Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2071 12 maja 2011, 15:28

schmetterling Supermama

Aga.W napisał(a)

oblecha nie? jeszcze tak w przełyku badziewie się osadza. a fuj! ale nic to, czego dla dziecka się nie robi :P

weź nie mów,ja we wtorek robie tą glukozę :/ chyba dwie dawki sobie zakupię wrazie jakby pierwsza poszłaaaa w krzaki :D

Zgłoś nadużycie #2072 12 maja 2011, 15:28

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

oblecha nie? jeszcze tak w przełyku badziewie się osadza. a fuj! ale nic to, czego dla dziecka się nie robi :P

a ja nie miałam tej glukozy jeszcze tzn. nie piłam jeszcze :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2073 12 maja 2011, 15:31

Konto usunięte
nie no mój facet tylko patrzył czy puszcze pawia czy nie :) ale dałam radę :P powiem Wam że fajne to nie jest, ale da się znieść no...
a ponoś jak się wyrzyga to nie zakłóca to wyniku badań :P tak słyszałam więc 2 dawki chyba nie potrzebne :P
ale weźcie cytrynę... bo ja głupia nie pomyślałam wczesniej a rano sklepy pozamykane były :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2074 12 maja 2011, 15:32

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

nie no mój facet tylko patrzył czy puszcze pawia czy nie :) ale dałam radę :P powiem Wam że fajne to nie jest, ale da się znieść no...
a ponoś jak się wyrzyga to nie zakłóca to wyniku badań :P tak słyszałam więc 2 dawki chyba nie potrzebne :P
ale weźcie cytrynę... bo ja głupia nie pomyślałam wczesniej a rano sklepy pozamykane były :)

a po co ta cytryna ??

Zgłoś nadużycie #2075 12 maja 2011, 15:32

magdab Gotowa na wszystko
Okropna ta glukoza, moja położna mówiła żeby pół cytryny wcisnąć ale jak babka w laboratorium usłyszała to jej się cukier podniósł :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #2076 12 maja 2011, 15:33

gosias Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Wczoraj sie nie odzywalam, bo jakos i mialam dola caly dzien i wrocilismy,zrobilam obiad i lezalam bo brzuch mnie strasznie bolal.Wzielam 2no-spy,nie pomogly, to za jakis czas wzielam paracetamol i mi pomogl.Podejrzewam, ze brzuch mogl bolec z tych nerwow albo od zaparcia :P ostatnio byly luzne stolce,teraz mam od 2dni zaparcie.A bylismy wczoraj na 13 w szpitalu, podlaczyli mnie pod KTG,lezalam tak i odsluchiwalam ponad pol godziny.Polozna w szpitalu mowila, ze z dzieckiem wszystko wporzadku,serducho bije,maluch byl strasznie aktywny,co chwila zaniast serca slychac bylo kopy i wiercenie sie :) zapisali mnie na kontrole do poloznej za tydzien w srode zeby znowu odsluchac serca.Z moczem tez dziwnie.O 10 rano bylam u poloznej,dalam mocz z rana (na czczo) wykazalo proteiny w moczu. Po 13-stej bylismy w szpitalu,tam tez wzieli mocz do badania i nic w moczu nie wykryli :/ No ale na wszelki wypadek polozna wyslala moj mocz z proteinami do labolatorium i w pon maja byc wyniki.Podejrzewam ze cos jednak jest,bo znowu mam problem jak ide siku :/ o tyle dobrze ze poziom glukozy mam dobry i anemii tez nie mam.Dziekuje dziewczyny za pocieszajace komentarze, co ja bym bez Was zrobila :D :)

Olka mówi się, że jak nie urok to sraczka :) Niestety ciążowe przyjemności z wypróżnianiem... Ja też miałam niedawno ktg, w sumie to fajne badanie, też musiałaś klikac w taki pisaczek  jak czułaś ruchy? Ja leżałam godzinę. Nie marwt się kochana wynikami, niestety w ciąży nie zawsze dobre wychodzą, byle do końca, a to już niedługo :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2077 12 maja 2011, 15:35

schmetterling Supermama
no własnie po co ta cytryna ,mam walnąć 50 glukozy i zagryźć cytryną czy jak ?? nie wiem co gorsze ,ta glukoza czy ta cytryna

