Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2491 16 maja 2011, 10:21

wenus1988 Gotowa na wszystko

Anka.M napisał(a)

Racja. Post za postem byle wiecej. I nic szczegolnego o ciazy nie mozna sie dowiedziec. Niektore posty po jednym zdaniu, slowie, ze nie daje sie rady tego ogarnac :/

przydalby sie dobry moderator co by kasowal posty o niepotrzbnej tresci nie zawierajace zadnych ciekawych bądź przydatnych wiadomosci, na prawde... w sumie to i teraz nasza rozmowa jest bez sensu bo watpie zby ktos na to zareagował ale cuż.. ja chyba poczekam do konca konkursu bo na prawde zbrzydlo mi to juz.... ehhh a szkoda bo było tak fajnie....

Zgłoś nadużycie #2492 16 maja 2011, 10:22

jm2891 Zaprawiona w bojach
Drogi administratorze, czy jak tam sie nazywa osobę wymyślającą konkurs. Nie chce brac udziału w konkursie , więc prosze nie brać mojego postu pod uwagę :) Mam tylko pytanie do dziewczyn.
 Czy ktoraś z was zamawiała zamawiala, jakaś ciężką przesyłkę przez kuriera? ( chodzi mi dokładnie o łóżeczko i materac  ), bo ja właśnie na taką  czekam i nie wiem czy wniesie mi ją  na trzecie pietro. Sama nie wyobrażam sobie  z moim brzuchem tego targać :)

Zgłoś nadużycie #2493 16 maja 2011, 10:25

jm2891 napisał(a)

Drogi administratorze, czy jak tam sie nazywa osobę wymyślającą konkurs. Nie chce brac udziału w konkursie , więc prosze nie brać mojego postu pod uwagę :) Mam tylko pytanie do dziewczyn.
 Czy ktoraś z was zamawiała zamawiala, jakaś ciężką przesyłkę przez kuriera? ( chodzi mi dokładnie o łóżeczko i materac  ), bo ja właśnie na taką  czekam i nie wiem czy wniesie mi ją  na trzecie pietro. Sama nie wyobrażam sobie  z moim brzuchem tego targać :)

ja zamawiałam meble no i niestety kurierzy nie bardzo byli chetni sami wnossic bo tez mieszkam na 3 pietrze. meble musial wnosić mąz z kolegą, naszczęście był w domu... ale mysle ze jak sama bedziesz to powinien wnieśc bo jak inaczej ??

Zgłoś nadużycie #2494 16 maja 2011, 10:25

Konto usunięte

jm2891 napisał(a)

ja wózek bliżniaczy zamawiałam nie martw się ci panowie wniosą ci do domu i i jeszcze zapytają w którym pokoju ci postawić :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2495 16 maja 2011, 10:26

paprotka25 Supermama

jm2891 napisał(a)

musi Ci wnieść, przecież sama dźwigać nie będziesz, zresztą to jego praca i musi dostarczyć Ci paczkę do mieszkania, nie masz obowiązku zchodzić na dół, w końcu jest domofon, otworzysz mu i czekaj przy drzwiach mieszkania

Zgłoś nadużycie #2496 16 maja 2011, 10:28

Właśnie sie tego obawiam ,a nawet na sasiadów nie bardzo moge liczyć, bo to starsi ludzie i szybciej by zawału dostali. No nic mam nadzieje, że kurier okaże się wyrozumiały, a jak nie to będe musiala kwitnąć do 18.oo przed blokim jak mąż wroci z pracy.

Zgłoś nadużycie #2497 16 maja 2011, 10:28

paprotka25 napisał(a)

musi Ci wnieść, przecież sama dźwigać nie będziesz, zresztą to jego praca i musi dostarczyć Ci paczkę do mieszkania, nie masz obowiązku zchodzić na dół, w końcu jest domofon, otworzysz mu i czekaj przy drzwiach mieszkania

hehe nie kazdy ma domofon.. ja nie mam, u mnie nie wnosili :) jeszcze przed przywiezieniem specjalnie dzwonili do mnie zeby ktos w domu byl bo oni mebli nie wniosa sami na gore, oni maja za zadanie dostarczyc pod adres tzn blok i reszte maja gdzies... tak slyszałam ...;/

Zgłoś nadużycie #2498 16 maja 2011, 10:29

Dzięki dziewczyny za odpowiedź, nie przeszkadzam.

