Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2511 16 maja 2011, 11:43

schmetterling Supermama
łasnie może jakieś potówki,albo smarowałaś czymś brzuszek i uczulenie?

Zgłoś nadużycie #2512 16 maja 2011, 11:43

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

to jakieś chore to forum się zrobiło zobaczysz że jak będzie po konkursie to zostaniemy te stałe co bez względu na konkurs byłyśmy aktywne :|

pewnie tak będzie, ja nie wchodze przez pół dnia i już jest tyle do przeczytania że aż się nie chce...

Zgłoś nadużycie #2513 16 maja 2011, 11:44

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

pewnie tak będzie, ja nie wchodze przez pół dnia i już jest tyle do przeczytania że aż się nie chce...

ja nawet nie czytam wszystkiego tylko te ostatnie strony

Zgłoś nadużycie #2514 16 maja 2011, 11:49

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

no na prawde te forum aż odrzuca teraz :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2515 16 maja 2011, 13:40

konwalia Fajna mama
Raaany, chciałam nadrobic weekendowe zaległości, ale za pół godziny muszę wychodzic, a tak szalałyście, że nawet 1/10 przez ten czas nie przeczytam. :) Może wieczorem... :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #2516 16 maja 2011, 13:42

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Raaany, chciałam nadrobic weekendowe zaległości, ale za pół godziny muszę wychodzic, a tak szalałyście, że nawet 1/10 przez ten czas nie przeczytam. :) Może wieczorem... :)

nie martw się mi też jest trudno ogarnąć to wszystko :|

Zgłoś nadużycie #2517 16 maja 2011, 13:43

schmetterling Supermama
ja też tego nie ogarniam

Zgłoś nadużycie #2518 16 maja 2011, 13:45

konwalia Fajna mama
Hehe. :D Margolcia, gdzieś pisałam, chyba w wózkach, ale widocznie przegapiłaś - jaki kupiliście wózek dla szkrabów? Ja powoli się rozglądam.
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #2519 16 maja 2011, 13:56

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Hehe. :D Margolcia, gdzieś pisałam, chyba w wózkach, ale widocznie przegapiłaś - jaki kupiliście wózek dla szkrabów? Ja powoli się rozglądam.

chciałam wysłać ci link ale nie mogę znaleźć gdzieś w tym wątku o wózkach już jest ten link bo wysyłałam byś musiała poszukać

Zgłoś nadużycie #2520 16 maja 2011, 13:57

wampirella Zaprawiona w bojach
Coraz mniej niestety zaczyna mi się tu podobać, przykre bo juz chyba 3 miesiące śledzę losy przyszłych mam na tym forum. Nie biorę udziału w żadnym konkursie, poprostu wchodziłam. Niestety wątki coraz mniej ciekawe, wypowiedzi coraz mniej merytoryczne a bardziej co przykre niesympatyczne. Mam nadzieję, że coś się zmieni... :(
Wampirella

Zgłoś nadużycie #2521 16 maja 2011, 13:59

Konto usunięte

wampirella napisał(a)

Coraz mniej niestety zaczyna mi się tu podobać, przykre bo juz chyba 3 miesiące śledzę losy przyszłych mam na tym forum. Nie biorę udziału w żadnym konkursie, poprostu wchodziłam. Niestety wątki coraz mniej ciekawe, wypowiedzi coraz mniej merytoryczne a bardziej co przykre niesympatyczne. Mam nadzieję, że coś się zmieni... :(

widzę że nie tylko ja mam takie spostrzeżenia :|

Zgłoś nadużycie #2522 16 maja 2011, 13:59

schmetterling Supermama
pozwolę sobie wypowiedzieć się za Margolcię :) ma już wózek :)
my kupujemy albo w czerwcu po wypłacie albo w lipcu,ale raczej lipiec.W czerwcu dokupię te wszystkie inne potrzebne rzeczy,pościel,ręczniki,kosmetyki,materacyk ,no wszystko to czego jeszcze nie mam :)
a te wózki dla bliźniaków to droższe są dużo?

