Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011:) dla spełnionych mam:)

Zgłoś nadużycie #54871 25 stycznia 2016, 13:21

Aga_W Zaprawiona w bojach
oto moje młode

Zgłoś nadużycie #54872 25 stycznia 2016, 14:14

marzena8888 Supermama
Matko jaki to już chłop! !! :) I jaki blondasssss!!! Dżizassss :) ciachooo :)

Z mojej taka łyżwiarka jak ze mnie zakonnica. .. była ileś razy, ale przez to, że nie umie jeździć to nie chce chodzić, nie chce próbować się nauczyć. .. nawet z pingwinkiem nie! A ma zajęcia na lodowisku z instruktorem w każdy czwartek z tej akademii co chodzimy. Mamy dwa lodowiska u nas w mieście, jedno mam przed blokiem prawie, no park nas dzieli :) 4 min na nogach :)

Mery w domu I dychra , Pietrek dostał kataru, inhalacje pomagają. Jutro lekarz. R w robocie i sama muszę z nimi iść :|
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #54873 26 stycznia 2016, 7:51

dzien dobry :)
u mnie poranek brutalny - bylo trzeba sie zwlec z wyra... przebranac przez bagno na podworku i dotrzec do pracy.

oczywiscie brnac przez bloto musialam wlezc w kretowisko i moj but wygladal jakbym sie w szambie babrala... dopiero w pracy umylam :P
wiesniara ...

ide sniadaniowac :P

milego dnia!

Zgłoś nadużycie #54874 26 stycznia 2016, 19:20

mamaela Supermama
No cześć,
Wczoraj był bal , ponoć było suuuuuper. Zdjęć nie mam bo zaczynali o 10 wiec Panie je przebierały. Elsą jedyną w każdym razie nie była :)
Ale był profesjonalny fotograf focie robił to pewnie będą do kupienia.
u mnie też roztopy, błoto, paskudnie dzisiaj padało... jak jesienią....
Kazik mega, jaki duży i włoski blondasek że łoł

Zgłoś nadużycie #54875 26 stycznia 2016, 19:35

mamaela Supermama
Aga dzisiaj wizyta była u gina?

Zgłoś nadużycie #54876 26 stycznia 2016, 19:45

marzena8888 Supermama
Moja ma bal w pon. W ... restauracji, tzn w sali weselnej. Fju fju :D :D w sumie fajnie, bo w przedszkolu nie ma wielkiej sali, a jak widze te skupisko że dziecko na dziecku to żadna frajda z zabawy. I koszt żaden bo 15 zł, za autokar i obiad. No oczywiście kim ma być. .. elza. .. bardzo oryginalne nie ?? :D ale już mówi że jak w sklepie ( czyt. W wypożyczalni ) nie będzie to może być Anna, Swenem albo Olafem :) mi tenOlaf najbardziej pasuje 😆

A dziś był gruźlik U lekarza. Niestety antybiotyk w ruch. Oskrzela czyste ale kaszel przerażający, lekarka myślała, że to jakieś zapalenie płuc jak zakaslala. I siedzi w domu do końca tyg. A ja jestem wyrodna matka bez serca bo mam jej dość. !! No nie zajmie się sobą NIC A NIC! !!!! ocipieć można! !!!!!!! 😠

Szukam czegoś co ja zajmie... poleccie coś? ? Ela od czwartku podajze w biedronce ma być to do malowania piaskiem. Wy lubicie. Wezmę jedne na próbę.

Ej słuchajcie! Właśnie!
Wczoraj jestem w Lidlu. I była gra pamięć z Krainy lodu fajna za 15 zł mówię wezmę jej. Ja do kasy ,a babka że ona mi tego nie możesz sprzedać bo to już produkt zerowy ,wycofany i nie da rady...!! a na półce tych gier z 10 i chyba z 15 puzzli z Krainą Lodu ,kurde rozumiem jakbym wygrzebała ostatnią jedną sztukę gdzieś ze spodu .A to normalnie było ułożone w koszyku!!! mówię że ma szczęście, że nie ma ze mną dziecka bo jej by tego tak łatwo nie wytłumaczyła!!!! ale tak mnie zagotowała ,że do dziś mam nerwy!!! wiem, że by się bardzo ucieszyła bo ona lubi właśnie takie zabawy.

