Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2891 19 maja 2011, 16:48

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

truskaweczki? a dobre chociaż kupiłaś? smakują już truskawkowo czy dalej sztucznie?

truskawki sztuczne bez smaku i nie słodkie :) ale ochota zgoniona :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2892 19 maja 2011, 17:48

Konto usunięte
dzisiaj to bym jakąś pizze wciągnęła... mmm mniam :D taki kaprys.
u mnie dzisiaj burza słońce i deszcz :) i +700 stopni w cieniu, tlemu i wiatru brak. nieźle co?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2893 19 maja 2011, 18:53

wenus1988 Gotowa na wszystko

magdab napisał(a)

Imię wybrane, będzie Lena!!! A położna trochę pogadała i przestała.

Tez nad tym myślę chociaż od poczatku miała byc Julia... hmmm musze obgadac kwestie z mężem :-)

A propo konca świata to tez nic nie słyszałam :) hehe tak samo jak w 2000 miało przylecieć do na UFO :-) bujdy!

Zgłoś nadużycie #2894 19 maja 2011, 19:18

magdab Gotowa na wszystko

wenus1988 napisał(a)

Tez nad tym myślę chociaż od poczatku miała byc Julia... hmmm musze obgadac kwestie z mężem :-)
A propo konca świata to tez nic nie słyszałam :) hehe tak samo jak w 2000 miało przylecieć do na UFO :-) bujdy!

Ja wpadłam na to imię jak robiłam sobie sałatkę, powiedziałam mężowi a on natychmiast się zgodził :)
Teraz już nie chce słyszeć o innym :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #2895 19 maja 2011, 19:18

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

u mnie dzisiaj burza słońce i deszcz :) i +700 stopni w cieniu, tlemu i wiatru brak. nieźle co?

Ja z  pizza przedwczoraj zaszalałam, a co!

Zgłoś nadużycie #2896 19 maja 2011, 19:23

paprotka25 Supermama
[QUOTE=wenus1988;16335]Tez nad tym myślę chociaż od poczatku miała byc Julia... hmmm musze obgadac kwestie z mężem :-)
A propo konca świata to tez nic nie słyszałam :) hehe tak samo jak w 2000 miało przylecieć do na UFO :-) bujdy![/QUOTto ja słyszałam że w 2000 miał być koniec świata, o ufo nie słyszałam :)
my już wcześniej wybraliśmy imię i teraz nawet jak mi się jakieś spodoba to juz nie biorę pod uwagę bo do Młodego już mówiliśmy po imieniu i nie chce mu mieszać ;) chociaż ostatnio spodobało mi się Bartek :)

Zgłoś nadużycie #2897 19 maja 2011, 19:23

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

+ 700 stopni ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #2898 19 maja 2011, 19:25

paprotka25 Supermama
widze że ciepło u Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #2899 19 maja 2011, 19:26

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

truskawki sztuczne bez smaku i nie słodkie :) ale ochota zgoniona :D

ja się ostatnio zadowoliłam mrożonymi ze śmietaną :) tzn wcześniej poczekałam aż się rozmroża :)

Zgłoś nadużycie #2900 19 maja 2011, 19:26

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

widze że ciepło u Ciebie :)

hahaha ciepło ?? hahah Aga chyba pomyliłaś hahahaha :D

Zgłoś nadużycie #2901 19 maja 2011, 19:27

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ja się ostatnio zadowoliłam mrożonymi ze śmietaną :) tzn wcześniej poczekałam aż się rozmroża :)

hahaha teraz to trzeba uważać co się pisze nie ?? człowiek taki wyczulony hahahah :) a ja dziś miałam ochotę na ogórka świeżego i już go prawie nie ma zostawiłam kawałeczek na jutro na śniadanko :)

Zgłoś nadużycie #2902 19 maja 2011, 19:29

paprotka25 Supermama
byliśmy dziasiaj u mojej mamy i przywieźliśmy sobie świeżego bzu pbo tamten nam już padł i znowu pięknie pachnie :)

Zgłoś nadużycie #2903 19 maja 2011, 19:31

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

byliśmy dziasiaj u mojej mamy i przywieźliśmy sobie świeżego bzu pbo tamten nam już padł i znowu pięknie pachnie :)

mi też tamten padł i dziś go wyrzuciłam ale nie mam jeszcze świeżego może potem przejdę się do lasku po bez :D

Zgłoś nadużycie #2904 19 maja 2011, 19:32

agf Supermama
U mnie konwalijki i takie malutkie białe narcyzy stoją :) A jak te narcyzy pachną!

