Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2971 20 maja 2011, 19:25

konwalia Fajna mama

agf napisał(a)

A ja zawsze jakoś tak na pastelowo, perłowo, na jasno raczej. Może czas to zmienić? ;)

Dawaj! :) A co? Wiosna w pełni! :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #2972 20 maja 2011, 19:26

Konto usunięte
no pozazdrościłam no :P bardzo lubie czerwień na pazurkach :D i bordowy również. ale raz w inglodzie kupiłąm taki piękny fiolet że do tej pory go kupuje :P i na przemian z czerwienią :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2973 20 maja 2011, 20:21

olka2747 Gotowa na wszystko
Witam :) Dobry humorek bo właśnie wróciłam z USG :) Poszłam sobie do Polskiej przychodni, fakt  że cenią się troszkę bo zapłaciłam 60 funtów :-(
No ale warto było, gin powiedział,że chłop jak dąb nawet zdjęcie siuraka mamy, wogóle dał nam aż 6 zdjęć :) Waży 1,5kg. Ale najsłodsze było to jak próbował brać nóżkę do buzi a potem ssał kciuka ale tylko przez chwilę bo gin mu przeszkadzał. Mój kochany aniołek jest taki słodki.No i wszystko jest wporządku :-) ))))))))))))))

Zgłoś nadużycie #2974 20 maja 2011, 20:27

I jeszcze jedna dobra wiadomość. Dziś na polskich ogłoszeniach znalazłam leżaczek fisher price z wibracjami i leżak do wanienki to od jednego Pana za 4 funty, a w sklepie za obydwa musiałbym dać 60 funtów :) . Umówiłam sie z Panem na niedzielę i mówił, że ma jeszcze dużo innych drobiazgów, które mi odda za darmo :) ))))))))))))))) Jakoś mi sie szczęści ostatnio. Wam też mamuśki, życzę szczęścia i mniej tych obaw wszystkich, bólów i problemów.

Zgłoś nadużycie #2975 20 maja 2011, 20:28

Konto usunięte
to super :D nawet nie szkoda tej kasy :D słusznie że poszłaś :D  
fajnie że młody taki cudny :D ahh ja bym chciała już codziennie swojego oglądać :D chociaz mój się lenił na wizycie :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2976 20 maja 2011, 20:30

konwalia Fajna mama
O jak fajnie Olka... :) Aż się romażyłam. :) I ekstra, że natrafiłaś na tego faceta. Oby wiecej takiego szczęścia! :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #2977 20 maja 2011, 20:37

agf Supermama
Nie ma co żałować wydanych pieniedzy jak tak warto było i wiesz, że wszystko jest ok.  cieszę sie z Tobą :)

Zgłoś nadużycie #2978 20 maja 2011, 21:29

Anka.M Zadomowiona

olka2747 napisał(a)

Witam :) Dobry humorek bo właśnie wróciłam z USG :) Poszłam sobie do Polskiej przychodni, fakt  że cenią się troszkę bo zapłaciłam 60 funtów :-(
No ale warto było, gin powiedział,że chłop jak dąb nawet zdjęcie siuraka mamy, wogóle dał nam aż 6 zdjęć :) Waży 1,5kg. Ale najsłodsze było to jak próbował brać nóżkę do buzi a potem ssał kciuka ale tylko przez chwilę bo gin mu przeszkadzał. Mój kochany aniołek jest taki słodki.No i wszystko jest wporządku :-) ))))))))))))))

To super ze wszystko ok :) w koncu mozesz odsapnac od zmartwien :) ja to juz 7 tyg nie mialm usg :( i juz jestem ciekawa co tam sie dzieje u mojej coreczki :) ale 2 czerwca ide na usg 4d tylko jeszcze nie wiem czy to juz nie bedzie za pozno :( ma to ocenic lekarz. Ale jakby co to i tak zwykle usg bede miala zrobione :) A ktory juz masz tydzioen ze syn wyrosl jak dab ? :)