Zgłoś nadużycie #54877 26 stycznia 2016, 20:40

tak tak byla wizyta :D
wszystko idealnie książkowo, serduszko bije, fasol rosnie w sile :D
zero zastrzezen....
przewidywany termin 11/09 :D
nastepna 23.

i po wizycie od razu lzeeej :D

Zgłoś nadużycie #54878 26 stycznia 2016, 20:41

mamaela Supermama
Marzenka dobrze, że mówisz o promocji na piaskowe obrazki w biedrze wjadę w czwartek koniecznie. Paulinka uwielbia. dzięki

Zgłoś nadużycie #54879 26 stycznia 2016, 21:00

emka1984 Fajna mama
hejka
ale Kazik duży chłop!!!
jestem w szoku, że Wasze dzieci na łyżwach smigają moja młoda ma wrotki i ledwo się na nich trzyma a co dopiero na łyżwach ?? ??
u Was króluje Elza a u nas Anna dostała od starszej koleżanki sukienkę anny to mogłaby w niej nawet spać :)
Marzena chyba Ty pisałas że wybierasz się do kina na Barbi Agentki byłyście? tak myślalam żeby się wybrać jak bede w Polsce do kina z prawdziwego zdarzenia :) no i zdrówka dla chorowitków

Zgłoś nadużycie #54880 27 stycznia 2016, 10:02

marzena8888 Supermama
Emka, tak byłyśmy. Młodej się podobało. Mi? Barbie jak barbie :P ale co ja tam wiem :) agentki musiały znaleźć złodzieja klejnotów, trzyma w napięciu :)

A propo barbie. Teraz u nas w biedronce są płyty DVD, rożne części po 10 zł. Mery ma 4. To babcia kupiła, to ciocia, więc barbie na tapecie, A hit nad hitami to odcinek barbie i piosenkarka, I piosenka https://m.youtube.com/watch?v=raNTYfcNR2c
Już nie mogę! !! :)

Zgłoś nadużycie #54881 27 stycznia 2016, 11:54

mamaela Supermama
Marzenka ja mam ponagrywane na dysku bo na Mini Mini leciały ostatnio co sobotę więc mamy chyba z 6 różnych Barbie, więc łączę się w bólu... u nas na przemian właśnie Barbie i Piosenkarka, zamiennie z Barbie i tajemnicze Drzwi i Barbie i przygoda z pieskami :) Jakoś najsłabiej barbie rockowa księżniczka i Barbie i konie (czy jakoś tak....) i Barbie i podwodna przygoda. No i jeszcze hitem jest Hotel Transylwania 1 i 2 oraz Rio II.

Normalnie wprowadzam ograniczenia czasowe na bajki bo tak to byśmy tylko bajki oglądali a do tego cwaniara nauczyła się obsługiwać i sama sobie włącza....

Aga super że wszystko jest ok i ma tak być do samiutkiego końca :)

Emka a tę sukienkę Elsy, którą Paulina miała na balu nosi w domu :) więc w pełni Twoją corkę rozumiem, co będzie miała kieckę na szczególną okazję :)

Zgłoś nadużycie #54882 27 stycznia 2016, 11:59

dzien dobry!
jejku ja sie niedlugo zbieram do roboty bleee... i znow po 22 w domu. nie nosze po-po. ale to ostatni dzien w pracy :)

milego dnia! :)

Zgłoś nadużycie #54883 27 stycznia 2016, 19:43

Romka Fajna mama
cześć Dziewuszki;D
Aga, ale masz przystojniaka;D
A Paulisia na tych łyżwach wymiata - ja byłam raz i sie cieszyłam, że jakoś się poruszam, choć naprawdę rzucałam się od bandy do bandy;D
I raz zaliczyłam glebę;D
Nocki mam, ale Grześ w domu jeszcze, więc śpię ratami, to nie dziwne, że nie daję rady;/
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #54884 27 stycznia 2016, 20:31

no lyzwy bez gleby to nie lyzwy :P

Zgłoś nadużycie #54885 27 stycznia 2016, 23:37

mamaela Supermama
Hej mamuśki, uciekam już spać bo padam.
Mała dzisiaj miała stomatologa w przedszkolu i ma wszystkie ząbki zdrowe, dostała dyplom, gadżety do mycia ząbków i jest cała happy :)
mnie w sobotę czeka przeprowadzka biura , zmieniamy na lokalizację bliżej obwodnicy, nie będę musiała do miasta wjeżdżać i stać w korkach. Więc czeka mnie trochę zamieszana ale mam nadzieję, ze pójdzie nam to sprawnie. Tym bardziej, że na 17 mam być w sobotę na urodzinach mojego brata.

