Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2411 14 maja 2011, 22:45

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Coś czuję, że u każdej z nas (a przynajmniej u tych, co będą mieć pierwsze dziecko) nie obędzie się bez porad, rad, wskazówek :)

napewno, ale ja większość będę wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim :) nikt nie będzie mnie pouczał, no chyba że sama stwierdze że o coś chce zapytać to wtedy zapytam

Zgłoś nadużycie #2412 15 maja 2011, 8:14

paprotka25 Supermama
Witam w niedzielny poranek :) właśnie jem śniadanko, zaraz lece umyć włosy, bo wieczorem juz mi się nie chciało, przemaluje pazurki, pomaluje sie i jedziemy na komunie... za oknem szaro i zimno, mam nadzieję że troszkę się ociepli...
Miłego dnia kobietki :) może wieczorkiem zajże, zależy o której wrócimy, to pewnie troche będzie do nadrobienia :)

Zgłoś nadużycie #2413 15 maja 2011, 9:36

Black_rose Supermama
Fakt, pogoda pod psem dzisiaj. Za to wczorajszy grill mi się bardzo udał :) oj jak fajnie było się zobaczyć z kobietkami i poplotkować :D aż nam się iść do domu nie chciała i pomimo deszczu siedziałyśmy opatulone na tarasie i gadałyśmy do 22 :P .. (nie, nie przeziębiłam się ;) bardzo zimno nie było). Zaraz śmigam do IKEI :D zobaczymy co z tymi bonami ;)

Zgłoś nadużycie #2414 15 maja 2011, 10:25

schmetterling Supermama
też byliśmy wczoraj na grillu ale takim bardziej rodzinnym ,ale nie zjadłam nic,jakoś ochoty nie miałam.Ale miło tak posiedzieć sobie.My jednak nie jedziemy do tej IKEI dzisiaj,ale odbijemy sobie niedługo :)

Zgłoś nadużycie #2415 15 maja 2011, 10:25

schmetterling Supermama
też byliśmy wczoraj na grillu ale takim bardziej rodzinnym ,ale nie zjadłam nic,jakoś ochoty nie miałam.Ale miło tak posiedzieć sobie.My jednak nie jedziemy do tej IKEI dzisiaj,ale odbijemy sobie niedługo :)

Zgłoś nadużycie #2416 15 maja 2011, 10:54

agf Supermama
U mnie też szaro i na dodatek pada! Widzę, że dziś dzień ikeaowy, bo my też zaraz jedziemy. Tylki schmetterling się wyłamała ;)

Zgłoś nadużycie #2417 15 maja 2011, 10:56

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

U mnie też szaro i na dodatek pada! Widzę, że dziś dzień ikeaowy, bo my też zaraz jedziemy. Tylki schmetterling się wyłamała ;)

noo,mój facet jeszcze śpi,cały tydzień się zajeżdża że tak brzydko powiem to nie chcę go budzić,niech sobie śpi.Pozatym  mi też nie bardzo chce się wyłazić na taką pogode :/:/ ale jak się obkupicie to dajcie znać natychmiast :) będe wiedziała czy opłaca się jechać :)

Zgłoś nadużycie #2418 15 maja 2011, 13:39

Anka.M Zadomowiona
Z tymi radami to jest tak, ze tesciowe wszystko wiedza najlepiej ;) czy to pierwsze czy kolejne dziecko :) a najlepsze jest to, ze czasami te rady sa tak patrzebne jak świni siodło :)

Zgłoś nadużycie #2419 15 maja 2011, 13:52

schmetterling Supermama

Anka.M napisał(a)

Z tymi radami to jest tak, ze tesciowe wszystko wiedza najlepiej ;) czy to pierwsze czy kolejne dziecko :) a najlepsze jest to, ze czasami te rady sa tak patrzebne jak świni siodło :)

haha jak świni siodło :D :D
moja teściowa to juz mi daje "dobre rady " ,wogóle to by chciała wejść na głowę wszystkim ,ale ja się nie daje tak łatwo :)
ostatnio mówi do mnie tak : poczekaj jeszcze z tym ,tym i tamtym i nie kupuj bo może Madzia (jej córka) wykombinuje i coś tam gada ,ja mówię że nie będę czekać bo jak się okaże że jednak nie wykombinuje to może być za późno,albo pieniędzy nie będę miała na zakupy to wolę kupić i mieć .To ta zaczęła się do mnie wydzierac i wciskać swoje zdanie,no to powiedziałam że i tak zrobię po swojemu ,to się uciszyła.

