Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

sen dziecka

Zgłoś nadużycie #11 11 lutego 2014, 14:08

anecia876 Zaprawiona w bojach
moja
córeczka zanim skończyła roczek to przesypiała całe noce, teraz ma
prawie 15miesięcy i nie ma nocy żebym nie musiała do niej wstać
przynajmniej 4-5razy. Dodam, że często nie usnie zanim nie dam jej pić.
Co mogę zrobić aby znów spala tak jak kiedyś? dodam,, że za ok2tygodnie
na świat przyjdzie kolejne dziecko więc bardzo mi zależy aby Paulinka
spala w nocy. proszę o jakieś rady

Zgłoś nadużycie #12 11 lutego 2014, 14:10

asik234 Supermama
to ja jestem ciekawa bo ja mam podobną sytuacje więc ciekawa jestem rad innych mam

Zgłoś nadużycie #13 11 lutego 2014, 14:44

kasia1984 Fajna mama
a ja mam tak że moi dwaj synowie do ukończenia dwóch lat to wstawali po 10 razy w nocy a teraz córka ma 11 miesięcy i jest zupełnie to samo więc jeszcze muszę rok wytrzymać ale też bym chciała wiedzieć dlaczego tak jest

Zgłoś nadużycie #14 22 lutego 2014, 15:44

wesolka Początkująca
chyba nie da się tego wytłumaczyć niestety jedno dziecko śpi więcej a drugie mniej,jedno jest spokojne i sobie samo leży,siedzi si bawi,a drugie wymaga stałej opieki,taki już są dzieci i musimy się przyzwyczaić;]moje na szczęście jest w miarę spokojne

Zgłoś nadużycie #15 22 lutego 2014, 18:43

Olensja Fajna mama
a może nie najada się przed uśnięciem? Mi synek półtora m-ca temu zaczął się budzić w nocy i nie wiedziałam czemu. jak dałam jeść w nocy to spał do rana. Zaczęłam podawać kleik do mleka i teraz przesypia już całą noc.
Zatrzymać czas na chwile zapomnieć się i śmiać :)

Zgłoś nadużycie #16 23 lutego 2014, 22:51

KlaudiaOk Świeżo upieczona
ja poprostu wstawilam nasz speedi do sypialni i dziecko spi w wozeczku, bujam ja przed zasnieciem, a jak sie obudzi to wystarczy kilka razy pobujac wozkiem i spi dalej