Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011:) dla spełnionych mam:)

Zgłoś nadużycie #54891 28 stycznia 2016, 19:20

marzena8888 Supermama
Ola pewno że można brać antybiotyk przy wyrwania. Ja brałam teraz ( z 2 m. temu ) i w,pon tez idę na wyrwanie bo już nie do wyleczenia, ale to 7-mka to mi nie szkoda :) I zdjęcie róg miałam zrobione.
Ela dobrze mówi, nic stomatolodzy niektórzy. .. szlak mjie trafia jak słyszę te ich bzdury! !! Ludzie niby wykształceni. ..
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #54892 28 stycznia 2016, 21:42

Ilonusek Supermama
Heja!!

Jejku - Aga, Emka gratulacje ogromne! powiększa się nasza wirtualna "rodzinka". Póki co same parki ciekawe co u Was będzie :D ale się cieszę normalnie!!

u nas jazda na łyżwach też by nie wyszła - na rolkach ledwo stoi. a Lidki Marysia już dawno zasuwa!

Zgłoś nadużycie #54893 28 stycznia 2016, 22:03

Ilonusek Supermama
Aga - o matko Kazimierz jaki chłop!! ja go pamiętam łysego a tu piękny blondasek!

Martuśka jak wyrosła, śliczna dziewczynka - i super zimowe fota :) ja zimę lubię tylko na zdjęciach

Kali - jaka cudna! Eh pannice nam się porobiły !

Zgłoś nadużycie #54894 28 stycznia 2016, 22:05

Ilonusek Supermama
to pokażę Wam moich z dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #54895 29 stycznia 2016, 0:15

muzzza Fajna mama
nie mam czsu nawet na czytanie dzisiaj, bo piszę projekt- pewnie do 3 się wyrobię, oby …
ale podglądnęłam sobie zdjęcia ostatnie - Kazika bym nie poznała , no nie ma mowy ! jaki wielki facet, i ta czupryyyna !!! :D
Ilona, a skąd Ty takie śliczne dzieci masz ?? ? takie duże już  ?? ?? i jedno i drugie, ale ale ale… kiedy to się stało ?! ja si ęniemowlaczka spodziewałam… :D

Zgłoś nadużycie #54896 29 stycznia 2016, 9:50

marzena8888 Supermama
Aśka przeczytałam końcówkę JA SIĘ NIEMOWLACZKA SPODZIEWAM!! I kawą się oplułam i już gratulacjami sypie, i pępkowe szykuje, ale zaraz zaraz. ...

aaa już nic 😀

Zgłoś nadużycie #54897 29 stycznia 2016, 9:55

marzena8888 Supermama
Ikonka fakt, że dzieci Ci porosły nie wiem kiedy. Śliczni!!! I jacy podobni! !!
Pisałam Ci, że do Takiej fryzury moją Musiałabym chyba uśpić, zresztą ja to taka zdolna.... Włączam sobie na YouTubie , daje tableta do ręki i coś kombinuje .Mam nadzieję że się kiedyś nauczę :)

A ja z pietrkiem do lekarza dziś bo kursie kaszle. ..

Zgłoś nadużycie #54898 29 stycznia 2016, 16:04

Aga_W Zaprawiona w bojach
hej!
no porosly dzieciaki, Ilonka fajne te Twoje szkrabuchy :D

mlody drugi dzien w domu bo smarcze i kaszle i epidemia w przedszkolu masakryczna. bostonka zbiera zniwa, 2 grupy sprowadzone do jednostek.
ale mlody poki co ma 1 krostke na policzku :P i tylko katar i kaszel wiec penwie to nie to.

ja dzis senna na max... twarz mi peka od ziewania!
poza tym dzien sprzatania ... do pon chate na blysk ogarne;P dawno wolnego nie mialam to wiecznie wszystko na szybko...

ale okien myc mi sie nie chce :P

Zgłoś nadużycie #54899 29 stycznia 2016, 16:28

marzena8888 Supermama
Aga pokaż foty jak się urządziliście? ?? :)
Kazik wie, że będzie miał rodzeństwo? Jak reakcja?
W ogóle od kiedy razem mieszkacie?
No i opowiadaj czy się nie pozabijaliście na początku itd ?? :) :)
Bo my nic nie wiemy przez to że nas opuściła !! 😢