Zgłoś nadużycie #2905 19 maja 2011, 19:43

Romka Fajna mama
u nas dziś widziałam pierwsze truskawki -18 zł,żałuję,że się nie skusiłam;/
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #2906 19 maja 2011, 19:48

Konto usunięte
Margolcia, może i na termometrze było z 28, ale odczuwalne przynajmniej 700 :P

Zgłoś nadużycie #2907 19 maja 2011, 19:49

Konto usunięte
u mnie już po narcyzach.... o jak mi pachniało :D ale już przekwitły :(

Zgłoś nadużycie #2908 19 maja 2011, 19:58

Anka.M Zadomowiona
O rany dziwczyny, nie daje rady :( chodz bym chciala nigdy nie jestem na biezaco, zawsze musze czytac wstecz ok 10 stron i nigdy juz dokladnie nie wiem co tam bylo :) u mnie dzis slonce,  odpoczywajcie jak mozecie ile sie da :) Ja to za moim trzylatkiem musze biegac na spacerach, bo dostal rower biegowy i teraz mam :) Juz szczerze to jestem zmeczona, wieczorami to nie mam nawet sily zeby go wykapac i polozyc spac. Szczerze to juz bym bardzo chciala zeby byl ten nasz upragniony sierpien i coreczka na swiecie :) Na pewno milion dodatkowych obowiazkow, ale to zawsze lzej chodzic sama niz we dwoje :)

Zgłoś nadużycie #2909 19 maja 2011, 20:01

Konto usunięte
a to napewno, więcej pracy ale o ile łatwiej ją wykonać :)
w sumie też zaczynam czekać na ten sierpień... mimo obaw porodowych i poporodowych :)

Zgłoś nadużycie #2910 19 maja 2011, 20:04

olka8922 Gotowa na wszystko

paprotka25 napisał(a)

to fajnie masz z tym bzem, mi sie bardzo podoba ten zapach, kiedys nawet chcialam sobie kupic perfumy ktore mi przypominaly zapach bzu ale byly za drogie :P
A co do mieszkania, to niestety ale facet nie ma innego mieszkania na teraz i musimy wziac z agencji :/ przesrane, bo niedosc ze trzeba miec kase na depozyt to jeszcze musimy zaplacic za sprawdzenie nas (w banku,czy nie jestesmy zadluzeni itp) i kolejny wydatek.Jeszcze ta przeprowadzka mi tak pasuje, ze szok.Jeszcze sie pewnie przedluzy z miesiac z szukaniem mieszkania i w ogole i przed samym porodem bedzie trzeba sie pakowac.Wkurzylam sie dzisiaj, bo ten facet wynajmuje nam juz ponad 3lata mieszkanie, w tym co teraz mieszkamy przeprowadzilismy sie we wrzesniu, nic nam nie mowil ze te mieszkanie jest takie wilgotne,a dzisiaj gadalismy z jego zona, mowilismy ze jest straszna wilgoc a ona "wiem, najbardziej jest wilgotno w sypialni" to wiedzieli to a nic nie powiedzieli :/ juz mi nawet ubrania splesnialy :[ tyle juz u niego wynajmujemy, tyle juz zarobil u nas na wynajmie a szmaciarz jakby mogl to by nam najwiekszy bubel dal.A mieszkanie takie wilgotne ze jak sie wlaczy pochlaniacz wilgoci na cala noc to rano jest pelny 5litrowy zbiornik... Teraz to jeszcze nie jest zle bo jest lato i duzo sie mieszkanie wietrzy ale na zime jest strasznie wilgotno, bo sie tak nie wietrzy i jest zimno.Masakra! trzeba jak najszybciej sie stad wyprowadzic, bo plesn wiadomo jaka jest niezdrowa, a jeszcze jak bedzie taki maluszek w domu, to ... wole nie myslec.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)