Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2771 18 maja 2011, 13:42

agf Supermama
Staram się, bo to żadna przyjemność, ale jednak coś tam wypada na tą ławę postawić ;) Dobrze, że mąż wraca dziś wcześniej to podłogi pomyje i coś pomoże. 
A u mnie mały odkąd zaczęłam leżeć bardziej ruchliwy się zrobił. Chyba faktycznie ostatnio przesadziłam z tym chodzeniem, więc i on tak jakoś był spokojniejszy.

Zgłoś nadużycie #2772 18 maja 2011, 14:19

schmetterling Supermama
co tu taka cisza dzisiaj hmmm ?? ? :) :)

Zgłoś nadużycie #2773 18 maja 2011, 14:21

agf Supermama
Też się dziwię, od kilku dni spokój tu jakiś zapanował... jak na złość - jak leżę i mogę czytać to nie ma co :/

Zgłoś nadużycie #2774 18 maja 2011, 14:23

schmetterling Supermama
w sumie taka ładna pogoda,może wszystkie się na słonku wygrzewają :)
ja idę się trochę powygrzewać ale później jak chłopak wróci z pracy ,teraz juz mam wszystko zrobione i nudzi mi się ...

Zgłoś nadużycie #2775 18 maja 2011, 14:44

agf Supermama
Dobra, idę znów do kuchni, ta robota na raty to nie robota, ale cóż :( A ty się Schmetterling nie nudź - korzystaj z czasu, jaki masz dla siebie :)

Zgłoś nadużycie #2776 18 maja 2011, 14:47

schmetterling Supermama
nie przemęczaj się przy tych garach :)
Zaraz sobie wyprostuję włoski i zrobię makijaż :) a co tam :)
psa wzięłąm przedtem na dwór ,zobaczył małego yorka to prawie mi rękę z zawiasów wyrwał ,masakra dalej mnie boli.Dobrze że sąsiad przyszedł z pomocą bo bym gada nie utrzymała,zeżarł by yorka a ja bym miała następny wydatek-odkupić yorka :D

Zgłoś nadużycie #2777 18 maja 2011, 14:48

Konto usunięte
no ja dzisiaj do tej pory na słońcu kwitłam :D a teraz do roboty przy kompie :P
mój dzisiaj od rana sie wierci i wierci, jak wściekły :) i dobrze....
ale wczoraj mi jakiegos flaka skopał ... i dzisiaj uciska... i dokucza aż. ehh dobrze że kiedyś przejdzie :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2778 18 maja 2011, 14:49

schmetterling Supermama
mi siedzi moja mała na pęchęrzu bo co chwila siku latam ,wogóle to chyba przeniose się z laptopem na kibelek :D

Zgłoś nadużycie #2779 18 maja 2011, 14:51

Konto usunięte
hehe nie będizesz musiała biegć :D ja parę dni temu dostałam takie bolesne kopniaki w pęcherz... normalnie myślałam że usiąde... (akurat stałam). i później, co r5 minut siku....
a teraz mi chyba którymś jelitem sie bawi, bo mnie boli a jemu z tego co czuje całkiem tam wesoło :) fika koziołki...

Zgłoś nadużycie #2780 18 maja 2011, 14:54

schmetterling Supermama

Aga.W napisał(a)

hehe nie będizesz musiała biegć :D ja parę dni temu dostałam takie bolesne kopniaki w pęcherz... normalnie myślałam że usiąde... (akurat stałam). i później, co r5 minut siku....
a teraz mi chyba którymś jelitem sie bawi, bo mnie boli a jemu z tego co czuje całkiem tam wesoło :) fika koziołki...

żeby Ci tego jelita nie wyrwał tylko !! :D
ja to wogóle znowu głodna jestem :D chyba dokładkę obiadu sobie zafunduję :)

Zgłoś nadużycie #2781 18 maja 2011, 14:55

olka8922 Gotowa na wszystko
w czerwcu moja polozna przenosi sie do szpitala tam, gdzie bede rodzila.Dzisiaj mowila, ze mozliwe ze mi odbierze porod :) z jednej strony fajnie ze bedzie w szpitalu, z drugiej strony szkoda ze odchodzi z przychodni bo od poczatku ciazy bede miala czwarta polozna :/ bylam tez w recepcji w przychodni, w koooncu przyszly moje wyniki z mocz tam gdzie proteiny byly.Mocz w normie, wszystko jest okej ;) nastepna wizyte mam 1czerwca :) to na tyle z nowosci ;) w ogole obudzilam sie dzisiaj w nocy o 24:55 i spac nie moglam chyba z godzine, a do poloznej musialam wstac o 7:30, masakra, myslalam ze oczu nie otworze jak budzik dzwonil :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2782 18 maja 2011, 14:58

