Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2471 15 maja 2011, 22:35

agf Supermama
Ja idę po kanapkę, bo coś zgłodniałam, a potem jakiś seansik filmowy z mężem, papapapa!

Zgłoś nadużycie #2472 15 maja 2011, 22:49

olka8922 Gotowa na wszystko

paprotka25 napisał(a)

tzn Kacper widzi nas częściej ale ja kuzyna od czasu chrztu nie widziałam, on jest chrzestnym Kacpra

musialam Cie zle zrozumiec ;) to pewnie bylo o czym gadac z kuzynem, jak sie tyle nie widzieliscie ;)
kiedys czesto wchodzilismy na wrzute i ogladalismy (tzn.sluchalismy) wypowiedzi dzieci nt.co to jest rozwod, co to jest malzenstwo itp i tak sie smielismy jak bysmy kabaret ogladali :) fajne sa dzieci, niedosc ze te pytania to jeszcze k sie ciesza z byle czego.Dzisiaj byli u nas znajomi ktorzy maja 2coreczki: 3letnia i 1,5letnia.Ich mama ze mna rozmawiala, ta starsza byla skierowana twarza w strone mamy, mama cos opowiadala i niechcaco oplula corke, a ta sie wytarla i z oburzeniem "Mamo! nie pluj!" smiesznie to brzmialo i wygladalo :D dobranoc ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2473 16 maja 2011, 7:01

mikusiowa Gotowa na wszystko
Ja tez mam male zaleglosci w czytaniu waszych postow :) ale dzielnie nadrabiam

Zgłoś nadużycie #2474 16 maja 2011, 7:47

gosias Fajna mama
He, pewnie maluch jeszcze spi to nadrabiasz :) Mój grasuje od 5:30 juz mnie wygania :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2475 16 maja 2011, 8:03

Romka Fajna mama
Nadrobiłam :) Przeczytałam wszystkie wpisy, tylko nie zajarzylam o co chodzi z tym konkursem?Troszkę sie działo ;) No, ale ja tez nie próżnowałam.Nagadałam sie za wszystkie czasy, najadłam pyszności(ale w granicach rozsądku ,przez cukrzycę;/, choć przeholowałam z niedzielnym obiadem i cukier skoczył na 144!),pochodziłam na spacery -choc komary jak wróble;/a w domu tęsknili :) Fajnie tak wyjechać ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #2476 16 maja 2011, 8:17

agf Supermama
Romka - ale całęj nocy na czytaniu nie zarwałaś? :)

Zgłoś nadużycie #2477 16 maja 2011, 8:57

gosias Fajna mama
Ja chyba w srodę wyjadę do mamy, zostanę do soboty, jedno mnie matrwi, za tam nie ma komputera i netu :(
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2478 16 maja 2011, 9:01

Romka Fajna mama
no to też będziesz miała lekturę po powrocie ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #2479 16 maja 2011, 9:04

gosias Fajna mama
Tu wystarczy nie byc jeden dzień i już full! :) Chociaz dzisiaj od rana jakoś spokojnie, dziewczynki śpią chyba jeszcze :) a u mnie za oknem słoneczko :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2480 16 maja 2011, 9:23

agf Supermama
Czasem wystarczy godzina bez kompa, a tu kilkanaście stron do przodu ;) Zależy na kiedy się trafi. Ja zaraz na wizytę kontrolną jadę, mam nadzieję,że w końcu zrobi się cieplej, bo przez całe miasto jadę :(

Zgłoś nadużycie #2481 16 maja 2011, 9:33

Konto usunięte
wiecie co ja też nie nadążam czytać i odpisywać kurcze to jakaś sodoma się zrobiła na tym forum przez ten konkurs :| u mnie dziś pochmurno słoneczko od czasu do czasu wyjrzy ale tylko na chwilkę ,choć jest pochmurno to jest bardzo ciepło :) wczoraj nie mogłam zasnąć do 1 w nocy :| tak dzieci mi się wyciągały wiecie aż zapłakała sobie z bólu :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2482 16 maja 2011, 10:08

