Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2091 12 maja 2011, 17:35

Black_rose Supermama

paprotka25 napisał(a)

wiesz Kasiu, ja idę do sklepu i wracam zdyszana, o sprzątaniu już nie wspomnę, przelece z odkurzaczem i mopem po mieszkanku i padam, oj moja kondycja już całkiem umarła, trzeba będzie po porodzie zacząć się ruszać bo teraz dr mi nie pozwala ćwiczyć.
A co będziesz badać? co studiujesz? ja już na szczęście jestem przy końcówce mojej magisterki, ale najeżdziłam się z ankietami i na obserwacje....

Piszę pracę o przeciwdziałaniu zachowaniom mobbingowym. Opieram się (z musu) na badaniach prowadzonych wewnętrznie przez przedsiębiorstwo także jutro idę w sumie pozadawać stos pytań jednej babce i wytargać od niej wszelkie wyniki badań jakie ma ;) regulaminy, kodeksy itd. Ja muszę to potem tylko opisać także zostało mi ze 20-25str wypocenia ;) nie ma źle... tylko chęci im dalej w ciążę coraz bardziej mi brakuje :P Na jaki temat Ty piszesz?

Zgłoś nadużycie #2092 12 maja 2011, 17:52

Black_rose Supermama
yeah!!! udało mi się przeczytać wszystkie posty -> LOL żeście naprodukowały 8str!
Paula wszystko będzie dobrze. Z tymi zapisami to jakaś kpina :/
Olu, Małgosiu, Gosiu - widzę, że humorki lepsze i wszystko ostatenie dobrze się skończyło :)
Ja znowu "buraczeję" na słońcu :P pomimo, że siedzę w cieniu to i tak mnie gdzieś paskuda dopada i zaraz wysypka :/ - grrr swędzi... :(
Za sprzątanie bym się nie chwyciła pewnie, ale mąż wraca jutro :D to trzeba było ;) ... chociaż dobrze mi było samej w tym swoim syfiku :D
Odebrałam wyniki i wszystko bdb :) Jedynie troszkę erytrocytów i limfocytów w moczu ale to chyba nie jest tak źle. Jutro idę na USG 4D - to ostatnie. Ciekawe ile mały bombel urósł :) .
Co do makijażu to ostatnio też nie pokazuję się ludziom bez lekkiej tapety ;) . I nie mam się w co ubrać! Tuniki się uniosły na brzuchu i robią się krótkie :P

Zgłoś nadużycie #2093 12 maja 2011, 17:59

Konto usunięte
a ja swoje upragnione 3d dopiero w pon... ahh! :) u mnie taka duchota że nawet pyłek pudru by spłynął z twarzy :/ wczoraj była burza, i deszcz nawet i nic nie pomogło :/
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2094 12 maja 2011, 18:11

Black_rose Supermama
u mnie się zachmurzyło o 16 ale chmury przeszły i dalej słońce daje czadu.... a miałam nadzieję na trochę orzeźwienia

Zgłoś nadużycie #2095 12 maja 2011, 18:27

paprotka25 Supermama
o matko, dziewczyny ale się rozgadałyście! nie było mnie trochę czasu i już mnóstwo do nadrobienia, uspokójcie się trochę bo nie nadąrzam czytać ;)
Właśnie wróciłam od dra, odebrałam wyniki, spadła mi morfologia i dostałam Tardyferon, a poza tym wyniki w normie :)

Zgłoś nadużycie #2096 12 maja 2011, 18:28

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

Piszę pracę o przeciwdziałaniu zachowaniom mobbingowym. Opieram się (z musu) na badaniach prowadzonych wewnętrznie przez przedsiębiorstwo także jutro idę w sumie pozadawać stos pytań jednej babce i wytargać od niej wszelkie wyniki badań jakie ma ;) regulaminy, kodeksy itd. Ja muszę to potem tylko opisać także zostało mi ze 20-25str wypocenia ;) nie ma źle... tylko chęci im dalej w ciążę coraz bardziej mi brakuje :P Na jaki temat Ty piszesz?

ja piszę o roli kącika przyrody i ogrodu przedszkolnego w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym :)

