Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2311 14 maja 2011, 10:05

paprotka25 Supermama
ja zawsze ważyłam 55 przy 168cm wzrostu

Zgłoś nadużycie #2312 14 maja 2011, 10:22

Black_rose Supermama
Dzień dobry kobietki :) ! Pogoda śliczna, więc mi babski grill wypali :) zaraz porozsyłam esy z rozporządzeniem co która ma przygotować i przytaszczyć :D
Mój men wrócił i mam teraz stertę prania do zrobienia :P normalnie myślałby kto, że jeden facet a tyle ciuchów do prania :/ I już naturalnie zdążył zrobić bałagan w domu ledwo się przewinął... chyba go odeślę jeszcze na tydzień :D
Jeszcze dużo czasu na szycie :) na pewno znajdziesz wypasiony materiał :) -na necie pewnie będzie duży wybór

Zgłoś nadużycie #2313 14 maja 2011, 10:22

olka2747 Gotowa na wszystko
Ostatnio widzę, że są żale na temat wagi, żeby Was pocieszyć to Wam powiem moją wagę: Przed zajściem w ciążę 59 kga teraz AAAAŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ 74,5KG czyli 15,5kg już przytyłam a jestem w 28tc.
I zbytnio mne to nie stresuje nawet :) Za to mam inny problem bo od kilku dni dziwnie mnie kłuje coś w górnej części brzucha, tak nad pępkiem, to raczej taki kłujący ból. Dziewczyny które macie już te skurcze Braxtona Hicksa opiszcie je dokładnie proszę.

Zgłoś nadużycie #2314 14 maja 2011, 10:25

paprotka25 Supermama
Kasiu  u mnie też łądna pogoda :) mam nadzieję że jutro też tak będzie bo jedziemy na komunie a w deszcz to ja współczuje tym dzieciaczkom...
grillujcie sobie :) smacznego :)

Zgłoś nadużycie #2315 14 maja 2011, 10:28

Black_rose Supermama
wg tego kalkulatora powinnam ważyć 4kg więcej... nie, dziękuję ;) .
No tematów jest więcej, żali na wagę też :D bo rośniemy nieubłaganie i coraz szybciej :P , a co do kłucia to jak już gdzieś pisałam :D : tu da się zauważyć jedno-w końcu każdą z nas coś prędzej czy później łupie w tej ciąży ;)

Zgłoś nadużycie #2316 14 maja 2011, 10:29

Konto usunięte
u mnie też jest ładna pogoda ale tylko ładna a nie śliczna :| słonko świeci ale jest silny wiatr jak wyszłam to myślałam że mnie zdmuchnie :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2317 14 maja 2011, 10:30

agf Supermama
Miłego grillowania! Ja w tym roku nie miałam jeszcze przyjemności :( Za to ja wybieram się z mamą na drugą rundę bo sklepach, popatzreć na ciuszki, moze coś kupić :)

Zgłoś nadużycie #2318 14 maja 2011, 10:31

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

Dzień dobry kobietki :) ! Pogoda śliczna, więc mi babski grill wypali :) zaraz porozsyłam esy z rozporządzeniem co która ma przygotować i przytaszczyć :D
Mój men wrócił i mam teraz stertę prania do zrobienia :P normalnie myślałby kto, że jeden facet a tyle ciuchów do prania :/ I już naturalnie zdążył zrobić bałagan w domu ledwo się przewinął... chyba go odeślę jeszcze na tydzień :D
Jeszcze dużo czasu na szycie :) na pewno znajdziesz wypasiony materiał :) -na necie pewnie będzie duży wybór

TEŻ BYM SOBIE POGRILOWAŁA ALE PRZY TAKIM WIETRZE TO NIE WYPALI :| A TOBIE KASIU ZAZDROSZCZĘ :| PRZYJEMNEGO LENIUCHOWANIA Z KIEŁBASKĄ NA TALERZU :)

Zgłoś nadużycie #2319 14 maja 2011, 10:34

agf Supermama
U mnie dziś jest pięknie i słonecznie :)

Zgłoś nadużycie #2320 14 maja 2011, 10:38

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Miłego grillowania! Ja w tym roku nie miałam jeszcze przyjemności :( Za to ja wybieram się z mamą na drugą rundę bo sklepach, popatzreć na ciuszki, moze coś kupić :)

udanych zakupów :)

Zgłoś nadużycie #2321 14 maja 2011, 10:39

paprotka25 Supermama
wiecie co kobietki biore się do roboty, hipotezy wzywają :( trzeba dalej pisać bo jutro mi cały dzień odpadnie przez tą komunię a w środe musze oddać...

