Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2531 16 maja 2011, 14:28

paprotka25 Supermama

olka8922 napisał(a)

ja mam lazanie, robilismy wczoraj pierwszy raz :P w zasadzie to chlopak zrobil :D
a w sobote mielismy kebaba w sosie czosnkowym (Fix z Knorra) mniam, tuczace, ale takie kebabiki to bym mogla codziennie jesc :D

lazania :) pysznosci,  dużo roboty jest przy niej ale może któregoś dnia się skuszę :)

Zgłoś nadużycie #2532 16 maja 2011, 14:28

olka8922 Gotowa na wszystko
Ja tez mam buraczki, ale w lodowce, wykorzystam je w tygodniu :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2533 16 maja 2011, 14:28

Konto usunięte
[QUOTE=olka8922;14522]kurde bylam w srode u tej poloznej, wziela mocz do badania, mialy byc wyniki dzisiaj, a tu dupa, nie ma :/ :
to jakieś rutynowe badania ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2534 16 maja 2011, 14:28

schmetterling Supermama
[QUOTE=olka8922;14522]kurde bylam w srode u tej poloznej, wziela mocz do badania, mialy byc wyniki dzisiaj, a tu dupa, nie ma :/ :
napewno jest dobrze!! ale Ty się stresujesz Ola :) uwierz że będzie dobrze.Ja jutro idę na badania,a w czwartek będą wyniki do odebrania,też się trochę stresuję w sumie

Zgłoś nadużycie #2535 16 maja 2011, 14:33

Margolcia napisał(a)

to jakieś rutynowe badania ??

ja mam wizyty u poloznej co miesiac, teraz bylam 11maja i na kzada wizyte trzeba przyniesc probke moczu do badania.Ona wklada jakis patyczek i jej pokazuje czy jest jakas infekcja, zapalenie, czy cos.W srode wsadzila patyczek,powiedziala ze wykryl w moczu proteiny i musi wyslac mocz do labolatorium.Dzisiaj mialy byc wyniki i jak nie bylo tak nie ma :/ ogolnie to wizyty ma sie co miesiac, ale w ta srode tez ide zeby polozna znowu odsluchala serduszka, czy jest regularne bicie.I znowu musze wziac probke moczu do badania ;p  

Zgłoś nadużycie #2536 16 maja 2011, 14:36

schmetterling napisał(a)

napewno jest dobrze!! ale Ty się stresujesz Ola :) uwierz że będzie dobrze.Ja jutro idę na badania,a w czwartek będą wyniki do odebrania,też się trochę stresuję w sumie

stresuje sie bo wykryli proteiny w moczu i boje sie zeby zadne badziewie sie do mnie nie przyczepilo :P Ania, no co Ty, czym sie stresujesz? :) wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :) obydwie sie stresujemy, a co do czego wyjdzie to wszystko bedzie dobrze.Ale wiesz jak to jest, ja nie chce sie stresowac, ale nieraz to samo z siebie wychodzi :P

Zgłoś nadużycie #2537 16 maja 2011, 14:37

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

ja mam wizyty u poloznej co miesiac, teraz bylam 11maja i na kzada wizyte trzeba przyniesc probke moczu do badania.Ona wklada jakis patyczek i jej pokazuje czy jest jakas infekcja, zapalenie, czy cos.W srode wsadzila patyczek,powiedziala ze wykryl w moczu proteiny i musi wyslac mocz do labolatorium.Dzisiaj mialy byc wyniki i jak nie bylo tak nie ma :/ ogolnie to wizyty ma sie co miesiac, ale w ta srode tez ide zeby polozna znowu odsluchala serduszka, czy jest regularne bicie.I znowu musze wziac probke moczu do badania ;p  

często badają Ci ten mocz :| ale nie martw się wszystko bedzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #2538 16 maja 2011, 14:39

schmetterling Supermama

olka8922 napisał(a)

stresuje sie bo wykryli proteiny w moczu i boje sie zeby zadne badziewie sie do mnie nie przyczepilo :P Ania, no co Ty, czym sie stresujesz? :) wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :) obydwie sie stresujemy, a co do czego wyjdzie to wszystko bedzie dobrze.Ale wiesz jak to jest, ja nie chce sie stresowac, ale nieraz to samo z siebie wychodzi :P

masz rację,samo z siebie wychodzi i i tak się stresujemy,czy chcemy czy nie :/

Zgłoś nadużycie #2539 16 maja 2011, 14:46

Tak Gosiu, czesto mocz badaja, ale ja sie w sumie ciesze, bo przed ciaza mialam czesto jakies zapalenie pecherza albo grzybice (bralam 3antybiotyki naraz i nabawilam sie grzybicy:/)
Ania trzeba jakos wyluzowac z tym stresem.Mi sie wydaje ze moj maluszek dzisiaj tak nie szaleje jak wczoraj,bo wlasnie caly weekend czekalam na pon zeby zadzwonic i dowiedziec sie jakie sa wyniki i od rana troche sie stresowalam.Ide sie polozyc, wlacze sobie tv i poleze, moze maluch sie uaktywni ;)
Pozdro 600 i nie piszcie za duzo, bo nie nadaze pozniej z czytaniem hihih :D

