Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2851 19 maja 2011, 13:08

olka8922 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

masakra już 22 kilo,to ile ona przy końcu będzie ważyć..... ?? Ja mam te 7kg ,podejrzewam że nic więcej mi nie przybyło narazie.

łeeee to u Was nie jest tragedia z waga... ja sie az tak bardzo nie doluje swoja, bo ogolnie zawsze mialam tendencje do tycia a tez nie jem bo mam ochote tylko jak jestem glodna.Al tez 2kolezanki niedawno urodzily i mowily ze po porodzie 10kg im od razu spadlo, takze po porodzie mysle ze juz bedzie lepiej z waga, bo jak dopadnie mnie glod to bede wiedziala ze to Ja jestem glodna, a nie maluszek potrzebuje :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2852 19 maja 2011, 13:13

agf Supermama
Widzę, że dziś jakieś takie nastroje pozytywne zapanowały, taka jakaś atmosfera, same dobre wieści :)

Zgłoś nadużycie #2853 19 maja 2011, 13:16

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Widzę, że dziś jakieś takie nastroje pozytywne zapanowały, taka jakaś atmosfera, same dobre wieści :)

i dobrze :) tak ma być :)
a ja dzisiaj idę do pracy :) będe chłopakowi pomagała tam na tamtym mieszkaniu remontowac i będę fuge kładła między płytkami :) bob budowniczy będe :)

Zgłoś nadużycie #2854 19 maja 2011, 13:18

olka8922 Gotowa na wszystko
a my dzisiaj chcemy sie spotkac z facetem ktory wynajmuje nam mieszkanie, chcemy z nim pogadac ze musimy sie przeprowadzic na wieksze i czy ma jakies inne (bo on ma pare chat) jak ma to czy nam wynajmie a jak nie ma to bedziemy musieli cos szukac przez agencje i nie wiem czy przed porodem nie bedzie przeprowadzak:/ nienawidze sie przeprowadzac... ale w tym mieszkaniu gdzie obecnie mieszkamy jest b.male i jest duza wilgoc... :(
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2855 19 maja 2011, 13:24

schmetterling Supermama
jateż nienawidze przeprowadzek :( :( ale niestety niedługo mnie to czeka ,mam nadzieję że to już ostatni raz....

Zgłoś nadużycie #2856 19 maja 2011, 13:25

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

a ja dzisiaj idę do pracy :) będe chłopakowi pomagała tam na tamtym mieszkaniu remontowac i będę fuge kładła między płytkami :) bob budowniczy będe :)

tylko się nie męcz Bobie za bardzo,  żebyś nie była jak ja unieruchomiona potem !

Zgłoś nadużycie #2857 19 maja 2011, 13:31

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

tylko się nie męcz Bobie za bardzo,  żebyś nie była jak ja unieruchomiona potem !

nom postaram się :D  

Zgłoś nadużycie #2858 19 maja 2011, 13:55

magdab Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

hej kobitki!
Beatko cieszę się, że kończysz pracę :) ja też już na komputer patrzeć nie mogę, a w domu nawet nie wiem kiedy zrobił się syf :P trzeba ogarnąć... Ja wczoraj do nocy kończyłam pracę iii... skończyłam :D teraz poprawki od promotorki/poprawić i koniec-do druku.
Olu to świetnie, że wyniki są dobre :) oby tak do konca ;)
agf łoooszalałas kobitko z tą imprezą :) nie męcz się tak, żebyś nie narobiła czegoś :) fajnie, że się udała, ale teraz odpoczywaj!
aj te ruchy :D ... mnie też mała daj popalić. Wczoraj jeździła ręką po brzuchu - jakbyście palec włożyły pod obrus i rysowały sobie wzorki-tak wyraźnie było widać :D a moja mam biegała swoim palcem po brzuchu z drugiej strony :D się pobawiła wnuczka z babcią ;)
Jutro rano wybywamy do Zakopanego na trzy dni :) ... a dzisiaj... mam urodzinki :P ... stara dupa ze mnie :D , z tej okazji lekarz kazał mi przypełznąć na 16 na wizytę ;) (znowu...) a potem gdzieś mnie mąż porywa, ale nie mam pojęcia co knuje ;) 3majcie się dziewuszki! Śmigam załątwiać sprawy organizacyjne ;)
aaaa... no i zaczynamy dziś 32tc :P koniec tuż tuż

Wszystkiego najlepszego!!!! Sto lat!!!! :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #2859 19 maja 2011, 14:07

