Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1991 11 maja 2011, 20:43

Konto usunięte
Gosias, parę dni i przejdzie, ja ostatnio jak chora byłam to tak kombinowałam... łącznie z gotowaniem wywaru z imbiru ;) ale nic lepiej nie pomaga jak herbatka z miodem :D kurujcie się ładnie, dobrze że mama pomoże trochę :) co my byśmy bez tych mam zrobiły?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1992 11 maja 2011, 22:07

agf Supermama
Kurcze, nie zapisał się mój post po 15.00 :(
No nic, powtórzę:
Schmetterling - pzrykro mi z powodu siostry, dla ciebie to na pewno był szok. Najważniejsze, że jej nic się nie stało!
Olka - z serduchem na pewno wszystko ok, przecież na żadnycm usg wcześniejszym nie było nic nie tak, więc na pewno nie ma o co się martwić.
Margolcia - ty to mnie rozwaliłaś! Ale poród to chyba jeszcze za wcześnie, nawet jak na bliźniaki, więc pewnie chcą cię przebadać żeby nie mieć na sumieniu jakichśniedopatrzeń. Zobaczysz, przebadają cię i będzie ok :)

Zgłoś nadużycie #1993 12 maja 2011, 9:51

Konto usunięte
matko jak wczoraj się depilowałam (bikini) to tak się na pociłam na wywijałam że masakra :( mój mąż nawet z lusterkiem latał w tamtych okolicach i nic :| normalnie już nie "umiem" się tam depilować :| zapytałam męża czy mi pomoże powiedział "jeszcze cię skaleczę" heh ale jakoś skończyło się sukcesem i bez okaleczeń ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1994 12 maja 2011, 9:58

Konto usunięte
jak pomyślę że dziś noc spędzę w szpitalu to normalnie aż mi mózg staje :| nie cierpię szpitali po poronieniu pierwszego dziecka (18tc) bo jak dostałam skierowanie również na skurcze to mi żadnych badań nie zrobili tylko leżałam i no-spe podawali(tak samo  w domu mogłabym tak leżeć)i w drugą noc w szpitalu wody mi odeszły i "popłynęło" :( a okazało się że miałam krwiaka przy łożysku !! a te mendy parszywe nawet USG mi nie zrobili!! dlatego już powinnam od wczoraj leżeć w szpitalu ale odłożyłam do dziś :(

Zgłoś nadużycie #1995 12 maja 2011, 10:09

agf Supermama
Pomyśl, że na pewno nic złego się nie dzieje, bo przezcież kilka dni temu dosłowanie bylaś na usg i nie było żadnych nieprawidłowości. Nie martw się na zapas! :)

Zgłoś nadużycie #1996 12 maja 2011, 10:12

Konto usunięte

agf napisał(a)

Pomyśl, że na pewno nic złego się nie dzieje, bo przezcież kilka dni temu dosłowanie bylaś na usg i nie było żadnych nieprawidłowości. Nie martw się na zapas! :)

no właśnie w poniedziałek było wszystko super a teraz szpital :( bez sensu to wszystko...

Zgłoś nadużycie #1997 12 maja 2011, 10:25

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

to jakaś paranoja !! ojj kurcze ciekawe ile mnie tam będą trzymać :|

Ja jak byłam w szpitalu to dziewczyna była chyba w 26tc. z bliźniakami i ja podszywali, taki krótki szybki zabieg po to by przypadkiem nie "zgubić" szybciej dzieciaczków :)

Zgłoś nadużycie #1998 12 maja 2011, 10:26

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

Ja jak byłam w szpitalu to dziewczyna była chyba w 26tc. z bliźniakami i ja podszywali, taki krótki szybki zabieg po to by przypadkiem nie "zgubić" szybciej dzieciaczków :)

weź nawet nie mów :/:/ Gosia się będzie jeszcze bardziej stresować nam tutaj

Zgłoś nadużycie #1999 12 maja 2011, 10:29

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

o cholera!! wiecie co ja się dobrze czuję maluszki szaleją nic mi nie jest i nie kładę się do szpitala. Zaraz zadzwonię do swojego lekarza i mu powiem zobaczę co mi powie :)

Zgłoś nadużycie #2000 12 maja 2011, 10:30

schmetterling napisał(a)

weź nawet nie mów :/:/ Gosia się będzie jeszcze bardziej stresować nam tutaj

Ale nie ma czym sie stresować, to dla jej dobra :) Ja w sumie tez wolałabym zeby mnie podszyli bo teraz mam w domu sajgon dwa dzieciaki w wieku 2.5 lat i ciagle mnie denerwuja rozrabiaja, wogole syf w chacie i szok! tylko ciagle brzuch boli z tych nerwów... ehhh  Czasem mam wrazenie ze zaraz urodze ....

