Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2551 16 maja 2011, 16:45

Konto usunięte
hehe mój mamusi broni :P przed okrutną złą głowicą :D
u mnie bardzo szybko było WIDAĆ ruchy :) fajne to. a teraz coraz konkretniejsze ;) heh świetne to jest...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2552 16 maja 2011, 16:49

gosias Fajna mama
U mnie malutka deformuje mi brzuch, raz z jednej strony taka kula potem z drugiej, czasem nan wrażenie,że jej girka przebije się przez brzuch :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2553 16 maja 2011, 16:51

gosias Fajna mama
Z tym naszym lataniem po sklepach to rzeczywiście trzeba przystopowac, ja zabrałam dzisija moja mamę do galerii, (ona mieszka w małym miasteczku więc chciałam jej pokazac duże centrum handlowe :) ) i powiem Wam że po dwu godzinach padłam...a teraz pobolewa mnie podbrzusze :( Ale odpoczywam sobie i pewnie przejdzie.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2554 16 maja 2011, 16:51

Konto usunięte
dużo rilaksu sobie proszę zrobić :D polecam!

Zgłoś nadużycie #2555 16 maja 2011, 16:52

Konto usunięte
swoją drogą, jak sobie polatam więcej, pomęczę się to też pobolewa... wypoczynek i jest super :)

Zgłoś nadużycie #2556 16 maja 2011, 17:33

agf Supermama
No właśnie , a ja tak altałam przez 4 dni ostatnie po kilka godzin ... Mam nadzieję, ze to tylko to, a nie coś gorszego .

Zgłoś nadużycie #2557 16 maja 2011, 18:28

olka8922 Gotowa na wszystko

Aga.W napisał(a)

swoją drogą, jak sobie polatam więcej, pomęczę się to też pobolewa... wypoczynek i jest super :)

ja tez tak nieraz mam, ze troche pochodze i mnie kluje jak nie po prawej to po lewej stronie na dole.Wczoraj na wieczor bolal mnie brzuch i przed spaniem wzielam 2 No-spy.MNie nieraz tak kluje ze trzeba dluzej wypoczac zeby calkowicie ustapilo.Jeszcze 11tygodni :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2558 16 maja 2011, 18:29

mi brzuch falowal wczesniej, gdzies w 24-25tygodniu, teraz czuje ruchy i nieraz jest uwypuklenie po jednej stronie brzucha, ale tak zeby kopal zeby brzuch falowal to juz dawno nie mialam.

Zgłoś nadużycie #2559 16 maja 2011, 19:43

Konto usunięte
ja dziś przesadziłam byłam w ogródku naschylałam się i teraz plecy mnie bolą :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2560 16 maja 2011, 19:49

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

No właśnie , a ja tak altałam przez 4 dni ostatnie po kilka godzin ... Mam nadzieję, ze to tylko to, a nie coś gorszego .

to teraz po tym lataniu musisz porządnie odpocząć :)

Zgłoś nadużycie #2561 16 maja 2011, 19:50

paprotka25 Supermama
mi też czasami brzuszek faluje :) ostatnio nawet chciałam nagrać na tel i pokazać meżowi tylko jak na złość jak włączyłam kamere to młody się uspokoił, wstydzioch :)

Zgłoś nadużycie #2562 16 maja 2011, 19:52

paprotka25 Supermama
a właśnie też tak macie że czujecie w którym miejscu brzuszka jest maluch? bo ja dzisiaj czułam go po prawej stronie, normalnie ręką było czuć że tam jest zresztą po drugiej str miałam mięciutki brzuch, wczoraj wieczorem wyczuliśmy jak wypychał nie wiem chyba kolanko bo taką górkę czulismy, ale świetne uczucie :)

Zgłoś nadużycie #2563 16 maja 2011, 20:15

Black_rose Supermama
hehe ja to mogę Wam dokładnie powiedzieć, gdzie aktualnie są nogi, ręce i w co mi się wrzyna pupa ;) brzuszek mi już też nie tyle faluje - bo mała mniej kopie ale tak lata śmiesznie - jak się rozciąga, albo bawi stopą :P czy boksuje mi pępek.
Ja to się dziś forsowałam co najwyżej intelektualnie :P cały boży dzień przy pracy dyplomowej. Normalnie mózg mi zwiał... nie widział go ktoś na forum :D
mózgu... cip cip... mózgu! :D

