Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011:) dla spełnionych mam:)

Zgłoś nadużycie #16531 11 kwietnia 2012, 0:04

olka2747 Gotowa na wszystko
A i nie pisałam Wam, że mój Synek daje mamie buziaczki, ale tylko mi hehe . Mówię Synku daj buzi a on otwiera pyszczek i się przysuwa do mnie :-) słodziak mój Kochany a jak tata chce i wysuwa usta do synka to Kacper go w mordę leje hahahahhahaha :-) i tak ma być :-)

Zgłoś nadużycie #16532 11 kwietnia 2012, 7:24

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

A i nie pisałam Wam, że mój Synek daje mamie buziaczki, ale tylko mi hehe . Mówię Synku daj buzi a on otwiera pyszczek i się przysuwa do mnie :-) słodziak mój Kochany a jak tata chce i wysuwa usta do synka to Kacper go w mordę leje hahahahhahaha :-) i tak ma być :-)

u mnie Ania daje buziaczki też tylko mi :) raz się zdarzyło że dala dla męża ale to chyba się pomyliła ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #16533 11 kwietnia 2012, 8:45

muzzza Fajna mama
heloł :)

uuu ale się podziało :( dobrze że Majka tylko guza się dorobiła, i dobrze że Kacper wykichał co trzeba było hehe
Malutka z zapleniem mam nadzieję że się nie nacierpi bardzo :( no i dobrze że Pysi pleśniawki schodzą.

nocka standartowo od 20 do 6.30 kurde, poważnie dobija mnie takie wczesne wstawanie, już wolałam raz wstać w nocy i spać dłużej, dobrze że mąż wstaje :) ale kiedyś też będe musiała.
no nieee, właśnie mi Olek wylał kawę ! uhh będe musiała dywan prać..
teraz rzępoli na organkach. a co do kumatości, no to mój robi pa pa , jak się pytamy gdzie jest Saba to szuka psa, jak gra i mówię tańcz, tańcz to podskakuje, macha i krzyczy aaaaa hehe krzyku sama go nauczyłam i jestem niezmiernie dumna, zwłaszcza jak zobaczy na spacerze babe albo tate i drze się na pół osiedla :)

Zgłoś nadużycie #16534 11 kwietnia 2012, 10:52

Black_rose Supermama
Hej kobietki!
Olaboga...co za noc :/ Glizda wstała o 22 i ani myślała spać! Zasnęła przed 1 dając wcześniej koncerty... mąż nic się do roboty nie wyspał biedny (wstaje o 5), a ja pokimałam do 7.30 kiedy to Glizda postanowiła rozpocząć nowy dzień. U nas też idą zębiska! Uhhh paskudztwo :/ Tyle, że dla odmiany Majka wpiernicza za dwóch. Nie wiem gdzie jej się to w tym chudym tyłku mieści...
Podłogi pomyłam, zupka się gotuje, poprasowałam i klapnęłam ;) Za chwilę jedziemy do Pepco po jakieś bluzeczki, bo normalnie dziecko przestało mi chyba rosnąć :/ od 3,5 miesiąca chodzi w tych samych ciuchach (kit, że całą szafę mam nowych na większe rozmiary) i się normalnie już sprane zrobiły :/ trzeba dokupić na mniejszy rozmiar!!! Myślałby kto! No nie chce diablica się utuczyć :/ U Was też jest jakiś taki "przestój" wzrostowy czy jakby to nazwać?

Zgłoś nadużycie #16535 11 kwietnia 2012, 10:57

agf Supermama
Hello. Tak się zastanawiam czym mogę urozmaicić obiadki? Tzn. dostaje albo z ziemniakami albo z ryżem. Chyba kupię jeszcze kaszę kukurydzianą,bo ona jest często w składzie gotowych obiadków i zastananawiam się czy zwykły makaron mogę mu też dodać? I czy wtedy jeszcze gluten tego dnia też dodawać? Jak wy robicie? Mi już pomysłów brakuje... Kaszy manny też nie dodawałam jeszcze do obiadków, wy dodajecie?