Zgłoś nadużycie #2001 12 maja 2011, 10:39

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

Ale nie ma czym sie stresować, to dla jej dobra :) Ja w sumie tez wolałabym zeby mnie podszyli bo teraz mam w domu sajgon dwa dzieciaki w wieku 2.5 lat i ciagle mnie denerwuja rozrabiaja, wogole syf w chacie i szok! tylko ciagle brzuch boli z tych nerwów... ehhh  Czasem mam wrazenie ze zaraz urodze ....

nie ma co się denerwować z takich powodów :)

Zgłoś nadużycie #2002 12 maja 2011, 10:43

schmetterling napisał(a)

nie ma co się denerwować z takich powodów :)

to zapraszam do mnie, zobaczymy czy nie bedzie sie czym denerwowac, sam widok pokoi mnie przeraża... jakies tornado przeszło po domu chyba a nie dzieci ;/;/ Czasem sa chwile ze ladnie sie razem bawia i nie kluca, ale jak zaczna to jedno placze przez drugie i rece opadaja... czasem sobie mysle, zamkne oczy i nie chce juz patrzec jak kolejne rzeczy laduja gdzie popadnie ... ehhh

Zgłoś nadużycie #2003 12 maja 2011, 11:50

agf Supermama
Opuszczam forum i lecę na dwór - koszulka na ramiączka i japonki - słoneczna ławka w parku czeka! :)

Zgłoś nadużycie #2004 12 maja 2011, 12:05

konwalia Fajna mama

agf napisał(a)

Opuszczam forum i lecę na dwór - koszulka na ramiączka i japonki - słoneczna ławka w parku czeka! :)

Relaksuj się. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #2005 12 maja 2011, 12:05

paprotka25 Supermama
o matko dziewczyny, widze że wczoraj był jakiś paskudny dzień...
Margolcia nic się nie martw, maluszki napewno jeszcze trochę zostaną w brzuszku, tam im dobrze :) a taka obserwacja w szpitalu tylko wyjdzie Ci na dobre, zbadają Cię dokładnie i będziesz spokojniejsza.
Ola jak wyszło KTG? mam nadzieję że wyniki są dobre
Aniu, nastresowałaś się wczoraj, wszystko z siostrą w porządku?
Gosia chorowitku, lepiej się już czujesz?
Ja wczoraj umówiłam się z koleżanką o 14 i łaziłyśmy prawie do 21, jak wróciłam to zajżałam tylko na moment na forum dopóki nie wrocił mąż z pracy
dzisiaj mam wizyte, odbiore wyniki badań, mam nadzieje że są dobre, no i będzie kolejne ważenie, pewnie przekroczyłam 60 :(

Zgłoś nadużycie #2006 12 maja 2011, 12:10

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

o matko dziewczyny, widze że wczoraj był jakiś paskudny dzień...
Margolcia nic się nie martw, maluszki napewno jeszcze trochę zostaną w brzuszku, tam im dobrze :) a taka obserwacja w szpitalu tylko wyjdzie Ci na dobre, zbadają Cię dokładnie i będziesz spokojniejsza.
Ola jak wyszło KTG? mam nadzieję że wyniki są dobre
Aniu, nastresowałaś się wczoraj, wszystko z siostrą w porządku?
Gosia chorowitku, lepiej się już czujesz?
Ja wczoraj umówiłam się z koleżanką o 14 i łaziłyśmy prawie do 21, jak wróciłam to zajżałam tylko na moment na forum dopóki nie wrocił mąż z pracy
dzisiaj mam wizyte, odbiore wyniki badań, mam nadzieje że są dobre, no i będzie kolejne ważenie, pewnie przekroczyłam 60 :(

nie łam się :) 60 ja już dawno przekroczyłam i żyję :)
siostra w szpitalu.....ale jest dobrze.Ja badania robię we wtorek,najbardziej to się chyba tej cukrzycy boję... :( A wynki masz napewno dobre :) też jestem ciekawa co u Oli hmmm

