Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2331 14 maja 2011, 11:17

schmetterling Supermama
ja robię łazanki ,szybko łatwo i przyjemnie :)
zjadłąm już śniadanko ,wypiłam kawe i zjadłam obowiązkowo batona :/:/ jeszcze mam żelki ukryte na czarną godzinę :/:/

niedługo czeka nas przeprowadzka ,już dzisiaj troszkę rzeczy będziemy przewozić na tamto mieszkanie ehhh jak ja nie lubię zmieniać miejsca zamieszkania ,to już 3 raz będzie :( :(
do 12 czerwca musimy się już stąd wyprowadzić

Zgłoś nadużycie #2332 14 maja 2011, 11:22

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja robię łazanki ,szybko łatwo i przyjemnie :)
zjadłąm już śniadanko ,wypiłam kawe i zjadłam obowiązkowo batona :/:/ jeszcze mam żelki ukryte na czarną godzinę :/:/

niedługo czeka nas przeprowadzka ,już dzisiaj troszkę rzeczy będziemy przewozić na tamto mieszkanie ehhh jak ja nie lubię zmieniać miejsca zamieszkania ,to już 3 raz będzie :( :(
do 12 czerwca musimy się już stąd wyprowadzić

o kurcze współczuję Tobie :| moja siostra też się wyprowadza do końca czerwca ma opuścić mieszkanie ale ona już po woli przenosi rzeczy do drugiego mieszkania
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2333 14 maja 2011, 12:09

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

o kurcze współczuję Tobie :| moja siostra też się wyprowadza do końca czerwca ma opuścić mieszkanie ale ona już po woli przenosi rzeczy do drugiego mieszkania

My i tak byśmy się wyprowadzili tylko jak podpisywaliśmy umowę to zadeklarowaliśmy że damy znać miesiąc przed wyprowadzką żeby gościu kogoś na nasze miejsce znalazł,a na tamtym mieszkaniu jeszcze remont trwa także streszczac się trzeba :(

Zgłoś nadużycie #2334 14 maja 2011, 12:19

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

My i tak byśmy się wyprowadzili tylko jak podpisywaliśmy umowę to zadeklarowaliśmy że damy znać miesiąc przed wyprowadzką żeby gościu kogoś na nasze miejsce znalazł,a na tamtym mieszkaniu jeszcze remont trwa także streszczac się trzeba :(

my nawet tu u nas nie zaczelismy remontu ja nie wiem kiedy to sie zacznie :( boję się że nie zdążymy :(

Zgłoś nadużycie #2335 14 maja 2011, 12:25

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

my nawet tu u nas nie zaczelismy remontu ja nie wiem kiedy to sie zacznie :( boję się że nie zdążymy :(

zdążycie , a jak nie to maluchy podrosną i zrobicie remont ,ważne że na swoim jesteście ,my tutaj tylko na rok dostaliśmy umowę od urzędu gminy z możliwością przedłużenia ,ale dobre i to

Zgłoś nadużycie #2336 14 maja 2011, 12:32

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

zdążycie , a jak nie to maluchy podrosną i zrobicie remont ,ważne że na swoim jesteście ,my tutaj tylko na rok dostaliśmy umowę od urzędu gminy z możliwością przedłużenia ,ale dobre i to

później nie da rady :( chodz i centralne bo mamy jeszcze te stare piece kaflowe :( łazienkę trzeba też robić :( ajj dużo tego :(

Zgłoś nadużycie #2337 14 maja 2011, 12:34

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

później nie da rady :( chodz i centralne bo mamy jeszcze te stare piece kaflowe :( łazienkę trzeba też robić :( ajj dużo tego :(

nie smućmy się ,mamy ważniejsze sprawy na głowie :D
ja się staram o tym wszystkim nie myśleć bo zaraz mnie brzuch zaczyna boleć

Zgłoś nadużycie #2338 14 maja 2011, 12:35

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

nie smućmy się ,mamy ważniejsze sprawy na głowie :D
ja się staram o tym wszystkim nie myśleć bo zaraz mnie brzuch zaczyna boleć

to własnie jest dla mnie ważne Aniu bo chcę żeby dzieci już mieli gotowy pokoik jak przyjdą na świat a tak to lipa normalnie :(

