Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011:) dla spełnionych mam:)

Zgłoś nadużycie #8331 4 stycznia 2012, 12:41

snoopy90 Fajna mama

Black_rose napisał(a)

http://allegro.pl/avent-smoczek-na-butelke1szt-0m-1m-3m-6m-troj-i2016448679.html
ale nie wiem czy jeszcze są, spróbuj poszukać, bo było więcej takich aukcji u innych sprzedawców

dzieki widze z z moich Tomme Tippee tez maja zaraz zobacze co i jak :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8332 4 stycznia 2012, 12:43

Karolinia Supermama
Pampersów tych pomarańczowych nie używałam jeszcze, ale trafiłam w zajebistej cenie(po37 zł duża paka) a trezba było min. 5 paczek kupić :) JAkby co to mam komu oddać czy odsprzedać :) Huggisów używałam tych zwykłych, może te premium sa lepsze, nie wiem, nie używałam nie oceniam. Co do chusteczek to u nas pampers sensitive, bo jak kupiłam fresh też z pampersa to mała miała tyłek czerwony. Wogóle ma wrażliwą ta dupkę swoją :) Ja też tych białych pampersów używałam ale jakoś zielone mi bardziej pasują. No ma nadzieję że te pomarańczowe też będą ok :)  
A co do wózka to mam xLandera, niestety dużą gondolą pochwalić się one nie mogą;/ No ale teraz jak kiedyś będę miała drugie dziecko(chociaż nie planuję) to będę już wiedziała :)
Magda, z Oliwii słodka niunia :D :D Rozkosznie w tym ręczniczku wygląda i ma the best minkę :)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #8333 4 stycznia 2012, 12:46

Karolinia Supermama
Co do choinki to ja ją staram się omijać szerokim łukiem, ale jak w nocy wstaję to zawsze się zaczepiam i cała w igłach jestem;/ Ale ja to Pawła zatrudnię, nienawidzę jej rozbierać ;p Chyba w łaśnie w weeekend pójdzie do kontenera, bo wcześniej P nie da rady ;p

Zgłoś nadużycie #8334 4 stycznia 2012, 12:47

Konto usunięte
dzień dobry :) u mnie za oknem mokro,wietrznie i ponuro. Noc minęła nam spokojnie Ania budziła się 3 razy a Arturek przespał całą noc aż do 8 :) Jakoś mój synek nie chce spać w dzień w łóżeczku no i nie wiem dlaczego :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #8335 4 stycznia 2012, 12:48

Konto usunięte
kurcze a dlaczego na moim suwaczku dzieci mają po 5 miesięcy już ?? zaczęłam ściągać z netu wszystkie bajki Disneya żeby moje Kropelki miały co oglądać.

Zgłoś nadużycie #8336 4 stycznia 2012, 12:51

Karolinia Supermama
Margolcia a włączasz bajki swoim bąkom ?? Ja Zuzie nie pozwalam patrzyć w tv, ani w kompa jak coś oglądam. Chyba że siedzę na forum :) Jakoś nie chcę żeby jej po oczkach migało, to chyba niezdrowo dla takich szkrabów ??

Zgłoś nadużycie #8337 4 stycznia 2012, 12:51

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

kurcze a dlaczego na moim suwaczku dzieci mają po 5 miesięcy już ?? zaczęłam ściągać z netu wszystkie bajki Disneya żeby moje Kropelki miały co oglądać.

:D Ty się ciesz, że Ci w nocy w łóżeczku przesypia i to całą nockę! w ogóle super, że tak śpi, bo jakby i On terroryzował jak siostra to byś miała ciężko :/
Ja z tym poczekam jeszcze trochę :)

Zgłoś nadużycie #8338 4 stycznia 2012, 12:53

Black_rose Supermama

Karolinia napisał(a)

Margolcia a włączasz bajki swoim bąkom ?? Ja Zuzie nie pozwalam patrzyć w tv, ani w kompa jak coś oglądam. Chyba że siedzę na forum :) Jakoś nie chcę żeby jej po oczkach migało, to chyba niezdrowo dla takich szkrabów ??

też zabaraniam małej TV oglądać, jeszcze się naogląda jak będzie starsza :) a ciągnie ją jak magnes telewizor i komputer :D cóż...dzieci XXI wieku ;)

Zgłoś nadużycie #8339 4 stycznia 2012, 12:57

silvia Supermama
Szybko mi poszło, choinka rozebrana, tylko do piwnicy trzeba ją wynieść ale to już mężuś niech zrobi..
Co do tv to ja mojemu zbytnio nie zabraniam ani nie pozwalam, sam ogląda ale tylko reklamy go interesują na nic innego nie patrzy. Ciężko tego uniknąć jak tv włączony i wszyscy w tym pokoju siedzimy, mam mu zasłaniać oczy ?? :)
Myślę, że jakbym mu puścila bajke to by go póki co nie zainteresowała. Margolciu Twoje Kropelki oglądają ??

