Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2591 17 maja 2011, 10:35

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia, na pewno wszystko jest ok, a że robi się nam mniej przyjemnie niż na początku to fakt. Sama nie odczuwałam żadnych dolegliwości wcześniej, a teraz widzę, że wszystkie, i ja też, zaczynamy się lekko sypać :(

a niech już bedzie po wszystkim!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2592 17 maja 2011, 10:39

wenus1988 Gotowa na wszystko
no ja od wczoraj rozpoczelam III trymestr, w sumie rowno 3 m-ce do porodu zostało :-) Za miesiac mąż przyjeżdza.. jak milutko.. a mnie ostatnio od tygodnia mdli.. ze dwa razy zdarzylo mi sie wymiotowac no ale chyba to nic groźnego myslę... czasem tylko słabo sie robi ale posiedze troche i przechodzi... i jakos ogolnie czuje sie non stop zmeczona... a w sumie nawet duzego brzuszka nie mam, malutki jak na moje oko, nawet rodzinka jak bylam na komunii w niedziele to nie wierzyla ze mam term,in na sierpien bo mysleli ze gdzies na listopad :) :)

Zgłoś nadużycie #2593 17 maja 2011, 10:39

agf Supermama
pamietaj, uważaj czego sobie życzysz :) ))

Zgłoś nadużycie #2594 17 maja 2011, 10:43

Konto usunięte

agf napisał(a)

pamietaj, uważaj czego sobie życzysz :) ))

napisałam tak bo już mam dość tych dolegliwości myślałam że to na poczatku tylko tak dokucza ta ciąża i myślałam że jestem szczęściarą że mnie to ominęło ale nie ma tak lekko teraz to szok jest i znów mam skurcz!!

Zgłoś nadużycie #2595 17 maja 2011, 10:49

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

napisałam tak bo już mam dość tych dolegliwości myślałam że to na poczatku tylko tak dokucza ta ciąża i myślałam że jestem szczęściarą że mnie to ominęło ale nie ma tak lekko teraz to szok jest i znów mam skurcz!!

Wiem, rozumiem o co ci chodzi. Troszkę mnie martwią te skurcze twoje, choć może to normalne. Dobrze, ze masz niedługo wizytę, bo co by ci lekarz nie powiedział, to będziesz wiedziała coi jak i będziesz się pewniej czuła. A poza tym wszystkim życzę ci by już ci odpuściły te bóle !

Zgłoś nadużycie #2596 17 maja 2011, 10:53

Konto usunięte

agf napisał(a)

Wiem, rozumiem o co ci chodzi. Troszkę mnie martwią te skurcze twoje, choć może to normalne. Dobrze, ze masz niedługo wizytę, bo co by ci lekarz nie powiedział, to będziesz wiedziała coi jak i będziesz się pewniej czuła. A poza tym wszystkim życzę ci by już ci odpuściły te bóle !

dziękuję Ci ślicznie :) zobaczymy co mój gin powie :| ja już normalnie chciałabym żeby się te dolegliwości skończyły :|

Zgłoś nadużycie #2597 17 maja 2011, 11:09

Black_rose Supermama
im dalej w ciążę tym jestem bardziej zmęczona... ostatnio stale ziewam! No i te paskudne słynne zaparcia coś się do mnie dobierają :/, więc twardo z nimi walczę... Zgaga sporadycznie, a mdłości przez całą ciąże nie miałam (odpukać). Co do skurczy, to ostatnio też już je "wyłapuję". Czasami są dość paskudne :/ 
Małgosiu... fakt-ciąża ciąży ;) ja już odliczam tygodnie z przyjemnością... byle do 36/37tc jak maluch jest dojrzały... a potem to już BOŻE ZLITUJ SIĘ nięchże urodzę ;) ...