Zgłoś nadużycie #54900 29 stycznia 2016, 16:37

marzena8888 Supermama
No i bylam z małym u lekarki, antybiotyk :| :| gardło brzydkie, kaszel też. No szkoda.
Ale słuchajcie jaki nr. Podjezdzam pod aptekę, wysiadam i słyszę głośny SYK! kurna co jest, a to opona poszła i powietrze zeszło, akurat schodzilo, flak w ciągu 10 sekund. .. super fajnie jak do domu wrócę. ..M
Stoję w tej aptece i myślę jak tu wrócić, patrzę na to auto i ... Tata mój idzie !!! Jak wyleciała z tej apteki, jak czubek 😁😁TATAAAAAAAAA TATAAAAAAAA !!!!! akurat musiał tam obok do sklepu ;)

Zgłoś nadużycie #54901 30 stycznia 2016, 1:17

Ilonusek Supermama
Aga właśnie gratuluje zamieszkania razem ! Czy to już finito urządzania? Też jestem ciekawa! pokazuj pokazuj!
Ps. natchnęłaś mnie na białe panele i też sobie takie wymarzyłam!!

Muuuuza - ja sama nie wiem... Tobiasz tak szybko urósł.. on nie był niemowlaczkiem - nie pamiętam. czas zasuwa przy drugim dwa razy szybciej. i do tego ona się rozwija dwa razy szybciej niż Nadia! ja w szoku jestem, tzn. zdaję sobie sprawę że Nadia większość robiła z opóźnieniem niż rówieśnicy, ale Tobiś to zasuwa ze wszystkim. jemu dwa razy nie mów, bo już wszystko wie!

A ja tak się złapałam ostatnio na zdjęciu Piterka siedzącego... patrze mówię jak to ?? Już ?? i pędziłam na fm zobaczyć suwaczek a tu już 7mc!

Marzenka zdrówka dla młodego - u nas zima to wieczne choroby :(

Zgłoś nadużycie #54902 30 stycznia 2016, 1:19

Ilonusek Supermama
Marzenka no pozbijać się nie pozabijali - z tej radości dzidziucha zmajstrowali :)
fajnie! fajowsko!!

Zgłoś nadużycie #54903 30 stycznia 2016, 8:53

Patka915 Fajna mama
Czesc dziewczyny kiedyś pisałam z wami w tamtym roku😊

Zgłoś nadużycie #54904 30 stycznia 2016, 11:00

hej :)
zabijamy sie do dzis :P kazde z nas bojowe i jedno madrzejsze od drugiego.

fotek ni mam :P
narazie zajmujemy jedno pomieszczenie + lazienka.
i na wiosne robimy mlodemu pokoj.

:)

Zgłoś nadużycie #54905 30 stycznia 2016, 17:33

Kali Fajna mama
Hej

U nas nuudy, wiec się zebralam do pisania :)

Kali nareszcie zdrowa i zła na mnie jak osa, bo jak był śnieg ( a w Gdyni to rzadkość, w sumie był dopiero pierwszy raz teraz ostatnio) to jej nie pozwoliłam wychodzić bo była na antybiotyku, a teraz gdy go nie ma to chciałabym żeby spacerowała :) No sorry, takie życie :)
A w ogóle to wasze dzieci też takie mądre się zrobiły, wszystko wiedzą najjjjlepiej, a każde ich niepowodzenie to oczywiscie Wasza wina? :)
Na szczęście bawić się moje dziecię nauczyło samo, to mam trochę spokoju, ale bałagan przy tych zabawach robi niemiłosierny, a potem ryczy i się kłuci, że sprzątać nie bedzie.

Wiecie ile czasu można czekać aż stolarz zrobi dwie szafki do łazienki - dwa miesiace!, a w sumie ponad trzy bo wcześniej inny stolarz zrobił pomiary i nas olał. Dzisiaj mija termin u tego drugiego stolarza, obiecał, że do końca miesiąca się wyrobi i co ciisza. Łazienka od września praktycznie gotowa i przez durnych stolarzy, nie mogę jej wykończyć.
No ponarzekałam :)

Łał jakie mamy śliczne dzieci. Kazik jak się zmienił, a Tobiaszek to już dorosły facet :)

Marzenka faktycznie miałaś szczęście :)

Moje dziecko na łyżwach jeszcze nie było, w Gdyni tylko jedno lodowisko kryte jest i z małymi dziećmi trzeba iść rano, bo później to wpuszczają wszystkich i trochę niebezpiecznie się robi. Musze w końcu R zmobilizować żeby się zebrał i z nia pojechał, bo ja oczywiście jeździć nie potafie :)