Zgłoś nadużycie #2078 12 maja 2011, 15:35

Konto usunięte
żeby zabić ten SMAK glukozy :) kwasik do takiego ulepku jak znalazł, gdybym jeszcze raz robiłat o chyba bym całą siatkę wycisnęła :)

Zgłoś nadużycie #2079 12 maja 2011, 15:36

Konto usunięte
cytryne babka wyciska do glukozy, łatwiej wypić i tak pewnie nie czuć później w gardle... lepsza cytryna sama niż glukoza bez niej :)

Zgłoś nadużycie #2080 12 maja 2011, 15:37

zgadzam się sama cytryna lepsza :)

Zgłoś nadużycie #2081 12 maja 2011, 15:39

Konto usunięte
ale powiem Wam że po glukozie cały dzień tak mnie głowa bolała, takie miałam samopoczucie... jak z najgorszym w życiu kacem. poważnie. dzień do kitu był cały :/ ale ponoć to normalne...

Zgłoś nadużycie #2082 12 maja 2011, 15:41

ja po glukozie to cały dzień spałam :)

Zgłoś nadużycie #2083 12 maja 2011, 15:44

Konto usunięte
mam tą cytrynę wycisnąć w tą glukozę ??

Zgłoś nadużycie #2084 12 maja 2011, 15:44

schmetterling Supermama
ja to się boję że te hetery mnie z przychodni wywalą jak zobaczą tą cytrynę hehe ,a tego bym nie chciała :) wogóle to one kazały mi w domu sobie tą glukozę rozrobić i przynieść już rozrobioną,porobią mi te wyniki inne ,wypije glukoze i sobie będę tam czekać godzine w tej przychodni.W między czasie pół mojej wiochy się dowie że jestem w ciąży,bo wiadomo jedyna przychodnia w okolicy to zbiór informacji :d

Zgłoś nadużycie #2085 12 maja 2011, 15:49

Konto usunięte
ja pierdziele ale przychodnia :P u mnie babeczki takie milutkie że aż przyjemnie badania robić :P  
tak sok z cytryny do glukozy :)

Zgłoś nadużycie #2086 12 maja 2011, 16:06

agf Supermama
Ja w poniedziałek idę na wizytę, pewnie mi wtedy powie kiedy tą glukozę. aż się boję, bo mój tata ma cukrzycę, ma to wpływ?

Zgłoś nadużycie #2087 12 maja 2011, 16:08

gosias Fajna mama
A ja dziewczynki jeszcze smarkam, ale juz trochę lepiej, ale mi dla obmiany nic się nie chce, a juz na pewno nie sprzatac!Fakt byliśmy na bardzo długim spacerze, ale poszłam głównie dlatego, bo babcia chciała kupic Hubertowi trampki :) i kupiła :) , a co tam, babcia rzadko przyjeżdża, trzeba ją trochę naciągnąc :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2088 12 maja 2011, 16:09

agf Supermama
Gosias, teraz na pewno już z każdym dniem będziesz się czuć lepiej. A naciągać trzeba - takie moje zdanie :) A co!

Zgłoś nadużycie #2089 12 maja 2011, 16:10

gosias Fajna mama
Ja mam na szczęście picie glukozy za sobą i ja o tej cytrynie wcześniej nie wiedziałam i się mordowałam...Życzę Wam pomyślnych wyników :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #2090 12 maja 2011, 16:16

Konto usunięte
agf wydaje mi się że nie ma wpływu na wyniki to że ktoś w rodzinie ma cukrzycę.
Gosias czasem taki spacerek nawet w przeziębienie potrafi zdziałać cuda :) a jak ktoś coś prezentuje to się nie odmawia :D zawsze jakiś wydatek mniej ;)