Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2731 17 maja 2011, 23:47

agf Supermama

zmijka napisał(a)

No tak-masz racje to zaprawka. :) Ty sie nie ciesz kochana - w 25 tyg to i ja spałam jak dziecko ;)

Nie strasz :)

Zgłoś nadużycie #2732 17 maja 2011, 23:55

zmijka Fajna mama

agf napisał(a)

Nie strasz :)

heheh nie straszę ;) obiecuję! :D nie no ale tak na poważnie to mimo zarwanej nocy uważam, że to cudowne kiedy mluch bryka bo to znak, że czuje się ok  i nie ważne że to środek nocy, niech bryka ile wlezie :)
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #2733 18 maja 2011, 9:30

agf Supermama
Jasne! Też uważam, że lepiej żeby fikał, nawet kosztem naszego snu niż miałabyś nie spać, bo byś sie zamartwiała dlaczego tak długo nic nie czujesz.

Zgłoś nadużycie #2734 18 maja 2011, 9:41

zmijka Fajna mama
No własnie a ja dzis w nocy miałam spokoj a i tak spać nie moglam, bo zmiana pogody itd ciężkie jest życie meteopaty... :P
Sofix rules !!! :D

Zgłoś nadużycie #2735 18 maja 2011, 9:52

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Hehe, wyłamał się, a co, chciał byc oryginalny. :) U mnie co prawda, dwie prababcie miały blizniaki, ale 3 z 4 zmarło, a później już nigdzie się nie powtórzyły. I kiedyś o tym pamiętałam, ale jak zobaczyłąm 2 kreski, to byłam tak zaaferowana, że nawet nie pomyślałam. Dopiero następnego dnia mnie lekarz oświecił. :)

ja się spodziewałam że będę mieć bliźnięta bo moja bliźniaczka ma juz synka i córcię (nie bliźniaki) ,ale jak baba powiedziała mi że widzi dwa pęcherzyki to myślałam że spadnę z klozetki :D po tygodniu poszłam do drugiego ginekologa żeby potwierdził (bo nie wierzyłam myślałam że babka się przewidziała-miała okulary :D )i powiedział "jak w mordę strzelił bliźniaki" :D a ja szok :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2736 18 maja 2011, 10:14

Konto usunięte
dziś zaczął się u mnie 25 tc :) wczoraj położyłam się 0 21:00 i nie mogłam zasnąć do 23:00 tak mnie nogi mierzwiły jeju myślałam że wstanę i wyjdę z siebie :( z tego bólu aż sobie popłakałam ,nawet masaż męża moich nóżek nie pomógł, ale jak zwykle zasnęłam ze zmęczenia . Jakoś powoli przestaje mnie cieszyć ta ciąża :(

Zgłoś nadużycie #2737 18 maja 2011, 10:18

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

dziś zaczął się u mnie 25 tc :) wczoraj położyłam się 0 21:00 i nie mogłam zasnąć do 23:00 tak mnie nogi mierzwiły jeju myślałam że wstanę i wyjdę z siebie :( z tego bólu aż sobie popłakałam ,nawet masaż męża moich nóżek nie pomógł, ale jak zwykle zasnęłam ze zmęczenia . Jakoś powoli przestaje mnie cieszyć ta ciąża :(

Margolcia, oj widzę, że te twoje maluchy to cię męczą! Ale może to taki czas przejściowy, może jak już będą mieć mniej miejsca to będziesz mieć trochę spokoju i lepiej się poczujesz.

Zgłoś nadużycie #2738 18 maja 2011, 10:29

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia, oj widzę, że te twoje maluchy to cię męczą! Ale może to taki czas przejściowy, może jak już będą mieć mniej miejsca to będziesz mieć trochę spokoju i lepiej się poczujesz.

nie wiem agf w ogóle już ta ciąża stała się dla mnie jakimś ciężarem :(

Zgłoś nadużycie #2739 18 maja 2011, 11:15

schmetterling Supermama
matko znowu się rozpisałyście :)
ja już zmyłam całą stertę garów,zrobiłam dwa prania (tzn.pralka zrobiła,ja nadzorowałam :) )mieszkanie posprzątane
teraz obiad powoli szykuję ,mam dzisiaj nadmiar mocy :D
a co do tych bonów z ikei to ja już się zamotałam,bo mojej siostrze nie pozwolili za jednym razem,tylko musiała latać :(

