Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2431 15 maja 2011, 17:45

olka8922 Gotowa na wszystko
Ja od jakichs 2-3dni mam takie dziwne uczucie.Czuje przy pepku tak jakby ciagniecie brzucha (chlopakowi tlumaczylam to tak, jakby maluszek ciagnal reka za pepowine :P ) czytalam na necie o tym to bylo napisane ze w tym stadium ciazy to jest normalne bo macica przygotowuje sie powoli do porodu i przesuwa sie do dolu.Dzisiaj znajoma byla, ktora ma 2corki (3letnia i 1,5) i mowila ze to jest normalne, ze tez tak miala w obu ciazach ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2432 15 maja 2011, 17:48

olka2747 napisał(a)

A ja jestem taka szczęśliwa od rana. Moja przyjaciółka urodziła dziś synka :) )))))))))) A termin miała na 6 czerwca!! Prawie miesiąc wcześniej. Ale mam humorek hahhaha :) całusy dla wszystkich :) ))))))

olka moja siostra tez ma termin na 6czerwca :D ale jeszcze nie urodzila, dalej sie toczy :) fajnie ma, bym sie z nia chetnie zamienila terminami :)

Zgłoś nadużycie #2433 15 maja 2011, 18:17

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Ja od jakichs 2-3dni mam takie dziwne uczucie.Czuje przy pepku tak jakby ciagniecie brzucha (chlopakowi tlumaczylam to tak, jakby maluszek ciagnal reka za pepowine :P ) czytalam na necie o tym to bylo napisane ze w tym stadium ciazy to jest normalne bo macica przygotowuje sie powoli do porodu i przesuwa sie do dolu.Dzisiaj znajoma byla, ktora ma 2corki (3letnia i 1,5) i mowila ze to jest normalne, ze tez tak miala w obu ciazach ;)

Ola ja też tak mam :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2434 15 maja 2011, 18:31

Gosia a mowilas o tym lekarzowi? ja tam wole sie na zas nie martwic, jak inne to maja to normalne :) i az tak bardzo mi to nie przeszkadza :P i co wybralas imie dla chlopca?;>

Zgłoś nadużycie #2435 15 maja 2011, 19:19

Patrzecie no! takie wczoraj wszystkie rozpisane byly, a teraz, jak mam okazje oblegiwac stacjonarny, to zadnej nie ma... :( specjalnie nakrecalam chlopa zeby pogral troche na playu zebym miala kompa do dyspozycji a tu zadna nie pisze. Albo sie przede mna chowacie, wredne malpy! zartuje ;) ide sie myc, pozniej trzeba zrobic kanapki do pracy kotusiowi i ogladamy x factor ;) milego wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #2436 15 maja 2011, 19:50

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Gosia a mowilas o tym lekarzowi? ja tam wole sie na zas nie martwic, jak inne to maja to normalne :) i az tak bardzo mi to nie przeszkadza :P i co wybralas imie dla chlopca?;>

Ola tak mówiłam powiedział właśnie że brzuszek się rozciąga ale to uczucie to takie dziwne a jak boli :| a synuś będzie nazywał się Arturek :D

Zgłoś nadużycie #2437 15 maja 2011, 19:59

no to dobrze, ze to jest normalne w ciazy, bo ja nie mam jak zasiegnac porady lekarza, pytam sie tylko kolezanek ktore juz byly w ciazy :) mam w przychodni lekarzy, ale praktycznie kazdy jest ciapaty z Indii, a dla nich zawsze wszystko jest okej, a jak nie to tykac paracetamol :P
Ogolnie to ja mialam byc chlopcem, tak moj tata chcial, bo mam juz starsza siostre i tez mialam miec na imie Artur :D mi sie smiesznie kojarzy te imie, bo w gimnazjum mialam w klasie Artura Wojne a w liceum Artura Bombe :D

Zgłoś nadużycie #2438 15 maja 2011, 20:03

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

no to dobrze, ze to jest normalne w ciazy, bo ja nie mam jak zasiegnac porady lekarza, pytam sie tylko kolezanek ktore juz byly w ciazy :) mam w przychodni lekarzy, ale praktycznie kazdy jest ciapaty z Indii, a dla nich zawsze wszystko jest okej, a jak nie to tykac paracetamol :P
Ogolnie to ja mialam byc chlopcem, tak moj tata chcial, bo mam juz starsza siostre i tez mialam miec na imie Artur :D mi sie smiesznie kojarzy te imie, bo w gimnazjum mialam w klasie Artura Wojne a w liceum Artura Bombe :D

hahaha :) nie martw się tym bólem przy pępku co prawda u mnie już to stało się lżejsze ale nadal trwa :)

Zgłoś nadużycie #2439 15 maja 2011, 21:21

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha :) nie martw się tym bólem przy pępku co prawda u mnie już to stało się lżejsze ale nadal trwa :)

ostatnio tak miałam że jakby nad samym pępkiem zrobił mi się dołek i czułam tam ciągnięcie....