Zgłoś nadużycie #2007 12 maja 2011, 12:39

Black_rose Supermama
no... Olu mogłabyś się odezwać...
Paula... hellooł... jestesteś z nami? Martwimy się
Ja też zaraz lecę odebrać wyniki. Aaaaa miałam Wam powiedzieć: jak byście miały coś takiego jak "odczyn Coombsa" robić to tydzień się na wyniki czeka. Także lepiej robić wcześniej badania wtedy. To się robi jak ktoś ma konflikt +/-. 
Pośmiałam się dziś z siebie... Zapomniałam, że jak się ma takich rozmiarów brzuch to już nie jest się "lekkim, zwinnym i obrotnym ;) " i zabrałam się za generalne sprzątanie-calutka łazienka, odkurzanie, mycie podłóg, pranie 2x, zmywanie, kurze itd. Jak umyłam wannę i kibelek to byłam taka zziajana, że myślałam, że padnę :D ... 5h robiłam porządki :P - zipiąc i sapiąc jak stara baba... Może coś ćwiczyć powinnam zacząć :P bo jak ja u licha urodzę z taką kondycją?
Śmigam na działeczkę. Trzeba zrobić kwestionariusz - jutro idę na spotkanie robić "badania" do licencjatu :P . Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Zgłoś nadużycie #2008 12 maja 2011, 12:40

Black_rose Supermama
no... Olu mogłabyś się odezwać...
Paula... hellooł... jestesteś z nami? Martwimy się
Ja też zaraz lecę odebrać wyniki. Aaaaa miałam Wam powiedzieć: jak byście miały coś takiego jak "odczyn Coombsa" robić to tydzień się na wyniki czeka. Także lepiej robić wcześniej badania wtedy. To się robi jak ktoś ma konflikt +/-. 
Pośmiałam się dziś z siebie... Zapomniałam, że jak się ma takich rozmiarów brzuch to już nie jest się "lekkim, zwinnym i obrotnym ;) " i zabrałam się za generalne sprzątanie-calutka łazienka, odkurzanie, mycie podłóg, pranie 2x, zmywanie, kurze itd. Jak umyłam wannę i kibelek to byłam taka zziajana, że myślałam, że padnę :D ... 5h robiłam porządki :P - zipiąc i sapiąc jak stara baba... Może coś ćwiczyć powinnam zacząć :P bo jak ja u licha urodzę z taką kondycją?
Śmigam na działeczkę. Trzeba zrobić kwestionariusz - jutro idę na spotkanie robić "badania" do licencjatu :P . Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Zgłoś nadużycie #2009 12 maja 2011, 12:58

Konto usunięte
NIE MUSZĘ IŚĆ DO SZPITALA!! JUHHUUUU!! mój lekarz powiedział że jak dobrze się czuję to nic na siłę i nie muszę kłaść się do szpitala tylko muszę odpoczywać i jak brzuszek zacznie boleć to no-spa w ruch idzie :D a teraz spodenki, japonki koszulka na ramiączka i huśtawka :D

Zgłoś nadużycie #2010 12 maja 2011, 13:13

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

NIE MUSZĘ IŚĆ DO SZPITALA!! JUHHUUUU!! mój lekarz powiedział że jak dobrze się czuję to nic na siłę i nie muszę kłaść się do szpitala tylko muszę odpoczywać i jak brzuszek zacznie boleć to no-spa w ruch idzie :D a teraz spodenki, japonki koszulka na ramiączka i huśtawka :D

No, to całe szczęście! :) Teraz tylko odpoczywaj! :) Ciekawa jestem czy Twoja ciąża jest dwukosmówkowa? Podejrzewam, że pewnie tak, ze względu, że będzie parka, choc natura i w jednokosmówkowych potrafi zaszalec. :) U mnie dwukosmówkowa.
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)