Zgłoś nadużycie #2598 17 maja 2011, 11:13

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

im dalej w ciążę tym jestem bardziej zmęczona... ostatnio stale ziewam! No i te paskudne słynne zaparcia coś się do mnie dobierają :/, więc twardo z nimi walczę... Zgaga sporadycznie, a mdłości przez całą ciąże nie miałam (odpukać). Co do skurczy, to ostatnio też już je "wyłapuję". Czasami są dość paskudne :/ 
Małgosiu... fakt-ciąża ciąży ;) ja już odliczam tygodnie z przyjemnością... byle do 36/37tc jak maluch jest dojrzały... a potem to już BOŻE ZLITUJ SIĘ nięchże urodzę ;) ...

heheh :)

Zgłoś nadużycie #2599 17 maja 2011, 12:05

olka8922 Gotowa na wszystko
a ja wczoraj probowalam chyba z 10razy wejsc na forum i w ogole strona mi nie wchodzila :/ mi tez ostatnio jakos dziwnie w ciazy.Czesto mnie boli lewy bok,probuje w nocy spac na lewym boku i juz przeciazenie sie robi, w nocy w ogole nie moge spac i to mnie najbardziej denerwuje,krece sie,wierce,probuje znalezc swoje miejsce - na prozno... W nocy nieraz po 3-4razy wstaje siku i jak czuje ze jestem chociaz troche glodna to tak mi sie kreci w glowie, ze zanim cos sobie przygotuje cos musze przekasic :P dzisiaj mi sie zaczal 29tydzien, jeszcze 11tygodni :) :) jutro ide na wizyte do poloznej :) masakra,wczesniej caly czas chodzilam z buta wszedzie, cieszylam sie ze nic nie boli i chociaz spacerki sobie robie.Teraz troche pochodze i tak mnie kluje na dole brzucha, raz z lewej strony raz z prawej.Nawet do glupiej przychodni musze jezdzic autobusem, a nie mam tak daleko.Moja siostra za 3tygodnie rodzi i szczerze to chcialabym przechodzic ciaze tak jak ona: zero mdlosci, zero zaparc,nic kompletnie nic jej sie nie dzialo.Nieraz glowa bolala,ale to z godzine w ciagu dnia.A tak w ciazy lazi,takie sobie dluuugie spacery robi ze rodzice moi sie smieja ze ona w koncu na ulicy urodzi.Teraz jest w 37tygodniu i mimo ze ma dalej przychodnie niz ja to i tak chodzi z buta.I nic jej sie nie dzieje.Farciara :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2600 17 maja 2011, 12:28

schmetterling Supermama
a co to nikogo nie ma? Ja tak późno bo wyłam te wyniki zrobić i w sumie tyle mi zeszło.Na szczęście cukier w normie 90,a po glukozie 106 :)
a tak się martwiłam :)
a tak poza tym to jak dla mnie to ta glukoza to nic strasznego,nic mi nie było po tym i nie jest,słodka i tyle.Cytryny nie brałam nawet.

Zgłoś nadużycie #2601 17 maja 2011, 12:28

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

a ja wczoraj probowalam chyba z 10razy wejsc na forum i w ogole strona mi nie wchodzila :/ mi tez ostatnio jakos dziwnie w ciazy.Czesto mnie boli lewy bok,probuje w nocy spac na lewym boku i juz przeciazenie sie robi, w nocy w ogole nie moge spac i to mnie najbardziej denerwuje,krece sie,wierce,probuje znalezc swoje miejsce - na prozno... W nocy nieraz po 3-4razy wstaje siku i jak czuje ze jestem chociaz troche glodna to tak mi sie kreci w glowie, ze zanim cos sobie przygotuje cos musze przekasic :P dzisiaj mi sie zaczal 29tydzien, jeszcze 11tygodni :) :) jutro ide na wizyte do poloznej :) masakra,wczesniej caly czas chodzilam z buta wszedzie, cieszylam sie ze nic nie boli i chociaz spacerki sobie robie.Teraz troche pochodze i tak mnie kluje na dole brzucha, raz z lewej strony raz z prawej.Nawet do glupiej przychodni musze jezdzic autobusem, a nie mam tak daleko.Moja siostra za 3tygodnie rodzi i szczerze to chcialabym przechodzic ciaze tak jak ona: zero mdlosci, zero zaparc,nic kompletnie nic jej sie nie dzialo.Nieraz glowa bolala,ale to z godzine w ciagu dnia.A tak w ciazy lazi,takie sobie dluuugie spacery robi ze rodzice moi sie smieja ze ona w koncu na ulicy urodzi.Teraz jest w 37tygodniu i mimo ze ma dalej przychodnie niz ja to i tak chodzi z buta.I nic jej sie nie dzieje.Farciara :P

Mi do tej pory też nic nie było, chodziłam na spacerki, do sklepu, do parku. A teraz przejście z jednego pokoju do drugiego to problem :( mam nadzieję, że odleżę swoje  i przejdzie i znów będę mogła chociaż pospacerować sobie, tym bardziej, że już będzie coraz ładniej na dworzu.