Zgłoś nadużycie #2097 12 maja 2011, 18:29

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

o matko, dziewczyny ale się rozgadałyście! nie było mnie trochę czasu i już mnóstwo do nadrobienia, uspokójcie się trochę bo nie nadąrzam czytać ;)
Właśnie wróciłam od dra, odebrałam wyniki, spadła mi morfologia i dostałam Tardyferon, a poza tym wyniki w normie :)

też ten lek brałam jak miałam słabiutką morfologię :) dziś wzięłam ostatnią tabletkę :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2098 12 maja 2011, 18:30

paprotka25 Supermama
a i zapomniałam dopisać, waga mnie przeraziła - 61,6 :( czyli już ponad 6 kilo od wyjściowej wagi...
ach grubas się ze mnie robi, ale jak powiedziałam doktorowi że jeszcze trochę i będzie ze mnie wieloryb to stwierdził że bycie wielorybem mi nie grozi, mam nadzieję że ma rację :)

Zgłoś nadużycie #2099 12 maja 2011, 18:32

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

też ten lek brałam jak miałam słabiutką morfologię :) dziś wzięłam ostatnią tabletkę :)

a jakie te tabletki ładniutkie, takie różowe :) u mnie jakaś bardzo słaba nie była ta morfologia ale jakoś wcześniej miałam powyżej 4 teraz powyżej 3 i dr stwierdził że lepiej żebym łykała żeby przypadkiem bardziej nie spadła

Zgłoś nadużycie #2100 12 maja 2011, 18:33

paprotka25 Supermama
a jak długo brałaś te tabletki? po 2 dziennie? bo ja mam 2 opakowania brać rano i wieczorem

Zgłoś nadużycie #2101 12 maja 2011, 18:33

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a i zapomniałam dopisać, waga mnie przeraziła - 61,6 :( czyli już ponad 6 kilo od wyjściowej wagi...
ach grubas się ze mnie robi, ale jak powiedziałam doktorowi że jeszcze trochę i będzie ze mnie wieloryb to stwierdził że bycie wielorybem mi nie grozi, mam nadzieję że ma rację :)

wiecie co wy to przesadzacie z tą wagą !! ja już od początku ciąży przytyłam 8 kg i nie panikuję tym bardziej że to dla dzieci tyjemy żeby były duże jak się urodzą :)

Zgłoś nadużycie #2102 12 maja 2011, 18:33

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

wiecie co wy to przesadzacie z tą wagą !! ja już od początku ciąży przytyłam 8 kg i nie panikuję tym bardziej że to dla dzieci tyjemy żeby były duże jak się urodzą :)

ale Ty kochana masz dwójke to i waga będzie większa

Zgłoś nadużycie #2103 12 maja 2011, 18:34

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a jak długo brałaś te tabletki? po 2 dziennie? bo ja mam 2 opakowania brać rano i wieczorem

dostałam receptę na jedno opakowanie a w nim było 30 tabletek i brałam jedną dziennie :)

Zgłoś nadużycie #2104 12 maja 2011, 18:35

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

ale Ty kochana masz dwójke to i waga będzie większa

no masz rację :)

Zgłoś nadużycie #2105 12 maja 2011, 18:37

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

no masz rację :)

wiem :)

Zgłoś nadużycie #2106 12 maja 2011, 18:37

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

wiem :)

hehe :P

Zgłoś nadużycie #2107 12 maja 2011, 18:42

agf Supermama
Margolcia- ty to na bliżniaki to malutko przytyłaś! A my z Paprotką  to widzę tak w miarę równo :)

Zgłoś nadużycie #2108 12 maja 2011, 18:46

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Margolcia- ty to na bliżniaki to malutko przytyłaś! A my z Paprotką  to widzę tak w miarę równo :)

a w którym Ty tyg jesteś bo już się zgubiłam?

Zgłoś nadużycie #2109 12 maja 2011, 18:49

magdab Gotowa na wszystko
ja ważę teraz 55kg od wyjściowej 50kg, chyba nie tak źle :(
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #2110 12 maja 2011, 18:50

Konto usunięte

agf napisał(a)

mało ?? hmm no dzieciaczki ważą teraz po pół kilo :|