Zgłoś nadużycie #16536 11 kwietnia 2012, 11:01

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

Hej kobietki!
Olaboga...co za noc :/ Glizda wstała o 22 i ani myślała spać! Zasnęła przed 1 dając wcześniej koncerty... mąż nic się do roboty nie wyspał biedny (wstaje o 5), a ja pokimałam do 7.30 kiedy to Glizda postanowiła rozpocząć nowy dzień. U nas też idą zębiska! Uhhh paskudztwo :/ Tyle, że dla odmiany Majka wpiernicza za dwóch. Nie wiem gdzie jej się to w tym chudym tyłku mieści...
Podłogi pomyłam, zupka się gotuje, poprasowałam i klapnęłam ;) Za chwilę jedziemy do Pepco po jakieś bluzeczki, bo normalnie dziecko przestało mi chyba rosnąć :/ od 3,5 miesiąca chodzi w tych samych ciuchach (kit, że całą szafę mam nowych na większe rozmiary) i się normalnie już sprane zrobiły :/ trzeba dokupić na mniejszy rozmiar!!! Myślałby kto! No nie chce diablica się utuczyć :/ U Was też jest jakiś taki "przestój" wzrostowy czy jakby to nazwać?

Myślę, że to przez to, ze zaczęła ci raczkować i wszystko co zje to spala. Szkoda, że my tak nie mamy... Nie zazdroszczę wieczoru, niefajne są takie niespodzianki... U nas dla odmiany było popłakiwanie lekkie przez sen koło 1.30 mąż kazał głośniej włączyć szum i mówi, że uśnie. No a ja też jakaś padnięta byłam, że mi się nie chciało do niego wstać i faktycznie udsnął i noc byla w końcu bez jedzenia. Ale u nas ostatnio i tak się nie wysypiamy, bo 5 razy w nocy trzeba do niego wstawać, bo przyjmuje pozycję na czworakach przez sen, a potem nie może się na plecy obrócić... Masakra...

Zgłoś nadużycie #16537 11 kwietnia 2012, 11:07

Black_rose Supermama

agf napisał(a)

Hello. Tak się zastanawiam czym mogę urozmaicić obiadki? Tzn. dostaje albo z ziemniakami albo z ryżem. Chyba kupię jeszcze kaszę kukurydzianą,bo ona jest często w składzie gotowych obiadków i zastananawiam się czy zwykły makaron mogę mu też dodać? I czy wtedy jeszcze gluten tego dnia też dodawać? Jak wy robicie? Mi już pomysłów brakuje... Kaszy manny też nie dodawałam jeszcze do obiadków, wy dodajecie?

Kaszę dodaję tak 2x w tygodniu, a tak to ziemniak. Ryż jest w składzie słoików z rybą, więc nie gotuję, bo raz na tydzień dostaje słoik. Krupnik z cielęciną też daję, więc kasza mi odpada do gotowania. Właśnie gdybam nad makaronem, ale znowu kupiłam lasagne z cielęciną i pewnie zostanę na gotowaniu banalnego ziemniaka i manny ;) a reszta dla urozmaicenia słoikowa.

Zgłoś nadużycie #16538 11 kwietnia 2012, 11:09

Black_rose Supermama
Ehhh coś wiem o tej pozycji do raczkowania :/ u nas doszło jeszcze siadanie i wstawanie na śpiocha! Masakra.
Mam nadzieję, że wreszcie coś urośnie mój chudodupiec, bo kurde tyle mam sukienek i tuniczek na lato a jak tak dalej pójdzie to na jesień będą :/!

Zgłoś nadużycie #16539 11 kwietnia 2012, 11:10

Black_rose Supermama

olka2747 napisał(a)

a jak tata chce i wysuwa usta do synka to Kacper go w mordę leje hahahahhahaha :-) i tak ma być :-)

Majka też nic tylko by ojca po mordzie lała haha :D

Zgłoś nadużycie #16540 11 kwietnia 2012, 11:14

agf Supermama
Ja mojego próbuję uczyć pocierania noskami, ale to jest taki ciekawy świata dzieciak, że na 3 sekundy utrzymać jego głowę w jednej pozycji albo wzrokiem przytrzymać to ciężka robota ;)
A co do smoków to wy wymieniacie, a ja nie pamiętam kiedy ostatni raz mu dawałam, ale kilka miesięcy temu to już na pewno... W sumie na spacery zabierałam tylko na wszelki wypadek, ale i tak nie płacze, więc lezy gdziś na dnie torby ;)

Zgłoś nadużycie #16541 11 kwietnia 2012, 11:16

agf Supermama
A jeszcze do obiadów - widziałam, że po 8 miesiącu są słoikowe ze schabem i wołowiną i nie wiem czy mogę sama już też robić z takim mięsem. Do tej pory się kierowałam głównie tymi tabelami z oseska, a tam nie ma jeszcze tych mięs. A w sumie daję mu tylko indyka i cielęcinę, czasem kurczaka i rybę ze słoika.