Zgłoś nadużycie #2979 20 maja 2011, 22:03

olka8922 Gotowa na wszystko
Ania M. nie przejmuj sie, ja swojego maluszka nie widzialam juz od 9tygodni, widzialam w 20tygodniu ktore bylo ostatnie :( no ale wszystko jest okej, po wynikach krwi i czuje go w sobie takze jestem spokojna :D
kurde wkurzylam sie bo zadzwonili do nas z agencji i facet powiedzial, ze jutro nam nie moga pokazac mieszkania bo Ci ludzie co jeszcze tam mieszkaja to im nie pasuje w sobote i zobaczymy dopiero w poniedzialek przed 18 :/ jestem dobrej mysli ze przeprowadzimy sie tam, na stronie internetowej jest 9zdjec tego mieszkania i jak na razie sie podoba :P
olka2747 ja bylam u gina polskiego w 7tygodniu, teraz nie pracuje, dopiero mi zacznie wplywac macierzynskie i nie mam za co isc na usg:/ ale no, cenia sie Ci polscy lekarze, ja wtedy za samo usg dopochwowe tez placilam 60funtow... a co to za polskie ogloszenia? gdzie je znalazlas? Jak masz jakas specjalna stronke to bylabym wdzieczna za podanie ;-)
agf nie panikuj, pewnie wszystko z dzidziusiem jest dobrze :) ja b.czesto wczesniej mialam silne bole brzucha, tez sie balam co sie dzieje, ale czytalam na necie i na forach ze niektorym dziewczynom rosnacy brzuch nie przeszkadza, a niektorym niekiedy objawia sie silnym bolem brzucha.Ja za to troche sie martwie bo szczypie mnie jak robie siku, podejrzewam ze to grzybica z ktora mam czeste problemy.Na szczescie dostalam juz dzisiaj krem i kapsulke.
Dziewczyny jak Wy dajecie rade malowac paznokcie u stopek? :D ja ostatnio obcinalam paznokcie to tak sie nameczylam, az czerwona bylam :D ostatnio wydepilowalam sobie nogi i bylam dumna z siebie jak paw :P ale czuje, ze to byla ostatnia depilacja do porodu, bo ciezko szlo... a lato idzie, bedzie trzeba albo chodzic w dlugich dresach albo zaangazowac w depilacje ukochanego ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2980 20 maja 2011, 22:05

paprotka25 Supermama
Olka, świetnie że wszystko z młodym w porządku, mój nie jest taki ruchliwy na usg, i naprawde superowo trafiłaś na tego gościa, za takie pieniążki i jeszcze gratisy, fajniutko :)

Zgłoś nadużycie #2981 20 maja 2011, 22:09

paprotka25 Supermama

olka8922 napisał(a)

Ania M. nie przejmuj sie, ja swojego maluszka nie widzialam juz od 9tygodni, widzialam w 20tygodniu ktore bylo ostatnie :( no ale wszystko jest okej, po wynikach krwi i czuje go w sobie takze jestem spokojna :D
kurde wkurzylam sie bo zadzwonili do nas z agencji i facet powiedzial, ze jutro nam nie moga pokazac mieszkania bo Ci ludzie co jeszcze tam mieszkaja to im nie pasuje w sobote i zobaczymy dopiero w poniedzialek przed 18 :/ jestem dobrej mysli ze przeprowadzimy sie tam, na stronie internetowej jest 9zdjec tego mieszkania i jak na razie sie podoba :P
olka2747 ja bylam u gina polskiego w 7tygodniu, teraz nie pracuje, dopiero mi zacznie wplywac macierzynskie i nie mam za co isc na usg:/ ale no, cenia sie Ci polscy lekarze, ja wtedy za samo usg dopochwowe tez placilam 60funtow... a co to za polskie ogloszenia? gdzie je znalazlas? Jak masz jakas specjalna stronke to bylabym wdzieczna za podanie ;-)
agf nie panikuj, pewnie wszystko z dzidziusiem jest dobrze :) ja b.czesto wczesniej mialam silne bole brzucha, tez sie balam co sie dzieje, ale czytalam na necie i na forach ze niektorym dziewczynom rosnacy brzuch nie przeszkadza, a niektorym niekiedy objawia sie silnym bolem brzucha.Ja za to troche sie martwie bo szczypie mnie jak robie siku, podejrzewam ze to grzybica z ktora mam czeste problemy.Na szczescie dostalam juz dzisiaj krem i kapsulke.
Dziewczyny jak Wy dajecie rade malowac paznokcie u stopek? :D ja ostatnio obcinalam paznokcie to tak sie nameczylam, az czerwona bylam :D ostatnio wydepilowalam sobie nogi i bylam dumna z siebie jak paw :P ale czuje, ze to byla ostatnia depilacja do porodu, bo ciezko szlo... a lato idzie, bedzie trzeba albo chodzic w dlugich dresach albo zaangazowac w depilacje ukochanego ;)

kurcze szkoda że nie obejżycie jutro tego mieszkanka, ale zleci do poniedziałku i mam nadzieje że będzie takie fajne jak na zdjęciach :) ja trochę sie namęczyłam z tymi pazurkami ale nie ma tragedii, brzuszek jeszcze nie jest ogromny wiec jakoś dosiegam, obawiam sie co będzie później...

