Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2751 18 maja 2011, 11:34

Baska199 Świeżo upieczona
Strasznie mnie kulo i bolalo tak jakbym miała 10 miesiaczek naraz a skurcze byly juz takie wyczuwalne. Mialam stracha jak nic. Kazala mi lezec i brac nospe a jak szyjka bedzie sie skracac to da mi leki albo zalozy krążek.

Zgłoś nadużycie #2752 18 maja 2011, 11:37

Konto usunięte

Baska199 napisał(a)

Narazie jest ok, boje sie tylko upalow, jak moj organizm na nie zareaguje. A ty Margolcia masz jakis termin na ta cesarke  czy jak maluchy beda juz sie same pchaly to ci wtedy zrobia?

termin mam ten staly na 28 sierpnia :| ale przy blizniakach to b edzie o wiele szybciej :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2753 18 maja 2011, 11:37

Konto usunięte

Baska199 napisał(a)

Strasznie mnie kulo i bolalo tak jakbym miała 10 miesiaczek naraz a skurcze byly juz takie wyczuwalne. Mialam stracha jak nic. Kazala mi lezec i brac nospe a jak szyjka bedzie sie skracac to da mi leki albo zalozy krążek.

a co to za krążek ??

Zgłoś nadużycie #2754 18 maja 2011, 11:39

schmetterling Supermama

Baska199 napisał(a)

kurcze,okropny to ból musiał być :|
bo mnie własnie czasem tak boli w samym dole brzucha ,tak kłuje własnie,nie mocno ale jednak kłuje :( kilka dni temu się zaczęło i się powtarza.Dzisiaj jeszcze nie bolało,ale wczoraj i przedwczoraj tak.

Zgłoś nadużycie #2755 18 maja 2011, 11:45

ja bylam na tym oddziale to moja gin powiedziala ze macica MUSI (nie moze) kurczyc sie kilkanascie razy w ciagu dnia, bo sie w ten sposób przygotowuje do porodu. Powiedziala ze mam panikowac jak skurcze beda czesciej jak 5 min.
Margolcia krążek to tak gumka zakladana na szyjke zeby nie dochodzilo do rozwarcia. w pierwsej ciazy tez mialam zakladany, przewaznie w takich sytuacjach zakladaja szewek ale to juz trzeba usypiac pacjentki itd a ja ze swoim cisnieniem nie moglam byc uspiona wiec zalozono krazek. w gabinecie na fotelu lekarz to zaklada, lezysz jak do normalnego badania.

Zgłoś nadużycie #2756 18 maja 2011, 11:47

Konto usunięte

Baska199 napisał(a)

ja bylam na tym oddziale to moja gin powiedziala ze macica MUSI (nie moze) kurczyc sie kilkanascie razy w ciagu dnia, bo sie w ten sposób przygotowuje do porodu. Powiedziala ze mam panikowac jak skurcze beda czesciej jak 5 min.
Margolcia krążek to tak gumka zakladana na szyjke zeby nie dochodzilo do rozwarcia. w pierwsej ciazy tez mialam zakladany, przewaznie w takich sytuacjach zakladaja szewek ale to juz trzeba usypiac pacjentki itd a ja ze swoim cisnieniem nie moglam byc uspiona wiec zalozono krazek. w gabinecie na fotelu lekarz to zaklada, lezysz jak do normalnego badania.

a czujesz jak Ci zakładają taki krążek ??

Zgłoś nadużycie #2757 18 maja 2011, 11:51

nic sie nie czuje, ja normalnie lezalam jak do badania i normalnie z doktorem rozmawialam. Pozniej tez nic nie czuc sie sie tam cos ma.

Zgłoś nadużycie #2758 18 maja 2011, 11:53

schmetterling Supermama

Baska199 napisał(a)

nic sie nie czuje, ja normalnie lezalam jak do badania i normalnie z doktorem rozmawialam. Pozniej tez nic nie czuc sie sie tam cos ma.

W takim razie nie ma tragedi,jak przeczytałam krążek to sobie wyobraziłam jakieś tortury....