Zgłoś nadużycie #8340 4 stycznia 2012, 13:00

Karolinia Supermama
Ja mam w sypialni tv, ale baaardzo rzadko z niego korzystamy. Chyba ze jak Zuza już śpi. A w dzień jak włączony w salonie i mała też tam to tak ją kładę żeby nie widziała :) Zresztą u mnie w tv z reguły rmf maxx, obraz czarny, to może oglądać, haha :D

Zgłoś nadużycie #8341 4 stycznia 2012, 13:02

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

pewnie że włączam im bajki gdyby nie tv to bym nawet nie maiała czasu iść do łazienki :|

Zgłoś nadużycie #8342 4 stycznia 2012, 13:04

schmetterling Supermama
nie chce mi sie cytować :|

Kasia dopiero doczytałam o zębie,dobrze że tak szybko poszło.A co do smoczków to racja zamówie a nie będę kobinowała z dziurkami.No faktycznie kleik super przelatuje przez ten smoczek trójp. tylko że cholernica jedna nie chciała mi tego pić!!! Napoczątku się smiała a zaraz wpadła w ryk i za chiny nie chciała tego wypić!! Ale nie poddałąm się i nie zrobiłam mleka,przełożyłam to do miseczki i 40 min łyżeczką ją karmiłam,zjadła jakieś 100 ml ,reszte pies

A choinka u mnie sie sama rozebrała,tzn rypneła w nocy z komody,rano ja wziełam i wywaliłam na smietnik z całym osprzetem i tyle ,po choince ;)

Zgłoś nadużycie #8343 4 stycznia 2012, 13:12

olka2747 Gotowa na wszystko
aNIU BARDZO MI PRZYKRO Z POWODU ŚMIERCI TEŚCIA;-(.Aniu ja dziurkę w butelce powiększałam nożyczkami hehe ;) ściskałam palcem przy dziubku i cięłam po mału żeby za dużej nie zrobić, jeden popsułam ale zrobiłam drugi.
Co do spacerów to ja też nie chodzę codziennie, tylko co 2-3 dni i myślę że jest ok. A TV Kacper  niestety ogląda bo bardzo lubi jak mu coś błyska przed oczami nieraz to nawet całą pierwszą Miłość ze mną obejrzy ;-) no przecież nie ma jak mu zabronić, musiałabym wyłączyć i patrzeć chyba w sufit.
U nas noc zajebistaaa :-) Kacper spał spał od 22 do 7 rano jupiii, ale się wyspałam!!! A dziś jest właśnie ten 3 dzień więc idziemy na spacerek, bo właśnie mój książę się obudził. A jak mąż wróci z pracy to jedziemy do cliniki go zwarzyć. A jutro szczepienie 3 kłucia :-( już słyszę ten straszny płacz.

Zgłoś nadużycie #8344 4 stycznia 2012, 13:25

MADZIUNIA Gotowa na wszystko
dzień dobry :)
jak to dobrze że okres świąteczno- sylwestrowy już za nami !!
my dopiero wczoraj wróciliśmy do domu - jechaliśmy 600km :/
Sylwester się udał byliśmy na balu/ dyskotece zwał jak zwał w każdym razie się wytańczyłam a Szymka sprzedaliśmy teściowej i kuzynkom męża :) dwa razy musieliśmy jechać do malca na sygnale żeby go nakarmić bo w dalszym ciągu jest obrażony na butelkę.
a to hicior sylwestra
http://www.youtube.com/watch?v=LHqzDg8iKng&feature=fvst :D

Zgłoś nadużycie #8345 4 stycznia 2012, 13:33

agf Supermama

silvia napisał(a)

Mi po szczepieniu pediatra zalecił robić okłady na te miejsca wkłucia z sody oczyszczonej (pół łyżeczki na pół szklanki wody), nie wiem czy to akurat coś daje ale jak po jednym ze szczepiń zapomniałam o tych okładach to też mały był strasznie płaczliwy, miał stan podgorączkowy, spał tylko u mnie na rękach, całą noc miałam do bani. Po następnym szczepieniu robiłam już te okłady i mały zachowywał się tak jakby wcale nie był kłuty ! Jednak chyba te miejsca po kłuciu muszą boleć skoro dzieciaki takie marudne :/

My robiliśmy na noc okład z wacika zamoczonego w altacet tabletkach. Jedna tabletka na pół szklanki jeśli dobrze pamiętam. I żadnych zaczerwienień potem nie było. Ale jeszcze następnego dnia czasem potrafił się nagle rozkrzyczeć i myślę, że to przez to, że właśnie to miejsce mu dotknęliśmy.

