Fajnie by było gdyby to mieszkanko okazało się w porządku :) bardzo mocno trzymamy z młodym kciuki :)

Zgłoś nadużycie #3128 23 maja 2011, 15:27

Romka Fajna mama

gosias napisał(a)

Jestem juz po wizycie u gin, pierwszy raz mi sie zdarzyło,że wogóle nie czekałam, akurat nikogo nie było; wszystko jest ok.,wyniki krwi w normi, tylko z moczem znów jakieś dziwne rzeczy, musze powtórzyc badanie to chyba komus w laboratoruim cyferki się pomyliły i jakieś kosmiczne liczby leukocytów mi wpisali; trochę mnie przestraszyłaś ola z tym Twoim facetem, ja mam niby piasek w nerkach ale z tego mogą zrobic się kamienie, ale odpukac na razie nic mnie nie boli! A serducho małej biło tak głośno,że chyba pół przychodni słyszało :) Ach jak to dobrze czuc się dobrze :)

A ja dziś miałam badana hemoglobinę i żelazow  surowicy, bo biorę żelazo juz 6 tygodni i żadnej poprawy;( Mam nadzieję,że tym razem coś ruszyło, bo nie chcę zastrzyków!W środę wyniki, a w piątek ginekolog i usg prenatalne -powtórka
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3129 23 maja 2011, 15:30

Romka Fajna mama
Olka,życzę,żeby z mieszkaniem było ok i żeby jednak mężowi przeszło,kamienie to nic miłego.Kasia , co za ludzie?Zamiast brać ciężarówkę na fajne spacery tłamsili d...y?;/ My teraz same wiemy, na ile możemy sobie pozwolić.Jednego dnia chodzimy więcej, drugiego mniej, ale jak chcemy, to trzeba korzystać!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #3130 23 maja 2011, 15:33

gosias Fajna mama

Romka napisał(a)

A ja dziś miałam badana hemoglobinę i żelazow  surowicy, bo biorę żelazo juz 6 tygodni i żadnej poprawy;( Mam nadzieję,że tym razem coś ruszyło, bo nie chcę zastrzyków!W środę wyniki, a w piątek ginekolog i usg prenatalne -powtórka

Ale nasz w tym tygodniu napięty grafik :) Będzie dobrze :)
Hubert&Helena