Zgłoś nadużycie #2322 14 maja 2011, 10:41

agf Supermama
Nie mogę się doczekać, choć pewnie znowu w nocy łeb mi będzie pękać z tego nadmiaru emocji, kolorów, widoków, itd :)
Czekam tylko na telefon od mamy i powrót męża z pracy .

Zgłoś nadużycie #2323 14 maja 2011, 10:42

schmetterling Supermama
MAELDUJE SIĘ :D
u mnie dzisiaj ładna pogoda ,słoneczko świeci ,żyć nie umierać :)
Jutro własnie jedziemy do Ikei na zakupki,mamy 6 tych bonów to 120zł ,szkoda że nie można jednorazowo coś za to kupić no ale nic,nakupimy pierdół i będziemy po 3 razy wchodzić ,a co tam :)
a co do wagi to ja już nie narzekam,co ma być to będzie i tyle
Tak piszecie że wczoraj piątek 13-ego był ,no rzeczywiście dopiero teraz zauważyłam :) u nas za domem w lesie powiesili jakiegoś faceta na drzewie,policja ,prokurator,pogrzebówka,karetki masakra ,nie dało się przejechać tyle ich było.

Zgłoś nadużycie #2324 14 maja 2011, 10:44

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

Jutro własnie jedziemy do Ikei na zakupki,mamy 6 tych bonów to 120zł ,szkoda że nie można jednorazowo coś za to kupić no ale nic,nakupimy pierdół i będziemy po 3 razy wchodzić ,a co tam :)
Tak piszecie że wczoraj piątek 13-ego był ,no rzeczywiście dopiero teraz zauważyłam :) u nas za domem w lesie powiesili jakiegoś faceta na drzewie,policja ,prokurator,pogrzebówka,karetki masakra ,nie dało się przejechać tyle ich było.

o matko! scena jak z kryminału....
My mamy 3 te bony i co nie możemy nimi wszystkimi razem zapłacić za te drobiazgi?

Zgłoś nadużycie #2325 14 maja 2011, 10:46

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

o matko! scena jak z kryminału....
My mamy 3 te bony i co nie możemy nimi wszystkimi razem zapłacić za te drobiazgi?

no właśnie nie ,dlatego jak my mamy 6 a jedziemy we dwie osoby to będziemy 3 razy wchodzić i wychodzić :/:/:/ wiadomo razem będziemy wybierać a osobno płacić i tak w kółko,bez sensu trochę

Zgłoś nadużycie #2326 14 maja 2011, 10:51

agf Supermama
A u mnie bonów nie roznosili, cholerka :( Ale też jadę jutro zobaczyć materiały, moze tam kupimy na obszycie tej kołyski.

Zgłoś nadużycie #2327 14 maja 2011, 10:53

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

o matko!! aż mnie dreszcz przeszedł :| ja też chcę takie bony :( niestety mój teść ich nie ma :(

Zgłoś nadużycie #2328 14 maja 2011, 10:55

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

wiecie co kobietki biore się do roboty, hipotezy wzywają :( trzeba dalej pisać bo jutro mi cały dzień odpadnie przez tą komunię a w środe musze oddać...

zyczę pozytywnej weny ;)

Zgłoś nadużycie #2329 14 maja 2011, 10:57

Konto usunięte
a ja będę w między czasie robić kotleciki na obiad bo mężuś dziś o 13 wraca z pracy :)

Zgłoś nadużycie #2330 14 maja 2011, 10:59

agf Supermama
Ja zaraz idę na śniadanko :) Paprotka - tylko nie myśl za dużo, i odpocznij w przerwie :)