Zgłoś nadużycie #8346 4 stycznia 2012, 13:37

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

przyszły wczoraj próbki z Jonson Baby co zamawialam z tydzien przed swietami :D nawet fajne

O, a do mnie przyszła ta paczuszka z Hippa i wczoraj byłam w rossmanie i podebrałam już z kuponem tą drugą. A przy okazji kupiłam mleczko hippa do smarowania z tym 20% kuponem, mam nadzieję, ze się sprawdzi, bo jakoś oliwką nie lubię smarować - mam wrażenie , że sprzyja potówkom i różnym krostkom. A to mleczko fajne, bardzo delikatne i milutkie. Miałam też kupić hippa krem na odparzenia, ale wykorzystałam tą próbkę z paczuszki i małemu wyszły na pupie krosty! Nie to, że czerwone miejsce tylko takie duże czerwone krosty z jakby białym czubkiem. Chyba to po tym kremie, bo nic nowego nie używałam :(

Zgłoś nadużycie #8347 4 stycznia 2012, 13:38

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

Hej kobietki!
Młoda mnie posłuchała i  spała od 21:30 do 9:00! Wyspałam się, że ło!A po 2h zabawy znowu padła i śpi ponad godzinę. Chyba ta pogoda tak na Nią działa.
Dziś koczujemy w domu, bo leje jak z cebra na dworze od samego rana :/ a miałam ambitny plan iść do marketu po pstrągi na kolację, ale w ten deszcz to nie ma mowy :( Z to Terrorystka dostanie dziś rybę na obiad.
Kiedy rozbieracie choinki? Tak myślę, że może do weekendu potrzymię, bo się nie sypie. EH...dopiero co się ją ubierało a tu już dawno po świętach! Zleciało mi w tym roku nawet nie wiem kiedy.

Ni edenerwuj mnie z tym spaniem!!!! Mówiłam, ze zaraz sie obudzi zanim ja zdążę zasnąć i wczoraj było jeszcze gorzej - obudził się przed 24! Nie  kumam tego  :(

Zgłoś nadużycie #8348 4 stycznia 2012, 13:39

snoopy90 Fajna mama

MADZIUNIA napisał(a)

dzień dobry :)
jak to dobrze że okres świąteczno- sylwestrowy już za nami !!
my dopiero wczoraj wróciliśmy do domu - jechaliśmy 600km :/
Sylwester się udał byliśmy na balu/ dyskotece zwał jak zwał w każdym razie się wytańczyłam a Szymka sprzedaliśmy teściowej i kuzynkom męża :) dwa razy musieliśmy jechać do malca na sygnale żeby go nakarmić bo w dalszym ciągu jest obrażony na butelkę.
a to hicior sylwestra
http://www.youtube.com/watch?v=LHqzDg8iKng&feature=fvst :D

boska ta piosenka :D

Zgłoś nadużycie #8349 4 stycznia 2012, 13:40

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

O, a do mnie przyszła ta paczuszka z Hippa i wczoraj byłam w rossmanie i podebrałam już z kuponem tą drugą. A przy okazji kupiłam mleczko hippa do smarowania z tym 20% kuponem, mam nadzieję, ze się sprawdzi, bo jakoś oliwką nie lubię smarować - mam wrażenie , że sprzyja potówkom i różnym krostkom. A to mleczko fajne, bardzo delikatne i milutkie. Miałam też kupić hippa krem na odparzenia, ale wykorzystałam tą próbkę z paczuszki i małemu wyszły na pupie krosty! Nie to, że czerwone miejsce tylko takie duże czerwone krosty z jakby białym czubkiem. Chyba to po tym kremie, bo nic nowego nie używałam :(

fajne jest mleczko z nivea do ciała z taką pompką

Zgłoś nadużycie #8350 4 stycznia 2012, 13:40

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

:D Ty się ciesz, że Ci w nocy w łóżeczku przesypia i to całą nockę! w ogóle super, że tak śpi, bo jakby i On terroryzował jak siostra to byś miała ciężko :/
Ja z tym poczekam jeszcze trochę :)

No, my też staramy się zawsze Natana tak układać na macie albo w foteliku żeby nie widział telewizora, ale przyznam, że czasami na parę minut się poddaję, bo ten mały spryciula zawsze tą głowę będzie odwracał i ten telewizor gdzieś wypatrzy!