Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Seks Kamerka

Zgłoś nadużycie #11 11 listopada 2017, 22:36

Konto usunięte
Seks kamerki online http://intimso.pl/53096 !

Zgłoś nadużycie #12 6 sierpnia 2018, 22:23

lusesitka774 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 329 Podziękowania: 0
Jeśli już o seksie mowa, to czy jesteście zadowolone z wielkości członka swoich partnerów? Natknęłam się ostatnio na artykuł http://abc-potencji.pl/pompka-do-penisa/ mówiący o tym, że pozytywnie może na niego wpłynąć pompka do penisa. Czy kiedykolwiek mieliście z nią styczność? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat i jej skuteczności? Z góry dziękuję za opinie!

Zgłoś nadużycie #13 9 października 2018, 19:27

aniulaxx Gotowa na wszystko
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 318 Podziękowania: 1
Nigdy nie próbowałam tego rodzaju zabawy, dlatego ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat, ze swojej strony chciałam jednak polecić blog erotyczny i dopytać Was o klimat BDSM. Znalazłam na wspomnianej stronie artykuł http://4050plus.pl/co-to-jest-bdsm-znaczenie-skrotu/ , który jak dla mnie jest naprawdę bardzo ciekawie napisany i porusza fajną kwestię. Obecnie śledzę go regularnie i szczerze mogę powiedzieć, że jeden z lepszych z jakimi miałam styczność. Wracając jednak do artykułu powyżej, co sądzicie o takim urozmaiceniu?