Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2991 21 maja 2011, 10:42

olka8922 Gotowa na wszystko
agf ja teraz duzo lazilam po dworze bo moj chlopak byl caly tydzien na chorobowym, ogolnie jak on pracuje w tygodniu to ja tez zbytnio nie wychodze na dwor... Dlatego szukamy domu z ogrodem, zebym sie wietrzyc mogla do poludnia :D
Margolcia ja juz po sniadanku, dobre bylo :D A Ty chyba codziennie paczki jesz, co? :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2992 21 maja 2011, 10:47

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

agf ja teraz duzo lazilam po dworze bo moj chlopak byl caly tydzien na chorobowym, ogolnie jak on pracuje w tygodniu to ja tez zbytnio nie wychodze na dwor... Dlatego szukamy domu z ogrodem, zebym sie wietrzyc mogla do poludnia :D
Margolcia ja juz po sniadanku, dobre bylo :D A Ty chyba codziennie paczki jesz, co? :)

ola codziennie mi mąż przywozi świeże pączki już czasem na nie patrzeć nie mogę ale co tam :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2993 21 maja 2011, 10:50

agf Supermama
Margolcia, nie grzesz, jak to nie mozesz patrzeć na pączusie ??   :) Pomyśl jak za pół roku zatęsknisz za pączkiem :)

Zgłoś nadużycie #2994 21 maja 2011, 10:53

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia, nie grzesz, jak to nie mozesz patrzeć na pączusie ??   :) Pomyśl jak za pół roku zatęsknisz za pączkiem :)

hahhaah ojj dlatego je teraz jem żeby obrzydzić sobie je :| ale wczoraj się wybawiłam na grillu że ho ho :D a dziś idę na 18-stkę :D

Zgłoś nadużycie #2995 21 maja 2011, 10:57

Romka Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dzień dobry :) ja  dopiero wstałam bo wróciłam dziś o 2 w nocy :D teraz pije kawkę i jem pączka :D

Litości Margolcia ;) Jak minie mi cukrzyca chyba zjem 3 od razu!!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #2996 21 maja 2011, 10:57

aaa... :) to masz dobrze z mezem, tez bym tak chciala, takie swiezynki do domu :) ja wczoraj tez bylam na grillu u siostry, pogadaly my, posmialy sie, zesmy sobie pokazaly jakie mamy ciuszki dla maluchow :D my dzisiaj na spokojnie, siedzimy w domku :) w ogole to w czwartek zafarbowalam wlosy na slodko-gorzka czekolade i podoba mnie sie :D chyba przez jakis czas zostane przy ciemnych kolorach :)

Zgłoś nadużycie #2997 21 maja 2011, 10:59

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

aaa... :) to masz dobrze z mezem, tez bym tak chciala, takie swiezynki do domu :) ja wczoraj tez bylam na grillu u siostry, pogadaly my, posmialy sie, zesmy sobie pokazaly jakie mamy ciuszki dla maluchow :D my dzisiaj na spokojnie, siedzimy w domku :) w ogole to w czwartek zafarbowalam wlosy na slodko-gorzka czekolade i podoba mnie sie :D chyba przez jakis czas zostane przy ciemnych kolorach :)

wrzuć nowego avatara z nowymi włoskami :D

Zgłoś nadużycie #2998 21 maja 2011, 11:01

to wrzuce na dniach, bo dzisiaj mam smalec a chce sie jak najlepiej prezentowac :D

Zgłoś nadużycie #2999 21 maja 2011, 11:02

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

to wrzuce na dniach, bo dzisiaj mam smalec a chce sie jak najlepiej prezentowac :D

hehehe :D no to czekamy :D

Zgłoś nadużycie #3000 21 maja 2011, 11:04

okej, okej :) dobra ja ide sie umyc i bedzie trzeba sie ogarnac i na zakupy jechac :) pozniej pewnie sie odezwe. Pozdrowienia i tymczasem ;)

Zgłoś nadużycie #3001 21 maja 2011, 11:05

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

okej, okej :) dobra ja ide sie umyc i bedzie trzeba sie ogarnac i na zakupy jechac :) pozniej pewnie sie odezwe. Pozdrowienia i tymczasem ;)

kup mi lizaka chupa chupsa zielonego :D

Zgłoś nadużycie #3002 21 maja 2011, 11:23

paprotka25 Supermama
witam :) ja wstałam po 8, posiedziałam trochę z mężusiem ale pojechał na zajecia i zostałam sama, tzn z młodym.
Słońce wali jak głupie, strasznie jest gorąco ale może później przejde się na spacer, bo trzeba się trochę poruszać. Wiecie co zastanawiam się czy ta moja waga nie skacze tak szybko bo mało się ruszam ,zawsze się gdzieś łaziłam, do pracy, na uczelnie i jakoś tak waga była w miejscu, a teraz prawie cały czas siedze i robię się coraz cieższa... musze chyba codziennie godzinke pospacerować, może lepiej się bede czuć, chociaż te upały mnie dobijaja..

