Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #2031 12 maja 2011, 14:30

schmetterling Supermama
mnie najbardziej ten internet pochłania :) komputer cały czas mam właczony i tylko podchodzę ,sprawdzam,siadam,za chwilę wstaje i dokańczam jakąś robotę i tak w kółko :)

Zgłoś nadużycie #2032 12 maja 2011, 14:30

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

No, to całe szczęście! :) Teraz tylko odpoczywaj! :) Ciekawa jestem czy Twoja ciąża jest dwukosmówkowa? Podejrzewam, że pewnie tak, ze względu, że będzie parka, choc natura i w jednokosmówkowych potrafi zaszalec. :) U mnie dwukosmówkowa.

moja ciąża jest dwukosmówkowa :D a w którym jesteś tygodniu ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #2033 12 maja 2011, 14:31

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

coś mi się kojarzy że konwalia jest w 15 tc bo gdzieś mi się przeczytało przedtem :)

Zgłoś nadużycie #2034 12 maja 2011, 14:35

Konto usunięte
a ja już nogi opaliłam :D hehe ale skwar na tym podwórku :D sodoma!! ale ja tak kocham słońce a poza tym kurcze ale ja mam dobry humor bo nie muszę męczyć się w szpitalnych murach :D

Zgłoś nadużycie #2035 12 maja 2011, 14:40

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

a ja już nogi opaliłam :D hehe ale skwar na tym podwórku :D sodoma!! ale ja tak kocham słońce a poza tym kurcze ale ja mam dobry humor bo nie muszę męczyć się w szpitalnych murach :D

no wierzę Ci na słowo ,szpital to okropieństwo jakieś :/:/
też niedługo idę na slonku się powygrzewać ,tylko czekam aż mój luby wróci z pracy,dam mu obiad ,pojedziemy na nowe mieszkanko,on będzie remontował a ja będę się relaksować :D

Zgłoś nadużycie #2036 12 maja 2011, 14:42

agf Supermama
Ja półtorej godzinki w parku wczoraj i półtorej dziś i zaczęłam kolorek łapać. Przynajmniej już blada na buzi nie jestem :)

Zgłoś nadużycie #2037 12 maja 2011, 14:44

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Racja, właśnie kończę 15 tc. Termin mam na 30 października, choc pewnie i tak maluchy będą chciały wyjśc trochę szybciej. Jednak byle jak najdłużej chciały zostac w swoim wygodnym mieszkanku. :D
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #2038 12 maja 2011, 14:46

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Ja półtorej godzinki w parku wczoraj i półtorej dziś i zaczęłam kolorek łapać. Przynajmniej już blada na buzi nie jestem :)

na buzię to ja tapetę nakladam :D
nie że jakaś tapeciara jestem ,ale taką delikatną no wiecie jaką ,taką ładną :D
Lubię miec zrobiony makijaż itp,lepiej się czuję ,bo te moje nadmierne kilogramy wcale nie sprawiają że samopoczucie jest lepsze niestety :/:/

Zgłoś nadużycie #2039 12 maja 2011, 14:46

Konto usunięte
fantastycznie jest na podwórku :D na szczęście zawsze opalam się od razu na brązowo :D a nie na BURAKA :)

Zgłoś nadużycie #2040 12 maja 2011, 14:48

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Racja, właśnie kończę 15 tc. Termin mam na 30 października, choc pewnie i tak maluchy będą chciały wyjśc trochę szybciej. Jednak byle jak najdłużej chciały zostac w swoim wygodnym mieszkanku. :D

wiem coś o tym właśnie :D fantastycznie że Ty już wiesz tak szybko jakiej płci nosisz Skarby :D ja musiałam tak długo czekać :|

Zgłoś nadużycie #2041 12 maja 2011, 14:50

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

fantastycznie jest na podwórku :D na szczęście zawsze opalam się od razu na brązowo :D a nie na BURAKA :)

jak ja tesknie za moim SOLARIUMMMMMMMM!!!!!! :( :( :(

Zgłoś nadużycie #2042 12 maja 2011, 14:50

schmetterling Supermama
ŁÓŻKO NUMER 8 :( :( :(

Zgłoś nadużycie #2043 12 maja 2011, 14:51

Konto usunięte
ja na szczęście nigdy nie musiałam korzystać z takich usług jak solarium :D z natury mam ciemną karnację ale i tak nie oprę się słońcu :D

Zgłoś nadużycie #2044 12 maja 2011, 14:51

Konto usunięte
Margolcia cieszę się że dobrze się czujesz i paskudny szpital Cię ominie. Sam szpital to duży stress!
Ola dobrze że Maleństwo ma się dobrze :) i że się nieco uspokoiłaś :)  
Szkoda tylko tych nerwów ale jak tu się nie denerwować....
Desdemona, porobisz badania i wierzę że wszystko będzie ok :)  
U nas wszystkich będzie wszystko ok i takiej myśli mamy się trzymać :)
No i Gosias pozbędzie się kataru :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2045 12 maja 2011, 14:52

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ŁÓŻKO NUMER 8 :( :( :(

hahahahaha :D

Zgłoś nadużycie #2046 12 maja 2011, 14:52

Konto usunięte
hehe ja się opalam nawet nie na buraka ale na prosiaka :/ ale 2 pierwsze opalania i już zdobywam kolor pieczonego kurczaka :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #2047 12 maja 2011, 14:53

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

hehe ja się opalam nawet nie na buraka ale na prosiaka :/ ale 2 pierwsze opalania i już zdobywam kolor pieczonego kurczaka :P

hahahah padłam hahahaha :D

Zgłoś nadużycie #2048 12 maja 2011, 14:58

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

wiem coś o tym właśnie :D fantastycznie że Ty już wiesz tak szybko jakiej płci nosisz Skarby :D ja musiałam tak długo czekać :|

Też się zdziwiłam, że tak szybko, bo wiem już od końca 12 tc! W ogóle nie byłam przygotowana, że własnie na tamtym usg się dowiem. Mój Przemek czekał w poczekalni,a ja wyszłam cała uradowana i mówię dumnie, że wiem coś czego on nie wie. Chcę mu przekazac radosne wieści, a on do mnie mówi, że już wszystko wie! :) Okazało się, że drzwi były dośc cienkie, a lekarz miał donośny głos i wszystko sam usłyszał! :D  

Zgłoś nadużycie #2049 12 maja 2011, 15:00

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Też się zdziwiłam, że tak szybko, bo wiem już od końca 12 tc! W ogóle nie byłam przygotowana, że własnie na tamtym usg się dowiem. Mój Przemek czekał w poczekalni,a ja wyszłam cała uradowana i mówię dumnie, że wiem coś czego on nie wie. Chcę mu przekazac radosne wieści, a on do mnie mówi, że już wszystko wie! :) Okazało się, że drzwi były dośc cienkie, a lekarz miał donośny głos i wszystko sam usłyszał! :D  

ale cudownie :D ja musiałam jechać aż prywatnie na USG 4D ale nie żałuję :D mam synka -Arturka i córcię -Anię :D

Zgłoś nadużycie #2050 12 maja 2011, 15:04

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

ale cudownie :D ja musiałam jechać aż prywatnie na USG 4D ale nie żałuję :D mam synka -Arturka i córcię -Anię :D

Mi wyszły dwie antenki na 3D. :) A Ty już bardzo zaawansowana jesteś? :)
Aha i będzie prawdopodobnie Filip i Dawid. :) A Tobie z parką się wspaniale trafiło! :)