Zgłoś nadużycie #2523 16 maja 2011, 14:00

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

pozwolę sobie wypowiedzieć się za Margolcię :) ma już wózek :)
my kupujemy albo w czerwcu po wypłacie albo w lipcu,ale raczej lipiec.W czerwcu dokupię te wszystkie inne potrzebne rzeczy,pościel,ręczniki,kosmetyki,materacyk ,no wszystko to czego jeszcze nie mam :)
a te wózki dla bliźniaków to droższe są dużo?

ja za swój zapłaciłam 200 zł a wygląda jak nowy :)

Zgłoś nadużycie #2524 16 maja 2011, 14:02

schmetterling Supermama
no widzisz ,ja też będę polowac  żeby kupić tanio.Dla mnie jest bez sensu wydać 1200zł na nowy wózek który potem i tak sprzedam za 500zł bo nikt mi nie da więcej za używany wózek.A co dopiero jak bym miała wydać 2 tys na wózek jak niektórzy to masakra :/:/:/

Zgłoś nadużycie #2525 16 maja 2011, 14:19

olka8922 Gotowa na wszystko
witam! ja nawet nie wiem o jaki konkurs sie rozchodzi, ale w dupie to mam, bo na forum jestem juz od lutego takze nie patrze teraz na jakies konkursy tylko pisze jak mam czas i jak zdaze wszystko ogarnac z czytaniem ;) ja wstalam, powiesilam pranie, zdjelam te wyschniete i poukladalam sobie na polce.O zgrozo, tyle czlowiek ma ciuchow a moze w 1/3 teraz wchodze:/ wiekszosc albo za mala w piersiach albo nie moge naciagnac na brzuch... :( obiad na dzisiaj mam z wczoraj, takze bede sie byczyc dzisiaj ;) na dworze mamy pochmurnie, weekend byl duzo ladniejszy.A co do wozkow,to ja tez tak w lipcu chce dopiero kupic.Pierw skupiam sie na tych wszystkich pierdolkach typu reczniki, posciele, przewijak itp. ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2526 16 maja 2011, 14:21

schmetterling Supermama

olka8922 napisał(a)

witam! ja nawet nie wiem o jaki konkurs sie rozchodzi, ale w dupie to mam, bo na forum jestem juz od lutego takze nie patrze teraz na jakies konkursy tylko pisze jak mam czas i jak zdaze wszystko ogarnac z czytaniem ;) ja wstalam, powiesilam pranie, zdjelam te wyschniete i poukladalam sobie na polce.O zgrozo, tyle czlowiek ma ciuchow a moze w 1/3 teraz wchodze:/ wiekszosc albo za mala w piersiach albo nie moge naciagnac na brzuch... :( obiad na dzisiaj mam z wczoraj, takze bede sie byczyc dzisiaj ;) na dworze mamy pochmurnie, weekend byl duzo ladniejszy.A co do wozkow,to ja tez tak w lipcu chce dopiero kupic.Pierw skupiam sie na tych wszystkich pierdolkach typu reczniki, posciele, przewijak itp. ;)

ja na obiadek mrożone kotlety rybne mam :) znalazłam w zamrażalniku :)

Zgłoś nadużycie #2527 16 maja 2011, 14:23

ja mam lazanie, robilismy wczoraj pierwszy raz :P w zasadzie to chlopak zrobil :D
a w sobote mielismy kebaba w sosie czosnkowym (Fix z Knorra) mniam, tuczace, ale takie kebabiki to bym mogla codziennie jesc :D

Zgłoś nadużycie #2528 16 maja 2011, 14:23

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja na obiadek mrożone kotlety rybne mam :) znalazłam w zamrażalniku :)

heheh ja też :) i będę botwinkę gotować bo kupiłam wczoraj w kauflandzie :)

Zgłoś nadużycie #2529 16 maja 2011, 14:26

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

heheh ja też :) i będę botwinkę gotować bo kupiłam wczoraj w kauflandzie :)

:D :D
ooo my jak dzisiaj pojedziemy do miasta to pójdę na hamburgera do takiej jednej budki ,pyszne tam mają ,ahhh już mi ślinka leci na samą myśl

Zgłoś nadużycie #2530 16 maja 2011, 14:27

kurde bylam w srode u tej poloznej, wziela mocz do badania, mialy byc wyniki dzisiaj, a tu dupa, nie ma :/ :[ mam nadzieje ze zadnej infekcji nie mam.