Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2811 18 maja 2011, 19:53

olka8922 Gotowa na wszystko
ja niestety ale tez co maluszek fika w brzuchu to zanim wezme telefon i wlacze nagrywanie to ten sie uspokaja albo tak kopie ze nie widac, delikatnie... :P ktoregos dnia najem sie slodyczy i sie poloze z wlaczonym nagrywaniem i zobaczymy :D przehytrze malucha :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2812 18 maja 2011, 20:15

Konto usunięte
hehe i pod ręką poza aparatem zapasowa tabliczka czekolady :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2813 18 maja 2011, 21:15

paprotka25 Supermama
o tej przegotowanej wodzie do pępuszka nie słyszłam...

Zgłoś nadużycie #2814 18 maja 2011, 21:16

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

hehe i pod ręką poza aparatem zapasowa tabliczka czekolady :D

hihi mąż kupił mi batona, jutro się z nim zaczaje, może się uda :)

Zgłoś nadużycie #2815 18 maja 2011, 23:13

agf Supermama
Ooooch, fajnie z gośćmi było, prawie cala rodzinka się zjechała,ale wyzuta z sił jestem, a noga mi cierpła co chwilę. od jutra do niedzieli naprawdę nie ruszam się z kanapy, już powiedziałam męzowi, że nawt obiady bedzie musiał robić po pracy,ale na szczeście nie protestuje.
Generalnie padnięta jestem.
Co do ruchów brzuszka to mój zaczyna czasem tak mocniej kopnąć , że w końcu minimalnie widzę jak mi się wna ułamek sekundy brzuszek podniesie. A słuchajcie czy u was też jak dołożycie rękę do brzucha to się uspokaja?

Zgłoś nadużycie #2816 19 maja 2011, 7:05

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ooooch, fajnie z gośćmi było, prawie cala rodzinka się zjechała,ale wyzuta z sił jestem, a noga mi cierpła co chwilę. od jutra do niedzieli naprawdę nie ruszam się z kanapy, już powiedziałam męzowi, że nawt obiady bedzie musiał robić po pracy,ale na szczeście nie protestuje.
Generalnie padnięta jestem.
Co do ruchów brzuszka to mój zaczyna czasem tak mocniej kopnąć , że w końcu minimalnie widzę jak mi się wna ułamek sekundy brzuszek podniesie. A słuchajcie czy u was też jak dołożycie rękę do brzucha to się uspokaja?

ja jak położę  rękę to się nie uspokaja dopiero jak pomasuję brzuszek to cisza :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2817 19 maja 2011, 7:13

schmetterling Supermama
My wczoraj pojechaliśmy w końcu kupić farbę ,taki jasny fiolecik wybraliśmy.Jakieś tam jeszcze pierdoły wykończeniowe.Wstąpiliśmy do auchan,było tak gorąco że myślałam że padne ,a nogi to mi tak spuchły i całe czerwone się zrobiły że az się wystraszyłam ,naszczęście tylko do kostek :|
jak wróciliśmy to odrazu poszłam spać,nawet nie wiem kiedy zasnęłąm,masakra

Zgłoś nadużycie #2818 19 maja 2011, 7:14

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ja jak położę  rękę to się nie uspokaja dopiero jak pomasuję brzuszek to cisza :)

u mnie tak samo :) mała dała mi tak popalić kopniakami jak się obudziłam że myślałam że mi brzucha rozerwie :D

Zgłoś nadużycie #2819 19 maja 2011, 8:11

Konto usunięte
u mnie dzisiaj słoneczko od rana ale jest duży wiatr i przez niego nie jest tak ciepło :| od rana jest mi nie dobrze tzn mdli mnie :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2820 19 maja 2011, 8:27

Black_rose Supermama
hej kobitki!
Beatko cieszę się, że kończysz pracę :) ja też już na komputer patrzeć nie mogę, a w domu nawet nie wiem kiedy zrobił się syf :P trzeba ogarnąć... Ja wczoraj do nocy kończyłam pracę iii... skończyłam :D teraz poprawki od promotorki/poprawić i koniec-do druku.
Olu to świetnie, że wyniki są dobre :) oby tak do konca ;)
agf łoooszalałas kobitko z tą imprezą :) nie męcz się tak, żebyś nie narobiła czegoś :) fajnie, że się udała, ale teraz odpoczywaj!
aj te ruchy :D ... mnie też mała daj popalić. Wczoraj jeździła ręką po brzuchu - jakbyście palec włożyły pod obrus i rysowały sobie wzorki-tak wyraźnie było widać :D a moja mam biegała swoim palcem po brzuchu z drugiej strony :D się pobawiła wnuczka z babcią ;)
Jutro rano wybywamy do Zakopanego na trzy dni :) ... a dzisiaj... mam urodzinki :P ... stara dupa ze mnie :D , z tej okazji lekarz kazał mi przypełznąć na 16 na wizytę ;) (znowu...) a potem gdzieś mnie mąż porywa, ale nie mam pojęcia co knuje ;) 3majcie się dziewuszki! Śmigam załątwiać sprawy organizacyjne ;)
aaaa... no i zaczynamy dziś 32tc :P koniec tuż tuż

Zgłoś nadużycie #2821 19 maja 2011, 8:28

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

u mnie dzisiaj słoneczko od rana ale jest duży wiatr i przez niego nie jest tak ciepło :| od rana jest mi nie dobrze tzn mdli mnie :(

Małgosiu mam nadzieję, że Ci szybciutko przejdzie! U mnie pogoda śliczna

Zgłoś nadużycie #2822 19 maja 2011, 9:24

schmetterling Supermama
STO LAT STO LAT :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KASIU!!!! :D

Zgłoś nadużycie #2823 19 maja 2011, 9:54

paprotka25 Supermama
Kasiu wszystkiego naj, naj, najlepszego :)
cieszę się że udało Ci się już skończyć prace i mam nadzieję że wyjazd Wam się uda, podobno weekend ma być ładny :)

Zgłoś nadużycie #2824 19 maja 2011, 9:55

schmetterling Supermama
Właśnie Kacha udanego wyjazdu !!!