Konto usunięte
super ze wszystko ok z wynikami :) i spokojna możesz być.
też czasem mam takie beznadziejne noce, budzi sie człowiek i leży z nadzieją że zaśnie spowrotem a tu nic...  i to najczęściej jak wiadomo że rano trzeba wstać :)

Zgłoś nadużycie #2783 18 maja 2011, 15:00

Ogolnie to mialam dzisiaj wizyte u poloznej,cisnienie - jest dobre, probka moczu - jest dobra :) zawsze jak polozna przyklada doppler i probuje odsluchac serduszka to maly tak wariuje, jak oszalaly :D

Zgłoś nadużycie #2784 18 maja 2011, 15:00

schmetterling Supermama

olka8922 napisał(a)

w czerwcu moja polozna przenosi sie do szpitala tam, gdzie bede rodzila.Dzisiaj mowila, ze mozliwe ze mi odbierze porod :) z jednej strony fajnie ze bedzie w szpitalu, z drugiej strony szkoda ze odchodzi z przychodni bo od poczatku ciazy bede miala czwarta polozna :/ bylam tez w recepcji w przychodni, w koooncu przyszly moje wyniki z mocz tam gdzie proteiny byly.Mocz w normie, wszystko jest okej ;) nastepna wizyte mam 1czerwca :) to na tyle z nowosci ;) w ogole obudzilam sie dzisiaj w nocy o 24:55 i spac nie moglam chyba z godzine, a do poloznej musialam wstac o 7:30, masakra, myslalam ze oczu nie otworze jak budzik dzwonil :P

super że wszystko gra :D :D
ja wczoraj obudzilam się o 3:30 i już nie zasnęłam także widzisz ,chyba takie uroki.Też bym chciała żeby moja lekarka odbierała mi poród,jest też położną w szpitalu w którym będe rodzić.Ale jak życie znam na jej zmianę pewnie nie trafię z moim pechem :)

Zgłoś nadużycie #2785 18 maja 2011, 15:04

schmetterling Supermama
dobra dziewuszki ja już się zmywam ,lecę robić się na bóstwo hehe :D miłego dnia !!! :D

Zgłoś nadużycie #2786 18 maja 2011, 15:04

ja ostatnio coraz czesciej sie budze i coraz dluzej nie moge spac w nocy :/
ja w swojej takiej ksiazce ciazowej mam Plan porodu, tam sa pytania rozne i jest czy chce swoja polozna przy porodzie, zaznacze ze chce, bo ona jest mloda i fajna :) Ania ja tez mam czesto takie szczescie, ze nie zdziwilabym sie jakby ona w dzien mojego porodu miala wolne albo byla na innej zmianie :D dzisiaj w ogole wstalam, niedosc ze ciezko bylo wstac, to wstawilam sobie na sniadanie platki do mikrofalowki, bez mleka :D zorientowalam sie po 50sekundach, jak zurawinach z platkow zaczela sie przyczepiac do miski i zaczelo dziwnie smierdziec czyms przypalonym w kuchni :P

Zgłoś nadużycie #2787 18 maja 2011, 15:05

dziekujemy i rowniez milego dnia ;) ja jestem dzisiaj uziemniona w domu, czekam na faceta zeby przyszedl i zabral laptopa do naprawy :)

Zgłoś nadużycie #2788 18 maja 2011, 15:08

Konto usunięte
Ania Tobie też miłęgo dnia życze :D
Ola bezsenność i nieprzytomność w ciąży się zdarza, nie ma się co martwić :D
ja nie mam pojęcia kto będzie mój poród odbierał... się okarze dopiero w szpitalu :)

Zgłoś nadużycie #2789 18 maja 2011, 15:20

ja bede miala same polozne przy porodzie, lekarz tylko przychodzi jak sie cos dzieje, a tak to same polozne odbieraja :) a no dobrze ze w ciazy te roztrzepanie to normalne, miejmy nadzieje ze po ciazy przejdzie :) kurde jeszcze 11tygodni... niby duzo, ale zleci pewnie zanim sie obejrze   :)

Zgłoś nadużycie #2790 18 maja 2011, 15:31

schmetterling Supermama
a jeszcze nachwilkę do Was wpadłam,bo mój chłopak coś się spóźnia i naprawdę umieram z nudów!! :D pomalowałam się,włosy zrobiłam no i co ,chyba nic tylko jeśc mi pozostało :/