Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #291 23 marca 2011, 10:48

Konto usunięte
Cześć dziewczyny byłam dziś u gina i słyszałam serduszka moich Kropelek. przez 2 tyg przytyłam 1,5 kg :D wyznaczyl mi wizyte teraz za 3 tyg by zrobić mi szczególowe USG. Mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze.
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #292 23 marca 2011, 14:18

olka8922 Gotowa na wszystko
Aga w. mam brzuch twardy praktycznie caly czas.nieraz odpuszcza,jak troche odpoczne.ale to bylo wczoraj,wczoraj jak sie kladlam to byl lekko twardy,dzisiaj rano wstalam i caly czas sobie leze to jest wszystko dobrze,nawet na chwile nie zrobil sie twardy (nie zapeszajac!).a wiesz jak sobie samemu namacalnie sprawdzic szyjke? tutaj tak usg dopochwowego nie robia, a nie pracuje takze na polskiego gina mnie tutaj nie stac za bardzo :/
wenus1988 a powiem Ci, ze chyba cos dzisiaj troche poczulam... :) przed 10rano lezalam na plecach i zaczelo mi cos tak jakby pulsowac pod pepkiem, jakby serduszko bilo... :) polozylam reke i tez czulam takie uderzenia, ale lekko, nie takie mocne kopy :) miejmy nadzieje ze maluch sie niedlugo rozkreci :P mi dzidzia zabiera witaminy bo nigdy wczesniej nie mialam popekanych kacikow ust a od kiedy zaszlam w ciazy co jakis czas mi wychodzi :/ takie czerwone i duuze jak u Jokera z Batmana :P czytalam ze to z braku witaminy A, ale A w ciazy przeciez nie mozna. Bynajmniej w Anglii przez tym przestrzegaja. A tez jak bierzecie magnez przy skurczach to jakis specjalny dla kobiet w ciazy czy zwykly z apteki?chce sobie w weekend kupic magnez i jak brzuch bedzie sie napinal troche dluzej to brac ale nie wiem czy moze byc zwykly czy musi byc jakis specjalny,z ulotka ze moze byc brany w ciazy.Wydaje mi sie ze magnez to magnez, mozna brac kazdy, chyba nie zaszkodzi.Pozdro 600 :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #293 23 marca 2011, 15:08

paprotka25 Supermama
podobno na popękane kąciki ust jest dobra maść cynkowa...

Zgłoś nadużycie #294 23 marca 2011, 16:31

Konto usunięte
z tą szyjką to pojęcia nie mam :) nie próbowałam to nie będę wymyślać :)
ale jeśli nie boli Cię nic i nie jest tak że  cały czas brzuch jest twardy tylko odpuszcza co jakiś czas, to myślę że nie jest źle ;)
kurcze okropnie macie z tym ciążostwem tam :) dla mnie tak ważny jest ten kontakt z lekarzem... pierwsza ciąża, ja zielona a kto lepiej pomoże jak nie lekarz!
hmm a kiedy masz teraz wizytę u lekarza? przyciśnij i wymęcz żeby dokładnie Ci wszystko przebadał powiedź że ciągle Ci brzuch twardnieje i nie wiesz czy nie zaszkodzi i że po prostu się martwisz. ja bym zatłukła gdyby mnie nie przebadali :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #295 23 marca 2011, 18:50

olka2747 Gotowa na wszystko
Hej Mamusie :) Byłam z mężem wczoraj na USG i ędziemy mieli synka :) Tak jak chcieliśmy :)

Zgłoś nadużycie #296 23 marca 2011, 18:55

Konto usunięte
no to pięknie :D też nam się wymarzył synek heh :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #297 23 marca 2011, 19:52

paprotka25 Supermama

olka2747 napisał(a)

Hej Mamusie :) Byłam z mężem wczoraj na USG i ędziemy mieli synka :) Tak jak chcieliśmy :)

gratuluje :)

Zgłoś nadużycie #298 23 marca 2011, 19:59

paprotka25 Supermama
a tak wogóle to dzisiaj kupiliśmy z mężusiem śliczne body dla maluszka :) mamy pierwsze ubranko, są śliczne, takie malutkie, no nie mogłam się powstrzymać :) oj coś czuję że teraz już zacznę znosić do domu ciuszki :)