Zgłoś nadużycie #2499 16 maja 2011, 10:46

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

hehe nie kazdy ma domofon.. ja nie mam, u mnie nie wnosili :) jeszcze przed przywiezieniem specjalnie dzwonili do mnie zeby ktos w domu byl bo oni mebli nie wniosa sami na gore, oni maja za zadanie dostarczyc pod adres tzn blok i reszte maja gdzies... tak slyszałam ...;/

u mnie nie było żadnych  problemów :) ale adres to nr bloku i domu :)

Zgłoś nadużycie #2500 16 maja 2011, 11:01

Konto usunięte

mikusiowa napisał(a)

Ja tez mam male zaleglosci w czytaniu waszych postow :) ale dzielnie nadrabiam

a co Ty masz termin na sierpień że się tu wypowiadasz ??

Zgłoś nadużycie #2501 16 maja 2011, 11:05

schmetterling Supermama
o matko znowu tyle czytania,a ja dopiero wstałam.Tez coś nie mogłam spać to pewnie dlatego tak długo spałam.Jutro idę robić wyniki :( nie lubię jak mi krew pobierają bleeee:/
a co do tego pytania o kuriera to powinien wnieść,ale zależy od człowieka chyba.Moim rodzicom kiedyś przyszło biurko takie duże to nie wniósł tylko na dole zostawił,ale jak zobaczy ciężarna to wniesie raczej :)

a co do konkursu to już mi się coś chce jak widzę to wszystko,poddaję się hehe

Zgłoś nadużycie #2502 16 maja 2011, 11:10

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

o matko znowu tyle czytania,a ja dopiero wstałam.Tez coś nie mogłam spać to pewnie dlatego tak długo spałam.Jutro idę robić wyniki :( nie lubię jak mi krew pobierają bleeee:/
a co do tego pytania o kuriera to powinien wnieść,ale zależy od człowieka chyba.Moim rodzicom kiedyś przyszło biurko takie duże to nie wniósł tylko na dole zostawił,ale jak zobaczy ciężarna to wniesie raczej :)

a co do konkursu to już mi się coś chce jak widzę to wszystko,poddaję się hehe

to jakieś chore to forum się zrobiło zobaczysz że jak będzie po konkursie to zostaniemy te stałe co bez względu na konkurs byłyśmy aktywne :|

Zgłoś nadużycie #2503 16 maja 2011, 11:13

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

to jakieś chore to forum się zrobiło zobaczysz że jak będzie po konkursie to zostaniemy te stałe co bez względu na konkurs byłyśmy aktywne :|

wiem :) ale mam to gdzieś :) jem sobie batona i leje na to :D

Zgłoś nadużycie #2504 16 maja 2011, 11:15

Konto usunięte
dobra zmieniam temat bo tylko niepotrzebnie się denerwuję  takim ludźmi :|   wczoraj kupiłam sobie znów większy biustonosz :) mam nadzieję że już nie będę musiała kupować większego bo ten co kupiłam ma rozmiar 40/90 E :D   i kupiłam sobie śliczne balerinki :)

Zgłoś nadużycie #2505 16 maja 2011, 11:17

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

wiem :) ale mam to gdzieś :) jem sobie batona i leje na to :D

daj kawałek!!

Zgłoś nadużycie #2506 16 maja 2011, 11:25

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

daj kawałek!!

zeżarłam już :( ale jak będe wcinała następnego batona to Ci dam napewno :) tylko że to popołudniu będzie ,ale wytrzymasz chyba :D

Zgłoś nadużycie #2507 16 maja 2011, 11:27

mi od wczoraj jakies krostki pod pepkiem wyskoczyly, i strasznie swedza... kurcze nie wiem ciagle sie drapie.. macie cos takiego?

Zgłoś nadużycie #2508 16 maja 2011, 11:28

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

zeżarłam już :( ale jak będe wcinała następnego batona to Ci dam napewno :) tylko że to popołudniu będzie ,ale wytrzymasz chyba :D

nie wytrzymałam i też jem batona :D ale dziękuję za chęci :)

Zgłoś nadużycie #2509 16 maja 2011, 11:29

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

mi od wczoraj jakies krostki pod pepkiem wyskoczyly, i strasznie swedza... kurcze nie wiem ciagle sie drapie.. macie cos takiego?

wenus może masz uczulenie na coś ?? skojarz sobie czym smarowałaś brzuszek

Zgłoś nadużycie #2510 16 maja 2011, 11:41

paprotka25 Supermama

wenus1988 napisał(a)

a nie zrobiły Ci się jakieś potówki?