Zgłoś nadużycie #2825 19 maja 2011, 9:56

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

My wczoraj pojechaliśmy w końcu kupić farbę ,taki jasny fiolecik wybraliśmy.Jakieś tam jeszcze pierdoły wykończeniowe.Wstąpiliśmy do auchan,było tak gorąco że myślałam że padne ,a nogi to mi tak spuchły i całe czerwone się zrobiły że az się wystraszyłam ,naszczęście tylko do kostek :|
jak wróciliśmy to odrazu poszłam spać,nawet nie wiem kiedy zasnęłąm,masakra

a jednak fiolet, bardzo ładnie będzie :) kurcze mi na szczęście nic jeszcze nie puchło i mam nadzieję że tak zostanie... a ciekawe czy można coś na to brać jakaś maść tabletki czy coś?

Zgłoś nadużycie #2826 19 maja 2011, 9:57

paprotka25 Supermama
mój mąż jak kładzie rękę na brzuchu to młody się przysuwa bo tatuś ma bardzo ciepłe dłonie więc chyba synuś lubi ciepełko :) i tak fajnie go czuć jak się przytula :)

Zgłoś nadużycie #2827 19 maja 2011, 10:00

schmetterling Supermama
Jakoś tak sobie ten fiolecik wkręciłam i już nawet na inne nie patrzałam :) własnie nie wiem,ale czuję że jak przyjdą upały to może być niewesoło kurcze :| Ale co mnie pociesza to to że miałam niezbyt przewiewne buty ,a był naprawdę upał i przez bite 2 godziny na nogach ,może to od tego też hmmm.No nie wiem ,a zauważyłam to bo przymierzałam jakieś sandałki ,nosze rozmiar 37,38 ,patrze się jakaś ta stopa taka hmmm wielka do mojego rozmiaru .....

Zgłoś nadużycie #2828 19 maja 2011, 10:01

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

hej kobitki!
Beatko cieszę się, że kończysz pracę :) ja też już na komputer patrzeć nie mogę, a w domu nawet nie wiem kiedy zrobił się syf :P trzeba ogarnąć... Ja wczoraj do nocy kończyłam pracę iii... skończyłam :D teraz poprawki od promotorki/poprawić i koniec-do druku.
Olu to świetnie, że wyniki są dobre :) oby tak do konca ;)
agf łoooszalałas kobitko z tą imprezą :) nie męcz się tak, żebyś nie narobiła czegoś :) fajnie, że się udała, ale teraz odpoczywaj!
aj te ruchy :D ... mnie też mała daj popalić. Wczoraj jeździła ręką po brzuchu - jakbyście palec włożyły pod obrus i rysowały sobie wzorki-tak wyraźnie było widać :D a moja mam biegała swoim palcem po brzuchu z drugiej strony :D się pobawiła wnuczka z babcią ;)
Jutro rano wybywamy do Zakopanego na trzy dni :) ... a dzisiaj... mam urodzinki :P ... stara dupa ze mnie :D , z tej okazji lekarz kazał mi przypełznąć na 16 na wizytę ;) (znowu...) a potem gdzieś mnie mąż porywa, ale nie mam pojęcia co knuje ;) 3majcie się dziewuszki! Śmigam załątwiać sprawy organizacyjne ;)
aaaa... no i zaczynamy dziś 32tc :P koniec tuż tuż

Szalonego ;) wyjazdu, odpoczynku i zabawy!
No i spełnienia marzeń, szybkiego porodu i pięknego dzieciaczka! :)

Zgłoś nadużycie #2829 19 maja 2011, 10:02

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

mój mąż jak kładzie rękę na brzuchu to młody się przysuwa bo tatuś ma bardzo ciepłe dłonie więc chyba synuś lubi ciepełko :) i tak fajnie go czuć jak się przytula :)

No właśnie a u nas jest odwrotnie jakoś. Jak mały się rusza to szybko kładę na brzuchu jego rękę, wtedy kopnie z raz i się uspokaja. Dopiero jakrękę zabierzemy to znowu zaczyna. I nie wiem czy się uspokaja od tego ciepła czy zamiera na chwilę i się zastanawia co to ... ??

Zgłoś nadużycie #2830 19 maja 2011, 10:04

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

No właśnie a u nas jest odwrotnie jakoś. Jak mały się rusza to szybko kładę na brzuchu jego rękę, wtedy kopnie z raz i się uspokaja. Dopiero jakrękę zabierzemy to znowu zaczyna. I nie wiem czy się uspokaja od tego ciepła czy zamiera na chwilę i się zastanawia co to ... ??

u nas to chyba to drugie :D zastanawia się