Zgłoś nadużycie #2420 15 maja 2011, 14:03

gosias Fajna mama
Rety dziewczyny, nie było mnie tylko wczoraj a do czytania mam po 20 stron z każdego wątku! Chycha oszalałyście :) Kiedy ja to nadrobię ?? :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2421 15 maja 2011, 14:21

olka2747 Gotowa na wszystko
A ja jestem taka szczęśliwa od rana. Moja przyjaciółka urodziła dziś synka :) )))))))))) A termin miała na 6 czerwca!! Prawie miesiąc wcześniej. Ale mam humorek hahhaha :) całusy dla wszystkich :) ))))))

Zgłoś nadużycie #2422 15 maja 2011, 14:23

gosias Fajna mama
Gratulacje dla koleżanki :) Moja znajoma leży w szpitalu, jest juz tydzień po terminie i nic...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2423 15 maja 2011, 14:24

schmetterling Supermama
gratulacje dla koleżanki :)
widzisz Gosia ja też nie mogłam dojść do ładu z tym ogromem postów wczoraj ,ale udało mi się nadrobić wszystko.A nie było łatwo :D

Zgłoś nadużycie #2424 15 maja 2011, 14:36

gosias Fajna mama
Dobrze, że mam szybki inetrnet :) A teraz mam chwilę dla siebie, bo tatuś zabrał małego na Dni Otwarte Zajezdni Tramwajowej :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2425 15 maja 2011, 14:37

schmetterling Supermama

gosias napisał(a)

Dobrze, że mam szybki inetrnet :) A teraz mam chwilę dla siebie, bo tatuś zabrał małego na Dni Otwarte Zajezdni Tramwajowej :)

o proszę ,mały będzie zadowolony :)

Zgłoś nadużycie #2426 15 maja 2011, 14:42

gosias Fajna mama
No mam nadzieję, wczoraj tez miał dzień pełen atrakcji, bo byliśmy pociągiem u mojego taty, który jest w sanatorium, jechał też autobusem i windą :) dzieciaki to uwielbiają a ja padłam na... :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2427 15 maja 2011, 17:19

agf Supermama
A mnie kolejny dzień boli w pachwinie, kurcze. Jak posiedzę godzinkę i musze potem wstać to normlanie nie mogę sięwyprostować, tak ciągnie. Idę jutro do lekarza to spytam, ale zaczynam się martwić. Czy możliwe, że tam sie coś rociąga po prostu, a ja dowaliłam jeszcze tymi kilkoma dniami ostatnio, co tak latam po sklepach i dużo chodzę?

Zgłoś nadużycie #2428 15 maja 2011, 17:36

olka8922 Gotowa na wszystko

Aga.W napisał(a)

o matko, Olka to niezły wykładzik miałaś :)  
ahh połowa maja... coraz bliżej sierpień, coraz bliżej sierpień :P
hehe dzisiaj u mnie był grill, teściowa urodziny miała :P co się najadłam kiełbasek mniam...
a jutro do siostry na grilla :D
i z postami się tu nie wyrabiam. jakiś szał zapanował na forum!!

a no mialam wyklad, nie moge sie doczekac az sie synus urodzi, ale z drugiej strony boje sie tesciowej :D a z postami to ja tez sie nie wyrabiam, takze spoko ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2429 15 maja 2011, 17:38

paprotka25 napisał(a)

Olka ale Ci teściowa zapodała wykład, nieźle, jak już teraz daje tyle rad to co będzie jak już urodzisz ? ;)

oj bedzie pewnie milion porad co jak i kiedy :) ale moja mama nie miala pomocy jak urodzila moja siostre, moja tesciowa jak urodzila tez nie miala zadnej pomocy takze tez sobie poradze ;) czytam duzo poradnikow na temat pielegnacji i to co ona mi wczoraj mowila to tak naprawde juz wiedzialam, ale musialam przymknac oko i pokornie sluchac :D
P.S. niechcaco podziekowalam za wiadomosc :/

Zgłoś nadużycie #2430 15 maja 2011, 17:43

agf napisał(a)

A mnie kolejny dzień boli w pachwinie, kurcze. Jak posiedzę godzinkę i musze potem wstać to normlanie nie mogę sięwyprostować, tak ciągnie. Idę jutro do lekarza to spytam, ale zaczynam się martwić. Czy możliwe, że tam sie coś rociąga po prostu, a ja dowaliłam jeszcze tymi kilkoma dniami ostatnio, co tak latam po sklepach i dużo chodzę?

podejrzewam, ze cos Ci sie rozciaga dlatego moze pobolewac.Ja w piatek myslalam ze szalu dostane, tak mnie lewa strona bolala, jakby nerka i w dodatku tak mnie pieklo jak sikalam ze masakra.Jeszcze z piatku na sobote wstalam o 4 nad ranem i siedzialam na kompie bo nie moglam spac.Polozylam sie po pol godzinie,wstalam w sobote i wszystk owrocilo do normy.Lewa strona pewnie bolala bo zle spalam, albo po prostu te 12kg na plusie daje sie we znaki i jest przeciazenie jak spie :D a z oddawaniem moczu tez jest normalnie, juz mnie nie szczypie, moze czyms podraznilam.Zreszta jutro zadzwonie do lekarza i zapytam o te wyniki moczu co polozna mowila, ze sa tam proteiny.