Zgłoś nadużycie #54906 30 stycznia 2016, 18:26

aha a Kazik opcja posiadania rodzenstwa zachwycony :) i juz autka odklada. no ale MA BYC brat wiec... zobaczymy jak bedzie ;)

kurcze w lazience tez mnie chyba czeka szafka na wymiar bo ot mamy niewymiarowa wizje :P

Zgłoś nadużycie #54907 30 stycznia 2016, 20:37

emka1984 Fajna mama
Ilonka Twoje dzieciaki to dopiero wyrosły, strasznie szybko ten czas mija :)
my dziś mieliśmy okazję jechać na łyżwy ale mój chłop w pracy a ja na łyżwy to się już nie nadaję więc nic z tego nie wyszło, u nas zapowiadali na weekend orkan ale jakoś się prognozy nie sprawdziły na szczęście :)
ja od czwartku na urlop się wybieram na 1,5 tyg, i po urlopie już też chyba do pracy nie wrócę o ile uda mi się u lekarza zwolnienie wyprosić

Zgłoś nadużycie #54908 3 lutego 2016, 10:47

mamaela Supermama
No i co zgubiłyście się?
Wstałam dzisiaj z bolącym gardłem, czyli zaraza krąży i chyba mnie dopada :( najpierw Paulinka smarkała, ale taki lajcik był, potem mężu z powodu kataru... umierał, Adam od kilku dni też narzeka a dzisiaj ja...
Na szczęście zostałam sobie dzisiaj w domu bo nie miałam żadnych mega pilnych rzeczy więc się obijam... tiaaaa pewnie zaraz pójdę prasować albo sprzątać bo nie mam do tego już weny po 18 i mam pewne zaległości.
U Was też taka nijaka pogoda, u mnie wczoraj lało. Ferie dzieci mają u nas i trzeba przyznac że pogoda wyjątkowo "zimowa".
Kolega jedzie z dziećmi w sobotę w góry i się śmieje, że chyba rowery zamiast nart na bagażnik wrzucą to będzie większy z nich pożytek.

Marzenka widziałam zdjęcia na fb- Elsa opanowała bal karnawałowy :)

Zgłoś nadużycie #54909 3 lutego 2016, 14:59

marzena8888 Supermama
Hejka, ja w pon na wyrwaniu zęba byłam, Matko Boska !!! dzisiaj to już jakoś funkcjonuję ...torbiele mi się jakieś porobily... pół godziny mi tego zęba wyrywał, znieczulenie było a Bolało jak jasna cholera! normalnie poród mi się przypomniał !!!!dentysta też w szoku ,korzenie nie szły tak jak powinny , cud ze ząb sie nie złamał!!
Ela masz rację Elza ponad wszystko !! :D jak zobaczyłam to zdjęcie grupowe aż się w głos zaśmiałam. Marysia zadowolona, impreza udana☺
kurde Piotrkowi idą górne jedynki i jest masakra. Śliniak zmieniam co godzinę, krzyczy i płacze marudzi ,gryzaki zjada jak się urazi to płacz i wrzask ,A co najlepsze  dzisiaj jeszcze piersi nie jadł!!!! cztery razy go dostawiałam i za każdym razem mnie ugryzł i jestem w ciężkim szoku nie wiem o co chodzi. Nigdy w życiu on nie odmówił piersi zawsze się śmiałam, że on to taki nie nachlany i pierś to zawsze i wszędzie i o każdej porze , a  tu dziś nie wiem o co chodzi ... zjadł deserek i obiadek  bo głodny jest ale piersi nie chciał, aż mu wody dałam pierwszy raz bo tak to nigdy nie musiałam go dopajać ,teraz śpi. Zobaczymy jak wstanie może spróbuję laktatorem ściągnąć i dac z butelki

Zgłoś nadużycie #54910 3 lutego 2016, 20:44

pamietam ząbkowanie u Kazia. zmora :P koszmar to byl. ale co poczac - przechodzi.

ja mialam 1 do dentysty isc ale mnie zaraza zmogla i przelozylam na 12 lutego. i cos czuje ze bedzie trzeba wyremontowac 1 zab. grr.

przeziebienia w ciazy - idiotyzm totalny. powinny zostac anulowane.