Zgłoś nadużycie #2540 16 maja 2011, 14:47

agf Supermama
Ja niedawno wróciłam od lekarza, ledwo co do domu dojechałam, tak mnie ta pachwina czy coś tam boli. Najprawdopodobniej jak powioedziała mi gin macica się rozciąga, a ja łażąc ostatnio po kilka godzin po sklepach jak opetana najprawdopodobniej coś tam naciągnełam w tej pachwinie czy nadwerężyłam. I tydzień przymusowego leżenia, zero chodzenia mnie czeka :(

Zgłoś nadużycie #2541 16 maja 2011, 14:49

schmetterling Supermama
Dziewczyny używacie płynu do płukania jamy ustnej? Ja zawsze używałam colgate plax coś tam ten biały,płaciłam około 16zł za niego zawsze,a w biedronce odkryłam wczoraj promocję za 7zł są,to 3 kupiłam :) bo akurat mi się skończył.To tak wrazie pisze zebyscie wiedziały bo się naprawdę opłaca :)

Zgłoś nadużycie #2542 16 maja 2011, 14:49

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Ja niedawno wróciłam od lekarza, ledwo co do domu dojechałam, tak mnie ta pachwina czy coś tam boli. Najprawdopodobniej jak powioedziała mi gin macica się rozciąga, a ja łażąc ostatnio po kilka godzin po sklepach jak opetana najprawdopodobniej coś tam naciągnełam w tej pachwinie czy nadwerężyłam. I tydzień przymusowego leżenia, zero chodzenia mnie czeka :(

o kurde przerąbane :(

Zgłoś nadużycie #2543 16 maja 2011, 14:50

Konto usunięte

agf napisał(a)

i bardzo dobrze odpoczniesz sobie :)

Zgłoś nadużycie #2544 16 maja 2011, 15:00

agf Supermama
Ech, ale wiecie jak to jest z przymusem. Wtedy już nie jest tak fajnie ;) Ale serio chyba muszę to wziąć na poważnie, bo nawet wstanie z łóżka do kibla to masakra, a po wstaniu nie mogę się wyprostować :(

Zgłoś nadużycie #2545 16 maja 2011, 15:06

Black_rose Supermama

agf napisał(a)

Ech, ale wiecie jak to jest z przymusem. Wtedy już nie jest tak fajnie ;) Ale serio chyba muszę to wziąć na poważnie, bo nawet wstanie z łóżka do kibla to masakra, a po wstaniu nie mogę się wyprostować :(

jejku mam nadzieję, że po tym leżeniu Ci szybciutko przejdzie! Moja łobuzica pastwi się nad moimi ogranami od trzech dni i już mi się odechciewa :(  
Witaj Romko :) ! Cieszę się, że wypad udany! Ja też się nieco odchamiłam i pospotykałam się z koleżankami w ubiegłym tygodniu.
Teraz niestety muszę skończyć pracę pisać, więc czekają mnie ze 2-3 dni przykucia do komputera ;) - może chociaz te nieszczęsne posty wszystkie poczytam w przerwach ;) .

Zgłoś nadużycie #2546 16 maja 2011, 15:08

Black_rose Supermama
Wenus, Wampirello mam nadzieję częściej was czytać :) ostatnio coś zamilkłyście :) ! Wiem, wkurzający ten konkurs, ale jak to konkurs-minie ;) .

Zgłoś nadużycie #2547 16 maja 2011, 15:42

Konto usunięte
ja tam też czekam az minie :P ale i tak nie mogę się powstrzymać :D
idę dziś na 3d, zwariuję do 18!!
jutro zdam relacje oczywiście czy padłam z zachwytu czy w normie :P  
pewnie padne... wkońcu mój synusiuń w brzuchu :P dzisiaj go nagrałam jak mi tańczył w brzuchu że aż brzuch skakał :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2548 16 maja 2011, 15:44

Black_rose Supermama

Aga.W napisał(a)

ja tam też czekam az minie :P ale i tak nie mogę się powstrzymać :D
idę dziś na 3d, zwariuję do 18!!
jutro zdam relacje oczywiście czy padłam z zachwytu czy w normie :P  
pewnie padne... wkońcu mój synusiuń w brzuchu :P dzisiaj go nagrałam jak mi tańczył w brzuchu że aż brzuch skakał :P

hehe tez mam takie nagranie z tańca brzucha :D z komentarzem męża w tle: Jeeeeee... masz aliena! Zaraz wyjdzie :D ! - tak... kiedyś moje dziecko stwierdzi, że ma dziwnych rodziców ;)
No koniecznie daj znać jak wrażenia :D a może maluch będzie ziewał, albo się rozglądał! Albo też się do Ciebie uśmiechnie :D !

Zgłoś nadużycie #2549 16 maja 2011, 15:47

Konto usunięte
heh pewnie będzie skopywał głowicę od USG, zawsze tak robi... :) heh ja już trochę tych 'filmików' z alienem mam :D uwielbiam to normalnie.. i jaka pamiątka...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2550 16 maja 2011, 16:07

agf Supermama
Mój jeszcze się ie rusza aż tak żeby było widać. Dziś na wizycie za to się przeraziłam, bo miałam słuchac serca, a tu pielęgniarka przykłada głowicę i nic. Kręci nią, jeździ po brzuchu i nic. Normalnie się przeraziłam, ale po chwili poczułam ruch w brzuchu i ciche bicie jakby z oddali. Pielęgniarka stwierdziła, że mały nie lubi jak ktoś mamy dotykla i ucieka przed głowicą :)