Zgłoś nadużycie #2759 18 maja 2011, 12:14

agf Supermama
Jejku, tego typu właśnie rzezcy mnie przerażają... Już samo pójście do gin na zwykłe badanie jakoś nie należało do moich ulubionych zajęć, a jak jeszcze coś się dzieje to masakra. Ja mam dziś o 18.00 gości,a że boli jakchodze to wyobraźcie sobie jak wczoraj ścieralam kurze i jak chodze do kuchni coś tam przygotować. Normalnie porażka. Wstanę, pójdę, pokroję paprykę i wracam na kanapę. I tak na raty wszystko :(

Zgłoś nadużycie #2760 18 maja 2011, 12:18

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Jejku, tego typu właśnie rzezcy mnie przerażają... Już samo pójście do gin na zwykłe badanie jakoś nie należało do moich ulubionych zajęć, a jak jeszcze coś się dzieje to masakra. Ja mam dziś o 18.00 gości,a że boli jakchodze to wyobraźcie sobie jak wczoraj ścieralam kurze i jak chodze do kuchni coś tam przygotować. Normalnie porażka. Wstanę, pójdę, pokroję paprykę i wracam na kanapę. I tak na raty wszystko :(

nie przemęczaj się ,goście napewno zrozumieją że nie czujesz się za dobrze

Zgłoś nadużycie #2761 18 maja 2011, 12:37

Konto usunięte
Dziewczyny właśnie nagrałam sobie filmik jak mój synuś barabani w brzuszek :D pierwszy raz mi się udało nagrać kopniaczki :)

Zgłoś nadużycie #2762 18 maja 2011, 12:39

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny właśnie nagrałam sobie filmik jak mój synuś barabani w brzuszek :D pierwszy raz mi się udało nagrać kopniaczki :)

haha ty spać miałaś a nie kombinacje odstawiać :D

Zgłoś nadużycie #2763 18 maja 2011, 12:40

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

haha ty spać miałaś a nie kombinacje odstawiać :D

hahah no tak ale synuś zaczął kopać ja szybko sięgnęłam po kamerkę nagrałam łobuza :D

Zgłoś nadużycie #2764 18 maja 2011, 12:51

agf Supermama
hehe, widzisz, są i uroki tych wariacji w brzuchu :)

Zgłoś nadużycie #2765 18 maja 2011, 13:00

wampirella Zaprawiona w bojach
Moja kruszka jakoś leniwa od wczoraj. Czasem się obróci, zakręci :) to może dlatego że zabroniłam jej wychodzić w tym tygodniu ( bo tatuś przyjedzie i na lotnisko muszę po niego jechać). Zakaz to zakaz chyba sobie wzięła to do serca :D
Wampirella

Zgłoś nadużycie #2766 18 maja 2011, 13:02

schmetterling Supermama

wampirella napisał(a)

Moja kruszka jakoś leniwa od wczoraj. Czasem się obróci, zakręci :) to może dlatego że zabroniłam jej wychodzić w tym tygodniu ( bo tatuś przyjedzie i na lotnisko muszę po niego jechać). Zakaz to zakaz chyba sobie wzięła to do serca :D

widzisz jak się rozumiecie :) jak już teraz mała taka grzeczna to co dopiero pózniej będzie :) chyba że się jej odmieni :)

Zgłoś nadużycie #2767 18 maja 2011, 13:04

wampirella Zaprawiona w bojach

schmetterling napisał(a)

widzisz jak się rozumiecie :) jak już teraz mała taka grzeczna to co dopiero pózniej będzie :) chyba że się jej odmieni :)

Mam nadzieję, że nie hihi :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #2768 18 maja 2011, 13:15

zmijka Fajna mama

wampirella napisał(a)

Moja też leniwa. Dwa ostatnie dni była mega ruchliwa a od wczoraj tylko sie przeciegnie czasem :D
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #2769 18 maja 2011, 13:16

zmijka Fajna mama

Margolcia napisał(a)

ale super :D będzie fajna pamiatka :)

Zgłoś nadużycie #2770 18 maja 2011, 13:24

zmijka Fajna mama

agf napisał(a)

Bidulka, nie forsuj się...