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

wiecie co ja też nie nadążam czytać i odpisywać kurcze to jakaś sodoma się zrobiła na tym forum przez ten konkurs :| u mnie dziś pochmurno słoneczko od czasu do czasu wyjrzy ale tylko na chwilkę ,choć jest pochmurno to jest bardzo ciepło :) wczoraj nie mogłam zasnąć do 1 w nocy :| tak dzieci mi się wyciągały wiecie aż zapłakała sobie z bólu :(

ja tez nie wiem co tu sie dzieje, jakas lekka przesada, widac ze te wszytskie posty robione pod konkurs ale po co to komu to nie wiem teraz nawet nic dobrego dowiedziec sie nie mozna... ehhh powariowali. :)

Zgłoś nadużycie #2483 16 maja 2011, 10:10

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

ja tez nie wiem co tu sie dzieje, jakas lekka przesada, widac ze te wszytskie posty robione pod konkurs ale po co to komu to nie wiem teraz nawet nic dobrego dowiedziec sie nie mozna... ehhh powariowali. :)

najgorsze jest to że pojawiły się osoby które nie pisały przez ostatnie 3 miesiące a tu konkurs i tyle nas tu teraz jest :| my niektóre te stałe mamy co dzień pisałyśmy a inne ??

Zgłoś nadużycie #2484 16 maja 2011, 10:14

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

najgorsze jest to że pojawiły się osoby które nie pisały przez ostatnie 3 miesiące a tu konkurs i tyle nas tu teraz jest :| my niektóre te stałe mamy co dzień pisałyśmy a inne ??

ja juz dlatego od 3 dni nawet zadko kiedy tu zagladam bo jak to widze co tu sie dzieje to szczerze mowiac nie chce mi sie czytac.. to lekka przasada. jakos bardziej sie zniechecilam do tego forum,, nie wiem...

Sory ze tak napisze kobietki ale pare kosmetyków to i sama sobie kupie, ale po co zasmiecac tak forum... ??

Zgłoś nadużycie #2485 16 maja 2011, 10:16

paprotka25 Supermama
dzień dobry dziewczęta :) wyspaliśmy się i jemy z młodym śniadanko :) synuś trochę bryka :) u mnie słoneczko ale nawet nie wiem ile jest stopni bo nie wychyliłam się jeszcze na balkon, zaraz pójdę do sklepu to się przekonam :)

Zgłoś nadużycie #2486 16 maja 2011, 10:18

paprotka25 Supermama
Romeczka witaj spowrotem :) cieszę się że wyjazd się udał, dobrze że wypoczełaś i znalazłaś czas dla siebie, trzeba się relaksować póki mamy jeszcze trochę wolnego :)

Zgłoś nadużycie #2487 16 maja 2011, 10:19

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

ja juz dlatego od 3 dni nawet zadko kiedy tu zagladam bo jak to widze co tu sie dzieje to szczerze mowiac nie chce mi sie czytac.. to lekka przasada. jakos bardziej sie zniechecilam do tego forum,, nie wiem...

Sory ze tak napisze kobietki ale pare kosmetyków to i sama sobie kupie, ale po co zasmiecac tak forum... ??

masz rację serio , ja też miałam przestać tu zaglądać na czas tego konkursu ale odkąd się zarejestrowałam to dzień w dzień jak wstanę to włączam laptopa i odpalam forum i juz się tak przyzwyczaiłam ale jak rozpoczął się ten konkurs i włączyłam forum to przez godzinę nie mogłam przeczytać wszystkiego i odpisać dopiero jak Gosias mi powiedziała o temacie "ze mamy bliźniąt żyją dłużej" to zauważyłam ten konkurs i zrozumiałam już dlaczego tak dużo osób zaczęło pisać :|

Zgłoś nadużycie #2488 16 maja 2011, 10:19

Anka.M Zadomowiona

wenus1988 napisał(a)

Racja. Post za postem byle wiecej. I nic szczegolnego o ciazy nie mozna sie dowiedziec. Niektore posty po jednym zdaniu, slowie, ze nie daje sie rady tego ogarnac :/

Zgłoś nadużycie #2489 16 maja 2011, 10:20

mikusiowa Gotowa na wszystko
Mały śpi to się nadrabia zaległości. nie zawsze jest czas poczytać i coś napisać.

Zgłoś nadużycie #2490 16 maja 2011, 10:20

Konto usunięte

Anka.M napisał(a)

Racja. Post za postem byle wiecej. I nic szczegolnego o ciazy nie mozna sie dowiedziec. Niektore posty po jednym zdaniu, slowie, ze nie daje sie rady tego ogarnac :/

albo głupią minkę typu " :) " wstawią masakra!!