Zgłoś nadużycie #2440 15 maja 2011, 21:22

paprotka25 Supermama

olka2747 napisał(a)

A ja jestem taka szczęśliwa od rana. Moja przyjaciółka urodziła dziś synka :) )))))))))) A termin miała na 6 czerwca!! Prawie miesiąc wcześniej. Ale mam humorek hahhaha :) całusy dla wszystkich :) ))))))

pogratuluj przyjaciółce :) napewno maluch jest słodki :) będzie musiał leżeć w inkubatorze skoro urodził się prawie miesiąć wcześniej?

Zgłoś nadużycie #2441 15 maja 2011, 21:22

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ostatnio tak miałam że jakby nad samym pępkiem zrobił mi się dołek i czułam tam ciągnięcie....

co prawda żaden dołek mi się nie robiła ale widocznie różnie to bywa :|

Zgłoś nadużycie #2442 15 maja 2011, 21:23

Konto usunięte

Margolcia napisał(a)

co prawda żaden dołek mi się nie robił ale widocznie różnie to bywa :|

Zgłoś nadużycie #2443 15 maja 2011, 21:26

paprotka25 Supermama
a tak generalnie to byliśmy dzisiaj na tej komunii, tzn do kościoła nie szliśmy bo bym nie ustała przez 2 godziny tylko do domu na impreze, ogólnie było w porządku, pojedliśmy i nawet dostalismy ciasto na wynos, kurcze po dłuugim czasie zobaczyłam się z kuzynem, ostatnio widzieliśmy się na chrzcinach Kacpra ( właśnie on miał dziś komunie) ale ten czas zasuwa....

Zgłoś nadużycie #2444 15 maja 2011, 21:27

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

co prawda żaden dołek mi się nie robiła ale widocznie różnie to bywa :|

no teraz już nie mam dołka, może to tylko chwilowo było...

Zgłoś nadużycie #2445 15 maja 2011, 21:27

u mnie jest nieraz tak, ze czuje to caly dzien a nieraz tak, ze ledwo co czuje. Chlopak sie smial, ze maluch moze za pepowine ciagnie :D mi tam to ciagniecie nie przeszkadza, jedynie co mi przeszkadza to to ze czesto ciezko mi zlapac oddech. Mowilam chlopakowi, ze musi mi wiatraczek kupic, zebym mogla sobie wlaczac jak sie ciezko oddycha :D

Zgłoś nadużycie #2446 15 maja 2011, 21:29

gosias Fajna mama
Ja też mam to z pępkiem, jabkby maluch ciągął mnie od śroka, a wogóle to pępek zaczyna byc płaski, pewnie niedługo będzie taki "wywalony" :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2447 15 maja 2011, 21:30

paprotka25 napisał(a)

a tak generalnie to byliśmy dzisiaj na tej komunii, tzn do kościoła nie szliśmy bo bym nie ustała przez 2 godziny tylko do domu na impreze, ogólnie było w porządku, pojedliśmy i nawet dostalismy ciasto na wynos, kurcze po dłuugim czasie zobaczyłam się z kuzynem, ostatnio widzieliśmy się na chrzcinach Kacpra ( właśnie on miał dziś komunie) ale ten czas zasuwa....

oj to rzeczywiscie dlugo sie nie widzieliscie, dobrze ze na komunie poszliscie to chociaz Kacper ciocie zobaczyl ;) no, zasuwa ten czas, ja sobie dzisiaj z chlopakiem ogladalam zdjecia z usg i przypominalismy sobie jakie byly emocje jak w 20tygodniu dowiedzielismy sie jaka jest plec maluszka, a to juz ponad 8tygodni minelo od tego czasu, szok ;)

Zgłoś nadużycie #2448 15 maja 2011, 21:32

gosias napisał(a)

Ja też mam to z pępkiem, jabkby maluch ciągął mnie od śroka, a wogóle to pępek zaczyna byc płaski, pewnie niedługo będzie taki "wywalony" :)

mi juz troche odstaje, przez koszulke nawet widac :) ale jeszcze nie mam tego brazowego paska co idzie przez brzuch... kolezanka mowila, ze moze sie zrobic przed samym porodem.

Zgłoś nadużycie #2449 15 maja 2011, 21:35

paprotka25 Supermama

olka8922 napisał(a)

oj to rzeczywiscie dlugo sie nie widzieliscie, dobrze ze na komunie poszliscie to chociaz Kacper ciocie zobaczyl ;) no, zasuwa ten czas, ja sobie dzisiaj z chlopakiem ogladalam zdjecia z usg i przypominalismy sobie jakie byly emocje jak w 20tygodniu dowiedzielismy sie jaka jest plec maluszka, a to juz ponad 8tygodni minelo od tego czasu, szok ;)

tzn Kacper widzi nas częściej ale ja kuzyna od czasu chrztu nie widziałam, on jest chrzestnym Kacpra

Zgłoś nadużycie #2450 15 maja 2011, 21:36

paprotka25 Supermama
ja zawsze miałam taki "głęboki" pępek a teraz jest już bardziej płaski :)