Zgłoś nadużycie #2982 20 maja 2011, 22:37

No, ja tez mam nadzieje, ze obejrzymy to mieszkanie i lada chwila sie przeprowadzimy ;-) jeszcze o tyle dobrze ze mojej siostry chlopak sobie pare dni temu kupil samochod taki duzy przewozowy to nam pomoze przewozic rzeczy i wnosic :D spadl nam z nieba :D
Beatko, udalo Ci sie w koncu nakrecic maluszka jak figluje w brzuszku czy juz wiecej nie probowalas? ja wczoraj probowalam, nie chcial sie ruszac, w koncu wylaczylam kamerke w telefonie, poszlam spac, polozylam sie na lewym boku i czulam go ale nie bylo widac... Musze sie jakos przyczaic na swojego wariata :P

Zgłoś nadużycie #2983 20 maja 2011, 22:41

paprotka25 Supermama
no widzicie jak to się ładnie układa, nawet transport będziecie mieć :)   ja już nie próbowałam kręcić bo nie było tak fajnie widać jak się wierci, ale też go jeszcze przyczaje :)

Zgłoś nadużycie #2984 20 maja 2011, 23:07

hehe, trzeba przyczaic, zawsze to jakas pamiatka ;) czytalam ze w drugiej ciazy czuje sie o wiele szybciej ruchy, fajnie bo ja w pierwszej poczulam takie wyrazne ok.22tygodnia, to w drugiej ciazy bedzie mozna szybciej przyczaic :D

Zgłoś nadużycie #2985 20 maja 2011, 23:23

Anka.M napisał(a)

To super ze wszystko ok :) w koncu mozesz odsapnac od zmartwien :) ja to juz 7 tyg nie mialm usg :( i juz jestem ciekawa co tam sie dzieje u mojej coreczki :) ale 2 czerwca ide na usg 4d tylko jeszcze nie wiem czy to juz nie bedzie za pozno :( ma to ocenic lekarz. Ale jakby co to i tak zwykle usg bede miala zrobione :) A ktory juz masz tydzioen ze syn wyrosl jak dab ? :)

Dziś zaczynam 29 tydzień :-)

Zgłoś nadużycie #2986 20 maja 2011, 23:30

Olka8922. Ja te leżaczki znalazłam na stronie 'Polak w Northampton' dlatego najbardziej lubię tę stronkę bo jestem stąd, a zazwyczaj odebrać musisz to sama. Są jeszcze strony: Moje Coventry, Northampton.pl, Polak na Wyspie. i wszędzie klikasz w ogłoszenia. Narazie więcej nie znam.

Zgłoś nadużycie #2987 21 maja 2011, 10:23

agf Supermama
halo! jesteście?... pewnie wszystkie na spacerach w słoneczku :(

Zgłoś nadużycie #2988 21 maja 2011, 10:28

olka2747 napisał(a)

Olka8922. Ja te leżaczki znalazłam na stronie 'Polak w Northampton' dlatego najbardziej lubię tę stronkę bo jestem stąd, a zazwyczaj odebrać musisz to sama. Są jeszcze strony: Moje Coventry, Northampton.pl, Polak na Wyspie. i wszędzie klikasz w ogłoszenia. Narazie więcej nie znam.

dzieki za info ;) czyli taka typowa stronka dla Twojego miasta ;) ja mam podobne na facebooku, wpisuje "corby sale" i tam jest wszystko :)
agf ja dopiero wstalam, jem sniadanko :) pogoda widze ze ladna, w sloncu jest 32stopnie :)

Zgłoś nadużycie #2989 21 maja 2011, 10:34

agf Supermama
Ja kawkę piję i smucę się, że nie wyjdę. Choć już tak myślę, może chociażdo autka zejdę i podjedziemy do pepco na 10 minut, może coś bym kupiła. Przecież to tak jakbym do kuchni poszła na chwilę, nie?  Tylko czekam na to, co powie mąż,bo generalnie mnie opieprza, że już mnie nosi gdzieś i nie mogę się wstrzymać do poniedziałku...

Zgłoś nadużycie #2990 21 maja 2011, 10:40

Konto usunięte
dzień dobry :) ja  dopiero wstałam bo wróciłam dziś o 2 w nocy :D teraz pije kawkę i jem pączka :D
Nasze Kropelki już z nami !!!