Zgłoś nadużycie #3003 21 maja 2011, 11:24

paprotka25 Supermama
Olka wstaw koniecznie fotke z nowym kolorem, bo ciekawa jestem jak efekty metamorfozy :)

Zgłoś nadużycie #3004 21 maja 2011, 12:16

agf Supermama
Ja teraz to non stop coś jem, już z nudów chyba. I jak dalej tak będzie,że nie będę z domu wychodzić to skutki tego będą ogromne! I to dosłownie :/

Zgłoś nadużycie #3005 21 maja 2011, 15:19

gosias Fajna mama
Matko dziewczyny jak to to wszystko obrobię, kiedy ?? Wyjechałam na trzy dni i co...zaległości na cztery kolejne, a gdzie bieżące ?? Nieźle sie rozhulałyście :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3006 21 maja 2011, 15:45

gosias Fajna mama
No to przyjrzałam od środy! Miło, że się o mnie martwicie :) U mnie wszystko ok., pojechałam sobie w rodzinne strony, nie byłam tam od listopada ubiegłego roku! Ogóleni no fajnie, ale małe miasteczka mnie strasznie przytłaczją, nie wyobrażam sobie znów tam mieszkac! ale spotkałam się ze starym znajomym (moja pierwsza miłośc :) )po 5 latach! Wspomnienia ożyły :) ale się postarzeliśmy!Dobra muszę przejrzec inne tematy :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #3007 21 maja 2011, 16:13

agf Supermama
Fajnie, że sobie tak wyjechałaś i odpoczęłaś. A takie spotkanie po latach na pewno było ciekawe ;)

Zgłoś nadużycie #3008 21 maja 2011, 19:48

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

No to przyjrzałam od środy! Miło, że się o mnie martwicie :) U mnie wszystko ok., pojechałam sobie w rodzinne strony, nie byłam tam od listopada ubiegłego roku! Ogóleni no fajnie, ale małe miasteczka mnie strasznie przytłaczją, nie wyobrażam sobie znów tam mieszkac! ale spotkałam się ze starym znajomym (moja pierwsza miłośc :) )po 5 latach! Wspomnienia ożyły :) ale się postarzeliśmy!Dobra muszę przejrzec inne tematy :)

fajnie tak odwiedzić "stare śmieci " , i jakie spotkanie :) mam nadzieję że sobie odpoczęłaś, i fajnie że już do nas wróciłaś :)

Zgłoś nadużycie #3009 21 maja 2011, 20:05

Konto usunięte
a ja dzisiaj sobie caaały dzień na grillu siedziałam :D i w międzyczasie skoczyłam na małe zakupy, stwierdziłam że kupie cos SOBIE :D samolubnie, zaszalałąm i kupiłam az 1 bluzkę i okulary przeciwsłoneczne :D wkońcu cos nie dla młodego no! 
bluzkę świetną w new yorkerze dorwałam... taka zwiewna i nawet szczupło wyglądam :P i co najważniejsze - rozmiar M!!!!! :D heh
w carry są superprzeceny u mnie. świetne kiecki ale ja ze swoim biustem przerośnietym w każdej wyglądałam jak pół dupy zza krzaka. taka śliczna fioletowa ze 106 na chyba 60coś, naprawdę jak planujecie cos kujpić to sprawdzcie :) i oczywiście mówie tylko o ciuchach które damy radę na siebie włożyć :D
pogoda u mnie fantastyczna... tak ciepło i przyjemnie...
poza tym informuje Was iż planuje dziś wygrać w totolotka :P hehe...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #3010 21 maja 2011, 20:16

Haja :D
Gosia nie kupilam chupa chupsa bo za pozno przeczytalam Twoj post.Ale wpadnij jak hccesz, bo mam lizaki chupa chups wisniowe z guma w srodku :)
Beata ja tez sie czuje coraz ciezsza.Ciezko mi stac przez dluzszy czas, w bluzki sie nie mieszcze, staniki juz sie robia spowrotem za male :|
Gosia fajnie ze wypoczelas i pojechalas w rodzinne strony ;) Lepiej to zrobic przed porodem niz pozniej, bo wiadomo jak to pozniej bedzie z czasem ;)
Aga zebys trafila w totolotka, zeby sie chociaz za kupon zwrocilo ;D jak mieszkalam w Polsce to New Yorker byl jednym z moich ulubionych sklepow :) czesto do babci do Niemiec jezdzilam, tam tez byl i babcia zawsze na jakies ciuszki dawala :) i babcia nie mowila New Yorker tylko junkers, nie wiem czemu :D