Zgłoś nadużycie #2339 14 maja 2011, 12:36

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

to własnie jest dla mnie ważne Aniu bo chcę żeby dzieci już mieli gotowy pokoik jak przyjdą na świat a tak to lipa normalnie :(

a u mnie nawet Wiki swojego pokoiku nie będzie miała,bo nie szło pokoju podzielić :( :( :(

Zgłoś nadużycie #2340 14 maja 2011, 12:44

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a u mnie nawet Wiki swojego pokoiku nie będzie miała,bo nie szło pokoju podzielić :( :( :(

ojejku :( ja też mam malutko pokoik dla dzieci ale i my tam bedziemy spali :( a gdzie jeszcze komody i szafa ?? ja nie wiem jak ja to wszystko pomieszczę tym bardziej ze nasze ubrania ledwo pochowalismy a gdzie jeszcze dzieci ??

Zgłoś nadużycie #2341 14 maja 2011, 13:02

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Ja zaraz idę na śniadanko :) Paprotka - tylko nie myśl za dużo, i odpocznij w przerwie :)

Właśnie robie sobie małą przerwe, już mam dość tych tabelek, wykresów i cyferek, achhh

Zgłoś nadużycie #2342 14 maja 2011, 13:03

schmetterling Supermama
nie wiem jak my się pomiescimy w tym jednym pokoju w trzy osoby,plus jeszce kot i pies.....ehhhh

Zgłoś nadużycie #2343 14 maja 2011, 13:03

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Właśnie robie sobie małą przerwe, już mam dość tych tabelek, wykresów i cyferek, achhh

nie martw się dasz sobie radę :)

Zgłoś nadużycie #2344 14 maja 2011, 13:04

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

nie wiem jak my się pomiescimy w tym jednym pokoju w trzy osoby,plus jeszce kot i pies.....ehhhh

Aniu na pewno sobie poradzisz zobaczysz :)

Zgłoś nadużycie #2345 14 maja 2011, 13:06

paprotka25 Supermama
my się 4 razy przeprowadzaliśmy ale ta już na szczęście była ostatnia :) jak to Jarek powiedział " zakończyliśmy naszą wędrówke ludów" :)
Mam nadzieję że wasze remonty szybko się skończą i wreszcie będziecie mogły spokojnie mieszkać.

Zgłoś nadużycie #2346 14 maja 2011, 13:07

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

nie martw się dasz sobie radę :)

mam nadzieję :) bo jeszcze trochę mi zostało a czasu coraz mniej...

Zgłoś nadużycie #2347 14 maja 2011, 13:07

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

my się 4 razy przeprowadzaliśmy ale ta już na szczęście była ostatnia :) jak to Jarek powiedział " zakończyliśmy naszą wędrówke ludów" :)
Mam nadzieję że wasze remonty szybko się skończą i wreszcie będziecie mogły spokojnie mieszkać.

u mnie to chyba dzieci będą mieć po 3 lata to remont będzie nadal trwał :(

Zgłoś nadużycie #2348 14 maja 2011, 13:09

paprotka25 Supermama
Może nie będzie tak źle, zróbcie to co najbardziej konieczne żeby można było spokojnie mieszkać a później powolutku reszte, jak to mówią prowizorki są najtrwalsze :)

Zgłoś nadużycie #2349 14 maja 2011, 13:11

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Może nie będzie tak źle, zróbcie to co najbardziej konieczne żeby można było spokojnie mieszkać a później powolutku reszte, jak to mówią prowizorki są najtrwalsze :)

no można mieszkac ale trzeba zburzyć piece kaflowe kuc posadzki na centralne ehh nic się juz nie chce

Zgłoś nadużycie #2350 14 maja 2011, 13:12

paprotka25 Supermama
no to rzeczywiście sporo tego, a macie jakąś ekipe czy sami będziecie to wszystko robić ?