Zgłoś nadużycie #2564 16 maja 2011, 22:16

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

hehe ja to mogę Wam dokładnie powiedzieć, gdzie aktualnie są nogi, ręce i w co mi się wrzyna pupa ;)

Naprawdę można aż tak rozpoznać? W którymtygodniu? Ja jestem w 24tc, ale  nie jestem w stanie  rzopoznać co on robi i czym :(

Zgłoś nadużycie #2565 16 maja 2011, 22:23

Pola Gotowa na wszystko

agf napisał(a)

Naprawdę można aż tak rozpoznać? W którymtygodniu? Ja jestem w 24tc, ale  nie jestem w stanie  rzopoznać co on robi i czym :(

A od ktorego tygodnia czulyscie ruchy malenstwa? nie wiem czy juz o tym bylo bo nie moge znalezc :)

Zgłoś nadużycie #2566 16 maja 2011, 22:26

agf Supermama
Ja książkowo 2 dni po rozpoczęciu 20 tygodnia.

Zgłoś nadużycie #2567 16 maja 2011, 22:47

Black_rose napisał(a)

hehe ja to mogę Wam dokładnie powiedzieć, gdzie aktualnie są nogi, ręce i w co mi się wrzyna pupa ;) brzuszek mi już też nie tyle faluje - bo mała mniej kopie ale tak lata śmiesznie - jak się rozciąga, albo bawi stopą :P czy boksuje mi pępek.
Ja to się dziś forsowałam co najwyżej intelektualnie :P cały boży dzień przy pracy dyplomowej. Normalnie mózg mi zwiał... nie widział go ktoś na forum :D

ja jak poszlam dzisiaj pod prysznic to co jakis czas czulam takie klucie przy pepku, jakby maly ciagnal pepowine raczka :) dziwne uczucie... a jak czujesz gdzie co jest w brzuchu?ja jestem w 29tygodniu,czuje nieraz jak sie prezy i tez czuje gdzie w danym momencie koczuje :D a mozgu niestety ale nie widzialam. Moze sam wroci? :D  

Zgłoś nadużycie #2568 16 maja 2011, 23:54

paprotka25 Supermama

Pola napisał(a)

A od ktorego tygodnia czulyscie ruchy malenstwa? nie wiem czy juz o tym bylo bo nie moge znalezc :)

http://fajnamama.pl/forum/temat/kiedy-poczulyscie-pierwsze-ruchy-dziecka/
to wątek na ten temat :)
ja poczułam w 17 tc, tzn troszeczkę wcześniej coś czułam ale to było na tyle delikatne, że nie byłam w stanie stwierdzić czy to mój synuś a od 17tc byłam już pewna :) teraz już młody szaleje :)

Zgłoś nadużycie #2569 16 maja 2011, 23:56

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

ja cały czas siedzę i pisze ale zaraz chyba padne, po południu zachciało nam się spacerku i tym sposobem "zmarnowałam" 3 godziny które mogłam poświecić na pisanie. No cóż jutro jeszcze mam cały dzień to posiedze do nocy i skończe te cholerne hipotezy, a Twojego mózgu niestety nie widziałam, jakby mi gdzieś przemknął to dam znać :)

Zgłoś nadużycie #2570 17 maja 2011, 7:42

Black_rose Supermama

agf napisał(a)

Ruchy czyłam w 17tc, a przez skórę widac już było w 19tc. Także teraz to już baaardzo wyraźnie widać. Na USG kilka tygodni temu lekarz pokazał mi szczegółowo co gdzie mała ma i od tej pory "siedzi" cały czas tak samo prawie. Miejsca już jest mniej, bo brzuszek nie urósł i nie ma tyle pola do manewru. Zwykle plecki ma po lewej stronie, ale wczoraj usilnie chciała się przekręcić na drugi bok i ostatecznie całe plecy i pupka "wystawały" mi na środku brzucha :P . Inaczej też dotyka rączkami a inaczej nóżkami