Aga ja gleby na lodowisku nie zaliczyłam od lat. Teraz z młodą też jakoś się nie wyglebałam chociaż jeżdżenie z dzieckiem za rączkę bywało dość skomplikowane momentami :) Przez sobotnią przeprowadzkę biura lodowisko przekładamy na niedzielę, chociaż w niedzielę to ona chciała iść do kina ale chyba w oba miejsca nie damy rady.

No i cały czas nad feriami myślę, teraz byśmy mogli pojechać ale za to pogoda do bani, śnieg zanika nawet w górach... kurcze a chciałam ją na nartach trochę pouczyć już w tym sezonie...

Zgłoś nadużycie #54886 27 stycznia 2016, 23:39

mamaela Supermama
Aga i co teraz na zwolnienie ??

Zgłoś nadużycie #54887 28 stycznia 2016, 11:28

tak - od dzis jestem na wolnym ;) dostaw nosic nie bede ;P z ludzmi wojowac. aczkolwiek juz mi smutno troche :)
bo prace generalnie lubie... ale co poczac!

u mnie pizga dzis neisamowicie ale za to piekna pogoda, powieje to szybciej bloto osuszy ;)

my dentyste mamy na 12ego ale to tak ot sobie :)

Zgłoś nadużycie #54888 28 stycznia 2016, 18:22

agf Supermama
Ela, pdziwiam Paulinkę na łyżwach, ja sobie jakoś Natana nie wyobrażam. pza tym n statnio jakiś płacziwy etap przechodzi, a nie daj Boże jak się gdzieś pomoczy i ma mokre ubranie albo jak się na śnieg przewróci - wtedy ryk. O. Mam nadzieję, że przejdzie.
Aga, Kazika bym nie poznała! Ale fajnie masz w domku na zwlnieniu. Ja niby też, ale z dwjką to... hm... nie to samo :P
I jak się wam mieszka w dmu? Masz jakieś wskazówki co wart / nie warto robić/ urządzać? :)
Nas dopadło chróbsk, tzn. Natana. Dziś miał być bal przebierańców, ale ze względu na małą frekwencję jest 4 luteg. Ponć 1/3 przedszkolnych dzieci tylko chdzi. Natan się trzymał... do wczoraj. Grączka była w nocy, ale rano wyglądał jak okaz zdrowia i poszedł. Jednak jak wrocił to gorączka ponad 38,5 , więc jutro odpuszczamy. Rewelacja :/ Ja nie mam siły na dwójkę sama cały dzień... a do tego martwię się żeby się Oliwia nie zaraziła. Tyle u nas.

Zgłoś nadużycie #54889 28 stycznia 2016, 18:29

agf Supermama
Co do dentysty to ja właśnie się umówiłam na przyszły tydzień na wyrwanie górnej ósemki. Właściwie t już pół mi jej zostało i mam co jakiś czas kilkudniowe bóle :( W końcu się zebrałam w sobie. Tylko coś przez tel. mówili, że może być problem z antybiotykiem jak karmię piersią i czy nie mogę odstawić. No kurde no... Bez sensu, pół dnia to ok, ale kilka dni ?? Mam nadzieję, że jednak da radę jakiś bezpieczny.

Zgłoś nadużycie #54890 28 stycznia 2016, 18:55

mamaela Supermama
No cześć,
Aga niech Ci dumox dadzą - można przy karmieniu go brać.
Bez przesady są antybiotyki dla mam karmiących wystarczy pomyśleć ale stomatolodzy to najczęściej na łatwiznę idą, dają ten sam cały czas antybiotyk i tyle.

Pojechałam dzisiaj do biedry. Kupiłam jej te piaskowe obrazki (3 różne), właśnie teraz robi. Ale to gorszej jakości są, z grubszym i mniej ładnym piaskiem. Ale i tak młoda zachwycona.

A co do chorowania, to młodej katar jakoś cudownie przeszedł ale... mężuś zaczął smarkać więc może nas pozarażać :(
Pogoda paskudna dzisiaj, wiało, padało, szaro.... i co że to zima? ferie?