Zgłoś nadużycie #2602 17 maja 2011, 12:35

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a co to nikogo nie ma? Ja tak późno bo wyłam te wyniki zrobić i w sumie tyle mi zeszło.Na szczęście cukier w normie 90,a po glukozie 106 :)
a tak poza tym to jak dla mnie to ta glukoza to nic strasznego,nic mi nie było po tym i nie jest,słodka i tyle.Cytryny nie brałam nawet.

to super że to przetrwałaś ciekawe kiedy ja będę miała ta krzywo cukrową :|

Zgłoś nadużycie #2603 17 maja 2011, 12:36

olka8922 Gotowa na wszystko
no oby... chociaz ja nieraz mam tak, ze boli mnie jak troche pochodze, a np.2dni temu bylismy razem w sklepie do ktorego sie troche idzie i nic mi sie nie dzialo.Wiem, ze jak pojde do przychodni to jakos dam rade przejsc, ale spowrotem to juz nie wroce.Albo z przystankami.Wole nie ryzykowac, polozna mowila ze jak boli to albo cos sie rozciaga albo zalezy od ulozenia dziecka.Wole dmuchac na zimne ;)
Ania a mowilam, ze bedziesz miala dobre wyniki :) ja z rana dzwonilam do przychodni i dalej nie ma wynikow :/ kurwicy idzie dostac.Ale moj chlop ma wizyte u lekarza na 14 to pojade z nim i zapytam jeszcze raz bo jak dzwonilam z rana to baba mowila ze jeszcze za wczesnie i zeby pozniej zadzwonic.
Normalnie cala sie trzese.Mielismy na zaslonie w salonie takiego duzego pajaka, ze serducho mi wali jak oszalale.Chlopak akurat gadal przez telefon i nie mial jak go zabic, poza tym ma problem od wczoraj z korzonkami i ciezko mu wstawac z lozka, ja musialam to bydle zabic.Wzielam 2buty i go przygniotlam.Normalnie masakra! Polskie pajaki do tych angielskich sie chowaja.Kurde, az mi sie nie chce tu siedziec ze wzgledu na te pajaki.Tutaj sa ogrooomne :/
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2604 17 maja 2011, 12:38

agf Supermama
Ja idę w przyszłą środę na tą gluzkozę. Troszkę się martwię wynikami, ale mam nadzieję, ze niepotrzebnie.

Zgłoś nadużycie #2605 17 maja 2011, 12:38

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

to super że to przetrwałaś ciekawe kiedy ja będę miała ta krzywo cukrową :|

może teraz na wizycie będzie kazał Ci zrobić,tam nawet nie było czego przetrwać,poprostu wypiłam ,odczekałam godzinkę i już :) ma zapach ta glukoza jak płyn do naczyń a w smaku sam cukier

Zgłoś nadużycie #2606 17 maja 2011, 12:39

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Ja idę w przyszłą środę na tą gluzkozę. Troszkę się martwię wynikami, ale mam nadzieję, ze niepotrzebnie.

ja też się martwiłam i jest ok :)

Zgłoś nadużycie #2607 17 maja 2011, 12:40

wenus1988 Gotowa na wszystko
dla mnie ta glukoza smakowala jak lukier taki polewany do pączków :)

Zgłoś nadużycie #2608 17 maja 2011, 12:42

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

dla mnie ta glukoza smakowala jak lukier taki polewany do pączków :)

no ,dokładnie :)

Zgłoś nadużycie #2609 17 maja 2011, 12:46

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

ciesze się że masz dobre wyniki :) a tak się martwiłaś :)

Zgłoś nadużycie #2610 17 maja 2011, 12:48

paprotka25 Supermama
Olka współczuje, ile kurcze można czekać , ja bym tam chyba potrząsnęła całą przychodnia, ale mam nadzieję że jak już się doczekasz na te wyniki to będziesz z nich zadowolona :)