Zgłoś nadużycie #16542 11 kwietnia 2012, 11:20

Black_rose Supermama
Schaba jeszcze nie dawałam ani szynki (generalnie z wieprzowiną jeszcze poczekam), wołowiny młoda nie lubi zbytnio to nie robię. Ale Aga zdaje się robi schabika Kazikowi już :) także wiesz-każdy daje co chce i dzidziol toleruje

Zgłoś nadużycie #16543 11 kwietnia 2012, 11:49

Konto usunięte
normalnie mam już na dziś dość moich dzieci ja nie wiem co w nich dziś wstąpiło tylko piski,płacze,marudzenie ludzie trzymajcie mnie bo w psychiatryku się oprę :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #16544 11 kwietnia 2012, 13:15

Black_rose Supermama
No i po zakupach :) może się dziecko na mieście pokazać hehe od żuli wyzywać nie będą :D kasy poszło znowu no ale nic-jak mus to mus. 
Trzeba obiad skończyć a młoda maruuuudzi :/ ah... dzieciory
Małgosia 3maj się ;) twardym trza być a nie miętkim :D

Zgłoś nadużycie #16545 11 kwietnia 2012, 13:17

marzena8888 Supermama
Hello! My spacerek zaliczyliśmy mała spała prawie 2 h na dworze!
KASIA całe szczęście że tylko na guzie się skończyło,a co do maty to właśnie chce jej kupić musze zobaczyć po ile są w sklepie dzieciowym.
Moja mała też daje buziaki, i jeszcze z języczkiem bardzo często :) :)
Co do obiadków to ja mojej pannie daje schaby tzn gotuje nie smaże :) Poza tym to ona naprawie je już bardzo dużo tego co ja. Karczek schab, pulpety z mięsa wieprzowego-wołowego, drób :) Ryby też jej sama robię. Z deserków to danio , monte oczywiście te duże! Głodomor jeden! Budynie ,kisiel!
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #16546 11 kwietnia 2012, 13:44

Konto usunięte
tak na szybkiego - schaba daje od dawna :) szyne tez. my unikalismy drobiu i cieleciny ze wzg na alergie :) wiec zostal nam prosiak :) a teraz jemy wszystko. ja tam srytole na te tabele... zagladam tam tylko jak mam powazne wątpy. i wychodze z zalozenia - jak w sloikach jest i dzieci po tym zyja, to i samoróba nie zaszkodzi. a schab jest juz nawet po 5 miesiacu w sloiczkach  z tego co pamietam :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #16547 11 kwietnia 2012, 13:46

Konto usunięte
korekta - szynka po 5 miesiacu :) ale i to prosie i to...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #16548 11 kwietnia 2012, 14:02

Black_rose Supermama

marzena8888 napisał(a)

Poza tym to ona naprawie je już bardzo dużo tego co ja. Karczek schab, pulpety z mięsa wieprzowego-wołowego, drób :) Ryby też jej sama robię. Z deserków to danio , monte oczywiście te duże! Głodomor jeden! Budynie ,kisiel!

Ma Marysia dobre trawienie :) u nas niestety po nowościach z talerza często są luźne kupki :/ także się jeszcze pewnie wstrzymam dość długo z normalnym jedzeniem

Zgłoś nadużycie #16549 11 kwietnia 2012, 14:02

Black_rose Supermama
Marzena za matę dałam w Smyku jakoś 20zł, ale powiem Ci, że tyłek się po tym ślizga ;)

Zgłoś nadużycie #16550 11 kwietnia 2012, 14:19

marzena8888 Supermama

Black_rose napisał(a)

Marzena za matę dałam w Smyku jakoś 20zł, ale powiem Ci, że tyłek się po tym ślizga ;)

aha no to kurde zastanowię się. Myślałam że nie będzie się ślizgać.
A co do jedzenia no to fakt ma dobre trawienie :) nigdy kolek, zaparć, luźnych kup, także mi mała pozwoliła na to żeby jadła co je :)
moja niunia :*