Ja właśnie od lekarza wróciłam, no i żelazo trzeba łykać bo hemoglobina słaba :( ale cóż ja trzeba to trzeba. Od położnej wykład dostałam na temat wagi bo w ciągu 4tyg przytyłam 3,6kg. Powiedziała, że 1,5kg za dużo. Także żegnajcie Grześki :(
Zaproponowała mi szkołę rodzenia ale niestety 40km od domu, raz w tygodniu można jechać na 2godzinki tym bardziej, że chciałam tam rodzić (jak zdążę dojechać :) )
No i będzie córka!!!!! Lekarz potwierdził drugi raz, tata będzie zadowolony!!! :)

Zgłoś nadużycie #2860 19 maja 2011, 14:09

schmetterling Supermama

magdab napisał(a)

Ja właśnie od lekarza wróciłam, no i żelazo trzeba łykać bo hemoglobina słaba :( ale cóż ja trzeba to trzeba. Od położnej wykład dostałam na temat wagi bo w ciągu 4tyg przytyłam 3,6kg. Powiedziała, że 1,5kg za dużo. Także żegnajcie Grześki :(
Zaproponowała mi szkołę rodzenia ale niestety 40km od domu, raz w tygodniu można jechać na 2godzinki tym bardziej, że chciałam tam rodzić (jak zdążę dojechać :) )
No i będzie córka!!!!! Lekarz potwierdził drugi raz, tata będzie zadowolony!!! :)

gratuluję córci :) !!! my też na córcię czekamy :) imię już wybrane ?? :D
ja dzisiaj odbieram wyniki to zobaczymy....to niby co,2 kilo na miesiąc powinno się tyć skoro 1,5 kg za dużo ??

Zgłoś nadużycie #2861 19 maja 2011, 14:14

Imię wybrane, będzie Lena!!! A położna trochę pogadała i przestała.

Zgłoś nadużycie #2862 19 maja 2011, 14:18

schmetterling Supermama
ja mam na drugie imię Lena :D Szkoda że moi rodzice nie wpadli na to żeby odwrotnie nadać mi imiona :|

Zgłoś nadużycie #2863 19 maja 2011, 14:23

paprotka25 Supermama

magdab napisał(a)

ja też biore tabletki z żelazem - tardyferon 2razy dziennie, nie martw się poprawią Ci się wyniki i będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #2864 19 maja 2011, 14:25

paprotka25 Supermama

olka8922 napisał(a)

a my dzisiaj chcemy sie spotkac z facetem ktory wynajmuje nam mieszkanie, chcemy z nim pogadac ze musimy sie przeprowadzic na wieksze i czy ma jakies inne (bo on ma pare chat) jak ma to czy nam wynajmie a jak nie ma to bedziemy musieli cos szukac przez agencje i nie wiem czy przed porodem nie bedzie przeprowadzak:/ nienawidze sie przeprowadzac... ale w tym mieszkaniu gdzie obecnie mieszkamy jest b.male i jest duza wilgoc... :(

trzymam kciuki żeby ten gościu miał jakies inne fajniejsze mieszkanko i żebyście nie musieli nigdzie szukać :) daj znać jak sę czegoś dowiecie :)

Zgłoś nadużycie #2865 19 maja 2011, 14:25

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

Aniu nie szalej za bardzo :) bo jutro będziesz cierpieć...

Zgłoś nadużycie #2866 19 maja 2011, 14:48

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja mam na drugie imię Lena :D Szkoda że moi rodzice nie wpadli na to żeby odwrotnie nadać mi imiona :|

ja chciałam nazwać tak córcię to mąż powiedział że to ruskie imie :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2867 19 maja 2011, 14:50

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ja chciałam nazwać tak córcię to mąż powiedział że to ruskie imie :|

bo to prawda,matka mi mówiła że w jakimś ruskim romansie jakaś kobita tak się nazywała i jej się spodobało :D

Zgłoś nadużycie #2868 19 maja 2011, 14:51

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

bo to prawda,matka mi mówiła że w jakimś ruskim romansie jakaś kobita tak się nazywała i jej się spodobało :D

hahaha :D ale mi się podoba te imię :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2869 19 maja 2011, 14:53

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha :D ale mi się podoba te imię :D

mi też,mogła mi na 1 tak dać

Zgłoś nadużycie #2870 19 maja 2011, 14:55

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

mi też,mogła mi na 1 tak dać

bym wołała na ciebie RUSKA!!