Zgłoś nadużycie #299 23 marca 2011, 21:45

alex2 Świeżo upieczona
ja rowniez wczoraj bylam na usg 3d u mnie corcia bardzo sie ciesze,ale najwazniejsze ze bardzo ladnie rozwinieta i zdrowiutka.gratuluje synka :)

Zgłoś nadużycie #300 23 marca 2011, 22:59

paprotka25 ja kiedys uzywalam masci cynkowej jak mialam nieraz wypryski na twarzy, zeby je wysuszyc...Nie chce zeby mi kaciki ust wysuszyla bo juz mi troche z nich skora schodzi.No ale dzieki, poszukam jeszcze domowych sposobow na necie, a jak nie to kupie masc :)
Aga W. dzisiaj duzo lezalam i brzuch twardy nie byl, mysle ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku :) a z opieka lekarska to jest masakra.Zreszta nie wiem czy wiesz, ale w Anglii "lekarze nie maja obowiazku ratowania plodu do 24tyg ciazy" . Ja mam nastepna wizyte u poloznej 13kwietnia, ale nie ma co liczyc na jakakolwiek pomoc nawet jak bede non stop gadala ze mam twardy brzuch.Musze sie zaopatrzyc w magnez :) i czesciej lezec bo po dzisiejszym wylegiwaniu sie poczulam znaczna poprawe.Trzeba wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze :)
olka2747 gratuluje i witam w gronie synkow :)
wenus1988 od dzisiaj czuje ruchy dzidziulka :D zaczelo sie przed 10 rano no i pozniej przed 18-sta :) faaajne uczucie. pozdro 600

Zgłoś nadużycie #301 23 marca 2011, 23:05

paprotka25 przeczytalam o pekaniu kacikow ust i zwracam honor - musze kupic paste cynkowa :) pozdro i dzieki

Zgłoś nadużycie #302 24 marca 2011, 6:44

wenus1988 Gotowa na wszystko
olka8922 
U mnie wczoraj to dzidzia tak figlowała ze az mi niedobrze bylo, bo ciagle ten brzuch mi bąblował hehe, i miałam wrażenie jakby zrobił sobie plac zabaw i fikoły robił... ach te dzieci :) hehe

Zgłoś nadużycie #303 24 marca 2011, 9:41

magdab Gotowa na wszystko
Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza, może się dowiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka :)
Taki dziwny dzień, chodzę od rana dziwnie zdenerwowana, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!!
Trzymajcie kciuki!!!!!
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #304 24 marca 2011, 9:50

Black_rose Supermama
na pewno będzie dobrze :)

a sama jaką płeś obstwiasz :D ?

Zgłoś nadużycie #305 24 marca 2011, 10:54

wenus1988 Gotowa na wszystko
powodzenia :) :)

Zgłoś nadużycie #306 24 marca 2011, 11:55

gosias Fajna mama
Miałam dzisiaj krzywą cukrową(po 50 glukozy) :( 168!!!I czeka mnie szpital :( W pierwszej ciąży też miałam 165, w szpitalu po 75 glukozy wyszła mi norma (czyli nie miałam cukrzycy ciążowej), mam nadzieję,że teraz też tak będzie; najgorsze, że trzeba iśc do szpitala :( jeszcze nigdy nie rozstawałam się na noc z synkiem :(
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #307 24 marca 2011, 13:35

magdab Gotowa na wszystko
Ale ulga, wszystko ok, dzidziuś rośnie jak na drożdżach!!!!
Niestety tak się ułożył, że nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka, ale tak mi coś podpowiada, że to dziewczynka :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #308 24 marca 2011, 13:44

wenus1988 ja od wczoraj czuje ruchy,dzisiaj tez czulam ale moje jeszcze tak nie szaleje :P szczerze to Ci zazdroszcze, tez bym chciala juz czuc takie ciagle fikoly i skoki :) ) pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #309 24 marca 2011, 13:52

Konto usunięte
dziewczyny kupiłam juz wózek :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #310 24 marca 2011, 14:59

Black_rose Supermama
gosias - oj postraszyłaś :( ja jutro mam to badanie na krzywą cukrową. Ale to na długo do szpitala czy tylko żeby jakoś ten poziom wyrównali? Nie bardzo wiem jak to wygląda. 3maj się dzielnie! Wszystko się ułoży!
margolcia - jaaaaki :D ?? ? Podaj linka jak co