Zgłoś nadużycie #2740 18 maja 2011, 11:17

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

matko znowu się rozpisałyście :)
ja już zmyłam całą stertę garów,zrobiłam dwa prania (tzn.pralka zrobiła,ja nadzorowałam :) )mieszkanie posprzątane
teraz obiad powoli szykuję ,mam dzisiaj nadmiar mocy :D
a co do tych bonów z ikei to ja już się zamotałam,bo mojej siostrze nie pozwolili za jednym razem,tylko musiała latać :(

a ja tylko umyłam głowe i jem śniadanie teraz :) nic mi się nie chce a muszę zmyć naczynia pozamiatać kuchnię zebrać suche pranie wstawić brudne no i obiad :|

Zgłoś nadużycie #2741 18 maja 2011, 11:17

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

dokładnie :)
ja też nie powiem żebym się super czuła,już zaczynam odczuwać tą ciąże ,a jeszcze niedawno było super.Zaczyna mnie boleć brzuch przy jakimś wysiłku,mam zawroty głowy coraz częściej,męczę się jak lokomotywa itp.... Wkurza mnie to i męczy,ale co trzeba żyć dalej,byle do porodu

Zgłoś nadużycie #2742 18 maja 2011, 11:18

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

a ja tylko umyłam głowe i jem śniadanie teraz :) nic mi się nie chce a muszę zmyć naczynia pozamiatać kuchnię zebrać suche pranie wstawić brudne no i obiad :|

zrób sobie dzień lenia :D

Zgłoś nadużycie #2743 18 maja 2011, 11:19

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

dokładnie :)
ja też nie powiem żebym się super czuła,już zaczynam odczuwać tą ciąże ,a jeszcze niedawno było super.Zaczyna mnie boleć brzuch przy jakimś wysiłku,mam zawroty głowy coraz częściej,męczę się jak lokomotywa itp.... Wkurza mnie to i męczy,ale co trzeba żyć dalej,byle do porodu

chyba raczej byle do końca :|

Zgłoś nadużycie #2744 18 maja 2011, 11:19

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

zrób sobie dzień lenia :D

wczoraj mialam taki dzień ;)

Zgłoś nadużycie #2745 18 maja 2011, 11:22

Baska199 Świeżo upieczona
Ja ostatnio mam ciagle dzien lenia, bo w poniedzialek bylam w szpitalu (mialam dziwne skurcze cala noc i sie troche wystraszyłam) na badaniu ktg i moja pani doktor kazala mi duzo lezec bo zauwazyla ze skraca sie szyjka. Tak wiec leze, leze i leze az mnie boki bola.

Zgłoś nadużycie #2746 18 maja 2011, 11:24

Konto usunięte

Baska199 napisał(a)

Ja ostatnio mam ciagle dzien lenia, bo w poniedzialek bylam w szpitalu (mialam dziwne skurcze cala noc i sie troche wystraszyłam) na badaniu ktg i moja pani doktor kazala mi duzo lezec bo zauwazyla ze skraca sie szyjka. Tak wiec leze, leze i leze az mnie boki bola.

o cholercia ale wszystko jest juz ok ?? leżenie też już może zbrzydnąć :|

Zgłoś nadużycie #2747 18 maja 2011, 11:27

No mam nadzieje ze bedzie ok, bo nie usmiecha mi sie lezenie  na patologii, a do tego mam jeszcze problemy z nadcisnieniem to juz wogole meksyk. Ale jeszcze tak 7 tygodni i chyba zrobia mi cesarke.

Zgłoś nadużycie #2748 18 maja 2011, 11:29

Konto usunięte

Baska199 napisał(a)

No mam nadzieje ze bedzie ok, bo nie usmiecha mi sie lezenie  na patologii, a do tego mam jeszcze problemy z nadcisnieniem to juz wogole meksyk. Ale jeszcze tak 7 tygodni i chyba zrobia mi cesarke.

o matko!! współczuję :| ja też będę mieć chyba cesarkę :(

Zgłoś nadużycie #2749 18 maja 2011, 11:30

schmetterling Supermama

Baska199 napisał(a)

kurcze przesrane :( :( a jak Cię boli? Tak w samym dole brzucha pośrodku?

Zgłoś nadużycie #2750 18 maja 2011, 11:32

Narazie jest ok, boje sie tylko upalow, jak moj organizm na nie zareaguje. A ty Margolcia masz jakis termin na ta cesarke  czy jak maluchy beda juz sie same pchaly to ci wtedy zrobia?